Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

uvjeti polaganja algebarskih 2009
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
assssssss
Gost





PostPostano: 19:46 uto, 7. 7. 2009    Naslov: uvjeti polaganja algebarskih 2009 Citirajte i odgovorite

...ovako ..mislim da nikako prema studentima nije posten ovaj kriterij ocjenjivanja,postoje 2 razlicita profesora i normalno je da mogu imati razlicite nacine ispitivanja i razlicite ispite,ali ovaj predmet treba imati sa svim komponentama ukupno 100 bodova,i 45 je normalna granica za prolaznost,kao sto je kod prof hanzer,ali prof sirola je tu granicu spustio na 24 boda,sta mislim da je manje od 25% i to nije u redu,ljudi kod prof hanzer s 46 bodova imaju jedva 2 a ko prof sirole 4...i to nikako nije u redu...mislim da bi se profesori trebali dog da ili oboj spuste granicu ili vrate na 45 bodova...
...ovako ..mislim da nikako prema studentima nije posten ovaj kriterij ocjenjivanja,postoje 2 razlicita profesora i normalno je da mogu imati razlicite nacine ispitivanja i razlicite ispite,ali ovaj predmet treba imati sa svim komponentama ukupno 100 bodova,i 45 je normalna granica za prolaznost,kao sto je kod prof hanzer,ali prof sirola je tu granicu spustio na 24 boda,sta mislim da je manje od 25% i to nije u redu,ljudi kod prof hanzer s 46 bodova imaju jedva 2 a ko prof sirole 4...i to nikako nije u redu...mislim da bi se profesori trebali dog da ili oboj spuste granicu ili vrate na 45 bodova...


[Vrh]
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 19:50 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pošto je sutra završni, mislim da je malo kasno za to...
Pošto je sutra završni, mislim da je malo kasno za to...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
assssssss
Gost





PostPostano: 19:52 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

...nije nista kasno,nikad nije kasno,s tim zavrsnim mozes si sam podignuti bodove,al mislim da je to istina,sad dal se ko samnom slaze ili ne njegova stvar,al prolaznost kolegija s 24% mislim zbilja nema ni u osnovnoj skoli
...nije nista kasno,nikad nije kasno,s tim zavrsnim mozes si sam podignuti bodove,al mislim da je to istina,sad dal se ko samnom slaze ili ne njegova stvar,al prolaznost kolegija s 24% mislim zbilja nema ni u osnovnoj skoli


[Vrh]
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 19:53 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

zar nije već počelo upisivanje ocjena kod prof. Širole?


mislim da nije ok prema drugoj grupi, em su imali daleko lakši prvi blic nego grupa prof. Hanzer, em već imaju položen kolegij po duplo lakšem kriteriju nego mi, nije fer jer bi svi studenti trebali polagat isti predmet po istim kriterijima, ali mi se čini da od jadikovanja na forumu neće bit ništa
zar nije već počelo upisivanje ocjena kod prof. Širole?


mislim da nije ok prema drugoj grupi, em su imali daleko lakši prvi blic nego grupa prof. Hanzer, em već imaju položen kolegij po duplo lakšem kriteriju nego mi, nije fer jer bi svi studenti trebali polagat isti predmet po istim kriterijima, ali mi se čini da od jadikovanja na forumu neće bit ništa



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 19:58 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da nije u redu,jer bi ja isto po tom kriteriju već imala ocjenu i učila za nešto drugo danas a ne za završni...Al kaj nismo već raspravljali o tome ranije i da su neki bili kod profesorice i niš od toga
Naravno da nije u redu,jer bi ja isto po tom kriteriju već imala ocjenu i učila za nešto drugo danas a ne za završni...Al kaj nismo već raspravljali o tome ranije i da su neki bili kod profesorice i niš od toga


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 20:00 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hehe...sad mozemo lipo sutra stavit mačku soli na rep :idea: :idea:
Hehe...sad mozemo lipo sutra stavit mačku soli na rep Idea Idea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 20:03 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo svi sutra na završni dofurati indekse ;)
Ajmo svi sutra na završni dofurati indekse Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 20:03 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo je na, mislim topic '2.kolokvij', i rekli su da prof. Hanzer ostaje vjerna svom načinu ispitivanja i da ne mijenja ništa jer je ona svoja pravila rekla na početku semestra, a prof. Širola je svoja objavio na web-u unazad nekoliko dana

nije u redu, ali kaj sad, učili smo za kolokvij koji je bio nedavno, još danas navečer izdržimo i sutra je (nadam se) gotovo
bilo je na, mislim topic '2.kolokvij', i rekli su da prof. Hanzer ostaje vjerna svom načinu ispitivanja i da ne mijenja ništa jer je ona svoja pravila rekla na početku semestra, a prof. Širola je svoja objavio na web-u unazad nekoliko dana

nije u redu, ali kaj sad, učili smo za kolokvij koji je bio nedavno, još danas navečer izdržimo i sutra je (nadam se) gotovo



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:19 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="amorphis"]još danas navečer izdržimo i sutra je (nadam se) gotovo[/quote]

hehehe kako kome je gotovo:)

ali moram priznat da nije bas u redu da su kriteriji tako drasticno razliciti ali sta se moze, ako se odluce izjednacit dobro ako ne bit ce kako je sad

[size=4]ali ja imam i jednu teoriju zavjere spremnu da objasni ovu situaciju ali nije ni mjesto ni vrijeme :twisted: [/size]
amorphis (napisa):
još danas navečer izdržimo i sutra je (nadam se) gotovo


hehehe kako kome je gotovo:)

ali moram priznat da nije bas u redu da su kriteriji tako drasticno razliciti ali sta se moze, ako se odluce izjednacit dobro ako ne bit ce kako je sad

ali ja imam i jednu teoriju zavjere spremnu da objasni ovu situaciju ali nije ni mjesto ni vrijeme Twisted Evil



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 21:31 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Charmed"]Ajmo svi sutra na završni dofurati indekse ;)[/quote]

ajd :D
Charmed (napisa):
Ajmo svi sutra na završni dofurati indekse Wink


ajd Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tinky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2008. (11:59:08)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 21:42 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze :D
moze Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:01 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Re: uvjeti polaganja algebarskih 2009 Citirajte i odgovorite

[quote="assssssss"]...prof sirola je tu granicu spustio na 24 boda,sta mislim da je manje od 25% ...[/quote]

Koliko sam ja shvatio, kod prof. Širole za studente kojima se upisuje ocjena nema završnog, što će reći da je ukupan broj mogućih bodova za te studente 60.

24/60 = 0.4, što će reći 40%, a ne < 25%

U redu je smatrati da nije fer što jedan profesor održava usmene, a drugi ne, no nije u redu iznositi takve neistinite podatke i tvrditi da prof. Širola za 25% bodova daje ocjenu 2.
assssssss (napisa):
...prof sirola je tu granicu spustio na 24 boda,sta mislim da je manje od 25% ...


Koliko sam ja shvatio, kod prof. Širole za studente kojima se upisuje ocjena nema završnog, što će reći da je ukupan broj mogućih bodova za te studente 60.

24/60 = 0.4, što će reći 40%, a ne < 25%

U redu je smatrati da nije fer što jedan profesor održava usmene, a drugi ne, no nije u redu iznositi takve neistinite podatke i tvrditi da prof. Širola za 25% bodova daje ocjenu 2.



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
assssssss
Gost





PostPostano: 22:07 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokviji i testovi Tijekom semestra provjera znanja provodit će se kroz:
2 najavljena kratka testa (svaki se piše 15 min. i nosi 5 bodova)
2 kolokvija (svaki se piše 2 sata i nosi 25 bodova)
U testovima i u kolokvijima bit će zadaci i/ili teorijska pitanja. Student/ica ima pravo pristupa završnom ispitu ukoliko je skupio/la ukupno barem 20 od maksimalno 60 bodova iz testova i kolokvija.
· TURNUS PROF. B. ŠIROLE
Završni ispit obavlja se u pismenom i/ili usmenom obliku; sama organizacija istog je u nadležnosti predmetnog nastavnika. Studentima koji u prvom izlasku na završni ispit nisu zadovoljili nastavnik može (ali ne mora) dozvoliti ponavljanje ispita, ili može odobriti izlazak na popravni ispit.
TURNUS PROF. B. ŠIROLE
Popravni ispit organizirat će se za studente koji su kroz kolokvije i testove skupili između 13 i 19 bodova, i za studente kojima je nastavnik dozvolio izlazak na popravni ispit nakon neuspješnog prijašnjeg izlaska na završni ispit. Pismeni dio popravnog ispita traje dva sata, nosi 100 bodova i obuhvaća gradivo cijelog kolegija (zadaci i/ili teorijska pitanja). Studenti koji na pismenom dijelu popravnog ispita skupe barem 40 bodova imaju pravo izlaska na završni dio popravnog ispita koji će biti u pismenom i/ili usmenom obliku; sama organizacija istoga je u nadležnosti nastavnika.


i sada iz svega ovoga zakljucujes da koliko ima ukupno bodova iz alg???100,i mislim da nisam jedina koja to shvaca i vidi u ovome,tak da nemoras se uvlaciti profesorima u dupe.
Kolokviji i testovi Tijekom semestra provjera znanja provodit će se kroz:
2 najavljena kratka testa (svaki se piše 15 min. i nosi 5 bodova)
2 kolokvija (svaki se piše 2 sata i nosi 25 bodova)
U testovima i u kolokvijima bit će zadaci i/ili teorijska pitanja. Student/ica ima pravo pristupa završnom ispitu ukoliko je skupio/la ukupno barem 20 od maksimalno 60 bodova iz testova i kolokvija.
· TURNUS PROF. B. ŠIROLE
Završni ispit obavlja se u pismenom i/ili usmenom obliku; sama organizacija istog je u nadležnosti predmetnog nastavnika. Studentima koji u prvom izlasku na završni ispit nisu zadovoljili nastavnik može (ali ne mora) dozvoliti ponavljanje ispita, ili može odobriti izlazak na popravni ispit.
TURNUS PROF. B. ŠIROLE
Popravni ispit organizirat će se za studente koji su kroz kolokvije i testove skupili između 13 i 19 bodova, i za studente kojima je nastavnik dozvolio izlazak na popravni ispit nakon neuspješnog prijašnjeg izlaska na završni ispit. Pismeni dio popravnog ispita traje dva sata, nosi 100 bodova i obuhvaća gradivo cijelog kolegija (zadaci i/ili teorijska pitanja). Studenti koji na pismenom dijelu popravnog ispita skupe barem 40 bodova imaju pravo izlaska na završni dio popravnog ispita koji će biti u pismenom i/ili usmenom obliku; sama organizacija istoga je u nadležnosti nastavnika.


i sada iz svega ovoga zakljucujes da koliko ima ukupno bodova iz alg???100,i mislim da nisam jedina koja to shvaca i vidi u ovome,tak da nemoras se uvlaciti profesorima u dupe.


[Vrh]
glava
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2007. (18:48:16)
Postovi: (89)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3

PostPostano: 22:19 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

asssssss ali ako smo mi pisali samo 2 kolokvija po 25 bodova i 2 blica po 5, znaci maksimalno koliko smo mi mogli skupiti je 60 bodova i to je nasih 100% kolegija, jer mi ne pisemo zavrsni, niti idemo na usmeni, pa nismo u mogucnosti skupiti maksimalnih 100 (osim odlicnih). Pa 24 : 60 = 40 : 100, znaci ako je netko od nas skupio 24 boda od tih 60, rijesio je 40% kolegija, pa je na taj nacin prof. Sirola spustio kriterij za 5%, a ne za 21% kako ti tvrdis...

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

ovo osim odlicnih mislim na to da oni idu na usmeni, a mi ne...
asssssss ali ako smo mi pisali samo 2 kolokvija po 25 bodova i 2 blica po 5, znaci maksimalno koliko smo mi mogli skupiti je 60 bodova i to je nasih 100% kolegija, jer mi ne pisemo zavrsni, niti idemo na usmeni, pa nismo u mogucnosti skupiti maksimalnih 100 (osim odlicnih). Pa 24 : 60 = 40 : 100, znaci ako je netko od nas skupio 24 boda od tih 60, rijesio je 40% kolegija, pa je na taj nacin prof. Sirola spustio kriterij za 5%, a ne za 21% kako ti tvrdis...

Added after 1 minutes:

ovo osim odlicnih mislim na to da oni idu na usmeni, a mi ne...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
assssssss
Gost





PostPostano: 22:23 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle to je on odlucio prije par dana,al od pocetka kolegija pisu ovi uvjeti tak da molim lijepo...tak da kolegij po svim komponentama ima 100 bodova,pa ti reci kaj god zelis...al olaksano vam je uzasno,oprosti molim te al ja po vasim bodovima imam skoro 4,a po nasim ni dvojku...pa ono...
gle to je on odlucio prije par dana,al od pocetka kolegija pisu ovi uvjeti tak da molim lijepo...tak da kolegij po svim komponentama ima 100 bodova,pa ti reci kaj god zelis...al olaksano vam je uzasno,oprosti molim te al ja po vasim bodovima imam skoro 4,a po nasim ni dvojku...pa ono...


[Vrh]
felixx
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 11. 2007. (15:31:43)
Postovi: (61)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 23 - 10
Lokacija: *obrisano*

PostPostano: 2:49 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

asssssss, kakav ti je to nacin, tu pises svakakve stvari i skrivas se i za "Gost"

ako vec govoris takve stvari, bar nek se zna tko si, nemoj se skrivati

to bi se reklo tesko je biti ***** i posten
asssssss, kakav ti je to nacin, tu pises svakakve stvari i skrivas se i za "Gost"

ako vec govoris takve stvari, bar nek se zna tko si, nemoj se skrivati

to bi se reklo tesko je biti ***** i posten



_________________
bla bla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 11:51 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eo na opet :rofl:


Nego, ja mislim da bi studenti koji idu kod prof. Širole na usmeni i prežive ga trebali dobit sok i kolač, u najmanju ruku kroasan.
Jedino me muči da l` da neko pošalje mail Vinceku ili ode direktno u upravu?
Ili da možda sviiii šaljemo mailove?
Eo na opet Rolling On the Floor Laughing


Nego, ja mislim da bi studenti koji idu kod prof. Širole na usmeni i prežive ga trebali dobit sok i kolač, u najmanju ruku kroasan.
Jedino me muči da l` da neko pošalje mail Vinceku ili ode direktno u upravu?
Ili da možda sviiii šaljemo mailove?



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Floki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 02. 2004. (19:25:17)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 15:51 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="assssssss"]gle to je on odlucio prije par dana,al od pocetka kolegija pisu ovi uvjeti tak da molim lijepo...tak da kolegij po svim komponentama ima 100 bodova,pa ti reci kaj god zelis...al olaksano vam je uzasno,oprosti molim te al ja po vasim bodovima imam skoro 4,a po nasim ni dvojku...pa ono...[/quote]

Čemu sada takvo uspoređivanje ako si ti kod prof. Hanzer i ona je svoje zahtjeve rekla na početku semestar pa si ti teoretski za ovaj završni mogao/la početi učiti na početku semestar dok studenti kod prof. Širole nisu jer se do prije tjedan dana nije znalo kakav će biti završni i da li će ga uopće biti.

( · TURNUS PROF. B. ŠIROLE
Završni ispit obavlja se u pismenom i/ili usmenom obliku; [b]sama organizacija istog je u nadležnosti predmetnog nastavnika[/b]. Studentima koji u prvom izlasku na završni ispit nisu zadovoljili nastavnik može (ali ne mora) dozvoliti ponavljanje ispita, ili može odobriti izlazak na popravni ispit. )

Čemu opet pokretanje ove teme kada se o tome već raspravljalo na forumu pod temom završni i bili su već neki studenti kod prof. Hanzer koja je rekla da se ona i dalje drži svojih zahtjeva.
assssssss (napisa):
gle to je on odlucio prije par dana,al od pocetka kolegija pisu ovi uvjeti tak da molim lijepo...tak da kolegij po svim komponentama ima 100 bodova,pa ti reci kaj god zelis...al olaksano vam je uzasno,oprosti molim te al ja po vasim bodovima imam skoro 4,a po nasim ni dvojku...pa ono...


Čemu sada takvo uspoređivanje ako si ti kod prof. Hanzer i ona je svoje zahtjeve rekla na početku semestar pa si ti teoretski za ovaj završni mogao/la početi učiti na početku semestar dok studenti kod prof. Širole nisu jer se do prije tjedan dana nije znalo kakav će biti završni i da li će ga uopće biti.

( · TURNUS PROF. B. ŠIROLE
Završni ispit obavlja se u pismenom i/ili usmenom obliku; sama organizacija istog je u nadležnosti predmetnog nastavnika. Studentima koji u prvom izlasku na završni ispit nisu zadovoljili nastavnik može (ali ne mora) dozvoliti ponavljanje ispita, ili može odobriti izlazak na popravni ispit. )

Čemu opet pokretanje ove teme kada se o tome već raspravljalo na forumu pod temom završni i bili su već neki studenti kod prof. Hanzer koja je rekla da se ona i dalje drži svojih zahtjeva.



_________________
Ono što proturiječi srcu ne ulazi u glavu!!!
A.Schopenhauer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 16:42 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A završni danas nije bio uopće zahtjevan...
A završni danas nije bio uopće zahtjevan...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
felixx
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 11. 2007. (15:31:43)
Postovi: (61)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 23 - 10
Lokacija: *obrisano*

PostPostano: 18:49 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Off the record, profesor Sirola je na usmenom bio fakat ok, duze ispituje i pita ajmo rec neke detalje, ali ne trazi sad neke perverzarije i zackoljice samo da te zezne, i vecinom te pusti da kazes to kaj si htio reci tako da je bio fakat ok kak se meni cini
Off the record, profesor Sirola je na usmenom bio fakat ok, duze ispituje i pita ajmo rec neke detalje, ali ne trazi sad neke perverzarije i zackoljice samo da te zezne, i vecinom te pusti da kazes to kaj si htio reci tako da je bio fakat ok kak se meni cini



_________________
bla bla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan