Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

placanje faxa
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 8:09 pet, 8. 7. 2011    Naslov: placanje faxa Citirajte i odgovorite

Kod upisa na studomatu mi pise da bi ovu godinu trebala platiti po posebnom pravilu.
Prvi semestar upisujem 0 ects-a jer mi je ostao samo jeda ispit na preddiplomskom u ljetnom semestru.

Koliko bi trebala platiti? Sto to znaci "po posebnom pravilu"?
Jel mogu upisati 0 ects-a?

edit: ovo bi mi bila 5.godine studija :(
Kod upisa na studomatu mi pise da bi ovu godinu trebala platiti po posebnom pravilu.
Prvi semestar upisujem 0 ects-a jer mi je ostao samo jeda ispit na preddiplomskom u ljetnom semestru.

Koliko bi trebala platiti? Sto to znaci "po posebnom pravilu"?
Jel mogu upisati 0 ects-a?

edit: ovo bi mi bila 5.godine studija Sad



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:57 pet, 8. 7. 2011    Naslov: Re: placanje faxa Citirajte i odgovorite

[quote="Antonija"]Kod upisa na studomatu mi pise da bi ovu godinu trebala platiti po posebnom pravilu.[/quote]

Vidjeti sto ce (ako ista) [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=16978]ova ekipa[/url] ispregovarati.

[quote="Antonija"]edit: ovo bi mi bila 5.godine studija :([/quote]

Mislim da je vaznije koliko si ECTSa polozila prosle godine. Ima neka stavka "ako je manje od 18" ili tako nesto... Ne znam postoje li druga "posebna pravila".
Antonija (napisa):
Kod upisa na studomatu mi pise da bi ovu godinu trebala platiti po posebnom pravilu.


Vidjeti sto ce (ako ista) ova ekipa ispregovarati.

Antonija (napisa):
edit: ovo bi mi bila 5.godine studija Sad


Mislim da je vaznije koliko si ECTSa polozila prosle godine. Ima neka stavka "ako je manje od 18" ili tako nesto... Ne znam postoje li druga "posebna pravila".



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Annemarie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2010. (19:45:56)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 13:20 ned, 4. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok! Jel mi netko moze reci kako je s placanjem faksa ako si prosle godine upisao inzinjerski smjer matematike, a ove godine si se opet preko drzavne mature upisao na nastavnicki smjer matematike?
Mislim, jel onda placas faks u tom slucaju ili kako? Jer mislim da ljudi koji se ove godine prvi put upisuju na faks imaju besplatno...a ne znam je li to vrijedi i za ovakve slucajeve s obzirom na to da se isto islo preko državne mature ili? Ako netko ima kakvu informaciju, neka podijeli... :D unaprijed hvala...
Bok! Jel mi netko moze reci kako je s placanjem faksa ako si prosle godine upisao inzinjerski smjer matematike, a ove godine si se opet preko drzavne mature upisao na nastavnicki smjer matematike?
Mislim, jel onda placas faks u tom slucaju ili kako? Jer mislim da ljudi koji se ove godine prvi put upisuju na faks imaju besplatno...a ne znam je li to vrijedi i za ovakve slucajeve s obzirom na to da se isto islo preko državne mature ili? Ako netko ima kakvu informaciju, neka podijeli... Very Happy unaprijed hvala...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 12:13 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima koliko se placa ne polozeni kolegij s prethodne godine. Polazem kolegije druge godine, no ostao mi je jedan kolegij jos s prve, tocnije Prog1. Cula sam da se placa po ECTS bodovima, zna li netkko tocan iznos? Hvala
Mene zanima koliko se placa ne polozeni kolegij s prethodne godine. Polazem kolegije druge godine, no ostao mi je jedan kolegij jos s prve, tocnije Prog1. Cula sam da se placa po ECTS bodovima, zna li netkko tocan iznos? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 12:17 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na preddiplomskim studijima jedan ECTS bod stoji [b]91,67 kuna. [/b]
Na preddiplomskim studijima jedan ECTS bod stoji 91,67 kuna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
i v a n č i c a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2007. (10:33:16)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 9:21 ned, 11. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li se diplomski na kraju plaćat ili ne?
hoće li se diplomski na kraju plaćat ili ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 22:15 ned, 9. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje vezano uz ugovor koji sam "morao" potpisati pri preuzimanju indexa. ( morao pod navodnicima jer mi je teta u referadi rekla da pročitam i potpišem, no index mi je dala tek kad sam potpisao )
E sad u tom trenutku mi nije palo na pamet, ajmo reć da mi je palo na pamet par sekundi kasnije, ali mi onda nije imalo nekog smisla ni pitat jer sam već potpisao ugovor, pa pitam sad svejedno iz radoznalosti:
Jesmo li mi kao studenti dužni potpisati taj ugovor kako bi mogli normalno studirati? Tj. koje su sankcije za studente koji eventualno ne potpišu i ima li ih uopće, te je li to potpisivanje uvedeno iz razloga što smo sad pod pmf-om ( tj. je li to normalna praksa na ostalim smjerovima ).

Još ako netko zna, nisam čitao nikakve pravilnike niti zakone, međutim koliko je to legalno tako ajmo reći "ucjeniti" studente s obzirom da nitko nije napomenuo to na upisima ( kada se plaćalo 400kn ) nego pri samom podizanju indexa, tj. smije li se to po zakonu tako promijeniti u par dana ( ili ako hoćete donijeti pravila nakon upisa ) ili ako se to otprije znalo zašto nije onda to ponuđeno na samim upisima ( sumnjam da bi netko zbog toga odustao, međutim mislim da nije u redu da se naplati upis 400kn, onda kad dođeš po index jer misliš kak si se upisao besplatno dobiješ ugovor za potpisati da ćeš platiti ako neće država i to ( možda ) moraš potpisati NAKON upisa ) ?
EDIT: govorimo o upisima na diplomski, kak je na preddipomskim ne znam...
Imam pitanje vezano uz ugovor koji sam "morao" potpisati pri preuzimanju indexa. ( morao pod navodnicima jer mi je teta u referadi rekla da pročitam i potpišem, no index mi je dala tek kad sam potpisao )
E sad u tom trenutku mi nije palo na pamet, ajmo reć da mi je palo na pamet par sekundi kasnije, ali mi onda nije imalo nekog smisla ni pitat jer sam već potpisao ugovor, pa pitam sad svejedno iz radoznalosti:
Jesmo li mi kao studenti dužni potpisati taj ugovor kako bi mogli normalno studirati? Tj. koje su sankcije za studente koji eventualno ne potpišu i ima li ih uopće, te je li to potpisivanje uvedeno iz razloga što smo sad pod pmf-om ( tj. je li to normalna praksa na ostalim smjerovima ).

Još ako netko zna, nisam čitao nikakve pravilnike niti zakone, međutim koliko je to legalno tako ajmo reći "ucjeniti" studente s obzirom da nitko nije napomenuo to na upisima ( kada se plaćalo 400kn ) nego pri samom podizanju indexa, tj. smije li se to po zakonu tako promijeniti u par dana ( ili ako hoćete donijeti pravila nakon upisa ) ili ako se to otprije znalo zašto nije onda to ponuđeno na samim upisima ( sumnjam da bi netko zbog toga odustao, međutim mislim da nije u redu da se naplati upis 400kn, onda kad dođeš po index jer misliš kak si se upisao besplatno dobiješ ugovor za potpisati da ćeš platiti ako neće država i to ( možda ) moraš potpisati NAKON upisa ) ?
EDIT: govorimo o upisima na diplomski, kak je na preddipomskim ne znam...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 22:42 ned, 9. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, to nije ni meni pretjerano jasno... bas to, mogli su na upisima nam dati da to potpisemo, ovako dakle su nas doveli pred gotov cin...
da, to nije ni meni pretjerano jasno... bas to, mogli su na upisima nam dati da to potpisemo, ovako dakle su nas doveli pred gotov cin...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 23:12 ned, 9. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa vjerojatno postoje neke naše dnevne novine koje bi vrlo rado prihvatile tu priču. Meni se osobno neda natezati sa takvim stvarima. Pustim stvari da idu kako idu i snalazim se u trenutku.

Još se i čudim kako to nitko nije spomenuo na forumu.

Btw... koliko ja znam, index ne moraš vadit van do kraja semestra (upisa ocjena) tako da komotno može "ležat" u referadi, pa lijepo odlučiš što ćeš napraviti.

Ali ne brini se, uskoro će ti netko odgovoriti i "uvjeriti" te kako je faks u pravu. :)
Pa vjerojatno postoje neke naše dnevne novine koje bi vrlo rado prihvatile tu priču. Meni se osobno neda natezati sa takvim stvarima. Pustim stvari da idu kako idu i snalazim se u trenutku.

Još se i čudim kako to nitko nije spomenuo na forumu.

Btw... koliko ja znam, index ne moraš vadit van do kraja semestra (upisa ocjena) tako da komotno može "ležat" u referadi, pa lijepo odlučiš što ćeš napraviti.

Ali ne brini se, uskoro će ti netko odgovoriti i "uvjeriti" te kako je faks u pravu. Smile



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 13:00 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"]Pa vjerojatno postoje neke naše dnevne novine koje bi vrlo rado prihvatile tu priču. Meni se osobno neda natezati sa takvim stvarima. Pustim stvari da idu kako idu i snalazim se u trenutku.

Još se i čudim kako to nitko nije spomenuo na forumu.

Btw... koliko ja znam, index ne moraš vadit van do kraja semestra (upisa ocjena) tako da komotno može "ležat" u referadi, pa lijepo odlučiš što ćeš napraviti.

Ali ne brini se, uskoro će ti netko odgovoriti i "uvjeriti" te kako je faks u pravu. :)[/quote]
ma daleko od toga da bi ja sad išao kontaktirati novine il tak nešto, ali me zanima samo neka "pravna" strana tog ugovora...
kakt00s (napisa):
Pa vjerojatno postoje neke naše dnevne novine koje bi vrlo rado prihvatile tu priču. Meni se osobno neda natezati sa takvim stvarima. Pustim stvari da idu kako idu i snalazim se u trenutku.

Još se i čudim kako to nitko nije spomenuo na forumu.

Btw... koliko ja znam, index ne moraš vadit van do kraja semestra (upisa ocjena) tako da komotno može "ležat" u referadi, pa lijepo odlučiš što ćeš napraviti.

Ali ne brini se, uskoro će ti netko odgovoriti i "uvjeriti" te kako je faks u pravu. Smile

ma daleko od toga da bi ja sad išao kontaktirati novine il tak nešto, ali me zanima samo neka "pravna" strana tog ugovora...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:19 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

IMO, dok ne probas odbiti potpis, neces znati. Jednostavno: ako odbijes, moguce da ti fax uredno vrati pare od upisa, sto je onda kao i da su ti dali odmah tada da potpises.

Sumnjam da ces dobiti neki dublji komentar ovdje, jer ne znam koliko zaposlenih na faxu (a da i plaze po Forumu) uopce zna sto u ugovoru pise. Recimo, ja nemam blage o tome; cak prije tvog pitanja nisam bio siguran da ista potpisujete. Iduci paragraf je osobno misljenje, uz pretpostavku da sam dobro shvatio sto potpisujete (da se ob(a)vezujete platiti ako to ne napravi Ministarstvo):

Negdje pise kako se stvar naplacuje (linearni model), a vama sada ide besplatno jer je netko obecao platiti umjesto vas. Meni se cini skroz logicno traziti da jamcite da cete sami platiti nesto sto je ionako na vama da platite, ako taj tko je obecao platiti umjesto vas ne ispuni obecanje. Dapace, cini mi se da bi to bila vasa duznost cak i da niste potpisali, sto znaci da cijela prica oko potpisivanja zapravo nista ne mijenja.

Moguce da grijesim. Rekoh: mada pisano u najboljoj namjeri, ovo je samo osobno misljenje pravnog laika temeljeno na pretpostavkama koje mogu i ne moraju biti tocne. Tko se ne slaze i misli da je nekako zakinut, preporucam setnju do Pravne sluzbe PMFa, jer ovdje necete nista rijesiti.
IMO, dok ne probas odbiti potpis, neces znati. Jednostavno: ako odbijes, moguce da ti fax uredno vrati pare od upisa, sto je onda kao i da su ti dali odmah tada da potpises.

Sumnjam da ces dobiti neki dublji komentar ovdje, jer ne znam koliko zaposlenih na faxu (a da i plaze po Forumu) uopce zna sto u ugovoru pise. Recimo, ja nemam blage o tome; cak prije tvog pitanja nisam bio siguran da ista potpisujete. Iduci paragraf je osobno misljenje, uz pretpostavku da sam dobro shvatio sto potpisujete (da se ob(a)vezujete platiti ako to ne napravi Ministarstvo):

Negdje pise kako se stvar naplacuje (linearni model), a vama sada ide besplatno jer je netko obecao platiti umjesto vas. Meni se cini skroz logicno traziti da jamcite da cete sami platiti nesto sto je ionako na vama da platite, ako taj tko je obecao platiti umjesto vas ne ispuni obecanje. Dapace, cini mi se da bi to bila vasa duznost cak i da niste potpisali, sto znaci da cijela prica oko potpisivanja zapravo nista ne mijenja.

Moguce da grijesim. Rekoh: mada pisano u najboljoj namjeri, ovo je samo osobno misljenje pravnog laika temeljeno na pretpostavkama koje mogu i ne moraju biti tocne. Tko se ne slaze i misli da je nekako zakinut, preporucam setnju do Pravne sluzbe PMFa, jer ovdje necete nista rijesiti.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 15:29 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=16959

točka 5.1

gdje je nestao taj interni dogovor? :)
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=16959

točka 5.1

gdje je nestao taj interni dogovor? Smile



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:52 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tko kaze da je nestao? Ajde, ne izmisljaj. Interni dogovor kaze (i to pise na linku koji si i sam dao) da ce se - ako Ministarstvo ne plati - primijeniti nas stari sustav placanja (povoljniji za studente). Ne pise da ce vam biti besplatno.
Tko kaze da je nestao? Ajde, ne izmisljaj. Interni dogovor kaze (i to pise na linku koji si i sam dao) da ce se - ako Ministarstvo ne plati - primijeniti nas stari sustav placanja (povoljniji za studente). Ne pise da ce vam biti besplatno.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blatko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2007. (11:25:44)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 18 - 4

PostPostano: 16:36 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Piše da će biti besplatno za 50% upisanih. Pretpostavljam da se ljudi referiraju na to, inače nemaju neku osnovu s obzirom da zaista nije bilo rečeno da će biti besplatno za sve.
Piše da će biti besplatno za 50% upisanih. Pretpostavljam da se ljudi referiraju na to, inače nemaju neku osnovu s obzirom da zaista nije bilo rečeno da će biti besplatno za sve.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 16:58 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blatko"]Piše da će biti besplatno za 50% upisanih. Pretpostavljam da se ljudi referiraju na to, inače nemaju neku osnovu s obzirom da zaista nije bilo rečeno da će biti besplatno za sve.[/quote]

Ne 50% upisanih nego 50% kvote. Tako je bar prije bilo!

Nego, nisam skužio na kraju iz ovog... Ako Ministarstvo ne plati, hoće li se poštovati taj interni dogovor ili ne? Iz Šeginog posta bih rekao da hoće, a iz ostalih postova bih rekao da na tom papiru piše nešto što navodi ljude da misle da neće.
Blatko (napisa):
Piše da će biti besplatno za 50% upisanih. Pretpostavljam da se ljudi referiraju na to, inače nemaju neku osnovu s obzirom da zaista nije bilo rečeno da će biti besplatno za sve.


Ne 50% upisanih nego 50% kvote. Tako je bar prije bilo!

Nego, nisam skužio na kraju iz ovog... Ako Ministarstvo ne plati, hoće li se poštovati taj interni dogovor ili ne? Iz Šeginog posta bih rekao da hoće, a iz ostalih postova bih rekao da na tom papiru piše nešto što navodi ljude da misle da neće.




Zadnja promjena: Atomised; 16:59 pon, 10. 10. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 16:59 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Tko kaze da je nestao? Ajde, ne izmisljaj. Interni dogovor kaze (i to pise na linku koji si i sam dao) da ce se - ako Ministarstvo ne plati - primijeniti nas stari sustav placanja (povoljniji za studente). Ne pise da ce vam biti besplatno.[/quote]

jel bilo zasjedanje senata?

[quote="Blatko"]Piše da će biti besplatno za 50% upisanih. Pretpostavljam da se ljudi referiraju na to, inače nemaju neku osnovu s obzirom da zaista nije bilo rečeno da će biti besplatno za sve.[/quote]
I na to sam mislil između ostalog jer sam u tih 50% besplatnih

[quote="Atomised"]Ne 50% upisanih nego 50% kvote. Tako je bar prije bilo![/quote]
A jel postoji negdje konačna lista gdje se vidi konkretno koji sam bio nakon svih upisa...
( mislim bio sam u prvih 50% nakon prvog roka, ali samo informativno da vidim koji sam bio nakon upisa )
vsego (napisa):
Tko kaze da je nestao? Ajde, ne izmisljaj. Interni dogovor kaze (i to pise na linku koji si i sam dao) da ce se - ako Ministarstvo ne plati - primijeniti nas stari sustav placanja (povoljniji za studente). Ne pise da ce vam biti besplatno.


jel bilo zasjedanje senata?

Blatko (napisa):
Piše da će biti besplatno za 50% upisanih. Pretpostavljam da se ljudi referiraju na to, inače nemaju neku osnovu s obzirom da zaista nije bilo rečeno da će biti besplatno za sve.

I na to sam mislil između ostalog jer sam u tih 50% besplatnih

Atomised (napisa):
Ne 50% upisanih nego 50% kvote. Tako je bar prije bilo!

A jel postoji negdje konačna lista gdje se vidi konkretno koji sam bio nakon svih upisa...
( mislim bio sam u prvih 50% nakon prvog roka, ali samo informativno da vidim koji sam bio nakon upisa )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 17:11 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cobs"]
A jel postoji negdje konačna lista gdje se vidi konkretno koji sam bio nakon svih upisa...
( mislim bio sam u prvih 50% nakon prvog roka, ali samo informativno da vidim koji sam bio nakon upisa )[/quote]

E ne znam, to i mene zanima. :D Tim više što sam na prvom roku bio taman negdje na vanjskom rubu, a ne znam koliko je od onih koji su ipak upisali neki drugi smjer bilo iznad mene...
Cobs (napisa):

A jel postoji negdje konačna lista gdje se vidi konkretno koji sam bio nakon svih upisa...
( mislim bio sam u prvih 50% nakon prvog roka, ali samo informativno da vidim koji sam bio nakon upisa )


E ne znam, to i mene zanima. Very Happy Tim više što sam na prvom roku bio taman negdje na vanjskom rubu, a ne znam koliko je od onih koji su ipak upisali neki drugi smjer bilo iznad mene...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:47 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Besplatno je za <koliko vec posto> [b]kvote[/b], a ne upisanih (sto je vama povoljnije od postotka upisanih). Ne znam za rang-listu; to zamolite u Referadi ili pomocnika procelnika za nastavu. Ali dogovorite se da zica jedan za sve, a ne da kapate jedan po jedan i trazite cijelu listu.

Tko je u "besplatnoj" kvoti, potpisao je da ce vratiti koliko duguje, sto je nula. Sad jos manje kuzim u cemu je problem.

Ne znam za Senat, ali na Vijecu PMFa je jasno receno za taj dogovor sa studentima, pise u nasem zapisniku,... dakle, [b]JE[/b] sluzbeno i postivat ce se ili cete imati tvrdi pisani trag za buniti se, ako nekim cudom ne bude ispostovano (sto bi bilo jako cudno za MO -- jesmo svakakvi, ali drzimo rijec, pogotovo pisanu).
Besplatno je za <koliko vec posto> kvote, a ne upisanih (sto je vama povoljnije od postotka upisanih). Ne znam za rang-listu; to zamolite u Referadi ili pomocnika procelnika za nastavu. Ali dogovorite se da zica jedan za sve, a ne da kapate jedan po jedan i trazite cijelu listu.

Tko je u "besplatnoj" kvoti, potpisao je da ce vratiti koliko duguje, sto je nula. Sad jos manje kuzim u cemu je problem.

Ne znam za Senat, ali na Vijecu PMFa je jasno receno za taj dogovor sa studentima, pise u nasem zapisniku,... dakle, JE sluzbeno i postivat ce se ili cete imati tvrdi pisani trag za buniti se, ako nekim cudom ne bude ispostovano (sto bi bilo jako cudno za MO – jesmo svakakvi, ali drzimo rijec, pogotovo pisanu).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 21:21 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ne znam za Senat, ali na Vijecu PMFa je jasno receno za taj dogovor sa studentima, pise u nasem zapisniku,... dakle, [b]JE[/b] sluzbeno i postivat ce se ili cete imati tvrdi pisani trag za buniti se, ako nekim cudom ne bude ispostovano (sto bi bilo jako cudno za MO -- jesmo svakakvi, ali drzimo rijec, pogotovo pisanu).[/quote]

Pa naravno da bi trebalo biti ispostovano - inace ne bi ni predlozili takav dogovor (da je 50 ili koliko vec % kvote besplatno), jer bi svjesno sami sebi stvorili problem. Mogli su reci da stoji ovo kako je u slucaju i da Ministarstvo placa, i lupiti po studentskim dzepovima bez mogucnosti da studentima daju povod za zalbu. Ali nisu to uradili, dakle, za ocekivati je da se misle drzati svoje rijeci, tj. svi koji spadate u tih besplatnih 50% (ili koliko vec), nemate razloga za brigu.
vsego (napisa):

Ne znam za Senat, ali na Vijecu PMFa je jasno receno za taj dogovor sa studentima, pise u nasem zapisniku,... dakle, JE sluzbeno i postivat ce se ili cete imati tvrdi pisani trag za buniti se, ako nekim cudom ne bude ispostovano (sto bi bilo jako cudno za MO – jesmo svakakvi, ali drzimo rijec, pogotovo pisanu).


Pa naravno da bi trebalo biti ispostovano - inace ne bi ni predlozili takav dogovor (da je 50 ili koliko vec % kvote besplatno), jer bi svjesno sami sebi stvorili problem. Mogli su reci da stoji ovo kako je u slucaju i da Ministarstvo placa, i lupiti po studentskim dzepovima bez mogucnosti da studentima daju povod za zalbu. Ali nisu to uradili, dakle, za ocekivati je da se misle drzati svoje rijeci, tj. svi koji spadate u tih besplatnih 50% (ili koliko vec), nemate razloga za brigu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 23:01 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Tko je u "besplatnoj" kvoti, potpisao je da ce vratiti koliko duguje, sto je nula. Sad jos manje kuzim u cemu je problem.
[/quote]

To i je problem. Na što ćemo se pozvati? "Pisalo je na forumu" nije baš neki argument. Nama to nitko ne garantira i to nije bilo niti jednom spomenuto od strane faksa prema studentima.

Tako da da... dok netko ne progovori to će najvjerojatnije ostati u zidovima foruma.

EDIT: Nisam pročitao prethodni post od vsege. Hvala na informacijama. :wink:
vsego (napisa):

Tko je u "besplatnoj" kvoti, potpisao je da ce vratiti koliko duguje, sto je nula. Sad jos manje kuzim u cemu je problem.


To i je problem. Na što ćemo se pozvati? "Pisalo je na forumu" nije baš neki argument. Nama to nitko ne garantira i to nije bilo niti jednom spomenuto od strane faksa prema studentima.

Tako da da... dok netko ne progovori to će najvjerojatnije ostati u zidovima foruma.

EDIT: Nisam pročitao prethodni post od vsege. Hvala na informacijama. Wink



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan