Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Svečano okupljanje miočana

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 10:55 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Svečano okupljanje miočana Citirajte i odgovorite

O čemu se tu radi?

dobio sam nekakvu pozivnicu, nesto exotic bar papaya...
i pise ovo:

Petak 23.04.2004 od 22h.
Osobita nam je čast pozvati vas na svečano okupljanje miočana, generacija
[size=18]2002.-2003.[/size]
ne da nisam upisao mioc te godine, nego ga nisam niti završio!!
dodge mi jucer rekao da je on dobio pozivnicu za generaciju 1999.-2000.

o cemu se tu radi???
O čemu se tu radi?

dobio sam nekakvu pozivnicu, nesto exotic bar papaya...
i pise ovo:

Petak 23.04.2004 od 22h.
Osobita nam je čast pozvati vas na svečano okupljanje miočana, generacija
2002.-2003.
ne da nisam upisao mioc te godine, nego ga nisam niti završio!!
dodge mi jucer rekao da je on dobio pozivnicu za generaciju 1999.-2000.

o cemu se tu radi???



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 18:18 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

kriza, loshi poslovni rezultati, pa izmishljaju situacije

ne da nema normalne klijentale, nego imaju previshe nemormalnih sta se napiju vani i udju u nutra ne plate nijednu cugu(prave guzvu), pa misle kao svecano neko ce skupit para i idemo. .popaju,.
poznati su po tome [b]nish novo [/b]
kriza, loshi poslovni rezultati, pa izmishljaju situacije

ne da nema normalne klijentale, nego imaju previshe nemormalnih sta se napiju vani i udju u nutra ne plate nijednu cugu(prave guzvu), pa misle kao svecano neko ce skupit para i idemo. .popaju,.
poznati su po tome nish novo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:22 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a tko je njima dao moje podatke???
koliko ja znam, ti podaci sto se u skoli nalaze..adresa, tel broj, jmbg itd. su privatni i ne bi ih se smjelo davati van...bar ne nekim bircevima :evil:

da nam sud nije toliko korumpiran i spor, tako masno bi ih tužio :twisted: :twisted:
a tko je njima dao moje podatke???
koliko ja znam, ti podaci sto se u skoli nalaze..adresa, tel broj, jmbg itd. su privatni i ne bi ih se smjelo davati van...bar ne nekim bircevima Evil or Very Mad

da nam sud nije toliko korumpiran i spor, tako masno bi ih tužio Twisted Evil Twisted Evil



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mARio
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (21:49:21)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Pingvinija...

PostPostano: 12:43 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

eeeeeej!!!

mene je to isto tako ozbiljno nazivciralo (=da se akademski ne izrzim slucjano)!!

mislim, stvarno, otkuda im ti podaci!!!

uostalom mogli su mozdak preko online tel. imenika...ali opet..fale ti kljucni podaci....znas sta, ali ja bi ih fakat tuzio!! kako bezobrazno...

fuj, fuj..tako prema bivsim ucenicima...

ajd...

m.m


[color=blue]Kolega, zaboravili ste na Pravila ponašanja, posebno na dio:
[b]Izazivanje svađa, te vrijeđanje, klevetanje, tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i ostalih osoba/organizacija/...) je zabranjeno.[/b]
Pa je tim povodom i obrisana jedna rečenica vašeg posta.
Obnovite malo znanje. :twisted:[/color]
eeeeeej!!!

mene je to isto tako ozbiljno nazivciralo (=da se akademski ne izrzim slucjano)!!

mislim, stvarno, otkuda im ti podaci!!!

uostalom mogli su mozdak preko online tel. imenika...ali opet..fale ti kljucni podaci....znas sta, ali ja bi ih fakat tuzio!! kako bezobrazno...

fuj, fuj..tako prema bivsim ucenicima...

ajd...

m.m


Kolega, zaboravili ste na Pravila ponašanja, posebno na dio:
Izazivanje svađa, te vrijeđanje, klevetanje, tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i ostalih osoba/organizacija/...) je zabranjeno.
Pa je tim povodom i obrisana jedna rečenica vašeg posta.
Obnovite malo znanje. Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:06 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

cini se da sam ja ovdje najveca naivcina...zar nije to zbilja organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, a birc je odabran nakon radjanja ideje, u procesu organizacije?
cini se da sam ja ovdje najveca naivcina...zar nije to zbilja organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, a birc je odabran nakon radjanja ideje, u procesu organizacije?



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:22 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]zar nije to zbilja organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, a birc je odabran nakon radjanja ideje, u procesu organizacije?[/quote]
pa ako je zbilja to organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, onda su se bar mogli udostojiti i navesti tocnu godinu moje generacije!!

i nisu samo moju generaciju spamali..vec zadnjih 4,5 generacija.

a i dogovorili se oni s miocom ili ne, nemogu tek tako izvaditi moje podatke, adresu, tel. broj.
Od nedavno je JMBG tajni podatak, a jmbg vjerojatno piše odma uz moje ime i adresu.
defar (napisa):
zar nije to zbilja organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, a birc je odabran nakon radjanja ideje, u procesu organizacije?

pa ako je zbilja to organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, onda su se bar mogli udostojiti i navesti tocnu godinu moje generacije!!

i nisu samo moju generaciju spamali..vec zadnjih 4,5 generacija.

a i dogovorili se oni s miocom ili ne, nemogu tek tako izvaditi moje podatke, adresu, tel. broj.
Od nedavno je JMBG tajni podatak, a jmbg vjerojatno piše odma uz moje ime i adresu.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 22:45 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="defar"]zar nije to zbilja organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, a birc je odabran nakon radjanja ideje, u procesu organizacije?[/quote]
pa ako je zbilja to organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, onda su se bar mogli udostojiti i navesti tocnu godinu moje generacije!!

[/quote]

da naime radi se o tome da birc (opcenito) unajmi nekog organizatora koji djeluje potican nekim netransparentnim fondovima da ponudi koncept za jednu vecer, ovaj organizator uglavnom dobije nogu nakom dvije tri organizacije ali se koncept zadrzi..

netransparentni organizatori( citaj neprefesionalni ) dobivaju 500-1000kn da bi operirali nad oko 2500kn transparentnog fonda, i sve to u ime pravog organizatora ili vlasnika, i glavni im je cilj privuch sto vishe para u birc

neki org se bave organizacijom prostora i muzike te odredivanjem cjene upada, eventualno neka egzotika( uglavnom ovi profesionalni)....
dok drugi listama uzvanika, rijetko muzikom i posebnim ponudama itd(neprofesionalni org)
popaj je uglavnom imala ove prve, a moguce adrese skupljali su na ulazu ako si im tio dat, cemu promjena, neznam valjda ovo iz mog prvog posta, ako ti nije daleko ako nije za subotu odi pogledaj nece skodit, lako mosh izac van ako ti se nesvidja , i mozda ti bude bivsh skola tam, neznam....


a tuzba :shock: ( :rotfl: :rotfl: ) u hrv. se nepostuju vojne tajne kamoli sluzbene, nema tog zakoma
Lord Sirius (napisa):
defar (napisa):
zar nije to zbilja organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, a birc je odabran nakon radjanja ideje, u procesu organizacije?

pa ako je zbilja to organizirao netko tko ima direktno veze s miocom, onda su se bar mogli udostojiti i navesti tocnu godinu moje generacije!!



da naime radi se o tome da birc (opcenito) unajmi nekog organizatora koji djeluje potican nekim netransparentnim fondovima da ponudi koncept za jednu vecer, ovaj organizator uglavnom dobije nogu nakom dvije tri organizacije ali se koncept zadrzi..

netransparentni organizatori( citaj neprefesionalni ) dobivaju 500-1000kn da bi operirali nad oko 2500kn transparentnog fonda, i sve to u ime pravog organizatora ili vlasnika, i glavni im je cilj privuch sto vishe para u birc

neki org se bave organizacijom prostora i muzike te odredivanjem cjene upada, eventualno neka egzotika( uglavnom ovi profesionalni)....
dok drugi listama uzvanika, rijetko muzikom i posebnim ponudama itd(neprofesionalni org)
popaj je uglavnom imala ove prve, a moguce adrese skupljali su na ulazu ako si im tio dat, cemu promjena, neznam valjda ovo iz mog prvog posta, ako ti nije daleko ako nije za subotu odi pogledaj nece skodit, lako mosh izac van ako ti se nesvidja , i mozda ti bude bivsh skola tam, neznam....


a tuzba Shocked ( Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha ) u hrv. se nepostuju vojne tajne kamoli sluzbene, nema tog zakoma


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:08 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

izvjesce s newsa:

[quote][quote]E, kako mene nevjerovatno zanima tko to organizira[/quote]
navodno neki visin? uglavnom neko ime na v :) decko je bio a-turnus i lani
zavrsio a radi u papaji kao 'onaj koji smislja programe' (kako god se to
zvalo).. tako mi bar rekose :)[/quote]

pa, ako vam je poznato... :twisted:

dakle, kako je taj balavac uspio doci do nasih podataka, to je ono sto mene zanima :roll:

Krcko, jesi i ti dobio pozivnicu? :lol:
izvjesce s newsa:

Citat:
Citat:
E, kako mene nevjerovatno zanima tko to organizira

navodno neki visin? uglavnom neko ime na v Smile decko je bio a-turnus i lani
zavrsio a radi u papaji kao 'onaj koji smislja programe' (kako god se to
zvalo).. tako mi bar rekose Smile


pa, ako vam je poznato... Twisted Evil

dakle, kako je taj balavac uspio doci do nasih podataka, to je ono sto mene zanima Rolling Eyes

Krcko, jesi i ti dobio pozivnicu? Laughing



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:26 pet, 23. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]Krcko, jesi i ti dobio pozivnicu? :lol:[/quote]

Nisam. Za iskopat moju adresu trebalo bi malo dublje zagrabit u MIOC-ovu arhivu :amen:
Nesi (napisa):
Krcko, jesi i ti dobio pozivnicu? Laughing


Nisam. Za iskopat moju adresu trebalo bi malo dublje zagrabit u MIOC-ovu arhivu Ajde, dosta vise...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan