Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Promocija (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Miš
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2003. (20:53:57)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:35 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Promocija Citirajte i odgovorite

Jel zna netko kako izgleda promocija na nasem faksu? Koliko traje, dal dodje dekan pa nam samo uvali taj tuljac i to je to? Jel dolaze normalno roditelji i ostali kako je obicaj na drugim fakultetima? Nasa promocija kosta 200 kn, a na filozofskom je 600kn. Nije da se bunim da je malo novaca, :), ali me zanima kako to izgleda... ne filizofskom su morali placati kapice, ali nije im pjevao zbor....
Jel zna netko kako izgleda promocija na nasem faksu? Koliko traje, dal dodje dekan pa nam samo uvali taj tuljac i to je to? Jel dolaze normalno roditelji i ostali kako je obicaj na drugim fakultetima? Nasa promocija kosta 200 kn, a na filozofskom je 600kn. Nije da se bunim da je malo novaca, Smile, ali me zanima kako to izgleda... ne filizofskom su morali placati kapice, ali nije im pjevao zbor....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:49 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je bilo u 003, prva 2 reda smo bili mi koji smo dobijali tuljce, a sve ostalo (prekrcana "trojka") su bili roditelji, prijatelji,... :) Dekan je nesto pricao, onda je svatko dobio svoj tuljac i prijateljski stisak ruke, a na kraju je cak bila i zakuska (cini mi se na drugom katu). :)

Traje, cini mi se, izmedju sat i sat i pol (prica + dok se svi prosecu i uzmu tuljce). :)

Sve u svemu, nista grandiozno, ali ipak simpatican zavrsetak studija. :D
Meni je bilo u 003, prva 2 reda smo bili mi koji smo dobijali tuljce, a sve ostalo (prekrcana "trojka") su bili roditelji, prijatelji,... Smile Dekan je nesto pricao, onda je svatko dobio svoj tuljac i prijateljski stisak ruke, a na kraju je cak bila i zakuska (cini mi se na drugom katu). Smile

Traje, cini mi se, izmedju sat i sat i pol (prica + dok se svi prosecu i uzmu tuljce). Smile

Sve u svemu, nista grandiozno, ali ipak simpatican zavrsetak studija. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:29 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Se zna kada je prva next promocija?
Se zna kada je prva next promocija?



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Maariinaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2004. (23:35:28)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: letim konstantnom brzinom somewhere over the rainbow

PostPostano: 21:51 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

19. 1. 2008., subota.

slučajno sam čula tetu iz referade da priča :))
19. 1. 2008., subota.

slučajno sam čula tetu iz referade da priča Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:47 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maariinaa"]19. 1. 2008., subota.

slučajno sam čula tetu iz referade da priča :))[/quote]
Cool, cool. Thx 4 info 8)
Maariinaa (napisa):
19. 1. 2008., subota.

slučajno sam čula tetu iz referade da priča Smile)

Cool, cool. Thx 4 info Cool



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 2:47 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Meni je bilo u 003, prva 2 reda smo bili mi koji smo dobijali tuljce, a sve ostalo (prekrcana "trojka") su bili roditelji, prijatelji,... :) Dekan je nesto pricao, onda je svatko dobio svoj tuljac i prijateljski stisak ruke, a na kraju je cak bila i zakuska (cini mi se na drugom katu). :)

Traje, cini mi se, izmedju sat i sat i pol (prica + dok se svi prosecu i uzmu tuljce). :)

Sve u svemu, nista grandiozno, ali ipak simpatican zavrsetak studija. :D[/quote]
Tako je nekako izgledalo i kod mene. Samo što nije bilo zakuske, u stvari i ne znam točno, jer su me roditelji (napokon :D ) izveli na neki pravi ručak. Znao sam da su odahnuli što su me se nekako riješili, pa nisam tražio zakusku na faksu, jer sam znao da neće baš štedit na klopi. :dm:

Možda bi bilo ljepše da smo na promociji imali one kape i haljine (nemogu se sjetit imena, a i ne nalazim takav smajl), al i ovako je bilo dobro.

I nemoj kasnit, jer nećeš znat pjesmu koju svi slavljenici moraju otpjevati na početku.
vsego (napisa):
Meni je bilo u 003, prva 2 reda smo bili mi koji smo dobijali tuljce, a sve ostalo (prekrcana "trojka") su bili roditelji, prijatelji,... Smile Dekan je nesto pricao, onda je svatko dobio svoj tuljac i prijateljski stisak ruke, a na kraju je cak bila i zakuska (cini mi se na drugom katu). Smile

Traje, cini mi se, izmedju sat i sat i pol (prica + dok se svi prosecu i uzmu tuljce). Smile

Sve u svemu, nista grandiozno, ali ipak simpatican zavrsetak studija. Very Happy

Tako je nekako izgledalo i kod mene. Samo što nije bilo zakuske, u stvari i ne znam točno, jer su me roditelji (napokon Very Happy ) izveli na neki pravi ručak. Znao sam da su odahnuli što su me se nekako riješili, pa nisam tražio zakusku na faksu, jer sam znao da neće baš štedit na klopi. Djed Mraz

Možda bi bilo ljepše da smo na promociji imali one kape i haljine (nemogu se sjetit imena, a i ne nalazim takav smajl), al i ovako je bilo dobro.

I nemoj kasnit, jer nećeš znat pjesmu koju svi slavljenici moraju otpjevati na početku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 16:52 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry sto sam partybreaker ;) , no da li moramo ici na promociju, jer mogu smisliti hrpu stvari na koje bi mogao potrositi 200 kn?
Sorry sto sam partybreaker Wink , no da li moramo ici na promociju, jer mogu smisliti hrpu stvari na koje bi mogao potrositi 200 kn?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 17:16 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Sorry sto sam partybreaker ;) , no da li moramo ici na promociju, jer mogu smisliti hrpu stvari na koje bi mogao potrositi 200 kn?[/quote]

Ne znam. Meni se nekako cini da ta plava kutija i diploma Matematike u njoj vrijedi barem toliko. :)
Mr.Doe (napisa):
Sorry sto sam partybreaker Wink , no da li moramo ici na promociju, jer mogu smisliti hrpu stvari na koje bi mogao potrositi 200 kn?


Ne znam. Meni se nekako cini da ta plava kutija i diploma Matematike u njoj vrijedi barem toliko. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 13:02 ned, 16. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam te bas shvatio, znaci ako ne dam tih 200 kn onda ne mogu dobiti diplomu? Moze li netko drugi dati odgovor na moje pitanje?
Nisam te bas shvatio, znaci ako ne dam tih 200 kn onda ne mogu dobiti diplomu? Moze li netko drugi dati odgovor na moje pitanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:37 ned, 16. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Nisam te bas shvatio, znaci ako ne dam tih 200 kn onda ne mogu dobiti diplomu? [/quote]
AFAIK tako je. Ne moras prisustvovati promociji, ali 200 kuna placas izradu diplome.
Mr.Doe (napisa):
Nisam te bas shvatio, znaci ako ne dam tih 200 kn onda ne mogu dobiti diplomu?

AFAIK tako je. Ne moras prisustvovati promociji, ali 200 kuna placas izradu diplome.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
k8yvis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (14:32:30)
Postovi: (79)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-36 = 8 - 44

PostPostano: 10:25 pon, 17. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svakako si u minusu.... :lol:
Svakako si u minusu.... Laughing



_________________
Da li je napredak kad ljudozder uzme vilicu?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:09 pon, 17. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam siguran, ali mislim da ispisivanje s faxa kosta vise, tako da ste ipak u omanjem plusu. :D
Nisam siguran, ali mislim da ispisivanje s faxa kosta vise, tako da ste ipak u omanjem plusu. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:16 pon, 17. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko shvacam kad diplomiras ne placas ispis s faksa. I nisi duzan platiti 200 kn za diplomu. Ona potvrda o diplomiranju koju dobijes nije dovoljno fancy da si je covjek objesi na zid, ali pravno je ekvivalentna diplomi (sve do njezinog izdavanja, sto ce u slucaju neplacanja 200 kn biti zauvijek). Slicno sam ja postupio u slucaju promocije za doktorat (jer je Sveuciliste trazilo 10x veci iznos).
Koliko shvacam kad diplomiras ne placas ispis s faksa. I nisi duzan platiti 200 kn za diplomu. Ona potvrda o diplomiranju koju dobijes nije dovoljno fancy da si je covjek objesi na zid, ali pravno je ekvivalentna diplomi (sve do njezinog izdavanja, sto ce u slucaju neplacanja 200 kn biti zauvijek). Slicno sam ja postupio u slucaju promocije za doktorat (jer je Sveuciliste trazilo 10x veci iznos).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:32 pon, 17. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Koliko shvacam kad diplomiras ne placas ispis s faksa.[/quote]

Zato i kazem da je jeftinije diplomirati. :D

[quote="krcko"]I nisi duzan platiti 200 kn za diplomu. Ona potvrda o diplomiranju koju dobijes nije dovoljno fancy da si je covjek objesi na zid, ali pravno je ekvivalentna diplomi (sve do njezinog izdavanja, sto ce u slucaju neplacanja 200 kn biti zauvijek). Slicno sam ja postupio u slucaju promocije za doktorat (jer je Sveuciliste trazilo 10x veci iznos).[/quote]

Tako je! :D Potvrda se dobije odmah po obrani i s njom se trivijalno ubaci titula u radnu knjizicu. :) Nakon toga, fancy papiri sluze za ukras... 8)

Ne znam, 200kn mi se ne cini puno za tuljac koji je simbolicna kruna 5 godina rada (ok, nekima i 15 :twisted:).
krcko (napisa):
Koliko shvacam kad diplomiras ne placas ispis s faksa.


Zato i kazem da je jeftinije diplomirati. Very Happy

krcko (napisa):
I nisi duzan platiti 200 kn za diplomu. Ona potvrda o diplomiranju koju dobijes nije dovoljno fancy da si je covjek objesi na zid, ali pravno je ekvivalentna diplomi (sve do njezinog izdavanja, sto ce u slucaju neplacanja 200 kn biti zauvijek). Slicno sam ja postupio u slucaju promocije za doktorat (jer je Sveuciliste trazilo 10x veci iznos).


Tako je! Very Happy Potvrda se dobije odmah po obrani i s njom se trivijalno ubaci titula u radnu knjizicu. Smile Nakon toga, fancy papiri sluze za ukras... Cool

Ne znam, 200kn mi se ne cini puno za tuljac koji je simbolicna kruna 5 godina rada (ok, nekima i 15 Twisted Evil).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:36 pon, 17. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A [url=http://portal.connect.znanost.org/content/view/916//]2000 kn[/url] za mr.sc. diplomu? Koliko se sjecam doktorska promocija & diploma je jos skuplja.

Sva sreca da mr.sc.-ove matematike ne pozivaju na promocije pa te nisu stavili u dilemu :)
A 2000 kn za mr.sc. diplomu? Koliko se sjecam doktorska promocija & diploma je jos skuplja.

Sva sreca da mr.sc.-ove matematike ne pozivaju na promocije pa te nisu stavili u dilemu Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan