Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izvanredni diplomski studij na PMF-u
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
unsichtbar2
Gost





PostPostano: 16:36 pon, 20. 8. 2012    Naslov: Izvanredni diplomski studij na PMF-u Citirajte i odgovorite

Mene interesuje da li postoji mogucnost izvanrednog studija na diplomskom studiju za smjer matematika i racunarstvo? Radim, pa nisam u mogucnosti redovno pohadjati predavanja, pa me interesuje da li postoji neka mogucnost da studiram izvanredno jer mi nema smisla ako radim da nemam mogucnosti napretka u zivotu?! Postoji li bilo kakva sansa za tim?
Mene interesuje da li postoji mogucnost izvanrednog studija na diplomskom studiju za smjer matematika i racunarstvo? Radim, pa nisam u mogucnosti redovno pohadjati predavanja, pa me interesuje da li postoji neka mogucnost da studiram izvanredno jer mi nema smisla ako radim da nemam mogucnosti napretka u zivotu?! Postoji li bilo kakva sansa za tim?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:17 pon, 20. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam je li na Matematickom odsjeku ikad postojao izvanredni studij, no popricaj s voditeljem studija (prema [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3595&sec=448]sluzbenom webu[/url], to je [mmail=ljsekul]prof. Ljiljana Arambašić[/mmail]). Objasni joj svoju situaciju i pitaj je li to izvedivo, neovisno o statusu izvanrednog studenta.
Ne znam je li na Matematickom odsjeku ikad postojao izvanredni studij, no popricaj s voditeljem studija (prema sluzbenom webu, to je prof. Ljiljana Arambašić). Objasni joj svoju situaciju i pitaj je li to izvedivo, neovisno o statusu izvanrednog studenta.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:50 pon, 20. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravak, ako se radi o Racunarstvu i matematici (a ne o nastavnickom smjeru Matematika i informatika), onda je to Prof.dr.sc. Goranka Nogo: [url]http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3593&sec=448[/url]
Ispravak, ako se radi o Racunarstvu i matematici (a ne o nastavnickom smjeru Matematika i informatika), onda je to Prof.dr.sc. Goranka Nogo: http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3593&sec=448


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
unsichtbar2
Gost





PostPostano: 23:01 pon, 20. 8. 2012    Naslov: o Citirajte i odgovorite

Hvala puno na uputama! Pokusacu da nadjem mail pa da se raspitam! Jer nije bitan status, mozda postoji mogucnost da se vodim kao redovni student ali da dolazak na predavanja ne bude obavezan uz naravno vecu doplatu ili nesto drugo!
Hvala puno na uputama! Pokusacu da nadjem mail pa da se raspitam! Jer nije bitan status, mozda postoji mogucnost da se vodim kao redovni student ali da dolazak na predavanja ne bude obavezan uz naravno vecu doplatu ili nesto drugo!


[Vrh]
unsichtbar2
Gost





PostPostano: 23:35 pon, 20. 8. 2012    Naslov: Prodekan Citirajte i odgovorite

Zna li netko ko je prodekan za nastavu da se i njemu obratim?
Zna li netko ko je prodekan za nastavu da se i njemu obratim?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 4:10 uto, 21. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pomocnik procelnika za nastavu je [mmail=vukovic]prof. Mladen Vukovic[/mmail]. Inace, mailove mozes naci u trazilici (pri vrhu Foruma: klikni na povecalo i iskoristi drugo polje u boxu koji se pojavi) ili jednostavno probati [tt]ime.prezime@math.hr[/tt].
Pomocnik procelnika za nastavu je prof. Mladen Vukovic. Inace, mailove mozes naci u trazilici (pri vrhu Foruma: klikni na povecalo i iskoristi drugo polje u boxu koji se pojavi) ili jednostavno probati ime.prezime@math.hr.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 19:51 uto, 21. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na skoro niš ne moraš dolazit a na ono što moraš se vjerojatno da dogovoriti s profesorom, tak da to nije neki problem.. ali za polaganje kolegija u pravilu imaš dva kolokvija na koja moraš doć u tom nekom radnom terminu tako da nagađam da će ti i neki dogovor s poslodavcem bit nužan, bar za tih par tjedana kad su kolokviji.
Na skoro niš ne moraš dolazit a na ono što moraš se vjerojatno da dogovoriti s profesorom, tak da to nije neki problem.. ali za polaganje kolegija u pravilu imaš dva kolokvija na koja moraš doć u tom nekom radnom terminu tako da nagađam da će ti i neki dogovor s poslodavcem bit nužan, bar za tih par tjedana kad su kolokviji.



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
unsichtbar2
Gost





PostPostano: 22:26 uto, 21. 8. 2012    Naslov: a Citirajte i odgovorite

Hvala vam svima na informacijama! Jos cu krajem rujna da odem na fax da popricam sa profesorima! Sto se ticce poslodavca to ne bi trebao biti problem! Cak bi nekad i na neka predavanja mogao da dodjem jer sam blizu Zagreba! U svakom slucaju hvala na informacijama, ako se je neko jos nasao u slicnoj situaciji molio bi da neke sire upute... :D
Hvala vam svima na informacijama! Jos cu krajem rujna da odem na fax da popricam sa profesorima! Sto se ticce poslodavca to ne bi trebao biti problem! Cak bi nekad i na neka predavanja mogao da dodjem jer sam blizu Zagreba! U svakom slucaju hvala na informacijama, ako se je neko jos nasao u slicnoj situaciji molio bi da neke sire upute... Very Happy


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:10 sri, 22. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kraj rujna je malo kasno, s obzirom da predavanja startaju 10.9. (izvor: [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4418]Red predavanja za 2012/13[/url]).

@finalni: Ako pricamo o nenastavnickom racunarskom diplomskom, ima barem jedan nastavnik koji voli inzistirati na dolaznosti (uz popisivanje i sl).
Kraj rujna je malo kasno, s obzirom da predavanja startaju 10.9. (izvor: Red predavanja za 2012/13).

@finalni: Ako pricamo o nenastavnickom racunarskom diplomskom, ima barem jedan nastavnik koji voli inzistirati na dolaznosti (uz popisivanje i sl).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 6:48 sri, 22. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam u istom položaju. Prošle godine sam to riješila tako da sam išla na kolegije na koje je dolazak bio obavezan. Nije ih hvala bogu bilo puno. Tako da sam radila svaki dan, s tom da sam ponedejkom i srijedom trčala s faksa na posao. Sve ovisi o poslodavcu i koliko će ti izac ususret.

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

Mene više muči taj status redovnog sa ugovorom o radu... Da li se moze, ne moze..
Ja sam u istom položaju. Prošle godine sam to riješila tako da sam išla na kolegije na koje je dolazak bio obavezan. Nije ih hvala bogu bilo puno. Tako da sam radila svaki dan, s tom da sam ponedejkom i srijedom trčala s faksa na posao. Sve ovisi o poslodavcu i koliko će ti izac ususret.

Added after 1 minutes:

Mene više muči taj status redovnog sa ugovorom o radu... Da li se moze, ne moze..



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 0:31 čet, 23. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]
Mene više muči taj status redovnog sa ugovorom o radu... Da li se moze, ne moze..[/quote]

Ne vidim razlog ugovora o radu ako postoji studentski ugovor koji si naravno u mogućnosti koristiti, a ako ti poslodavac i nije u sustavu student servisa nije mu problem tamo se ubaciti ( mislim da je sam postupak ubacivanja isto jako brz ) te mu je daleko isplativije ponuditi nekom studentski ugovor nego ugovor o radu.

Kolko sam ja shvatio ugovorom o radu se gubi pravo na državno (do)financiranje studija, tj. sami bi si morali plaćati fax

Osim ugovora o radu i studentskog ugovora postoji i ugovor o djelu. Mislim da s njime možeš raditi bez obzira na studentski status ( mislim da sam sam radio po njemu na par mjesta )

( jasno mi je da ugovorom o radu skupljaš staž, ali ne razumijem gdje tu vidiš neku korist? Barem kod nas :D )
mladac (napisa):

Mene više muči taj status redovnog sa ugovorom o radu... Da li se moze, ne moze..


Ne vidim razlog ugovora o radu ako postoji studentski ugovor koji si naravno u mogućnosti koristiti, a ako ti poslodavac i nije u sustavu student servisa nije mu problem tamo se ubaciti ( mislim da je sam postupak ubacivanja isto jako brz ) te mu je daleko isplativije ponuditi nekom studentski ugovor nego ugovor o radu.

Kolko sam ja shvatio ugovorom o radu se gubi pravo na državno (do)financiranje studija, tj. sami bi si morali plaćati fax

Osim ugovora o radu i studentskog ugovora postoji i ugovor o djelu. Mislim da s njime možeš raditi bez obzira na studentski status ( mislim da sam sam radio po njemu na par mjesta )

( jasno mi je da ugovorom o radu skupljaš staž, ali ne razumijem gdje tu vidiš neku korist? Barem kod nas Very Happy )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 3:02 čet, 23. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cobs"]( jasno mi je da ugovorom o radu skupljaš staž, ali ne razumijem gdje tu vidiš neku korist? Barem kod nas :D )[/quote]

Mladom i zdravom čovjeku koji misli da će moći (i htjeti ili morati) raditi do smrti staž možda ne predstavlja ništa bitno.
I naravno da je teško prognozirati što će biti za 40-50 godina i hoće li postojati ikakav, a kamoli ovakav mirovinski sustav, i to ne samo kod nas.
Ali ako ga bude, staž će vjerojatno značiti.
Barem formalni uvjet staža postoji kod mnogih natječaja za posao.
Također, za slučaj teške bolesti/nesreće, [url=http://www.mirovinsko.hr/default.asp?id=72]invalidska[/url] mirovina ima uvjet staža.

Što se tiče studija uz rad (ili rada uz studij), o tome (osim studentskih ugovora) ne znam ništa.
Cobs (napisa):
( jasno mi je da ugovorom o radu skupljaš staž, ali ne razumijem gdje tu vidiš neku korist? Barem kod nas Very Happy )


Mladom i zdravom čovjeku koji misli da će moći (i htjeti ili morati) raditi do smrti staž možda ne predstavlja ništa bitno.
I naravno da je teško prognozirati što će biti za 40-50 godina i hoće li postojati ikakav, a kamoli ovakav mirovinski sustav, i to ne samo kod nas.
Ali ako ga bude, staž će vjerojatno značiti.
Barem formalni uvjet staža postoji kod mnogih natječaja za posao.
Također, za slučaj teške bolesti/nesreće, invalidska mirovina ima uvjet staža.

Što se tiče studija uz rad (ili rada uz studij), o tome (osim studentskih ugovora) ne znam ništa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:17 čet, 23. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ne vidim razlog ugovora o radu ako postoji studentski ugovor koji si naravno u mogućnosti koristiti, a ako ti poslodavac i nije u sustavu student servisa nije mu problem tamo se ubaciti ( mislim da je sam postupak ubacivanja isto jako brz ) te mu je daleko isplativije ponuditi nekom studentski ugovor nego ugovor o radu.
[/quote]

Trenutno i radim na studentski, ali mi je nuđen ugovor o radu. S obzirom da je riječ o solidnom poslodavcu i prilici, ukoliko postoji mogućnos - prihvatila bi ju.
I ovak radim puno radno vrijeme prek sc, a ovako bi mi em porasla plaća, em krenulo mirovinsko.

[quote]Kolko sam ja shvatio ugovorom o radu se gubi pravo na državno (do)financiranje studija, tj. sami bi si morali plaćati fax
[/quote]

To je ono što mene muči. Dio mi govori da mogu biti redovan student i radit na ugovor o rad - a dio ne.
Znam da je moguće uz izvanredni studij, al mi njega formalno na faksu nemamo.


[quote="Cobs"]
Osim ugovora o radu i studentskog ugovora postoji i ugovor o djelu. Mislim da s njime možeš raditi bez obzira na studentski status ( mislim da sam sam radio po njemu na par mjesta )
( jasno mi je da ugovorom o radu skupljaš staž, ali ne razumijem gdje tu vidiš neku korist? Barem kod nas :D )[/quote]

Što se tiče ugovora o djelu, za isti znam, al međutim kod mene nema mogućnosti za isti.

Ah, šta je, tu je
Citat:
Ne vidim razlog ugovora o radu ako postoji studentski ugovor koji si naravno u mogućnosti koristiti, a ako ti poslodavac i nije u sustavu student servisa nije mu problem tamo se ubaciti ( mislim da je sam postupak ubacivanja isto jako brz ) te mu je daleko isplativije ponuditi nekom studentski ugovor nego ugovor o radu.


Trenutno i radim na studentski, ali mi je nuđen ugovor o radu. S obzirom da je riječ o solidnom poslodavcu i prilici, ukoliko postoji mogućnos - prihvatila bi ju.
I ovak radim puno radno vrijeme prek sc, a ovako bi mi em porasla plaća, em krenulo mirovinsko.

Citat:
Kolko sam ja shvatio ugovorom o radu se gubi pravo na državno (do)financiranje studija, tj. sami bi si morali plaćati fax


To je ono što mene muči. Dio mi govori da mogu biti redovan student i radit na ugovor o rad - a dio ne.
Znam da je moguće uz izvanredni studij, al mi njega formalno na faksu nemamo.


Cobs (napisa):

Osim ugovora o radu i studentskog ugovora postoji i ugovor o djelu. Mislim da s njime možeš raditi bez obzira na studentski status ( mislim da sam sam radio po njemu na par mjesta )
( jasno mi je da ugovorom o radu skupljaš staž, ali ne razumijem gdje tu vidiš neku korist? Barem kod nas Very Happy )


Što se tiče ugovora o djelu, za isti znam, al međutim kod mene nema mogućnosti za isti.

Ah, šta je, tu je



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
biba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (19:53:02)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 20:26 pet, 24. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]
To je ono što mene muči. Dio mi govori da mogu biti redovan student i radit na ugovor o rad - a dio ne.
Znam da je moguće uz izvanredni studij, al mi njega formalno na faksu nemamo.
[/quote]

Kolegica s faksa je bila prosle godine u slicnoj situaciji i kada je dosla u referadu pitati sta da radi, teta joj je rekla "ne moramo mi znati da ste primljeni za stalno!" 8)

a mislim da se to nigdje u sustavu nece provjeravati!!
mladac (napisa):

To je ono što mene muči. Dio mi govori da mogu biti redovan student i radit na ugovor o rad - a dio ne.
Znam da je moguće uz izvanredni studij, al mi njega formalno na faksu nemamo.


Kolegica s faksa je bila prosle godine u slicnoj situaciji i kada je dosla u referadu pitati sta da radi, teta joj je rekla "ne moramo mi znati da ste primljeni za stalno!" Cool

a mislim da se to nigdje u sustavu nece provjeravati!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 0:25 sub, 25. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko i ja znam, moze se jer se to nigdje posebno ne provjerava. Tako da ako ne mislis doci u referadu i reci "hej, ja cu placati faks jer imam stalni posao" mislim da ne bi trebalo biti nikakvih problema, samo se trebas moci dogovoriti s profesorima oko (ne)dolazaka na predavanja (kod nekih to nista ne znaci, kod nekih to znaci da ces izgubiti par bodova pri ocjenjivanju, a mislim da samo kod jednog ti to moze teoretski predstavljati mali problem, ali se i to da rijesiti...), i naravno dogovoriti dolaske na kolokvije i ispite i prezentacije.
Koliko i ja znam, moze se jer se to nigdje posebno ne provjerava. Tako da ako ne mislis doci u referadu i reci "hej, ja cu placati faks jer imam stalni posao" mislim da ne bi trebalo biti nikakvih problema, samo se trebas moci dogovoriti s profesorima oko (ne)dolazaka na predavanja (kod nekih to nista ne znaci, kod nekih to znaci da ces izgubiti par bodova pri ocjenjivanju, a mislim da samo kod jednog ti to moze teoretski predstavljati mali problem, ali se i to da rijesiti...), i naravno dogovoriti dolaske na kolokvije i ispite i prezentacije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:42 pon, 8. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne otvaram novu temu, ovo mi se cini najblize onome sto mene zanima.
(Poslala sam mail i HZZu, al nekak mi se cini da cu dosta cekat odgovor, pa ako sluuucajno netko zna...help!)

Dakle, htjela bi se prijavit na natjecaj objavljen na HZZu za strucno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.
Vidim tamo na HZZu da postoji opcija "ostali trazitelji posla" ako sam redovni student. Jel se mogu na to strucno osposobljavanje prijavit kao "ostali trazitelj posla" ili bas moram biti evidentirana kao nezaposlena?
Sad mi je to problem, jer se ne mogu prijavit kao nezaposlena ak sam redovni student, a mi nemamo opciju izvanrednih.
Jel netko zna sto i kako dalje?
Da ne otvaram novu temu, ovo mi se cini najblize onome sto mene zanima.
(Poslala sam mail i HZZu, al nekak mi se cini da cu dosta cekat odgovor, pa ako sluuucajno netko zna...help!)

Dakle, htjela bi se prijavit na natjecaj objavljen na HZZu za strucno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.
Vidim tamo na HZZu da postoji opcija "ostali trazitelji posla" ako sam redovni student. Jel se mogu na to strucno osposobljavanje prijavit kao "ostali trazitelj posla" ili bas moram biti evidentirana kao nezaposlena?
Sad mi je to problem, jer se ne mogu prijavit kao nezaposlena ak sam redovni student, a mi nemamo opciju izvanrednih.
Jel netko zna sto i kako dalje?



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 11:54 pon, 8. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam ti 100, ali da bi se uopće prijavila za stručno usavršavanje mislim da moraš biti na burzi prjavljena. Prvo si top provjeri
Nisam ti 100, ali da bi se uopće prijavila za stručno usavršavanje mislim da moraš biti na burzi prjavljena. Prvo si top provjeri



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:07 pon, 8. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da da, to je sigurno. Ali kuzis, kad se prijavljujem na burzu postoje te dvije opcije.
Da se prijavim kao nezaposlena ili kao "ostali trazitelji posla".
Al meni sad nije jasno dal su moja prava kod prijave na strucno usavrsavanje jednaka u ta dva slucaja.
Da da, to je sigurno. Ali kuzis, kad se prijavljujem na burzu postoje te dvije opcije.
Da se prijavim kao nezaposlena ili kao "ostali trazitelji posla".
Al meni sad nije jasno dal su moja prava kod prijave na strucno usavrsavanje jednaka u ta dva slucaja.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Neno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2008. (20:03:15)
Postovi: (98)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-33 = 19 - 52
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:34 pon, 8. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"] htjela bi se prijavit na natjecaj objavljen na HZZu za strucno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.[/quote]
Prvo ovdje napiši - za [u]koje zanimanje [/u] ??? si zainteresirana za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa.
Anna Lee (napisa):
htjela bi se prijavit na natjecaj objavljen na HZZu za strucno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.

Prvo ovdje napiši - za koje zanimanje ??? si zainteresirana za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:48 pon, 8. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ministarstvo financija, [u]stručni suradnik[/u] (u upravi za makroekonomske analize, gospodarstvo, financijski sustav, EU i međunarodne financijske odnose).
Ministarstvo financija, stručni suradnik (u upravi za makroekonomske analize, gospodarstvo, financijski sustav, EU i međunarodne financijske odnose).



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan