Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Državna Stipendija (informacija)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 21:49 pet, 21. 3. 2008    Naslov: Državna Stipendija Citirajte i odgovorite

Daklem.... Dosli su rezultati drzavne stipendije. [url=http://public.mzos.hr/lgs.axd?t=16&id=13612]Link[/url]
Dobilo ju je 8 ljudi s prve godine iako nas je dvadesetak bilo oslobođeno razredbenog ispita. Razlog tome je sto nas je referada lijepo svrstala po abecedi. Kakav je to nacin? Pa mogli su nam je dat tako i po boji ociju ili kose. Zanima me kakva su iskustva s proslih godina. Moze li se sto napravit u svezi glede toga, i da li su zalbe (koju saljem odma u utorak) od ikakve koristi?
Daklem.... Dosli su rezultati drzavne stipendije. Link
Dobilo ju je 8 ljudi s prve godine iako nas je dvadesetak bilo oslobođeno razredbenog ispita. Razlog tome je sto nas je referada lijepo svrstala po abecedi. Kakav je to nacin? Pa mogli su nam je dat tako i po boji ociju ili kose. Zanima me kakva su iskustva s proslih godina. Moze li se sto napravit u svezi glede toga, i da li su zalbe (koju saljem odma u utorak) od ikakve koristi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.bubamara.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (17:32:18)
Postovi: (4E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 14 - 1

PostPostano: 0:53 sub, 22. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i još nekaj, od svih s prve godine koji su i dobili stipendije, to su samo oni koji su imali direktan upis, dakle nitko od onih 10% s prijemnog!!!

cry cry

i tko je tome kriv? cry
i još nekaj, od svih s prve godine koji su i dobili stipendije, to su samo oni koji su imali direktan upis, dakle nitko od onih 10% s prijemnog!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad

i tko je tome kriv? Crying or Very sad



_________________
Uživam na snijegu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 2:14 sub, 22. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".bubamara."]i još nekaj, od svih s prve godine koji su i dobili stipendije, to su samo oni koji su imali direktan upis, dakle nitko od onih 10% s prijemnog!!!

:cry: :cry:

i tko je tome kriv? :cry:[/quote]

a to ti je obično tako, koliko ja znam, kad uvijek ima dosta ljudi s izravnim...
al ak je istina ovo da su određivali tko će dobit stipendiju na temelju početnog slova prezimena, nemam riječi za to... al nekako mi se to čini preglupo da bi bilo istinito...
.bubamara. (napisa):
i još nekaj, od svih s prve godine koji su i dobili stipendije, to su samo oni koji su imali direktan upis, dakle nitko od onih 10% s prijemnog!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad

i tko je tome kriv? Crying or Very sad


a to ti je obično tako, koliko ja znam, kad uvijek ima dosta ljudi s izravnim...
al ak je istina ovo da su određivali tko će dobit stipendiju na temelju početnog slova prezimena, nemam riječi za to... al nekako mi se to čini preglupo da bi bilo istinito...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:11 sub, 22. 3. 2008    Naslov: Re: Državna Stipendija Citirajte i odgovorite

[quote="Novi"]Moze li se sto napravit u svezi glede toga, i da li su zalbe (koju saljem odma u utorak) od ikakve koristi?[/quote]
Znaju biti od koristi. :) Kad sam ja bio 1. godina, svi koji su imali direktan upis su dobili stipendije, ali nitko sa prijamnog, pa se je nekolicina ljudi koji su bili u 10% prijamnog žalilo i dobili su stipendije.
Novi (napisa):
Moze li se sto napravit u svezi glede toga, i da li su zalbe (koju saljem odma u utorak) od ikakve koristi?

Znaju biti od koristi. Smile Kad sam ja bio 1. godina, svi koji su imali direktan upis su dobili stipendije, ali nitko sa prijamnog, pa se je nekolicina ljudi koji su bili u 10% prijamnog žalilo i dobili su stipendije.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (22:18:39)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 17:13 pon, 24. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel moguce da je referada kriva zbog ovakvih rezultata jer kad su nam upisivali koji smo na prijamnom nisu maknuli one koje su direktno upali, vec su stavili ono mjesto koje smo osvojili cak i prije pomicanja crte...tako da ispada da sam uuu daleko, a zapravo sam pri samom vrhu na prijamnom...na drugim fakultetima sa sigurnoscu mogu reci da se lista pomaknula te da su oni sa daljim mjestima od mene dobili stipendiju

:( :(
jel moguce da je referada kriva zbog ovakvih rezultata jer kad su nam upisivali koji smo na prijamnom nisu maknuli one koje su direktno upali, vec su stavili ono mjesto koje smo osvojili cak i prije pomicanja crte...tako da ispada da sam uuu daleko, a zapravo sam pri samom vrhu na prijamnom...na drugim fakultetima sa sigurnoscu mogu reci da se lista pomaknula te da su oni sa daljim mjestima od mene dobili stipendiju

Sad Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:13 uto, 25. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao prvo, studenti oslobodjeni razredbenog za potrebe dodjele stipendija nisu bili sortirani abecedno, nego smo ih rangirali prema broju sudjelovanja na natjecanjima, osvojenim nagradama itd.

Kao drugo, u Ministarstvo je uz sve oslobodjene poslano i gornjih 10% rang liste studenata koji su pisali test.

Kao trece, isla su samo imena studenata PMF-MO. Dakle onih 10% se ne odnosi na kandidate koji su samo pisali test i nisu se dosli upisati.

Na kraju, meni je dosta logicno da su u A i B kategoriji stipendije dobili studenti oslobodjeni testa (s jednim izuzetkom koliko vidim). Sto se tice razredbenog oni su imali 1000 bodova, dakle bili su bolje plasirani od svih koji su pisali test. Ne tvrdim da su po bilo kojem drugom kriteriju ti studenti bolji, samo isticem da Ministarstvo za studente prve godine gleda upravo razredbeni. Da su dali stipendiju nekom s 700-800 bodova, a uskratili nekom s 1000, taj bi se IMO imao puno vise razloga zaliti.
Kao prvo, studenti oslobodjeni razredbenog za potrebe dodjele stipendija nisu bili sortirani abecedno, nego smo ih rangirali prema broju sudjelovanja na natjecanjima, osvojenim nagradama itd.

Kao drugo, u Ministarstvo je uz sve oslobodjene poslano i gornjih 10% rang liste studenata koji su pisali test.

Kao trece, isla su samo imena studenata PMF-MO. Dakle onih 10% se ne odnosi na kandidate koji su samo pisali test i nisu se dosli upisati.

Na kraju, meni je dosta logicno da su u A i B kategoriji stipendije dobili studenti oslobodjeni testa (s jednim izuzetkom koliko vidim). Sto se tice razredbenog oni su imali 1000 bodova, dakle bili su bolje plasirani od svih koji su pisali test. Ne tvrdim da su po bilo kojem drugom kriteriju ti studenti bolji, samo isticem da Ministarstvo za studente prve godine gleda upravo razredbeni. Da su dali stipendiju nekom s 700-800 bodova, a uskratili nekom s 1000, taj bi se IMO imao puno vise razloga zaliti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
moira_lilly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2008. (15:34:08)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: split

PostPostano: 11:29 uto, 25. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako bi taj prigovor/zalba trebao izgledati?
kako bi taj prigovor/zalba trebao izgledati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 11:53 uto, 25. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"](s jednim izuzetkom koliko vidim)[/quote]

Ja se nisam ni prijavio za stipendiju jer bi me bilo sram dobiti stipendiju pa pasti godinu. :D
krcko (napisa):
(s jednim izuzetkom koliko vidim)


Ja se nisam ni prijavio za stipendiju jer bi me bilo sram dobiti stipendiju pa pasti godinu. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.bubamara.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (17:32:18)
Postovi: (4E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 14 - 1

PostPostano: 20:26 uto, 25. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Na kraju, meni je dosta logicno da su u A i B kategoriji stipendije dobili studenti oslobodjeni testa (s jednim izuzetkom koliko vidim).[/quote]

ja ne vidim taj izuzetak... roll

i jel može savjet kak bi ta žalba trebala izgledati?
[quote="krcko"]Na kraju, meni je dosta logicno da su u A i B kategoriji stipendije dobili studenti oslobodjeni testa (s jednim izuzetkom koliko vidim).[/quote]

ja ne vidim taj izuzetak... Rolling Eyes

i jel može savjet kak bi ta žalba trebala izgledati?



_________________
Uživam na snijegu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 23:56 sri, 26. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Kao prvo, studenti oslobodjeni razredbenog za potrebe dodjele stipendija nisu bili sortirani abecedno, nego smo ih rangirali prema broju sudjelovanja na natjecanjima, osvojenim nagradama itd.
[/quote]
Da, faks je uredno poslao tu rang listu napravljenu po osvojenim mjestima na natjecanjima, ali je s druge strane referada na obrasce koje smo mi slali na natječaj uredno pisala redne brojeve svih studenata oslobođenih prijemnog ispita i to abecednim redom (moguće da je to ona prva lista na kojoj su i neki ljudi koji se naposlijetku nisu niti upisali, iako neću tvrditi). Ne znam da li ste upoznati s rezultatima natječaja, ali izgleda da je Ministarstvo potpuno ignoriralo "Natjecateljsku" rang listu i dodijelilo stipendije "po abecedi", tj. po rednom broju koji nam je upisala referada.
krcko (napisa):
Kao prvo, studenti oslobodjeni razredbenog za potrebe dodjele stipendija nisu bili sortirani abecedno, nego smo ih rangirali prema broju sudjelovanja na natjecanjima, osvojenim nagradama itd.

Da, faks je uredno poslao tu rang listu napravljenu po osvojenim mjestima na natjecanjima, ali je s druge strane referada na obrasce koje smo mi slali na natječaj uredno pisala redne brojeve svih studenata oslobođenih prijemnog ispita i to abecednim redom (moguće da je to ona prva lista na kojoj su i neki ljudi koji se naposlijetku nisu niti upisali, iako neću tvrditi). Ne znam da li ste upoznati s rezultatima natječaja, ali izgleda da je Ministarstvo potpuno ignoriralo "Natjecateljsku" rang listu i dodijelilo stipendije "po abecedi", tj. po rednom broju koji nam je upisala referada.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:16 čet, 27. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radi se o pogreski Ministarstva, a ne Mat. odjela. U Ministarstvo je (na njihov zahtjev) poslana posebna rang lista u kojoj su studenti oslobodjeni razredbenog sortirani prema broju sudjelovanja na drzavnim natjecanjima, osvojenim nagradama itd. Sluzbenice u referadi su upisivale redni broj na rang listi za razredbeni zato sto se upravo to od njih trazilo - na obrascu za prijavu pise "Mjesto na listi rezultata razredbenog ispita". Pogreska je u tome sto nije uzeta u obzir posebna rang lista izradjena za potrebe dodjele drzavnih stipendija.

Danas sam razgovarao s gospodinom iz Ministarstva koji je i sam rekao da se studenti koji su zakinuti trebaju zaliti na rezultate natjecaja. Nadam se da ce se opravdane zalbe usvojiti, tj. da ce se pogreska ispraviti tamo gdje je pocinjena.
Radi se o pogreski Ministarstva, a ne Mat. odjela. U Ministarstvo je (na njihov zahtjev) poslana posebna rang lista u kojoj su studenti oslobodjeni razredbenog sortirani prema broju sudjelovanja na drzavnim natjecanjima, osvojenim nagradama itd. Sluzbenice u referadi su upisivale redni broj na rang listi za razredbeni zato sto se upravo to od njih trazilo - na obrascu za prijavu pise "Mjesto na listi rezultata razredbenog ispita". Pogreska je u tome sto nije uzeta u obzir posebna rang lista izradjena za potrebe dodjele drzavnih stipendija.

Danas sam razgovarao s gospodinom iz Ministarstva koji je i sam rekao da se studenti koji su zakinuti trebaju zaliti na rezultate natjecaja. Nadam se da ce se opravdane zalbe usvojiti, tj. da ce se pogreska ispraviti tamo gdje je pocinjena.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 17:27 čet, 27. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".bubamara."]
ja ne vidim taj izuzetak... :roll:
[/quote]

Ja sam shvatio da je izuzetak u tome što jedna osoba s direktnim upisom nije dobila stipendiju, a ne što je osoba bez direktnog upisa dobila stipendiju.
.bubamara. (napisa):

ja ne vidim taj izuzetak... Rolling Eyes


Ja sam shvatio da je izuzetak u tome što jedna osoba s direktnim upisom nije dobila stipendiju, a ne što je osoba bez direktnog upisa dobila stipendiju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 18:31 čet, 27. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote].bubamara. (napisa):

ja ne vidim taj izuzetak... Rolling Eyes


Ja sam shvatio da je izuzetak u tome što jedna osoba s direktnim upisom nije dobila stipendiju, a ne što je osoba bez direktnog upisa dobila stipendiju.[/quote]
Nemoguce kad puno, puno vise ljudi od jednog (>>1 :D ) sa izravnim nije dobilo. :cry:
Citat:
.bubamara. (napisa):

ja ne vidim taj izuzetak... Rolling Eyes


Ja sam shvatio da je izuzetak u tome što jedna osoba s direktnim upisom nije dobila stipendiju, a ne što je osoba bez direktnog upisa dobila stipendiju.

Nemoguce kad puno, puno vise ljudi od jednog (>>1 Very Happy ) sa izravnim nije dobilo. Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 23:43 uto, 8. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna netko jesu ugovori došli na faks?

Meni su u referadi rekli da će staviti na oglasnu obavijest, ali nisam danas ubrala, a čula sam da su na nekim faksevima počeli potpisivati. I starci su mi javili da mi je došao pin za karticu :lol:
Zna netko jesu ugovori došli na faks?

Meni su u referadi rekli da će staviti na oglasnu obavijest, ali nisam danas ubrala, a čula sam da su na nekim faksevima počeli potpisivati. I starci su mi javili da mi je došao pin za karticu Laughing



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:02 čet, 10. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad inače stigne prva isplata?
Kad inače stigne prva isplata?



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 16:31 čet, 10. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prosle god je u 5.mjesecu stiglo sve :D
Prosle god je u 5.mjesecu stiglo sve Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vila Zvončica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2008. (18:51:58)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:07 čet, 10. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Radi se o pogreski Ministarstva, a ne Mat. odjela. U Ministarstvo je (na njihov zahtjev) poslana posebna rang lista u kojoj su studenti oslobodjeni razredbenog sortirani prema broju sudjelovanja na drzavnim natjecanjima, osvojenim nagradama itd. Sluzbenice u referadi su upisivale redni broj na rang listi za razredbeni zato sto se upravo to od njih trazilo - na obrascu za prijavu pise "Mjesto na listi rezultata razredbenog ispita". Pogreska je u tome sto nije uzeta u obzir posebna rang lista izradjena za potrebe dodjele drzavnih stipendija.

Danas sam razgovarao s gospodinom iz Ministarstva koji je i sam rekao da se studenti koji su zakinuti trebaju zaliti na rezultate natjecaja. Nadam se da ce se opravdane zalbe usvojiti, tj. da ce se pogreska ispraviti tamo gdje je pocinjena.[/quote]

ja sam jedna od onih koji su na toj "natjecateljskoj listi" među prvih 10 a stipendiju kao i studenti koji su bolji od mene nisam dobila. Zalbu sam poslala ali je ministarstvo objavilo da potpisivanje ugovora traje do sutra i sada ne znam šta je s tim našim žalbama? Ako se ugovori već potpisuju, jesu li oni žalbe prihvatili, odbacili, uopće pogledali...?
krcko (napisa):
Radi se o pogreski Ministarstva, a ne Mat. odjela. U Ministarstvo je (na njihov zahtjev) poslana posebna rang lista u kojoj su studenti oslobodjeni razredbenog sortirani prema broju sudjelovanja na drzavnim natjecanjima, osvojenim nagradama itd. Sluzbenice u referadi su upisivale redni broj na rang listi za razredbeni zato sto se upravo to od njih trazilo - na obrascu za prijavu pise "Mjesto na listi rezultata razredbenog ispita". Pogreska je u tome sto nije uzeta u obzir posebna rang lista izradjena za potrebe dodjele drzavnih stipendija.

Danas sam razgovarao s gospodinom iz Ministarstva koji je i sam rekao da se studenti koji su zakinuti trebaju zaliti na rezultate natjecaja. Nadam se da ce se opravdane zalbe usvojiti, tj. da ce se pogreska ispraviti tamo gdje je pocinjena.


ja sam jedna od onih koji su na toj "natjecateljskoj listi" među prvih 10 a stipendiju kao i studenti koji su bolji od mene nisam dobila. Zalbu sam poslala ali je ministarstvo objavilo da potpisivanje ugovora traje do sutra i sada ne znam šta je s tim našim žalbama? Ako se ugovori već potpisuju, jesu li oni žalbe prihvatili, odbacili, uopće pogledali...?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 18:02 čet, 10. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vila Zvončica"]

ja sam jedna od onih koji su na toj "natjecateljskoj listi" među prvih 10 a stipendiju kao i studenti koji su bolji od mene nisam dobila. Zalbu sam poslala ali je ministarstvo objavilo da potpisivanje ugovora traje do sutra i sada ne znam šta je s tim našim žalbama? Ako se ugovori već potpisuju, jesu li oni žalbe prihvatili, odbacili, uopće pogledali...?[/quote]

gdje je objavljeno da se do sutra potpisuju ugovori?? :shock:
Vila Zvončica (napisa):


ja sam jedna od onih koji su na toj "natjecateljskoj listi" među prvih 10 a stipendiju kao i studenti koji su bolji od mene nisam dobila. Zalbu sam poslala ali je ministarstvo objavilo da potpisivanje ugovora traje do sutra i sada ne znam šta je s tim našim žalbama? Ako se ugovori već potpisuju, jesu li oni žalbe prihvatili, odbacili, uopće pogledali...?


gdje je objavljeno da se do sutra potpisuju ugovori?? Shocked



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vila Zvončica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2008. (18:51:58)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:24 čet, 10. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=2265
http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=2265


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 18:34 čet, 10. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, sad sam vidjela. i to je normalno tako da ljudi imaju dan i pol za potpisat?

a racuni na koje ide novac? jel mi otvaramo racun ili oni? u nekoj special banci ili je svejedno? mozda su pitanja glupa ali neznam kak to ide pa pitam... :roll:
da, sad sam vidjela. i to je normalno tako da ljudi imaju dan i pol za potpisat?

a racuni na koje ide novac? jel mi otvaramo racun ili oni? u nekoj special banci ili je svejedno? mozda su pitanja glupa ali neznam kak to ide pa pitam... Rolling Eyes



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan