Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upisi na prediplomski studij

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 12:53 pet, 18. 6. 2010    Naslov: upisi na prediplomski studij Citirajte i odgovorite

došla je obavijest na stranicu fakulteta da upisi "počinju 7. srpnja i trajat će do 16. srpnja 2010. od 9,00 do 14,00 sati u predavaonici 101", i da uz upis u studomat,indexa i uplatnice moramo dati statistički list. što je to? :?
"Do upisa svi studenti koji više nemaju pravo studiranja na teret MZOŠ-a moraju podmiriti svoja dugovanja i priložiti kopiju uplatnice 1. rate školarine za ak.god. 2010/11."
ja trebam platiti jedan predmet,pa znači li to da ga moram odmah platiti?ili postoji mogućnost da to učinim poslije 15.08.?
došla je obavijest na stranicu fakulteta da upisi "počinju 7. srpnja i trajat će do 16. srpnja 2010. od 9,00 do 14,00 sati u predavaonici 101", i da uz upis u studomat,indexa i uplatnice moramo dati statistički list. što je to? Confused
"Do upisa svi studenti koji više nemaju pravo studiranja na teret MZOŠ-a moraju podmiriti svoja dugovanja i priložiti kopiju uplatnice 1. rate školarine za ak.god. 2010/11."
ja trebam platiti jedan predmet,pa znači li to da ga moram odmah platiti?ili postoji mogućnost da to učinim poslije 15.08.?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:00 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

7. Studenti koji su se na studij upisali rješenjem o prijelazu plaćaju participaciju koja je odreñena rješenjem o prijelazu.

To znaci da moram platit punu participaciju ak sam se prebacila sa inz. na edu smjer iako sam sad sve polozila?

Statisticki list...moras ispunit neke podatke o sebi, obitelji, imovinskom stanju i dal su roditelji zaposleni, sta su po struci i tak.
7. Studenti koji su se na studij upisali rješenjem o prijelazu plaćaju participaciju koja je odreñena rješenjem o prijelazu.

To znaci da moram platit punu participaciju ak sam se prebacila sa inz. na edu smjer iako sam sad sve polozila?

Statisticki list...moras ispunit neke podatke o sebi, obitelji, imovinskom stanju i dal su roditelji zaposleni, sta su po struci i tak.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:10 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]To znaci da moram platit punu participaciju ak sam se prebacila sa inz. na edu smjer iako sam sad sve polozila?[/quote]

Ne, to znaci da placas ono sto pise na rjesenju kojim ti je odobreno prebacivanje (ne mora biti isto za sve). Ako sam dobro shvatio, tim rjesenjima regulira se samo participacija za prvu godinu nakon prebacivanja. Dalje ide po defaultu, tj. placa se ponavljanje kolegija, a prvi upis je besplatan [size=9](osim ako imas manje od 18 ECTS-a ili studiras dulje od 4 godine)[/size]. Potpuno analogno kao kod upisa putem prijemnog: za prvu godinu participacija se odredjuje prema mjestu na rang listi, a dalje je default.
Anna Lee (napisa):
To znaci da moram platit punu participaciju ak sam se prebacila sa inz. na edu smjer iako sam sad sve polozila?


Ne, to znaci da placas ono sto pise na rjesenju kojim ti je odobreno prebacivanje (ne mora biti isto za sve). Ako sam dobro shvatio, tim rjesenjima regulira se samo participacija za prvu godinu nakon prebacivanja. Dalje ide po defaultu, tj. placa se ponavljanje kolegija, a prvi upis je besplatan (osim ako imas manje od 18 ECTS-a ili studiras dulje od 4 godine). Potpuno analogno kao kod upisa putem prijemnog: za prvu godinu participacija se odredjuje prema mjestu na rang listi, a dalje je default.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 22:57 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

postoji li neki rok do kad se treba podnjeti zahtjev za prebacivanje
postoji li neki rok do kad se treba podnjeti zahtjev za prebacivanje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:12 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3249&sec=279]webu[/url] pise da sve molbe treba predati do 15. srpnja. Pretpostavljam da se to odnosi i na molbe za prebacivanje (naravno moze i ranije ako ste gotovi s polaganjem ispita).
Na webu pise da sve molbe treba predati do 15. srpnja. Pretpostavljam da se to odnosi i na molbe za prebacivanje (naravno moze i ranije ako ste gotovi s polaganjem ispita).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 7:50 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Ne, to znaci da placas ono sto pise na rjesenju kojim ti je odobreno prebacivanje (ne mora biti isto za sve). Ako sam dobro shvatio, tim rjesenjima regulira se samo participacija za prvu godinu nakon prebacivanja. Dalje ide po defaultu, tj. placa se ponavljanje kolegija, a prvi upis je besplatan [size=9](osim ako imas manje od 18 ECTS-a ili studiras dulje od 4 godine)[/size]. Potpuno analogno kao kod upisa putem prijemnog: za prvu godinu participacija se odredjuje prema mjestu na rang listi, a dalje je default.[/quote]

Aha! Kuzim, thx.

Imam jos jedno pitanje, ako netko sluuuucajno zna.
Dakle, ako mi je ovo drugi faks, a na oba sam sad dala sve, jel opet jedan moram placat punu participaciju? Znam da je do sad bilo tako, al kod ovog novog modela placanja nisam nasla nikakvu obavijest za to.
krcko (napisa):

Ne, to znaci da placas ono sto pise na rjesenju kojim ti je odobreno prebacivanje (ne mora biti isto za sve). Ako sam dobro shvatio, tim rjesenjima regulira se samo participacija za prvu godinu nakon prebacivanja. Dalje ide po defaultu, tj. placa se ponavljanje kolegija, a prvi upis je besplatan (osim ako imas manje od 18 ECTS-a ili studiras dulje od 4 godine). Potpuno analogno kao kod upisa putem prijemnog: za prvu godinu participacija se odredjuje prema mjestu na rang listi, a dalje je default.


Aha! Kuzim, thx.

Imam jos jedno pitanje, ako netko sluuuucajno zna.
Dakle, ako mi je ovo drugi faks, a na oba sam sad dala sve, jel opet jedan moram placat punu participaciju? Znam da je do sad bilo tako, al kod ovog novog modela placanja nisam nasla nikakvu obavijest za to.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MI
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2009. (20:54:30)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 3 - 11

PostPostano: 10:30 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gdje mogu nac taj statisticki list?
I zanima me, koliko predmeta bi bila u zaostatku kada bi se nekon prve godine inz.mat. prebacila na prof.mat. sa polozenim svim predmetima?
I,kako funkcionira upisivanje diplomskog za studente nastavnickog smjera?Mogu li oni nakon 3.god upisat iste diplomske studije kao i studenti inz.mat->postoje li neki uvjeti, pravila?
Gdje mogu nac taj statisticki list?
I zanima me, koliko predmeta bi bila u zaostatku kada bi se nekon prve godine inz.mat. prebacila na prof.mat. sa polozenim svim predmetima?
I,kako funkcionira upisivanje diplomskog za studente nastavnickog smjera?Mogu li oni nakon 3.god upisat iste diplomske studije kao i studenti inz.mat->postoje li neki uvjeti, pravila?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:35 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MI"]Gdje mogu nac taj statisticki list?[/quote]

dobiš ga u referadi
MI (napisa):
Gdje mogu nac taj statisticki list?


dobiš ga u referadi



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 11:17 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MI"]I zanima me, koliko predmeta bi bila u zaostatku kada bi se nekon prve godine inz.mat. prebacila na prof.mat. sa polozenim svim predmetima?[/quote]

Na prvoj godini ti onda ostaje računarski praktikum 1 i 2, i dvije psihologije (ne znam što je s elementarnom geometrijom, dal ti se to priznaje ili ne). Al ne gubiš godinu, sve ostalo možeš položiti u 2 godine.
MI (napisa):
I zanima me, koliko predmeta bi bila u zaostatku kada bi se nekon prve godine inz.mat. prebacila na prof.mat. sa polozenim svim predmetima?


Na prvoj godini ti onda ostaje računarski praktikum 1 i 2, i dvije psihologije (ne znam što je s elementarnom geometrijom, dal ti se to priznaje ili ne). Al ne gubiš godinu, sve ostalo možeš položiti u 2 godine.



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 11:46 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MI"]
I,kako funkcionira upisivanje diplomskog za studente nastavnickog smjera?Mogu li oni nakon 3.god upisat iste diplomske studije kao i studenti inz.mat->postoje li neki uvjeti, pravila?[/quote]
to ti je najbolje otic pitat profesora koji je "sef" za zeljeni smjer na diplomskom. to imas na napisano na faksu, oglasna ploca kraj ureda za studente.
MI (napisa):

I,kako funkcionira upisivanje diplomskog za studente nastavnickog smjera?Mogu li oni nakon 3.god upisat iste diplomske studije kao i studenti inz.mat→postoje li neki uvjeti, pravila?

to ti je najbolje otic pitat profesora koji je "sef" za zeljeni smjer na diplomskom. to imas na napisano na faksu, oglasna ploca kraj ureda za studente.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan