Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Sveučilišna studentska anketa na Studomatu?
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Hoćete li ispuniti anketu o kvaliteti studija putem Studomata?
da
76%
 76%  [ 40 ]
ne
23%
 23%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 52

Autor/ica Poruka
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:03 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Sveučilišna studentska anketa na Studomatu? Citirajte i odgovorite

Ove godine se odlučilo da se Sveučilišna studentska anketa o kvaliteti studija provodi putem Studomata. Moje je mišljenje o tome izrazito negativno. Takva anketa u prvom redu treba biti ANONIMNA, a ispunjavanje iste preko studomata (koji traži da se ulogiraš putem JMBAGa!) nekako ruši tu anonimnost. Zbog toga sam odlučio bojkotirati ispunjavanje te ankete.

Pitanje je jako jednostavno - hoćete li ispuniti tu anketu putem studomata ili ne?

p.s. Također piše da će se anketa ispunjavati od 9. lipnja do 15. srpnja. Ne znam kako vama, ali meni u studomatu pod "Anketa" stoji kako ne postoji anketa kojoj mogu pristupiti. Toliko o ozbiljnosti i koliko im je stvarno stalo do mišljenja. :roll:
Ove godine se odlučilo da se Sveučilišna studentska anketa o kvaliteti studija provodi putem Studomata. Moje je mišljenje o tome izrazito negativno. Takva anketa u prvom redu treba biti ANONIMNA, a ispunjavanje iste preko studomata (koji traži da se ulogiraš putem JMBAGa!) nekako ruši tu anonimnost. Zbog toga sam odlučio bojkotirati ispunjavanje te ankete.

Pitanje je jako jednostavno - hoćete li ispuniti tu anketu putem studomata ili ne?

p.s. Također piše da će se anketa ispunjavati od 9. lipnja do 15. srpnja. Ne znam kako vama, ali meni u studomatu pod "Anketa" stoji kako ne postoji anketa kojoj mogu pristupiti. Toliko o ozbiljnosti i koliko im je stvarno stalo do mišljenja. Rolling Eyes



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 20:07 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

iako se ne može reći da je prošlih semestara odaziv ispunjavanju ankete bio zadovoljavajuć (barem s obzirom na ciljeve te ankete :roll: ), ovaj put će, vjerujem, biti još i manji. a to je bezveze. mislim da bi u prvom redu to studenti trebali shvatiti kao ozbiljnu i korisnu stvar. a onda možemo pričati o anonimnosti i dostupnosti rezultata javnosti...
iako se ne može reći da je prošlih semestara odaziv ispunjavanju ankete bio zadovoljavajuć (barem s obzirom na ciljeve te ankete Rolling Eyes ), ovaj put će, vjerujem, biti još i manji. a to je bezveze. mislim da bi u prvom redu to studenti trebali shvatiti kao ozbiljnu i korisnu stvar. a onda možemo pričati o anonimnosti i dostupnosti rezultata javnosti...



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:11 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

naravno da bi studenti trebali shvatiti to jako ozbiljno. ali ovo ti je u stilu da ti na izborima za predsjednika republike traze da napises JMBG na vrhu anketnog listica. :roll:

iskreno, ja cu i na glas reci ako me nesto smeta. ja mogu ispuniti tu anketu tocno kako bi je ispunio da mi je netko da u papirnatom obliku. samo naglasavam da se ovim gubi na anonimnosti. istina, nije to najveci problem ankete, nego dostupnost rezultata javnosti. but still.......
naravno da bi studenti trebali shvatiti to jako ozbiljno. ali ovo ti je u stilu da ti na izborima za predsjednika republike traze da napises JMBG na vrhu anketnog listica. Rolling Eyes

iskreno, ja cu i na glas reci ako me nesto smeta. ja mogu ispuniti tu anketu tocno kako bi je ispunio da mi je netko da u papirnatom obliku. samo naglasavam da se ovim gubi na anonimnosti. istina, nije to najveci problem ankete, nego dostupnost rezultata javnosti. but still.......



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 20:21 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne kužim. Na anketi na isvu-u (maloprije sam se ulogirao) jasno piše da će u bazu biti uneseni samo oni podatci koje smo ispunili i da se rješenja ankete neće ni na koji način moći povezati sa studentom.

Meni više odgovara ispuniti anketu doma kad hoću i da mogu koliko mi treba razmisliti o eventualnim komentarima na rad nastavnika. I uopće mi neće faliti one gužve zadnjih 10 minuta predavanja sa izborom anketara i drugim smiješnim procedurama... Ovo je čak i anonimnije s obzirom da kolega do vas ne vidi što ste zaokružili. :lol:

Doduše, osobno me uopće ne bi smetalo ni potpisati svoj anketni listić... Stojim iza svojih mišljenja o nastavnicima, bila pozitivna ili negativna :)
Ne kužim. Na anketi na isvu-u (maloprije sam se ulogirao) jasno piše da će u bazu biti uneseni samo oni podatci koje smo ispunili i da se rješenja ankete neće ni na koji način moći povezati sa studentom.

Meni više odgovara ispuniti anketu doma kad hoću i da mogu koliko mi treba razmisliti o eventualnim komentarima na rad nastavnika. I uopće mi neće faliti one gužve zadnjih 10 minuta predavanja sa izborom anketara i drugim smiješnim procedurama... Ovo je čak i anonimnije s obzirom da kolega do vas ne vidi što ste zaokružili. Laughing

Doduše, osobno me uopće ne bi smetalo ni potpisati svoj anketni listić... Stojim iza svojih mišljenja o nastavnicima, bila pozitivna ili negativna Smile



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:25 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ß"]Ne kužim. Na anketi na isvu-u (maloprije sam se ulogirao) jasno piše da će u bazu biti uneseni samo oni podatci koje smo ispunili i da se rješenja ankete neće ni na koji način moći povezati sa studentom.

Meni više odgovara ispuniti anketu doma kad hoću i da mogu koliko mi treba razmisliti o eventualnim komentarima na rad nastavnika. I uopće mi neće faliti one gužve zadnjih 10 minuta predavanja sa izborom anketara i drugim smiješnim procedurama... Ovo je čak i anonimnije s obzirom da kolega do vas ne vidi što ste zaokružili. :lol:

Doduše, osobno me uopće ne bi smetalo ni potpisati svoj anketni listić... Stojim iza svojih mišljenja o nastavnicima, bila pozitivna ili negativna :)[/quote]

:iagree:

ja sam upravo ispunila i mislim da je ovo bolje- ovako ispunjavaju oni koji to žele i to sa svojim pravim mišljenjom a ne kada na kraju predavanja dobiješ papir koji bezveze ispuniš
mislim da će ovako biti realnije ocjene kolegija
ß (napisa):
Ne kužim. Na anketi na isvu-u (maloprije sam se ulogirao) jasno piše da će u bazu biti uneseni samo oni podatci koje smo ispunili i da se rješenja ankete neće ni na koji način moći povezati sa studentom.

Meni više odgovara ispuniti anketu doma kad hoću i da mogu koliko mi treba razmisliti o eventualnim komentarima na rad nastavnika. I uopće mi neće faliti one gužve zadnjih 10 minuta predavanja sa izborom anketara i drugim smiješnim procedurama... Ovo je čak i anonimnije s obzirom da kolega do vas ne vidi što ste zaokružili. Laughing

Doduše, osobno me uopće ne bi smetalo ni potpisati svoj anketni listić... Stojim iza svojih mišljenja o nastavnicima, bila pozitivna ili negativna Smile


I agree

ja sam upravo ispunila i mislim da je ovo bolje- ovako ispunjavaju oni koji to žele i to sa svojim pravim mišljenjom a ne kada na kraju predavanja dobiješ papir koji bezveze ispuniš
mislim da će ovako biti realnije ocjene kolegija



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 20:34 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, vjerojatno će ovo ići ispunjavati samo oni kojima je uistinu stalo da se čuje što nam smeta. i to je ok. ali to nažalost nije vjerodostojan uzorak. ali ipak- neka je tako kako jest. dobro ste rekli- kad nastane ona gužva na kraju sata, ljudima se ne da, zezaju se, i ne shvaćaju to ozbiljno.
što se anonimnosti tiče, vjerujem da će biti anonimna, ali i da nije- briga me. također me nije sram moga mišljenja. da anketa u startu nije zamišljena kao anonimna, ja bih ju svejedno ispunio. no, zna se zašto je anonimna :lol: profesori su osvetoljubivi... :lol:
da, vjerojatno će ovo ići ispunjavati samo oni kojima je uistinu stalo da se čuje što nam smeta. i to je ok. ali to nažalost nije vjerodostojan uzorak. ali ipak- neka je tako kako jest. dobro ste rekli- kad nastane ona gužva na kraju sata, ljudima se ne da, zezaju se, i ne shvaćaju to ozbiljno.
što se anonimnosti tiče, vjerujem da će biti anonimna, ali i da nije- briga me. također me nije sram moga mišljenja. da anketa u startu nije zamišljena kao anonimna, ja bih ju svejedno ispunio. no, zna se zašto je anonimna Laughing profesori su osvetoljubivi... Laughing



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 20:37 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ja mislim da je najveca steta sto je ce jako mali broj ljudi ispuniti...

a navodno, kolko sam ja vidla anketa je anonimna i ovako
ma ja mislim da je najveca steta sto je ce jako mali broj ljudi ispuniti...

a navodno, kolko sam ja vidla anketa je anonimna i ovako



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:41 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, imate li vi tu anketu na studomatu ili ne? ja je nemam........ :evil:


btw, ja sam se nekako nadao da su ljudi na nasem faxu vec odavno naucili da anonimnost na netu NE POSTOJI, a pogotovo ne kada moras ukucati svoj JMBAG. da se razumijemo, ni meni nije problem potpisati se na anketni listic, ali ovo......ovo je previse. i onda se ide pricati o nekoj anonimnosti. :roll:
ok, imate li vi tu anketu na studomatu ili ne? ja je nemam........ Evil or Very Mad


btw, ja sam se nekako nadao da su ljudi na nasem faxu vec odavno naucili da anonimnost na netu NE POSTOJI, a pogotovo ne kada moras ukucati svoj JMBAG. da se razumijemo, ni meni nije problem potpisati se na anketni listic, ali ovo......ovo je previse. i onda se ide pricati o nekoj anonimnosti. Rolling Eyes



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 21:22 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

imaš pravo. ali drukčije se nije moglo regulirati varanje na anketi, tj. ograničenje broja ispunjavanja. ovako svaki student jednom kad ispuni, više nema pristup anketi iz tog kolegija i mijenjanju ocjena. ja nekako vjerujem da će sve biti anonimno. a uostalom, pa neću nikome psovati neki spisak, ne znam zašto bi me itko htio loviti uokollo na temelju mojih rezultata...

nego, mene zanima jedna druga stvar... dvije su grupe zamijenile asistente (na dogovor asistenata), ali to očito nigdje službeno nije zabilježeno :? . kome to javiti? naime, htio bih ipak ocijeniti onog asistenta koji mi predaje :roll: ... da, ja sam jedan od onih kojima je stalo da anketa bude vjerodostojna 8)
imaš pravo. ali drukčije se nije moglo regulirati varanje na anketi, tj. ograničenje broja ispunjavanja. ovako svaki student jednom kad ispuni, više nema pristup anketi iz tog kolegija i mijenjanju ocjena. ja nekako vjerujem da će sve biti anonimno. a uostalom, pa neću nikome psovati neki spisak, ne znam zašto bi me itko htio loviti uokollo na temelju mojih rezultata...

nego, mene zanima jedna druga stvar... dvije su grupe zamijenile asistente (na dogovor asistenata), ali to očito nigdje službeno nije zabilježeno Confused . kome to javiti? naime, htio bih ipak ocijeniti onog asistenta koji mi predaje Rolling Eyes ... da, ja sam jedan od onih kojima je stalo da anketa bude vjerodostojna Cool



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 22:17 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ni ja nemam anketu. mislim da je to samo za bolonjce anketa (iako ja slusam neki bolonjski izborni... :( ).
mi stari imamo anketu od faksa, valjda, koja nije studomatizirana...
ni ja nemam anketu. mislim da je to samo za bolonjce anketa (iako ja slusam neki bolonjski izborni... Sad ).
mi stari imamo anketu od faksa, valjda, koja nije studomatizirana...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 23:20 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ja imam 4 bolonjska predmeta :| a nemam anketu :|

no svejedno, smjesno mi je ovo sto neki kazu da vjeruju da ce biti anonimno. :roll: again - valjda ste vec na 1. semestru faxa culi 100 puta "anoninmnost na netu NE POSTOJI". :peace:
i ja imam 4 bolonjska predmeta Neutral a nemam anketu Neutral

no svejedno, smjesno mi je ovo sto neki kazu da vjeruju da ce biti anonimno. Rolling Eyes again - valjda ste vec na 1. semestru faxa culi 100 puta "anoninmnost na netu NE POSTOJI". Mir, mir, mir, do neba...



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 11:51 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam, ali meni se svidjela ideja po tome da cu moc popuniti za svakog profesora, jerbo nisam svake godine uspjela poloviti sve te ankete na kraju semestra, a covjek stvarno ponekad hoce svasta nesta reci pozitivno i/ili negativno. :D

Bas me boli briga ko ce sta vidjet, cut ili mislit.

Ako je stvarno anonimno, stvarno je samo stvar statistike, a ne da me netko osudi za moje misljenje.

Budimo realni, kada popunjavamo "anonimnu" anketu cak i na papiru, ona nikako nije anonimna.

Trebamo napisati samo spol, godinu rodjenja, sta studiramo, sta su nam roditelji po zanimanju, sve i svasta, samo ne puno ime i prezime. Jos da se to sve samo popunjava kruzicima, iksicima ili cime vec, okej, ali barem komentare, ako ne vec i drugo sta, moras napisat vlastorucno. :roll:

Anonimno? Da, ziher. :rofl:

Popunila sam samo za jedan kolegij, jer za druge mi ne dozvoljava ISVU. :-k
Ne znam, ali meni se svidjela ideja po tome da cu moc popuniti za svakog profesora, jerbo nisam svake godine uspjela poloviti sve te ankete na kraju semestra, a covjek stvarno ponekad hoce svasta nesta reci pozitivno i/ili negativno. Very Happy

Bas me boli briga ko ce sta vidjet, cut ili mislit.

Ako je stvarno anonimno, stvarno je samo stvar statistike, a ne da me netko osudi za moje misljenje.

Budimo realni, kada popunjavamo "anonimnu" anketu cak i na papiru, ona nikako nije anonimna.

Trebamo napisati samo spol, godinu rodjenja, sta studiramo, sta su nam roditelji po zanimanju, sve i svasta, samo ne puno ime i prezime. Jos da se to sve samo popunjava kruzicima, iksicima ili cime vec, okej, ali barem komentare, ako ne vec i drugo sta, moras napisat vlastorucno. Rolling Eyes

Anonimno? Da, ziher. Rolling On the Floor Laughing

Popunila sam samo za jedan kolegij, jer za druge mi ne dozvoljava ISVU. Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 12:40 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]ali barem komentare, ako ne vec i drugo sta, moras napisat vlastorucno. :roll:[/quote]Istina. A kako vecina ipak i primi papir, imaju i tvoje otiske prstiju!! :shocked!:

[quote="kenny"]anonimnost na netu NE POSTOJI[/quote]
Imam plan za tebe: mozda da anketu nekako isprintas, ispunis doma (u kontroliranim uvjetima) i onda nekako dostavis na PMF pod okriljem noci, u neoznacenoj kuverti... Razmisli...
buba (napisa):
ali barem komentare, ako ne vec i drugo sta, moras napisat vlastorucno. Rolling Eyes
Istina. A kako vecina ipak i primi papir, imaju i tvoje otiske prstiju!! #Shocked

kenny (napisa):
anonimnost na netu NE POSTOJI

Imam plan za tebe: mozda da anketu nekako isprintas, ispunis doma (u kontroliranim uvjetima) i onda nekako dostavis na PMF pod okriljem noci, u neoznacenoj kuverti... Razmisli...



_________________
1 2 3 4
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:32 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Mad Wilson: Kriva sam! Ostavila sam previse mjesta za sarkazam. :D

Ne pricam o identifikaciji putem DNA i sumnjam da itko od anketara ide u tolke ekstreme. :D

Ali da se moze provjeriti jednostavnijim metodama, ako se hoce, naravno da se moze. That's my point. ;)
@Mad Wilson: Kriva sam! Ostavila sam previse mjesta za sarkazam. Very Happy

Ne pricam o identifikaciji putem DNA i sumnjam da itko od anketara ide u tolke ekstreme. Very Happy

Ali da se moze provjeriti jednostavnijim metodama, ako se hoce, naravno da se moze. That's my point. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 14:54 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK. Vi koji imate problem s anonimnosti, dajte onda predlozite nacin anketiranja koji bi bio jednostavan, efikasan i dovoljno anoniman.
OK. Vi koji imate problem s anonimnosti, dajte onda predlozite nacin anketiranja koji bi bio jednostavan, efikasan i dovoljno anoniman.



_________________
1 2 3 4
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:53 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo sistema slicnog nadoplati mobitela. Sveuciliste nastavnicima podijeli hrpu papirica s tajnim brojevima. Iz broja se moze jednoznacno identificirati kolegij i nastavnika. Papirici se podijele na nastavi tako da nastavnik ne vidi tko je dobio koji. Studenti odu u praktikum ili neko drugo mjesto na kojem ih se ne moze identificirati po IP adresi. Otvore aplikaciju za anketiranje na webu, identificiraju se brojem s papirica i popune anketu.

Osim anonimnosti, dobiva se to da anketu ne mogu popuniti studenti koji ne dolaze na nastavu.
Evo sistema slicnog nadoplati mobitela. Sveuciliste nastavnicima podijeli hrpu papirica s tajnim brojevima. Iz broja se moze jednoznacno identificirati kolegij i nastavnika. Papirici se podijele na nastavi tako da nastavnik ne vidi tko je dobio koji. Studenti odu u praktikum ili neko drugo mjesto na kojem ih se ne moze identificirati po IP adresi. Otvore aplikaciju za anketiranje na webu, identificiraju se brojem s papirica i popune anketu.

Osim anonimnosti, dobiva se to da anketu ne mogu popuniti studenti koji ne dolaze na nastavu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 19:03 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

E to bi bilo puuuno poštenije nego ovo sada.... tako smo mi to radili u srednjoj 8)....
E to bi bilo puuuno poštenije nego ovo sada.... tako smo mi to radili u srednjoj Cool....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:34 pet, 13. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto studenti 4. godine nemaju ankete kojima mogu pristupiti na studomatu???? Slušamo nekoliko kolegija s 3. godinom i bilo bi u redu da se i nama da mogućnost popunjavanja anketa!
Zašto studenti 4. godine nemaju ankete kojima mogu pristupiti na studomatu???? Slušamo nekoliko kolegija s 3. godinom i bilo bi u redu da se i nama da mogućnost popunjavanja anketa!



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 11:57 pet, 13. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gavranica"]Zašto studenti 4. godine nemaju ankete kojima mogu pristupiti na studomatu???? Slušamo nekoliko kolegija s 3. godinom i bilo bi u redu da se i nama da mogućnost popunjavanja anketa![/quote]
Ja sam poslao formalno pitanje i primjedbu u vezi toga uredu za upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu još u ponedjeljak ali do danas niti traga ni glasa od njih :-k....
Gavranica (napisa):
Zašto studenti 4. godine nemaju ankete kojima mogu pristupiti na studomatu???? Slušamo nekoliko kolegija s 3. godinom i bilo bi u redu da se i nama da mogućnost popunjavanja anketa!

Ja sam poslao formalno pitanje i primjedbu u vezi toga uredu za upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu još u ponedjeljak ali do danas niti traga ni glasa od njih Think....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 11:45 sub, 5. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li netko zasto anketa ne funkcionira? ili je to tako samo meni?
uspjela sam popunit samo za jedan kolegij (psihologija) a za ostatak nista...
zna li netko zasto anketa ne funkcionira? ili je to tako samo meni?
uspjela sam popunit samo za jedan kolegij (psihologija) a za ostatak nista...



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan