Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Metallica u Zg

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:43 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Metallica u Zg Citirajte i odgovorite

Dječaci i djevojcice, legende teksaškog folk-rocka, Metallica, potvrdili su svoj dolazak u malu nam našu hrvašku - naravno u Zagreb (tough luck splicani i ostatak, opet cete morati da putujete), dvadeset-i-sedmog nam lipnja dvijetisućečetvrte :arrow: 27.6.2004

iako nisam neki fan, otici cu ih pogledati, bar zbog cuda od mikseta i razglasa sto ce dovuci sa sobom (a isto da mogu reci da je taj koncert bio 5 puta bolji od mejdena)

pozivam vas sve da kupite ulaznicu i pogledate to čudo moderne muzike, upoznajte se sa bendom koji mnoge mladiće i mladenke drzi u neugodnom stanju - jer mnoge te mladice je zarobila u godinama 83-će do 90-te, a mnogima je tek poznata od 91-ve pa nadalje

Texas Folk Rock On :headbanging: :muzak:
Dječaci i djevojcice, legende teksaškog folk-rocka, Metallica, potvrdili su svoj dolazak u malu nam našu hrvašku - naravno u Zagreb (tough luck splicani i ostatak, opet cete morati da putujete), dvadeset-i-sedmog nam lipnja dvijetisućečetvrte Arrow 27.6.2004

iako nisam neki fan, otici cu ih pogledati, bar zbog cuda od mikseta i razglasa sto ce dovuci sa sobom (a isto da mogu reci da je taj koncert bio 5 puta bolji od mejdena)

pozivam vas sve da kupite ulaznicu i pogledate to čudo moderne muzike, upoznajte se sa bendom koji mnoge mladiće i mladenke drzi u neugodnom stanju - jer mnoge te mladice je zarobila u godinama 83-će do 90-te, a mnogima je tek poznata od 91-ve pa nadalje

Texas Folk Rock On Headbanging Muzak



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:59 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:klapklap: :headbanging: :dance: :2pivce: :party: :valovi: :crazy: :navijacica: :faca: :slonic: :can: :slonic: :popcorn: :silly: :onfire: :drinking: :bday: :Fade-color :evilbat: :multi: :weee: :banana:

:bow: I thank :bow: The Lord :bow: (Sirius, of course ;))... :bow:

P.S. Nisam ni ja neki die hard fan, ali bio sam u Ljubljani pred par godina i bili su izvrsni. 8)


[b]Rezime:[/b]

- 15.3. u Mocvari [i]The Gathering[/i] :D
- 16.3. u Mocvari [i]Morbid Angel[/i] :D
- 27.6. negdje u Zgb [i]Metallica[/i] :D

Jos da se vrate Maideni i da dodje :bow: King :bow: Diamond :bow:

:headbanging:
Toooooo, majstoreeeee! Headbanging Ja sam za ples, o jeee-eee... Neka zvone case! Tuluuuuum!!! Mi smo sareni i veseli! Danas sam lud(a)... Go go go!!! Ja sam faca Rozi slonic Limenka Ljekovite Vodice Rozi slonic #Popcornsmile #Silly #Onfire #Beer #Bday #Fadeing color #Evil Bat #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana

I bow before you I thank I bow before you The Lord I bow before you (Sirius, of course Wink)... I bow before you

P.S. Nisam ni ja neki die hard fan, ali bio sam u Ljubljani pred par godina i bili su izvrsni. Cool


Rezime:

- 15.3. u Mocvari The Gathering Very Happy
- 16.3. u Mocvari Morbid Angel Very Happy
- 27.6. negdje u Zgb Metallica Very Happy

Jos da se vrate Maideni i da dodje I bow before you King I bow before you Diamond I bow before you

Headbanging



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 3:21 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo već kod koncerata...


[size=18]25.5.2004. u Zagrebu[/size]



[size=24]JETHRO TULL[/size]


Bio sam prije par godina na njihovom zadnjem koncertu i bilo je odlično!!!
Kad smo već kod koncerata...


25.5.2004. u Zagrebu



JETHRO TULL


Bio sam prije par godina na njihovom zadnjem koncertu i bilo je odlično!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 4:04 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da se vratimo nazad na temu metal-ike

ako nista drugo, isplati se otici pogledati dvije veličanstvene solo izvedbe unutar jedne pjesme

naravno, govorim o jednoj od meni najboljih pjesama 80tih - One

meni osobno - prvi solo - najgenijalniji [b]ne[/b]distorzirani solo u metal glazbi
- drugi solo - tapping majstorija kirka hammeta koja me je mezmozirala prije 8 godina, a to i danas čini - jedan od razloga zašto sam se udubio u raznovrsne tehnike sviranja električne gitare, od prostih pentatonika do kromatsko-dijagonalno-modusno-arpeggievskih tehnika i tako dalje
da se vratimo nazad na temu metal-ike

ako nista drugo, isplati se otici pogledati dvije veličanstvene solo izvedbe unutar jedne pjesme

naravno, govorim o jednoj od meni najboljih pjesama 80tih - One

meni osobno - prvi solo - najgenijalniji nedistorzirani solo u metal glazbi
- drugi solo - tapping majstorija kirka hammeta koja me je mezmozirala prije 8 godina, a to i danas čini - jedan od razloga zašto sam se udubio u raznovrsne tehnike sviranja električne gitare, od prostih pentatonika do kromatsko-dijagonalno-modusno-arpeggievskih tehnika i tako dalje



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 4:28 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]naravno, govorim o jednoj od meni najboljih pjesama 80tih - One[/quote]

I pjesma i spot su :bow: Ma, cijeli taj album je :bow:

Ali, u Ljubljani ju nisu izvodili, a nekako mislim da nece ni u Zgb... :( Si nasao negdje playlistu? :)
Lord Sirius (napisa):
naravno, govorim o jednoj od meni najboljih pjesama 80tih - One


I pjesma i spot su I bow before you Ma, cijeli taj album je I bow before you

Ali, u Ljubljani ju nisu izvodili, a nekako mislim da nece ni u Zgb... Sad Si nasao negdje playlistu? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 5:04 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Lord Sirius"]naravno, govorim o jednoj od meni najboljih pjesama 80tih - One[/quote]

I pjesma i spot su :bow: Ma, cijeli taj album je :bow:

Ali, u Ljubljani ju nisu izvodili, a nekako mislim da nece ni u Zgb... :( Si nasao negdje playlistu? :)[/quote]

[url]http://www.allmetallica.com/info/setlists03.shtml#aug29[/url]
i skoro na svakom koncertu je odsvirana "jedinica"

strahovao sam da ce pretezno svirati Sveca Ljutka, no te setliste su me poprilicno razuvjerile - svega 4 ili 5 pjesmica sa Ljutka, a sve ostalo antologijske stvari
ali cini se da ovaj put nece svirati neke jako dobre stvari sa load-a ili reloada poput "the unforgiven ii", "the memory remains" ili "until it sleeps", te meni najdrazu "bleeding me"

no meni je jedino vazno da cujem "one" i "sad but true"

"sad but true" je inace pjesma sa odlicnim algorijsko-ironicno-sarkasticnim (i tu sam ozbiljan) tekstom kojem sigurno zavide i "vrsni" tekstopisci (a bome niti "one" nije daleko)
vsego (napisa):
Lord Sirius (napisa):
naravno, govorim o jednoj od meni najboljih pjesama 80tih - One


I pjesma i spot su I bow before you Ma, cijeli taj album je I bow before you

Ali, u Ljubljani ju nisu izvodili, a nekako mislim da nece ni u Zgb... Sad Si nasao negdje playlistu? Smile


http://www.allmetallica.com/info/setlists03.shtml#aug29
i skoro na svakom koncertu je odsvirana "jedinica"

strahovao sam da ce pretezno svirati Sveca Ljutka, no te setliste su me poprilicno razuvjerile - svega 4 ili 5 pjesmica sa Ljutka, a sve ostalo antologijske stvari
ali cini se da ovaj put nece svirati neke jako dobre stvari sa load-a ili reloada poput "the unforgiven ii", "the memory remains" ili "until it sleeps", te meni najdrazu "bleeding me"

no meni je jedino vazno da cujem "one" i "sad but true"

"sad but true" je inace pjesma sa odlicnim algorijsko-ironicno-sarkasticnim (i tu sam ozbiljan) tekstom kojem sigurno zavide i "vrsni" tekstopisci (a bome niti "one" nije daleko)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:12 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][url]http://www.allmetallica.com/info/setlists03.shtml#aug29[/url]
i skoro na svakom koncertu je odsvirana "jedinica"[/quote]

Mmmmm... :D Dobre set liste. :D

Cuo sam da su Slipknot predgrupa, ali ih nikad nisam cuo... :shock: :? Komentari? :-k

[quote="Lord Sirius"]strahovao sam da ce pretezno svirati Sveca Ljutka, no te setliste su me poprilicno razuvjerile - svega 4 ili 5 pjesmica sa Ljutka, a sve ostalo antologijske stvari[/quote]

Klasika za Metallicu... Kao da se srame svojih novijih uradaka (tko zna zasto? :twisted:), pa (gotovo) uvijek sviraju pretezno "antologijske" stvari... 8) Bolje za nas. ;)

[quote="Lord Sirius"]"sad but true" je inace pjesma sa odlicnim algorijsko-ironicno-sarkasticnim (i tu sam ozbiljan) tekstom kojem sigurno zavide i "vrsni" tekstopisci (a bome niti "one" nije daleko)[/quote]

:) Na koncertu su mi textovi manje bitni nego inace... Vaznija mi je atmosfera. :)

Ma, neka ponove Ljubljanu & me happy. :D
Lord Sirius (napisa):
http://www.allmetallica.com/info/setlists03.shtml#aug29
i skoro na svakom koncertu je odsvirana "jedinica"


Mmmmm... Very Happy Dobre set liste. Very Happy

Cuo sam da su Slipknot predgrupa, ali ih nikad nisam cuo... Shocked Confused Komentari? Think

Lord Sirius (napisa):
strahovao sam da ce pretezno svirati Sveca Ljutka, no te setliste su me poprilicno razuvjerile - svega 4 ili 5 pjesmica sa Ljutka, a sve ostalo antologijske stvari


Klasika za Metallicu... Kao da se srame svojih novijih uradaka (tko zna zasto? Twisted Evil), pa (gotovo) uvijek sviraju pretezno "antologijske" stvari... Cool Bolje za nas. Wink

Lord Sirius (napisa):
"sad but true" je inace pjesma sa odlicnim algorijsko-ironicno-sarkasticnim (i tu sam ozbiljan) tekstom kojem sigurno zavide i "vrsni" tekstopisci (a bome niti "one" nije daleko)


Smile Na koncertu su mi textovi manje bitni nego inace... Vaznija mi je atmosfera. Smile

Ma, neka ponove Ljubljanu & me happy. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:17 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Cuo sam da su Slipknot predgrupa, ali ih nikad nisam cuo... Komentari?
[/quote]
vrlo slicno kao predgrupa mejdenima - murderdollsi
sve se zna kad kazem da je gitarist murderdollsa bubnjar slipknota
vsego (napisa):
Cuo sam da su Slipknot predgrupa, ali ih nikad nisam cuo... Komentari?

vrlo slicno kao predgrupa mejdenima - murderdollsi
sve se zna kad kazem da je gitarist murderdollsa bubnjar slipknota



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 23:47 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Wov! This is a surprise.

Vjerojatno sam usamljen s ovom izjavom, ali nekako nisam očekivao da ću doživjet da se Metallica spusti ovdje do nas u Zg. :)

Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas :? Ma neće... :)

Btw., čuo sam par pjesama snimljenih na jednom njihovom koncertu negjde u Kanadi, čini mi se. Unplugged. 8)

Uvijek sam mislio da se kvaliteta glazbenika dokazuje na unplugged svirkama. Jel' to iko čuo osim mene. Jelda da su bili dobri?

:mrgreen:

Novi album nisam čuo, al nešto mu se ne čuje daleko dobar glas...
Wov! This is a surprise.

Vjerojatno sam usamljen s ovom izjavom, ali nekako nisam očekivao da ću doživjet da se Metallica spusti ovdje do nas u Zg. Smile

Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas Confused Ma neće... Smile

Btw., čuo sam par pjesama snimljenih na jednom njihovom koncertu negjde u Kanadi, čini mi se. Unplugged. Cool

Uvijek sam mislio da se kvaliteta glazbenika dokazuje na unplugged svirkama. Jel' to iko čuo osim mene. Jelda da su bili dobri?

Mr. Green

Novi album nisam čuo, al nešto mu se ne čuje daleko dobar glas...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:06 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]
Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas :?[/quote]

Stonesi nisu uopće imali od čega odustat. Taj koncert nije bio planiran. To je bila obična izmišljotina od one organizacije koja ih je fol trebala dovest, da bi digli lovu. Na kraju krajeva, naivnim ljudima nisu uopće vratili novce. Fala bogu da ja nisam nasjeo. :)
Blockflöte (napisa):

Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas Confused


Stonesi nisu uopće imali od čega odustat. Taj koncert nije bio planiran. To je bila obična izmišljotina od one organizacije koja ih je fol trebala dovest, da bi digli lovu. Na kraju krajeva, naivnim ljudima nisu uopće vratili novce. Fala bogu da ja nisam nasjeo. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:13 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas :? Ma neće... :)[/quote]

Cini mi se da nisu Stonesi odustali, nego organizator nije poplacao sve dugove jos od proslog koncerta (koji je, btw, takodjer bio jako dobar :D).

[quote="Blockflöte"]Btw., čuo sam par pjesama snimljenih na jednom njihovom koncertu negjde u Kanadi, čini mi se. Unplugged. 8)[/quote]

Imas li Metallica Unplugged na nekom CDu? :D If so, please... PM. ;)

[quote="Blockflöte"]Uvijek sam mislio da se kvaliteta glazbenika dokazuje na unplugged svirkama.[/quote]

Ovisi o vrsti glazbe. :) Ali, svidja mi se kao kriterij koji eliminira tehnicare, ravere i sl. :twisted:

[quote="Blockflöte"]Novi album nisam čuo, al nešto mu se ne čuje daleko dobar glas...[/quote]

Same here... ;)

Ides na koncert? :)

A na Gathering? :D
Blockflöte (napisa):
Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas Confused Ma neće... Smile


Cini mi se da nisu Stonesi odustali, nego organizator nije poplacao sve dugove jos od proslog koncerta (koji je, btw, takodjer bio jako dobar Very Happy).

Blockflöte (napisa):
Btw., čuo sam par pjesama snimljenih na jednom njihovom koncertu negjde u Kanadi, čini mi se. Unplugged. Cool


Imas li Metallica Unplugged na nekom CDu? Very Happy If so, please... PM. Wink

Blockflöte (napisa):
Uvijek sam mislio da se kvaliteta glazbenika dokazuje na unplugged svirkama.


Ovisi o vrsti glazbe. Smile Ali, svidja mi se kao kriterij koji eliminira tehnicare, ravere i sl. Twisted Evil

Blockflöte (napisa):
Novi album nisam čuo, al nešto mu se ne čuje daleko dobar glas...


Same here... Wink

Ides na koncert? Smile

A na Gathering? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:25 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Wov! This is a surprise.

Vjerojatno sam usamljen s ovom izjavom, ali nekako nisam očekivao da ću doživjet da se Metallica spusti ovdje do nas u Zg. :) [/quote]
pa to i je surprise vecini - meni nije jer sam znao 3 mjeseca prije od izovra bliskih organizatorima da se pregovara sa metalikom

[quote="Blockflöte"]
Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas :? Ma neće... :)[/quote]
vise bi te trebalo zabrinjavati da se džems ne polomi na skejtboardu nego to kaj ce oni otkazati koncert

[quote="Blockflöte"]
Btw., čuo sam par pjesama snimljenih na jednom njihovom koncertu negjde u Kanadi, čini mi se. Unplugged. 8)

Uvijek sam mislio da se kvaliteta glazbenika dokazuje na unplugged svirkama. Jel' to iko čuo osim mene. Jelda da su bili dobri?

:mrgreen: [/quote]
nisam gledao, ali nadam se da su obavili regularan unplugged - a ne kao lenny kravitz koji je imao elektricnu gitaru (zamislite jadnik kao da nema novaca za akusticnu) i samo je svirao na [i]clean-u[/i]

[quote="Crni"]Stonesi nisu uopće imali od čega odustat. Taj koncert nije bio planiran. To je bila obična izmišljotina od one organizacije koja ih je fol trebala dovest, da bi digli lovu. Na kraju krajeva, naivnim ljudima nisu uopće vratili novce. Fala bogu da ja nisam nasjeo. [/quote]
kao sto vsego rekao, stonesi nisu dosli jer im nisu dugove isplatili, a sluzbena isprika je bila "nesigurno stanje zbog nedavnog atentata na srpskog premijera"

inače, kajda nije bila dužna vratiti novce ljudima koji su kupili karte - novce su bile dužne vratiti agencije koje su prodavale karte (npr. generalturist, student, integral i slicno)

inače, kajda je bivša bina, sadašnji impresario - u toj firmi se takve spletke desavaju da nije za vjerovati tako da, pazite kad imate posla s njima (bilokakvog)
Blockflöte (napisa):
Wov! This is a surprise.

Vjerojatno sam usamljen s ovom izjavom, ali nekako nisam očekivao da ću doživjet da se Metallica spusti ovdje do nas u Zg. Smile

pa to i je surprise vecini - meni nije jer sam znao 3 mjeseca prije od izovra bliskih organizatorima da se pregovara sa metalikom

Blockflöte (napisa):

Valjda neće napravit k'o Stonesi i odustat u zadnji čas Confused Ma neće... Smile

vise bi te trebalo zabrinjavati da se džems ne polomi na skejtboardu nego to kaj ce oni otkazati koncert

Blockflöte (napisa):

Btw., čuo sam par pjesama snimljenih na jednom njihovom koncertu negjde u Kanadi, čini mi se. Unplugged. Cool

Uvijek sam mislio da se kvaliteta glazbenika dokazuje na unplugged svirkama. Jel' to iko čuo osim mene. Jelda da su bili dobri?

Mr. Green

nisam gledao, ali nadam se da su obavili regularan unplugged - a ne kao lenny kravitz koji je imao elektricnu gitaru (zamislite jadnik kao da nema novaca za akusticnu) i samo je svirao na clean-u

Crni (napisa):
Stonesi nisu uopće imali od čega odustat. Taj koncert nije bio planiran. To je bila obična izmišljotina od one organizacije koja ih je fol trebala dovest, da bi digli lovu. Na kraju krajeva, naivnim ljudima nisu uopće vratili novce. Fala bogu da ja nisam nasjeo.

kao sto vsego rekao, stonesi nisu dosli jer im nisu dugove isplatili, a sluzbena isprika je bila "nesigurno stanje zbog nedavnog atentata na srpskog premijera"

inače, kajda nije bila dužna vratiti novce ljudima koji su kupili karte - novce su bile dužne vratiti agencije koje su prodavale karte (npr. generalturist, student, integral i slicno)

inače, kajda je bivša bina, sadašnji impresario - u toj firmi se takve spletke desavaju da nije za vjerovati tako da, pazite kad imate posla s njima (bilokakvog)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 0:48 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, Metallica mi je prvi band za koji sam razvio opsesiju :) tak da idem ako okolnosti budu dopuštale...

Inače sam više za stariji Rock, tak da Gathering baš ne poznajem pa ergo vjerojatno i pass... :(
Pa, Metallica mi je prvi band za koji sam razvio opsesiju Smile tak da idem ako okolnosti budu dopuštale...

Inače sam više za stariji Rock, tak da Gathering baš ne poznajem pa ergo vjerojatno i pass... Sad



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:38 ned, 15. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

JEJ!!!

I missed them at Ljubljana, but I won't do the same mistake twice.

:headbanging: CU TR :headbanging:

I'll be :headbanging: . 8)

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
:pray: Jos kad bi netko dofurao Steve Albinija u ZG.... :pray:
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Ej, [color=black]Lord[/color], daj pliiiiiiiiiiz kad saznas di buju se i kad buju se karte prodavale, onda to sim napisi. TNX! :D
JEJ!!!

I missed them at Ljubljana, but I won't do the same mistake twice.

Headbanging CU TR Headbanging

I'll be Headbanging . Cool

Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray
Pray Jos kad bi netko dofurao Steve Albinija u ZG.... Pray
Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray

Ej, Lord, daj pliiiiiiiiiiz kad saznas di buju se i kad buju se karte prodavale, onda to sim napisi. TNX! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan