Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UDG
Idite na 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
čudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2010. (23:31:54)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 22:57 pet, 13. 4. 2012    Naslov: UDG Citirajte i odgovorite

Za one koji nemaju bronsteina, je li dozvoljeno imati napisane formule na papiru? hvala..
Za one koji nemaju bronsteina, je li dozvoljeno imati napisane formule na papiru? hvala..



_________________
Uđe derivacija u birtiju...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 23:53 pet, 13. 4. 2012    Naslov: Re: UDG Citirajte i odgovorite

[quote="čudo"]Za one koji nemaju bronsteina, je li dozvoljeno imati napisane formule na papiru? hvala..[/quote]

mislim da nije...imaš na netu za skinut raznoraznih verzija, uključujući i 50.ak godina staru na hrv jeziku
čudo (napisa):
Za one koji nemaju bronsteina, je li dozvoljeno imati napisane formule na papiru? hvala..


mislim da nije...imaš na netu za skinut raznoraznih verzija, uključujući i 50.ak godina staru na hrv jeziku



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 7:56 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozete si misliti sto god hocete :)
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.
Mozete si misliti sto god hocete Smile
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 10:23 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]Mozete si misliti sto god hocete :)
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.[/quote]

ja ću bronštajna imat za teoriju, ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH
Buga. (napisa):
Mozete si misliti sto god hocete Smile
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.


ja ću bronštajna imat za teoriju, ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 10:58 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jackass9"][quote="Buga."]Mozete si misliti sto god hocete :)
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.[/quote]

ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH[/quote]

u tom slucaju, cuvaj se asistenta :)

Bronstejn je tolko opsiran da svaki put kad sam ga isla listat, prije sam izgubila volju nego nasla neke korisne stvari, to mene muci :)
jackass9 (napisa):
Buga. (napisa):
Mozete si misliti sto god hocete Smile
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.


ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH


u tom slucaju, cuvaj se asistenta Smile

Bronstejn je tolko opsiran da svaki put kad sam ga isla listat, prije sam izgubila volju nego nasla neke korisne stvari, to mene muci Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 11:34 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."][quote="jackass9"][quote="Buga."]Mozete si misliti sto god hocete :)
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.[/quote]

ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH[/quote]

u tom slucaju, cuvaj se asistenta :)

Bronstejn je tolko opsiran da svaki put kad sam ga isla listat, prije sam izgubila volju nego nasla neke korisne stvari, to mene muci :)[/quote]

ma ak nisu dosad, valjda neće ni sada :)

ma taj bronštajn je puno preopširan pa se teško snać...ne znam sad koliko tih formula ima, budući da krećem učit to tek kroz koji sat, al ak ih nema puno, (I AKO NEĆU OPET U PRVOJ KLUPI SJEDIT), ne bi trebao bit problem na neki podsjetnik si to napisat...a možda ni naučit...ko zna :)
Buga. (napisa):
jackass9 (napisa):
Buga. (napisa):
Mozete si misliti sto god hocete Smile
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.


ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH


u tom slucaju, cuvaj se asistenta Smile

Bronstejn je tolko opsiran da svaki put kad sam ga isla listat, prije sam izgubila volju nego nasla neke korisne stvari, to mene muci Smile


ma ak nisu dosad, valjda neće ni sada Smile

ma taj bronštajn je puno preopširan pa se teško snać...ne znam sad koliko tih formula ima, budući da krećem učit to tek kroz koji sat, al ak ih nema puno, (I AKO NEĆU OPET U PRVOJ KLUPI SJEDIT), ne bi trebao bit problem na neki podsjetnik si to napisat...a možda ni naučit...ko zna Smile



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 12:15 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jackass9"][quote="Buga."][quote="jackass9"][quote="Buga."]Mozete si misliti sto god hocete :)
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.[/quote]

ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH[/quote]

u tom slucaju, cuvaj se asistenta :)

Bronstejn je tolko opsiran da svaki put kad sam ga isla listat, prije sam izgubila volju nego nasla neke korisne stvari, to mene muci :)[/quote]

ma ak nisu dosad, valjda neće ni sada :)

ma taj bronštajn je puno preopširan pa se teško snać...ne znam sad koliko tih formula ima, budući da krećem učit to tek kroz koji sat, al ak ih nema puno, (I AKO NEĆU OPET U PRVOJ KLUPI SJEDIT), ne bi trebao bit problem na neki podsjetnik si to napisat...a možda ni naučit...ko zna :)[/quote]

nisu svi isti, neki su jako opasni :D

sretno, uzivaj u ucenju :))
jackass9 (napisa):
Buga. (napisa):
jackass9 (napisa):
Buga. (napisa):
Mozete si misliti sto god hocete Smile
ali - na kojim stranicama (poglavljima) u bronstejnu ima tih formula koje nam trebaju za kolokvij? Npr. za duljinu luka, zakrivljenost, srediste oskulacijske kruznice, itd.
Sve sto nam treba za kolokvij.


ove si formule napišem na šalabahter i mirna BiH


u tom slucaju, cuvaj se asistenta Smile

Bronstejn je tolko opsiran da svaki put kad sam ga isla listat, prije sam izgubila volju nego nasla neke korisne stvari, to mene muci Smile


ma ak nisu dosad, valjda neće ni sada Smile

ma taj bronštajn je puno preopširan pa se teško snać...ne znam sad koliko tih formula ima, budući da krećem učit to tek kroz koji sat, al ak ih nema puno, (I AKO NEĆU OPET U PRVOJ KLUPI SJEDIT), ne bi trebao bit problem na neki podsjetnik si to napisat...a možda ni naučit...ko zna Smile


nisu svi isti, neki su jako opasni Very Happy

sretno, uzivaj u ucenju Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:20 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima koja dobra duša da mi objasni parametrizaciju... :) hvala
ima koja dobra duša da mi objasni parametrizaciju... Smile hvala


[Vrh]
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 19:11 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]

nisu svi isti, neki su jako opasni :D

sretno, uzivaj u ucenju :))[/quote]

hvala :)

malo sam detaljnije danas prošao bronštajna, onako usput uz učenje, i moglo bi se nešt i iskombinirat

a asistenti ko asistenti, dobri su oni svi
Buga. (napisa):


nisu svi isti, neki su jako opasni Very Happy

sretno, uzivaj u ucenju Smile)


hvala Smile

malo sam detaljnije danas prošao bronštajna, onako usput uz učenje, i moglo bi se nešt i iskombinirat

a asistenti ko asistenti, dobri su oni svi



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 8:08 ned, 15. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi, u Bronštejnu od 233. stranice na dalje imate gradivo za kolokvij, našla sam :yesss:
ljudi, u Bronštejnu od 233. stranice na dalje imate gradivo za kolokvij, našla sam Yes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sylvieee
Gost





PostPostano: 4:23 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel postoji neki uvjet za izlazak na popravni? jer asistent nista nije spominjao na prvom satu (ili bar ja nisam cula), a ja sam se razboljela pa ako mogu jednostavno doci na popravni ne bih se ni maltretirala s putovanjem do zagreba po ovakvoj kisurini :(
jel postoji neki uvjet za izlazak na popravni? jer asistent nista nije spominjao na prvom satu (ili bar ja nisam cula), a ja sam se razboljela pa ako mogu jednostavno doci na popravni ne bih se ni maltretirala s putovanjem do zagreba po ovakvoj kisurini Sad


[Vrh]
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 9:06 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

možeš napisati mail asistentu i donijeti ispričnicu i nebi trebalo biti problema..
možeš napisati mail asistentu i donijeti ispričnicu i nebi trebalo biti problema..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 18:54 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

to se samo meni činilo ili je ovaj kolokvij bio težak, tj. kompliciran za računanje? :/
to se samo meni činilo ili je ovaj kolokvij bio težak, tj. kompliciran za računanje? Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 19:13 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]to se samo meni činilo ili je ovaj kolokvij bio težak, tj. kompliciran za računanje? :/[/quote]

bio je katastrofa po meni...

tipovi zadataka su bili ok, prošli smo takve zadatke više puta i, barem ja, sam na svakom zadatku znao točno što se treba napraviti, al je problem bio jer su, ko što i ti kažeš, zadaci bili prezahtjevni, ne mislim sad po težini nego po opsegu posla...

naše znanje dal to znamo napravit ili ne se dalo provjerit i pomoću lakših stvari, da nemamo toliko komplicirane stvari za derivirat...jer brat bratu (ili sestra sestri) valjda znamo derivirat kobasice jer ne bi bili tu gdje jesmo da ne znamo

stoga sam malo razočaran ovakvim zadacima

I, nemojte misliti da se skrivam iza nadimka na forumu, jer ću to osobno asistentu i napomenuti da prvim sljedećim vježbama
lost_soul (napisa):
to se samo meni činilo ili je ovaj kolokvij bio težak, tj. kompliciran za računanje? Ehm?


bio je katastrofa po meni...

tipovi zadataka su bili ok, prošli smo takve zadatke više puta i, barem ja, sam na svakom zadatku znao točno što se treba napraviti, al je problem bio jer su, ko što i ti kažeš, zadaci bili prezahtjevni, ne mislim sad po težini nego po opsegu posla...

naše znanje dal to znamo napravit ili ne se dalo provjerit i pomoću lakših stvari, da nemamo toliko komplicirane stvari za derivirat...jer brat bratu (ili sestra sestri) valjda znamo derivirat kobasice jer ne bi bili tu gdje jesmo da ne znamo

stoga sam malo razočaran ovakvim zadacima

I, nemojte misliti da se skrivam iza nadimka na forumu, jer ću to osobno asistentu i napomenuti da prvim sljedećim vježbama



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 19:23 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

slažem se, prijašnji kolokviji nisu bili prelagani al bar se jednostavnije moglo doći do rješenja.. mislim da je bilo malo previše računanja za samo dva sata, sva čast onima koji su to uspjeli.. a možda su i bile neke cake u zadacima pomoću kojih se moglo jednostavnije? :?
slažem se, prijašnji kolokviji nisu bili prelagani al bar se jednostavnije moglo doći do rješenja.. mislim da je bilo malo previše računanja za samo dva sata, sva čast onima koji su to uspjeli.. a možda su i bile neke cake u zadacima pomoću kojih se moglo jednostavnije? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 20:21 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna netko kada ce biti rezultati?
Zna netko kada ce biti rezultati?



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
klara.2912
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2007. (00:11:33)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 21:23 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ddujmic"]Zna netko kada ce biti rezultati?[/quote]

Ako me sjećanje dobro služi, aistent je rekao da ga nema sljedeći tjedan i da ne očekujemo tako brzo rezultate. Vjerojatno će biti tek prvi tjedan u 5.mj.
ddujmic (napisa):
Zna netko kada ce biti rezultati?


Ako me sjećanje dobro služi, aistent je rekao da ga nema sljedeći tjedan i da ne očekujemo tako brzo rezultate. Vjerojatno će biti tek prvi tjedan u 5.mj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz4
Gost





PostPostano: 16:44 uto, 24. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me sto je sa zadacom iz udg-a? Da li se ona osobno preuzima na predavanju, ili? Danas sam bila na vjezbama (a nisam bila zadnja tri puta) i profesorica je spominjala seminar neki. Da li je to zadaca) :)
Zanima me sto je sa zadacom iz udg-a? Da li se ona osobno preuzima na predavanju, ili? Danas sam bila na vjezbama (a nisam bila zadnja tri puta) i profesorica je spominjala seminar neki. Da li je to zadaca) Smile


[Vrh]
bernhard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 03. 2010. (20:38:33)
Postovi: (6E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4
Lokacija: Multiple users - od 2012 profil iskljucivo koristi Maria Culjak

PostPostano: 18:13 uto, 24. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="xyz4"]Zanima me sto je sa zadacom iz udg-a? Da li se ona osobno preuzima na predavanju, ili? Danas sam bila na vjezbama (a nisam bila zadnja tri puta) i profesorica je spominjala seminar neki. Da li je to zadaca) :)[/quote]

Danas si bila na predavanju. Zadaca ce biti zadana tijekom sljedecih par predavanja, gdje ce svaki student posebno dobiti specificnu krivulju i/ili plohu koju je potrebno zatim analiticki opisati (svojstva), odediti neke parametrizacije, jednadzbe (implicitna, eksplicitna, kanonska) i dakako konstruirati.
xyz4 (napisa):
Zanima me sto je sa zadacom iz udg-a? Da li se ona osobno preuzima na predavanju, ili? Danas sam bila na vjezbama (a nisam bila zadnja tri puta) i profesorica je spominjala seminar neki. Da li je to zadaca) Smile


Danas si bila na predavanju. Zadaca ce biti zadana tijekom sljedecih par predavanja, gdje ce svaki student posebno dobiti specificnu krivulju i/ili plohu koju je potrebno zatim analiticki opisati (svojstva), odediti neke parametrizacije, jednadzbe (implicitna, eksplicitna, kanonska) i dakako konstruirati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 18:49 uto, 24. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel moramo biti u svojoj grupi da preuzmemo zadaću ili smijemo doći u drugu?
a jel moramo biti u svojoj grupi da preuzmemo zadaću ili smijemo doći u drugu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sljedeće
Stranica 1 / 15.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan