Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termini 1. kolokvija 2010/2011.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Koji termin kolokvija vam vise odgovara?
28.03.
50%
 50%  [ 22 ]
06.04.
50%
 50%  [ 22 ]
Ukupno glasova : 44

Autor/ica Poruka
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 10:54 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"]...Ali ipak sve dogovorite s profesoricom na sljedećim predavanjima.[/quote]

Pa ćemo dogovoriti sa profesoricom.
Iako, moguće da će ostati 28.03., jer je profesorica rekla da nema dogovora sljedeći tjedan.

Pa ćemo vidjeti.

U svakom slučaju, pokušali smo, izjasnili se.
Vidjet ćemo što će biti.
vinko (napisa):
...Ali ipak sve dogovorite s profesoricom na sljedećim predavanjima.


Pa ćemo dogovoriti sa profesoricom.
Iako, moguće da će ostati 28.03., jer je profesorica rekla da nema dogovora sljedeći tjedan.

Pa ćemo vidjeti.

U svakom slučaju, pokušali smo, izjasnili se.
Vidjet ćemo što će biti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lalalala
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2011. (22:08:33)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:57 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

subota! :)
subota! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 11:19 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Gino: ti si malo ratoboran, uredu je... samo polako ;)

meni najbolje pase subota
@Gino: ti si malo ratoboran, uredu je... samo polako Wink

meni najbolje pase subota


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sagi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2010. (14:46:39)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 14:01 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni najvise pase subota, a ak to nije izvedivo onda 6.04.
meni najvise pase subota, a ak to nije izvedivo onda 6.04.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Data
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 07. 2008. (22:14:13)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:43 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

za subotu 16.04.
za subotu 16.04.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tidus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2009. (12:47:59)
Postovi: (A5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 15 - 16

PostPostano: 18:14 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Još jedan glas za subotu![/b]

Dosad subota samo ne pase jednoj osobi. Mislim da 1 naprema 21 (ako sam dobro izbrojio) dosad izjavljenih za subotu govori sve. I Gino je uvijek ratoboran, tako da sumljam da će popustiti. Trebalo bi se odlucivati po vecini, jer nikad nece svima odgovarati.
Još jedan glas za subotu!

Dosad subota samo ne pase jednoj osobi. Mislim da 1 naprema 21 (ako sam dobro izbrojio) dosad izjavljenih za subotu govori sve. I Gino je uvijek ratoboran, tako da sumljam da će popustiti. Trebalo bi se odlucivati po vecini, jer nikad nece svima odgovarati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 18:23 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Još jedan glas za subotu![/b]
Još jedan glas za subotu!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tmarusca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2009. (20:53:52)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: 1/039

PostPostano: 19:03 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="YMP"] pa je logično da ljudima paše više tjedan iza kolokvija jer imaju hrpu obaveza u kolokvijima tebe nitko ne tjera da ti pišeš taj kolokvij.[/quote]
hocemo onda sve kolokvije prebaciti izvan kolokvija??? imam li drugog izbora za pisati taj kolokvij??

[quote="insane_raver"]Skoro pola :)
Još malo :)[/quote]
zasto skupljas pola? nije ovo sabor!

[quote="vinko"]Eh sad... kad bi [b]svima [/b]odgovarala subota, još bi morali dogovoriti s upravom faksa, jer faks subotom ne radi i zaključan je!
[/quote]
dakle dovoljan je jedan kontraprimjer...

[quote="Crazylamb1"]Cesta je praksa da ako vecini pase [b]pomjeranje [/b]kolokvija iza kolokvijskog tjedna onda se to i radi (sto znaci da si ostale planove prilagodjavas faksu, a ne faks planovima).[/quote]
ne nego to znaci bas suprotno - [b]pomicanje[/b] kolokvija je prilagodba faksa sebi.
Cesta praksa? kada se tako nesto napravilo?

dakle [b]28.3.[/b] je moj glas
YMP (napisa):
pa je logično da ljudima paše više tjedan iza kolokvija jer imaju hrpu obaveza u kolokvijima tebe nitko ne tjera da ti pišeš taj kolokvij.

hocemo onda sve kolokvije prebaciti izvan kolokvija??? imam li drugog izbora za pisati taj kolokvij??

insane_raver (napisa):
Skoro pola Smile
Još malo Smile

zasto skupljas pola? nije ovo sabor!

vinko (napisa):
Eh sad... kad bi svima odgovarala subota, još bi morali dogovoriti s upravom faksa, jer faks subotom ne radi i zaključan je!

dakle dovoljan je jedan kontraprimjer...

Crazylamb1 (napisa):
Cesta je praksa da ako vecini pase pomjeranje kolokvija iza kolokvijskog tjedna onda se to i radi (sto znaci da si ostale planove prilagodjavas faksu, a ne faks planovima).

ne nego to znaci bas suprotno - pomicanje kolokvija je prilagodba faksa sebi.
Cesta praksa? kada se tako nesto napravilo?

dakle 28.3. je moj glas



_________________
...to kaj ona ima kilu viska, ja ne marim...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:41 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tmarusca"]

[quote="insane_raver"]Skoro pola :)
Još malo :)[/quote]
zasto skupljas pola? nije ovo sabor!

[/quote]

meni je rečeno da je demokracija. i da većina odlučuje.
Više profesora mi je tako reklo.
Pa da, skupljam većinu.

A ostatak se izjasnio po upitu. Da li će proći, ne znam.
Nimalo tipiziran primjer.
[quote="tmarusca"]
ne nego to znaci bas suprotno - pomicanje kolokvija je prilagodba faksa sebi.
Cesta praksa? kada se tako nesto napravilo?
[/quote]

Poprilično često se to događa zapravo.

Pomicanje kako većini grupe paše. Od kolokvija do samog termina predavanja/vježbi.
tmarusca (napisa):


insane_raver (napisa):
Skoro pola Smile
Još malo Smile

zasto skupljas pola? nije ovo sabor!



meni je rečeno da je demokracija. i da većina odlučuje.
Više profesora mi je tako reklo.
Pa da, skupljam većinu.

A ostatak se izjasnio po upitu. Da li će proći, ne znam.
Nimalo tipiziran primjer.
tmarusca (napisa):

ne nego to znaci bas suprotno - pomicanje kolokvija je prilagodba faksa sebi.
Cesta praksa? kada se tako nesto napravilo?


Poprilično često se to događa zapravo.

Pomicanje kako većini grupe paše. Od kolokvija do samog termina predavanja/vježbi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tmarusca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2009. (20:53:52)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: 1/039

PostPostano: 23:38 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]meni je rečeno da je demokracija. i da većina odlučuje.
Više profesora mi je tako reklo.
Pa da, skupljam većinu. [/quote]
ne verujem da su ti profesori rekli neistinite tvrdnje. nacini provodenja kolokvija su interna stvar pojedinog fakulteta na koju studenti pristaju upisom i nemaju se zapravo pravo petljati (da, prosvjedi i sl. nemaju pravne osnove, a pogotovo oni organizirani na filozofskom).

ja jesam dozivio promjenu termina vjezbi npr. ali akko svima odgovara, cim nekom ne odgovara se radi po sluzbeno predvidenom terminu.

poprilicno cesto? smo mi na istom faxu? u tri godine sam dozivio valjda 2 ili 3 pokusaja promjene termina necega koji su pali u vodu zbog nekolicine.
insane_raver (napisa):
meni je rečeno da je demokracija. i da većina odlučuje.
Više profesora mi je tako reklo.
Pa da, skupljam većinu.

ne verujem da su ti profesori rekli neistinite tvrdnje. nacini provodenja kolokvija su interna stvar pojedinog fakulteta na koju studenti pristaju upisom i nemaju se zapravo pravo petljati (da, prosvjedi i sl. nemaju pravne osnove, a pogotovo oni organizirani na filozofskom).

ja jesam dozivio promjenu termina vjezbi npr. ali akko svima odgovara, cim nekom ne odgovara se radi po sluzbeno predvidenom terminu.

poprilicno cesto? smo mi na istom faxu? u tri godine sam dozivio valjda 2 ili 3 pokusaja promjene termina necega koji su pali u vodu zbog nekolicine.



_________________
...to kaj ona ima kilu viska, ja ne marim...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
YMP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (14:18:45)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: VINKOVCI

PostPostano: 23:50 pet, 18. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolik osam ja na faksu zna mda je većina uvijek odlučivala i nisam nikada doživjela de nešto nije odgođeno ako se većina nije složila za odgodu i svaki puta kada smo tražili odgodu smo ju dobili ako je bilo mogućnosti što se tiče prostorije i toga ali profesori su stvarno korektrni i uvijek izađu u susret. Onda samo imam pitanje za tebe po tebi predviđeni termin za ovo je???
Kolik osam ja na faksu zna mda je većina uvijek odlučivala i nisam nikada doživjela de nešto nije odgođeno ako se većina nije složila za odgodu i svaki puta kada smo tražili odgodu smo ju dobili ako je bilo mogućnosti što se tiče prostorije i toga ali profesori su stvarno korektrni i uvijek izađu u susret. Onda samo imam pitanje za tebe po tebi predviđeni termin za ovo je???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tmarusca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2009. (20:53:52)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: 1/039

PostPostano: 0:20 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

...je onaj termin koji se nalazi u [b]sluzbenom [/b]rasporedu.
...je onaj termin koji se nalazi u sluzbenom rasporedu.



_________________
...to kaj ona ima kilu viska, ja ne marim...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
YMP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (14:18:45)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: VINKOVCI

PostPostano: 1:42 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A taj termin je promjenjen na zahtjev studenata jer je asistent mislio da nam nikako ne paše 06.04. pa je stavljeno na 28.03 pa eto tolko o tome kako se ne mjenjaju stvari. Neslužbeni je termin bio 06.04. a zna se što je neslužbeno ono ostaje ako nema prigovora i asistent je pomakao na 28. iz molbe studenata ;)
A taj termin je promjenjen na zahtjev studenata jer je asistent mislio da nam nikako ne paše 06.04. pa je stavljeno na 28.03 pa eto tolko o tome kako se ne mjenjaju stvari. Neslužbeni je termin bio 06.04. a zna se što je neslužbeno ono ostaje ako nema prigovora i asistent je pomakao na 28. iz molbe studenata Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tmarusca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2009. (20:53:52)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: 1/039

PostPostano: 9:20 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

nesluzbeno se da diskutirati. kad je sluzbeno, to je to!

uostalom ponasate se kao djeca, sto je asistent vinko rezimirao. sad bi malo jedno, pa bi malo drugo. ovo sve nema smisla i ne bi me cudilo da dode do pravnih akcija u slucaju da netko uvazi vase ilegitimne zahtjeve.

to je to od mene. over and out!
nesluzbeno se da diskutirati. kad je sluzbeno, to je to!

uostalom ponasate se kao djeca, sto je asistent vinko rezimirao. sad bi malo jedno, pa bi malo drugo. ovo sve nema smisla i ne bi me cudilo da dode do pravnih akcija u slucaju da netko uvazi vase ilegitimne zahtjeve.

to je to od mene. over and out!



_________________
...to kaj ona ima kilu viska, ja ne marim...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:39 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tmarusca"][quote="insane_raver"]meni je rečeno da je demokracija. i da većina odlučuje.
Više profesora mi je tako reklo.
Pa da, skupljam većinu. [/quote]
ne verujem da su ti profesori rekli neistinite tvrdnje. nacini provodenja kolokvija su interna stvar pojedinog fakulteta na koju studenti pristaju upisom i nemaju se zapravo pravo petljati (da, prosvjedi i sl. nemaju pravne osnove, a pogotovo oni organizirani na filozofskom).

j[b]a jesam dozivio promjenu termina vjezbi npr. ali akko svima odgovara, cim nekom ne odgovara se radi po sluzbeno predvidenom terminu.[/b]

poprilicno cesto? smo mi na istom faxu? u tri godine sam dozivio valjda 2 ili 3 pokusaja promjene termina necega koji su pali u vodu zbog nekolicine.[/quote]

a ja sam sam doživio da zbog nekolicine kojima nije odgovaralo jer su imali koliziju NISU htjeli promijeniti termin vježbi jer je VEĆINA bila za tadašnji termin, tako su mi i satničar i prodekan za nastavu tadašnji rekli, da je većina bitna.

Uglavnom. Nebitno više.
Ako će nam uvažiti, uvažit će nam.

Ne želim nikoga uvrijediti tu, ali ako se većina slaže i može se izać u susret, ne vidim zašto je toliki problem.
tmarusca (napisa):
insane_raver (napisa):
meni je rečeno da je demokracija. i da većina odlučuje.
Više profesora mi je tako reklo.
Pa da, skupljam većinu.

ne verujem da su ti profesori rekli neistinite tvrdnje. nacini provodenja kolokvija su interna stvar pojedinog fakulteta na koju studenti pristaju upisom i nemaju se zapravo pravo petljati (da, prosvjedi i sl. nemaju pravne osnove, a pogotovo oni organizirani na filozofskom).

ja jesam dozivio promjenu termina vjezbi npr. ali akko svima odgovara, cim nekom ne odgovara se radi po sluzbeno predvidenom terminu.

poprilicno cesto? smo mi na istom faxu? u tri godine sam dozivio valjda 2 ili 3 pokusaja promjene termina necega koji su pali u vodu zbog nekolicine.


a ja sam sam doživio da zbog nekolicine kojima nije odgovaralo jer su imali koliziju NISU htjeli promijeniti termin vježbi jer je VEĆINA bila za tadašnji termin, tako su mi i satničar i prodekan za nastavu tadašnji rekli, da je većina bitna.

Uglavnom. Nebitno više.
Ako će nam uvažiti, uvažit će nam.

Ne želim nikoga uvrijediti tu, ali ako se većina slaže i može se izać u susret, ne vidim zašto je toliki problem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbanelli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 03. 2011. (09:21:40)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 20 - 23
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:40 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tmarusca"]uostalom ponasate se kao djeca, sto je asistent vinko rezimirao. sad bi malo jedno, pa bi malo drugo. ovo sve nema smisla i ne bi me cudilo da dode do pravnih akcija u slucaju da netko uvazi vase ilegitimne zahtjeve.[/quote]Evo, da ti "polegitimiram" zahtijev, *meni* osobno ne odgovara 28. 3. jer bih morao pisati dva kolokvija paralelno. Po tvom "teoremu" jednog kontraprimjera, mislim da je stvar rijesena.

Dovoljno "legitimno"?
tmarusca (napisa):
uostalom ponasate se kao djeca, sto je asistent vinko rezimirao. sad bi malo jedno, pa bi malo drugo. ovo sve nema smisla i ne bi me cudilo da dode do pravnih akcija u slucaju da netko uvazi vase ilegitimne zahtjeve.
Evo, da ti "polegitimiram" zahtijev, *meni* osobno ne odgovara 28. 3. jer bih morao pisati dva kolokvija paralelno. Po tvom "teoremu" jednog kontraprimjera, mislim da je stvar rijesena.

Dovoljno "legitimno"?



_________________
Matematika
Dijeli ljude na dvije grupe. One kojima nije jasna i one kojima nije jasno kako ovim prvima nije jasna.
§ https://www.pci-z.com/ §
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 12:48 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bbanelli"]Evo, da ti "polegitimiram" zahtijev, *meni* osobno ne odgovara 28. 3. jer bih morao pisati dva kolokvija paralelno. [/quote]

takve se stvari rijesavaju individualno, ipak se radi ili o tome da nisi bas redovan pa slusas predmete s raznih godina/studija ili si upisao nesto za nadopunu znanja

kad sam ja imao takvu situaciju obratio sam se jednom od profesora i reko je da mogu doc na popravni pisat taj kolokvij...
bbanelli (napisa):
Evo, da ti "polegitimiram" zahtijev, *meni* osobno ne odgovara 28. 3. jer bih morao pisati dva kolokvija paralelno.


takve se stvari rijesavaju individualno, ipak se radi ili o tome da nisi bas redovan pa slusas predmete s raznih godina/studija ili si upisao nesto za nadopunu znanja

kad sam ja imao takvu situaciju obratio sam se jednom od profesora i reko je da mogu doc na popravni pisat taj kolokvij...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbanelli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 03. 2011. (09:21:40)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 20 - 23
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:00 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]takve se stvari rijesavaju individualno, ipak se radi ili o tome da nisi bas redovan pa slusas predmete s raznih godina/studija ili si upisao nesto za nadopunu znanja[/quote]Da, i?

Legitimno sam upisao kolegij...

[quote]kad sam ja imao takvu situaciju obratio sam se jednom od profesora i reko je da mogu doc na popravni pisat taj kolokvij...[/quote]...i zelim ga legitimno polagati. Sad, kako ce se izmjesati grupe, iskreno me i nije briga, ali zelim imati sva prava koja imaju i ostali studenti koji su upisali kolegij.

Evidentno je da je termin lose odabran jer ne pase vecini studenata, pa ne vidim zasto bi bio problem da se isti pomakne kada ne interferira s ostalim akademskim obavezama.

To sto nekome ne odgovara zbog privatnih planova je iskljucivo problem osobne prirode.
Gino (napisa):
takve se stvari rijesavaju individualno, ipak se radi ili o tome da nisi bas redovan pa slusas predmete s raznih godina/studija ili si upisao nesto za nadopunu znanja
Da, i?

Legitimno sam upisao kolegij...

Citat:
kad sam ja imao takvu situaciju obratio sam se jednom od profesora i reko je da mogu doc na popravni pisat taj kolokvij...
...i zelim ga legitimno polagati. Sad, kako ce se izmjesati grupe, iskreno me i nije briga, ali zelim imati sva prava koja imaju i ostali studenti koji su upisali kolegij.

Evidentno je da je termin lose odabran jer ne pase vecini studenata, pa ne vidim zasto bi bio problem da se isti pomakne kada ne interferira s ostalim akademskim obavezama.

To sto nekome ne odgovara zbog privatnih planova je iskljucivo problem osobne prirode.



_________________
Matematika
Dijeli ljude na dvije grupe. One kojima nije jasna i one kojima nije jasno kako ovim prvima nije jasna.
§ https://www.pci-z.com/ §
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
YMP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (14:18:45)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: VINKOVCI

PostPostano: 14:51 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se u potpunosti slažem sa bbaneli nemože se čovjeku suditi po tome kada je upisao neki kolegij mislim u životu nitko ne bira kako će mu ispasti samo ima ljudi poput Gine koji vole suditi. Gle nije svima u životu lako niti te itko u životu pita kako ti je već se boriš za sebe ali ako je netko upisao taj kolegij on ima jednako pravo glasa jer ti ne možeš suditi po tome što je netko uspiao taj kolegij drugi put u životu imaš svakakvih stvari koji te ometu npr. smrtni slučajevi i ljudi te na kraju sude da si glup jer si neki predmet upisao dva puta. Gino nemam rječi ti bi sudio drugima koji upišu predmet drugi put ali ne i sebi koji bi zbog svoje osobne stvari da odeš kući propustio kolokvij. Ova rasprava stvarno nema smisla. Ova tem niti je otvorena za to niti ikome daje pravo da sudi nekome bit će kako će biti.
Ja se u potpunosti slažem sa bbaneli nemože se čovjeku suditi po tome kada je upisao neki kolegij mislim u životu nitko ne bira kako će mu ispasti samo ima ljudi poput Gine koji vole suditi. Gle nije svima u životu lako niti te itko u životu pita kako ti je već se boriš za sebe ali ako je netko upisao taj kolegij on ima jednako pravo glasa jer ti ne možeš suditi po tome što je netko uspiao taj kolegij drugi put u životu imaš svakakvih stvari koji te ometu npr. smrtni slučajevi i ljudi te na kraju sude da si glup jer si neki predmet upisao dva puta. Gino nemam rječi ti bi sudio drugima koji upišu predmet drugi put ali ne i sebi koji bi zbog svoje osobne stvari da odeš kući propustio kolokvij. Ova rasprava stvarno nema smisla. Ova tem niti je otvorena za to niti ikome daje pravo da sudi nekome bit će kako će biti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 16:01 sub, 19. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se nisam bunio za to da se termin prebaci na 6.4., samo sam na predavanju istaknuo da mi vise odgovara 28.3. kao sto su neki napravili isto za 6.4.

Za te termine mogu samo izrazit zelje, i nemam se sta posebno bunit. Al mi ovdje ne pricamo o tim terminima, vec o terminu u subotu koja je daleko izvan kolokvijskog dvotjedna.

Sto se tice bbanellia, ima donekle istine u tome da ima prava kao i drugi, al mislim da mu niko nece uzet pravo pisanja kolokvija, vec se u toj situaciji prirodno namece uvodenje dodatnog termina za tu osobu.

Ono sto je sigurno je da mu ta situacija ne omogucuje pravo veta na termin kolokvija nekog od kolegija po njegovom izboru. Razumnim se cini poslati mail nositeljima doticnih kolegija, kako bi oni odlucili sto ce s time. Ako si to napravio, bravo ako nisi mogao si. Bilo kako bilo tvojem slucaju nije mjesto ovdje.

@YMP ja ne sudim nikome, niti nekoga a priori smatram glupim. Nisam misljenja da moras biti pametan da polozis neki kolegij.
Ja se nisam bunio za to da se termin prebaci na 6.4., samo sam na predavanju istaknuo da mi vise odgovara 28.3. kao sto su neki napravili isto za 6.4.

Za te termine mogu samo izrazit zelje, i nemam se sta posebno bunit. Al mi ovdje ne pricamo o tim terminima, vec o terminu u subotu koja je daleko izvan kolokvijskog dvotjedna.

Sto se tice bbanellia, ima donekle istine u tome da ima prava kao i drugi, al mislim da mu niko nece uzet pravo pisanja kolokvija, vec se u toj situaciji prirodno namece uvodenje dodatnog termina za tu osobu.

Ono sto je sigurno je da mu ta situacija ne omogucuje pravo veta na termin kolokvija nekog od kolegija po njegovom izboru. Razumnim se cini poslati mail nositeljima doticnih kolegija, kako bi oni odlucili sto ce s time. Ako si to napravio, bravo ako nisi mogao si. Bilo kako bilo tvojem slucaju nije mjesto ovdje.

@YMP ja ne sudim nikome, niti nekoga a priori smatram glupim. Nisam misljenja da moras biti pametan da polozis neki kolegij.



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 3 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan