Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Goldie
Gost





PostPostano: 19:16 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Usmeni Citirajte i odgovorite

Zanima me da li prof. Veljan pita iskljucivo po svojim predavanjima ili treba jos nesto znati osim toga?
Mozda ima neka omiljena pitanja koja se ponavljaju? :P
Zanima me da li prof. Veljan pita iskljucivo po svojim predavanjima ili treba jos nesto znati osim toga?
Mozda ima neka omiljena pitanja koja se ponavljaju? Razz


[Vrh]
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:16 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa, kolko ja znam nema nista sto nije bilo barem izreceno na predavanjima s uputama gdje naci vise informacija na tu temu.
ima pet pitanja/zadataka, koja su ...tako, teoretskija, ako se razmemo :D ili nesto definirati i popisati nekakva korisna svojstva + dokazat da vrijede, ili neki teoremcic, ili nesto sto bi mogla biti propozicijica na predavanjima, ali ipak nema vremena da se prolaze toliko specijalni slucajevi, barem ne svi.
ja imam nekakav popis ucestalo ponavljanih pitanja, za koji neki tvrde da su sva koja se mogu pojaviti, s odgovorima.
ako hoces, donesem na faks u pon.
toplo preporucam to prelistati prije ispita, jer nema dovoljno vremena na licu mjesta mozgati o ideji, i onda jos dovoljno tocno i precizno istu realizirati.
pa, kolko ja znam nema nista sto nije bilo barem izreceno na predavanjima s uputama gdje naci vise informacija na tu temu.
ima pet pitanja/zadataka, koja su ...tako, teoretskija, ako se razmemo Very Happy ili nesto definirati i popisati nekakva korisna svojstva + dokazat da vrijede, ili neki teoremcic, ili nesto sto bi mogla biti propozicijica na predavanjima, ali ipak nema vremena da se prolaze toliko specijalni slucajevi, barem ne svi.
ja imam nekakav popis ucestalo ponavljanih pitanja, za koji neki tvrde da su sva koja se mogu pojaviti, s odgovorima.
ako hoces, donesem na faks u pon.
toplo preporucam to prelistati prije ispita, jer nema dovoljno vremena na licu mjesta mozgati o ideji, i onda jos dovoljno tocno i precizno istu realizirati.



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Goldie
Gost





PostPostano: 20:10 pet, 23. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno na informaciji :P
Ja trenutacno nisam u Zg-u, ali ako si na faksu u srijedu mogao/la bi mi to dati,bilo bi mi od velike pomoci ??
Samo neznam tko si ti pa bi se morali nekako dogovoriti da se prepoznamo..
Hvala puno na informaciji Razz
Ja trenutacno nisam u Zg-u, ali ako si na faksu u srijedu mogao/la bi mi to dati,bilo bi mi od velike pomoci ??
Samo neznam tko si ti pa bi se morali nekako dogovoriti da se prepoznamo..


[Vrh]
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 13:01 sub, 24. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

uh, ti si gost, pa ne mozemo prek u2u-a...u sri bas nemam nista na faksu, al mozda dodjem do praktikuma, ili ti to ostavim u skriptarnici...javi se na 0915943305
uh, ti si gost, pa ne mozemo prek u2u-a...u sri bas nemam nista na faksu, al mozda dodjem do praktikuma, ili ti to ostavim u skriptarnici...javi se na 0915943305



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan