Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis kolegija sa diplomskog (studij)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 8:18 sub, 16. 5. 2009    Naslov: upis kolegija sa diplomskog Citirajte i odgovorite

zanima me koliko je potrebno ects bodova da se upise neki kolegij sa 4. godine? nigdje to ne mogu naci.
pitam jer ce mi se na godinu dogoditi to da mogu slusati svega 4 kolegija u oba semestra, pa... :(
zanima me koliko je potrebno ects bodova da se upise neki kolegij sa 4. godine? nigdje to ne mogu naci.
pitam jer ce mi se na godinu dogoditi to da mogu slusati svega 4 kolegija u oba semestra, pa... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 9:29 sub, 16. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim 145 ects :? al nemoj me drzati za rijec, mislim da je tak na nastavnickom smjeru
mislim 145 ects Confused al nemoj me drzati za rijec, mislim da je tak na nastavnickom smjeru


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 13:03 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam jedno pitanjce...
ako recimo upisem sljedeci semestar dva izborna sa trece godine (npr. euklidske i matematicku logiku), od kojih se jedan nalazi na diplomskom smjeru na kojeg planiram ici (matematicka logika), i polozim ih al da mi se sad uzimaju u obzir euklidski. hoce li mi se onda na diplomskom priznati da sam polozila matematicku logiku ili cu morati upisivati nesto umjesto toga unatoc tome sto sam to polozila? :D :? :)

ako netko mozda slucajno zna bila bih jako zahvalna na odgovoru :D
imam jedno pitanjce...
ako recimo upisem sljedeci semestar dva izborna sa trece godine (npr. euklidske i matematicku logiku), od kojih se jedan nalazi na diplomskom smjeru na kojeg planiram ici (matematicka logika), i polozim ih al da mi se sad uzimaju u obzir euklidski. hoce li mi se onda na diplomskom priznati da sam polozila matematicku logiku ili cu morati upisivati nesto umjesto toga unatoc tome sto sam to polozila? Very Happy Confused Smile

ako netko mozda slucajno zna bila bih jako zahvalna na odgovoru Very Happy



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:22 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

upisuješ umjesto toga neke druge izborne na diplomskom onda.
piše negdje na stranicama :)
upisuješ umjesto toga neke druge izborne na diplomskom onda.
piše negdje na stranicama Smile



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 15:29 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

inače bi sigurno bilo kako nameless kaže u slučaju da položiš samo Matematičku logiku, ali ako ćeš imati položena oba ta izborna, onda bi imala 5 bodova viška nad ukupnih 180 (preddiplomski studij) i ako bi upisala npr.Računarstvo, možda bi se tih 5 bodova moglo "prenijeti" na smjer pa bi imala predmet manje, ali skupljenih 30 obaveznih ECTS-a nakon zimskog semestra 1.godine Računarstva.

uopće nisam čula za ovaj slučaj, netko drugi će morati razjasniti...
znam da su neki imali položen opvis i objektno programiranje (iz ljetnog semestra),
ali mislim da to nije bio netko tko je kasnije upisao Računarstvo (gdje je objektno obavezan kolegij kao i mat.logika).
inače bi sigurno bilo kako nameless kaže u slučaju da položiš samo Matematičku logiku, ali ako ćeš imati položena oba ta izborna, onda bi imala 5 bodova viška nad ukupnih 180 (preddiplomski studij) i ako bi upisala npr.Računarstvo, možda bi se tih 5 bodova moglo "prenijeti" na smjer pa bi imala predmet manje, ali skupljenih 30 obaveznih ECTS-a nakon zimskog semestra 1.godine Računarstva.

uopće nisam čula za ovaj slučaj, netko drugi će morati razjasniti...
znam da su neki imali položen opvis i objektno programiranje (iz ljetnog semestra),
ali mislim da to nije bio netko tko je kasnije upisao Računarstvo (gdje je objektno obavezan kolegij kao i mat.logika).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 18:42 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala puno na odgovorima!
znam za to sto je nameless napisao/la, al posto cu na godinu slusati malo kolegija htijela bih pokusati rijesiti nesto sa 4. godine :)
hvala :)
hvala puno na odgovorima!
znam za to sto je nameless napisao/la, al posto cu na godinu slusati malo kolegija htijela bih pokusati rijesiti nesto sa 4. godine Smile
hvala Smile



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mala_022
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2006. (18:15:12)
Postovi: (73)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: ...evo mene među moje...

PostPostano: 19:36 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="**dreamer**"]imam jedno pitanjce...
ako recimo upisem sljedeci semestar dva izborna sa trece godine (npr. euklidske i matematicku logiku), od kojih se jedan nalazi na diplomskom smjeru na kojeg planiram ici (matematicka logika), i polozim ih al da mi se sad uzimaju u obzir euklidski. hoce li mi se onda na diplomskom priznati da sam polozila matematicku logiku ili cu morati upisivati nesto umjesto toga unatoc tome sto sam to polozila? :D :? :)

ako netko mozda slucajno zna bila bih jako zahvalna na odgovoru :D[/quote]
Kolko san ja skužila, to i je princip na kojem funkcionira kvaziparcijala - dok si na preddiplomskom položiš neke predmete s diplomskog i onda kad se upišeš na taj diplomski ti predmeti ti se priznaju. To šta ti je logika sad ponuđena ka izborni ne bi tribalo ništa minjati (osin šta ti olakšava jer možda ne moraš pisati molbu da je upišeš ka predmet viška nego je samo napišeš skupa sa svin ostalin predmetima koje upisuješ, al to nisan sigurna (ja kad san upisivala izborni viška san to malo zakomplicirala, više o tome san pisala [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11832]na drugom topicu[/url])).
Ali kako je marijap napisala, ja nisan upisala računarstvo, tako da ti, nažalost, ne mogu dati korisne informacije iz prve ruke.
Samo kad se budeš prijavljivala za diplomski i ispunjavala formulare, pitat će te koje predmete ne želiš da ti se računaju u onih obaveznih 180 ECTS-a i tamo napišeš logiku.

Zapravo, mislin da bi bilo najpametnije da ti se tu javi neko ko je ove godine sluša neke predmete na kvaziparcijali, od nas ostalih ti nema puno koristi ;-)
**dreamer** (napisa):
imam jedno pitanjce...
ako recimo upisem sljedeci semestar dva izborna sa trece godine (npr. euklidske i matematicku logiku), od kojih se jedan nalazi na diplomskom smjeru na kojeg planiram ici (matematicka logika), i polozim ih al da mi se sad uzimaju u obzir euklidski. hoce li mi se onda na diplomskom priznati da sam polozila matematicku logiku ili cu morati upisivati nesto umjesto toga unatoc tome sto sam to polozila? Very Happy Confused Smile

ako netko mozda slucajno zna bila bih jako zahvalna na odgovoru Very Happy

Kolko san ja skužila, to i je princip na kojem funkcionira kvaziparcijala - dok si na preddiplomskom položiš neke predmete s diplomskog i onda kad se upišeš na taj diplomski ti predmeti ti se priznaju. To šta ti je logika sad ponuđena ka izborni ne bi tribalo ništa minjati (osin šta ti olakšava jer možda ne moraš pisati molbu da je upišeš ka predmet viška nego je samo napišeš skupa sa svin ostalin predmetima koje upisuješ, al to nisan sigurna (ja kad san upisivala izborni viška san to malo zakomplicirala, više o tome san pisala na drugom topicu)).
Ali kako je marijap napisala, ja nisan upisala računarstvo, tako da ti, nažalost, ne mogu dati korisne informacije iz prve ruke.
Samo kad se budeš prijavljivala za diplomski i ispunjavala formulare, pitat će te koje predmete ne želiš da ti se računaju u onih obaveznih 180 ECTS-a i tamo napišeš logiku.

Zapravo, mislin da bi bilo najpametnije da ti se tu javi neko ko je ove godine sluša neke predmete na kvaziparcijali, od nas ostalih ti nema puno koristi Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 22:32 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li puno ljudi misli na računarstvo? hoće li za godinu dana biti teško upasti?
da li puno ljudi misli na računarstvo? hoće li za godinu dana biti teško upasti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:52 sub, 11. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]da li puno ljudi misli na računarstvo? hoće li za godinu dana biti teško upasti?[/quote]

mislim da neće puno ljudi na računarstvo
financijska je najpopularnija, ja bih zatim stavila statistiku pa računarstvo

ako netko zna, koliko je mjesta prošle godine ostalo slobodno na pojedinim smjerovima?
Tygy (napisa):
da li puno ljudi misli na računarstvo? hoće li za godinu dana biti teško upasti?


mislim da neće puno ljudi na računarstvo
financijska je najpopularnija, ja bih zatim stavila statistiku pa računarstvo

ako netko zna, koliko je mjesta prošle godine ostalo slobodno na pojedinim smjerovima?



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 8:38 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

to koliko je mjesta ostalo prošle godine ništa ne znači jer će ove godine prediplomski završiti njih puno više nego prošle, a sljedeće još više.
npr, profesora je bolonja izbacila svh 6 :)
a ove godine će ih biti 30 :)
a sljedeće 100 ?
to koliko je mjesta ostalo prošle godine ništa ne znači jer će ove godine prediplomski završiti njih puno više nego prošle, a sljedeće još više.
npr, profesora je bolonja izbacila svh 6 Smile
a ove godine će ih biti 30 Smile
a sljedeće 100 ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 9:17 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na temi [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=9002&postdays=0&postorder=asc&&start=240]link[/url]

[quote]Koliko ja znam, na financijsku se upisalo 31, na teorijsku 3, na primjenjenu 4[/quote]
i na statistiku 12(za racunarstvo ne znam)

a ovo su rezultati nakon drugog kruga (nakon prvog ne mogu nac) [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=415]link[/url]
Na temi link

Citat:
Koliko ja znam, na financijsku se upisalo 31, na teorijsku 3, na primjenjenu 4

i na statistiku 12(za racunarstvo ne znam)

a ovo su rezultati nakon drugog kruga (nakon prvog ne mogu nac) link



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:49 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Na temi [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=9002&postdays=0&postorder=asc&&start=240]link[/url]

[quote]Koliko ja znam, na financijsku se upisalo 31, na teorijsku 3, na primjenjenu 4[/quote]
i na statistiku 12(za racunarstvo ne znam)

a ovo su rezultati nakon drugog kruga (nakon prvog ne mogu nac) [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=415]link[/url][/quote]

Rezultate nakon prvog kruga niti nećete naći jer je netko pametan rezutltate drugog kruga napisao PREKO rezultata prvog kruga :D

Na računarstvu nas ima 12 ili 13. Tako nešto.
nana (napisa):
Na temi link

Citat:
Koliko ja znam, na financijsku se upisalo 31, na teorijsku 3, na primjenjenu 4

i na statistiku 12(za racunarstvo ne znam)

a ovo su rezultati nakon drugog kruga (nakon prvog ne mogu nac) link


Rezultate nakon prvog kruga niti nećete naći jer je netko pametan rezutltate drugog kruga napisao PREKO rezultata prvog kruga Very Happy

Na računarstvu nas ima 12 ili 13. Tako nešto.



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 11:18 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo sta sam napisala su rezultati nakon prvog upisnog kruga
a na statistici nas ima 17 (tj toliko nas je upisalo)
ovo sta sam napisala su rezultati nakon prvog upisnog kruga
a na statistici nas ima 17 (tj toliko nas je upisalo)



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 11:45 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad sam računala....ja iz skupa M imam 119 bodova...
jel to znači da si ja mogu za izborni uzet neki math seminar ili moram neki smislen kolegij da si nadogradim na preko 120?
sad sam računala....ja iz skupa M imam 119 bodova...
jel to znači da si ja mogu za izborni uzet neki math seminar ili moram neki smislen kolegij da si nadogradim na preko 120?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:04 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]sad sam računala....ja iz skupa M imam 119 bodova...
jel to znači da si ja mogu za izborni uzet neki math seminar ili moram neki smislen kolegij da si nadogradim na preko 120?[/quote]

[quote="stranica faxa"]Pravo na pristup razredbenom postupku za upis na diplomske sveucilišne studije Teorijska
matematika, Primijenjena matematika, Racunarstvo i matematika, Matematicka statistika, te
Financijska i poslovna matematika na PMF – Matematickom odjelu pod istim uvjetima imaju
sve kandidatkinje i kandidati sa završenim preddiplomskim sveucilišnim studijem od
najmanje 180 ECTS bodova ili dodiplomskim sveucilišnim studijem, koji su u svom
dosadašnjem sveucilišnom obrazovanju stekli najmanje 120 ECTS bodova iz predmeta iz
matematike, te ostalih struka relevantnih za studij.[/quote]

dakle, ovisi sta kanis upisat... al i mi na prof smjeru imamo predmete koji su relevantni za studij... :)
Tygy (napisa):
sad sam računala....ja iz skupa M imam 119 bodova...
jel to znači da si ja mogu za izborni uzet neki math seminar ili moram neki smislen kolegij da si nadogradim na preko 120?


stranica faxa (napisa):
Pravo na pristup razredbenom postupku za upis na diplomske sveucilišne studije Teorijska
matematika, Primijenjena matematika, Racunarstvo i matematika, Matematicka statistika, te
Financijska i poslovna matematika na PMF – Matematickom odjelu pod istim uvjetima imaju
sve kandidatkinje i kandidati sa završenim preddiplomskim sveucilišnim studijem od
najmanje 180 ECTS bodova ili dodiplomskim sveucilišnim studijem, koji su u svom
dosadašnjem sveucilišnom obrazovanju stekli najmanje 120 ECTS bodova iz predmeta iz
matematike, te ostalih struka relevantnih za studij.


dakle, ovisi sta kanis upisat... al i mi na prof smjeru imamo predmete koji su relevantni za studij... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 12:19 ned, 12. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ja isto pitam tu na forumu, a ne sjetim se tebe nazvat... :lol:
a ja isto pitam tu na forumu, a ne sjetim se tebe nazvat... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 9:24 čet, 30. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje. Do mene je došla informacija da se ove godine kao uopće neće moći upisivati kvaziparcijala pa me zanima jel to istina ili ne. E da još par stvari trebam pitati. Šta se sve treba napraviti (ako se može upisati) da se može upisati na kvaziparcijalu? Treba molba neka, da li se plaća kvazi ili ne, ako se plaća koliko se plaća itd. pa ako ima netko neka korisna saznanja o tome molila bih da mi javite. Puno hvala.

[size=9][color=#999999]Added after 15 minutes:[/color][/size]

Imam još jedno pitanje. Naime ja bi htjela upisati sve izborne module koji se nude za treću godinu, odnosno u zimskom semestru Vektorske, Euklidske i Metričke prostore i naravnoo u ljetnom onda Algebarske strukture, Udg i Kompleksnu analizu a oni se ne nude za kvaziparcijalu a mogla bi ih upisati po bodovima pa me zanima jel se mogu upisati odmah svi pa da ih slušam pod trećom godinom?
Imam pitanje. Do mene je došla informacija da se ove godine kao uopće neće moći upisivati kvaziparcijala pa me zanima jel to istina ili ne. E da još par stvari trebam pitati. Šta se sve treba napraviti (ako se može upisati) da se može upisati na kvaziparcijalu? Treba molba neka, da li se plaća kvazi ili ne, ako se plaća koliko se plaća itd. pa ako ima netko neka korisna saznanja o tome molila bih da mi javite. Puno hvala.

Added after 15 minutes:

Imam još jedno pitanje. Naime ja bi htjela upisati sve izborne module koji se nude za treću godinu, odnosno u zimskom semestru Vektorske, Euklidske i Metričke prostore i naravnoo u ljetnom onda Algebarske strukture, Udg i Kompleksnu analizu a oni se ne nude za kvaziparcijalu a mogla bi ih upisati po bodovima pa me zanima jel se mogu upisati odmah svi pa da ih slušam pod trećom godinom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 16:19 pon, 3. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ti samo znam da će kvaziparcijale biti, a za ostalo nemam pojma...
Ja ti samo znam da će kvaziparcijale biti, a za ostalo nemam pojma...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 17:54 pon, 3. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Charmed"]Ja ti samo znam da će kvaziparcijale biti, a za ostalo nemam pojma...[/quote]
Tocno, ali isto tako nece odobravati upis kolegija koje je upisalo vise od 30 ljudi. To nije sluzbena informacija, ali sjecam se da sam to procitao u izvjestaju sa neke sjednice... Nadam se da to nije istina (ili ako je da ce ublaziti taj uvjet), jer onda se ne bi mogao upisati niti jedan kolegij sa financijske naprimjer. :(
Charmed (napisa):
Ja ti samo znam da će kvaziparcijale biti, a za ostalo nemam pojma...

Tocno, ali isto tako nece odobravati upis kolegija koje je upisalo vise od 30 ljudi. To nije sluzbena informacija, ali sjecam se da sam to procitao u izvjestaju sa neke sjednice... Nadam se da to nije istina (ili ako je da ce ublaziti taj uvjet), jer onda se ne bi mogao upisati niti jedan kolegij sa financijske naprimjer. Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 22:45 ned, 16. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mischa"]mislim 145 ects :? al nemoj me drzati za rijec, mislim da je tak na nastavnickom smjeru[/quote]

Je li ovo istina i za inženjere? mislim na kvaziparcijalu..
mischa (napisa):
mislim 145 ects Confused al nemoj me drzati za rijec, mislim da je tak na nastavnickom smjeru


Je li ovo istina i za inženjere? mislim na kvaziparcijalu..



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan