Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

neodlucnost....
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:41 sub, 18. 1. 2003    Naslov: neodlucnost.... Citirajte i odgovorite

recimo da netko kolokvira matan sa 4 i odluci izac na pismeni jer misli da zna za 5, ali tamo dobije 2. da li se onda moze traziti da se ipak u index pise ocjena sa kolokvija ili ako se izade na ispit kolokviji odmah ponistavaju?

sto u slucaju ako se prvi put izade na pismeni i dobije se 4, a drugi put 3. da li se isto tako moze traziti da se upise ocjena iz prvog pismenog, tj. 4?

koliko puta se smije izaci na usmeni a da se netreba ponavljati pismeni?

i do kad nam vrijedi kolokvij iz fizike (do prvog pismenog, do iduce godine, do ponovnog sazimanja svemira...)?
recimo da netko kolokvira matan sa 4 i odluci izac na pismeni jer misli da zna za 5, ali tamo dobije 2. da li se onda moze traziti da se ipak u index pise ocjena sa kolokvija ili ako se izade na ispit kolokviji odmah ponistavaju?

sto u slucaju ako se prvi put izade na pismeni i dobije se 4, a drugi put 3. da li se isto tako moze traziti da se upise ocjena iz prvog pismenog, tj. 4?

koliko puta se smije izaci na usmeni a da se netreba ponavljati pismeni?

i do kad nam vrijedi kolokvij iz fizike (do prvog pismenog, do iduce godine, do ponovnog sazimanja svemira...)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 23:44 sub, 18. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je tip rekao da mi kolokvij iz fizike vrijedi za kad god ja izadjem.
Meni je tip rekao da mi kolokvij iz fizike vrijedi za kad god ja izadjem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:26 ned, 19. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolko se sjecam prosle godine, na ma3 je islo tako da su usmeni za kolokvije bili prije pismenih, pa si ti, ako si polozio kolokvij, a izlazio na pismeni, tamo dolazio sa ocjenom iz pismenog i nisi mogo birati ko na placu :lol:
Inace losa ocjena iz pismenog/kolokvija i nije strasno otezavajuca okolnost, jer je bilo slucajeva da su ljudi sa 2 dosli na 5. Naravno, bilo je i onih koji su sa 5 otisli doma ucit :lol:, kao i onih sretnika koji su otisli sa savjetom da citaju predgovore!! :shock: Dakle, ako ti da 3 na usmenom, onda je to 3 pa makar ti imao 17 na pismenom.

p.s. Kod nas nema matana
Kolko se sjecam prosle godine, na ma3 je islo tako da su usmeni za kolokvije bili prije pismenih, pa si ti, ako si polozio kolokvij, a izlazio na pismeni, tamo dolazio sa ocjenom iz pismenog i nisi mogo birati ko na placu Laughing
Inace losa ocjena iz pismenog/kolokvija i nije strasno otezavajuca okolnost, jer je bilo slucajeva da su ljudi sa 2 dosli na 5. Naravno, bilo je i onih koji su sa 5 otisli doma ucit Laughing, kao i onih sretnika koji su otisli sa savjetom da citaju predgovore!! Shocked Dakle, ako ti da 3 na usmenom, onda je to 3 pa makar ti imao 17 na pismenom.

p.s. Kod nas nema matana


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:02 pon, 20. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prosle godine je situacija bila ovakva (s kolokvijima na prvoj godini): [b]izlaskom na pismeni se ponistava kolokvij[/b]

Sta se se tice "upisivanja ocjene s kolokvija u index" to neces dozivit jer se u index upisuju iskljucivo ocjene s usmenog.


P.S. Kakav "matan"? Nismo na ETF-u (ili FER-u ako bas hoces)!
Prosle godine je situacija bila ovakva (s kolokvijima na prvoj godini): izlaskom na pismeni se ponistava kolokvij

Sta se se tice "upisivanja ocjene s kolokvija u index" to neces dozivit jer se u index upisuju iskljucivo ocjene s usmenog.


P.S. Kakav "matan"? Nismo na ETF-u (ili FER-u ako bas hoces)!



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:46 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Sta se se tice "upisivanja ocjene s kolokvija u index" to neces dozivit jer se u index upisuju iskljucivo ocjene s usmenog.
[/quote]
ne kuzim...sta znaci onda ona rubrika u index-u

uspjeh na pojedinim ispitima iz

pa sad jedan stupac ima za predavanja, jedan za vjezbe (pa pretpostavljam da tu trebala ici ocjena iz kolokvija - pismenog)

...pa sigurno nije isto za one koji iz 3 kolokvija imaju 300 bodova i one koji imaju 150 bodova..ili je?

mozes malo pojasniti to sta si rekao?....
mdoko (napisa):
Sta se se tice "upisivanja ocjene s kolokvija u index" to neces dozivit jer se u index upisuju iskljucivo ocjene s usmenog.

ne kuzim...sta znaci onda ona rubrika u index-u

uspjeh na pojedinim ispitima iz

pa sad jedan stupac ima za predavanja, jedan za vjezbe (pa pretpostavljam da tu trebala ici ocjena iz kolokvija - pismenog)

...pa sigurno nije isto za one koji iz 3 kolokvija imaju 300 bodova i one koji imaju 150 bodova..ili je?

mozes malo pojasniti to sta si rekao?....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:21 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Sluzbeno objasnjenje (od Prodekanice za nastavu) za prijavu ispita polozenih preko kolokvija je dostupno na oglasnoj ploci i [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/oslobodjeni_pismenog_ispita-oglas.pdf]ovdje[/url].[/b]

[quote="Lord Sirius"][quote="mdoko"]Sta se se tice "upisivanja ocjene s kolokvija u index" to neces dozivit jer se u index upisuju iskljucivo ocjene s usmenog.[/quote]
ne kuzim...sta znaci onda ona rubrika u index-u[/quote]

Nista. :) Preko obje se upisuje jedinstvena ocjena.

[quote="Lord Sirius"]pa sad jedan stupac ima za predavanja, jedan za vjezbe (pa pretpostavljam da tu trebala ici ocjena iz kolokvija - pismenog)[/quote]

Teorija. U praxi je kako napisah tu gore.

[quote="Lord Sirius"]...pa sigurno nije isto za one koji iz 3 kolokvija imaju 300 bodova i one koji imaju 150 bodova..ili je?[/quote]

Jeje... Na usmenom dobijes zavrsnu ocjenu (ili ne dobijes, pa probavas opet :)) i samo ta se upisuje u Index.
Sluzbeno objasnjenje (od Prodekanice za nastavu) za prijavu ispita polozenih preko kolokvija je dostupno na oglasnoj ploci i ovdje.

Lord Sirius (napisa):
mdoko (napisa):
Sta se se tice "upisivanja ocjene s kolokvija u index" to neces dozivit jer se u index upisuju iskljucivo ocjene s usmenog.

ne kuzim...sta znaci onda ona rubrika u index-u


Nista. Smile Preko obje se upisuje jedinstvena ocjena.

Lord Sirius (napisa):
pa sad jedan stupac ima za predavanja, jedan za vjezbe (pa pretpostavljam da tu trebala ici ocjena iz kolokvija - pismenog)


Teorija. U praxi je kako napisah tu gore.

Lord Sirius (napisa):
...pa sigurno nije isto za one koji iz 3 kolokvija imaju 300 bodova i one koji imaju 150 bodova..ili je?


Jeje... Na usmenom dobijes zavrsnu ocjenu (ili ne dobijes, pa probavas opet Smile) i samo ta se upisuje u Index.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:27 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne bi bilo nesporazuma, zavrsna ocjena [b]ovisi i o rezultatu kolokvija/pismenog[/b]. U kojoj mjeri i na koji nacin stvar je profesora koji ispituje, ali vecina profesora ne podize vise od jedne ocjene (osim stvarno u iznimnim slucajevima).

Konkretno, ja se na tvom mjestu ne bih zamarao zbog cetvorke na kolokviju. Ako dobro naucis lako ces podici na peticu.
Da ne bi bilo nesporazuma, zavrsna ocjena ovisi i o rezultatu kolokvija/pismenog. U kojoj mjeri i na koji nacin stvar je profesora koji ispituje, ali vecina profesora ne podize vise od jedne ocjene (osim stvarno u iznimnim slucajevima).

Konkretno, ja se na tvom mjestu ne bih zamarao zbog cetvorke na kolokviju. Ako dobro naucis lako ces podici na peticu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:45 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da i koja ti je to fora s matanom??

Pa nije ti to vino :P

(ostali su napisali sve kaj se treba znat, pa malo zachatavam topic, sorry vsego)

Inače, uskoro bum bil gotov sa svojom prvom igricom (jeee ja; tooo, C'Tebo najbolji si [img]http://www.teme.org/images/smilies/luxhello.gif[/img]), rađena je u turbo pascalu 7.0 (he he) i posebno je optimizirana za rad u DOS-u (:D) pa ako neko oće, nek javi a ja bum istu poslal mejlom, kad bude skroz gotova :) [img]http://www.teme.org/images/smilies/luxhello.gif[/img]
Da i koja ti je to fora s matanom??

Pa nije ti to vino Razz

(ostali su napisali sve kaj se treba znat, pa malo zachatavam topic, sorry vsego)

Inače, uskoro bum bil gotov sa svojom prvom igricom (jeee ja; tooo, C'Tebo najbolji si ), rađena je u turbo pascalu 7.0 (he he) i posebno je optimizirana za rad u DOS-u (Very Happy) pa ako neko oće, nek javi a ja bum istu poslal mejlom, kad bude skroz gotova Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:36 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]ostali su napisali sve kaj se treba znat, pa malo zachatavam topic, sorry vsego[/quote]

Ja? Pa nisam ni zucnuo... :silly:

[quote="C'Tebo"]Inače, uskoro bum bil gotov sa svojom prvom igricom (jeee ja; tooo, C'Tebo najbolji si [img]http://www.teme.org/images/smilies/luxhello.gif[/img]), rađena je u turbo pascalu 7.0 (he he) i posebno je optimizirana za rad u DOS-u (:D) pa ako neko oće, nek javi a ja bum istu poslal mejlom, kad bude skroz gotova :) [img]http://www.teme.org/images/smilies/luxhello.gif[/img][/quote]

Ocu ja! A zasto ju ne bi dao na free download? Imas moju dozvolu da postas URL na Forumu... :D

Btw, fala za novog smileya... :weee:
C'Tebo (napisa):
ostali su napisali sve kaj se treba znat, pa malo zachatavam topic, sorry vsego


Ja? Pa nisam ni zucnuo... #Silly

C'Tebo (napisa):
Inače, uskoro bum bil gotov sa svojom prvom igricom (jeee ja; tooo, C'Tebo najbolji si ), rađena je u turbo pascalu 7.0 (he he) i posebno je optimizirana za rad u DOS-u (Very Happy) pa ako neko oće, nek javi a ja bum istu poslal mejlom, kad bude skroz gotova Smile


Ocu ja! A zasto ju ne bi dao na free download? Imas moju dozvolu da postas URL na Forumu... Very Happy

Btw, fala za novog smileya... Weeeeeee!!!!!!!!!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:47 sri, 22. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ocu ja! A zasto ju ne bi dao na free download? Imas moju dozvolu da postas URL na Forumu... :D[/quote]
Oki, čim bude skroz gotova mećem je negdje na neki free server i dajem vam da uživate :)

[quote]Btw, fala za novog smileya... :weee:[/quote]
Jel'da je dobar :weee:
Citat:
Ocu ja! A zasto ju ne bi dao na free download? Imas moju dozvolu da postas URL na Forumu... Very Happy

Oki, čim bude skroz gotova mećem je negdje na neki free server i dajem vam da uživate Smile

Citat:
Btw, fala za novog smileya... Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Jel'da je dobar Weeeeeee!!!!!!!!!!!



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:31 sri, 22. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote="vsego"]Ocu ja! A zasto ju ne bi dao na free download? Imas moju dozvolu da postas URL na Forumu... :D[/quote]
Oki, čim bude skroz gotova mećem je negdje na neki free server i dajem vam da uživate :)[/quote]

A sto fali nasem studentu? :roll:

Btw, moze li se stvar moze pokrenuti na Win2k?

[quote="C'Tebo"][quote="vsego"]Btw, fala za novog smileya... :weee:[/quote]
Jel'da je dobar :weee:[/quote]

:weee: Ma super je! :weee: [b]Skoro[/b] k'o legendarna banana... :banana:

Cak si i pasu skupa... :D

:banana: :weee: :banana: :weee: :banana: :weee: :banana: :weee: :banana: :weee: :banana:
C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):
Ocu ja! A zasto ju ne bi dao na free download? Imas moju dozvolu da postas URL na Forumu... Very Happy

Oki, čim bude skroz gotova mećem je negdje na neki free server i dajem vam da uživate Smile


A sto fali nasem studentu? Rolling Eyes

Btw, moze li se stvar moze pokrenuti na Win2k?

C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):
Btw, fala za novog smileya... Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Jel'da je dobar Weeeeeee!!!!!!!!!!!


Weeeeeee!!!!!!!!!!! Ma super je! Weeeeeee!!!!!!!!!!! Skoro k'o legendarna banana... Dancing banana

Cak si i pasu skupa... Very Happy

Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:34 sri, 22. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Btw, moze li se stvar moze pokrenuti na Win2k?[/quote]
Beta verzija (:D) je zasad isprobana na dvije 98-ice i na obje radi, na DOS-u radi, na Win95 radi, indikacije (a bogami i bingo) govore da radi i na ME, a od dva probana XP-a je na jednom radila.

Dakle, kako bi Račan reko:
Odlučno.
Mislim.
Da.
Sam.
Za sad.
Neodlučan.
:weee: :banana: :weee: :banana:
vsego (napisa):
Btw, moze li se stvar moze pokrenuti na Win2k?

Beta verzija (Very Happy) je zasad isprobana na dvije 98-ice i na obje radi, na DOS-u radi, na Win95 radi, indikacije (a bogami i bingo) govore da radi i na ME, a od dva probana XP-a je na jednom radila.

Dakle, kako bi Račan reko:
Odlučno.
Mislim.
Da.
Sam.
Za sad.
Neodlučan.
Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:37 sri, 22. 1. 2003    Naslov: Brucosijada Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]indikacije (a bogami i bingo) govore da radi i na ME[/quote]

Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! :evil: ;)

Ok, probat cem na Win2k. Pretpostavljam da ce port za Linux izaci sa par dana zakasnjenja... :lol:

A glede tvojih tulum-smajlija... vidi [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=222][b]ovo[/b][/url] (pod forumom [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=27]Biseri[/url]).
C'Tebo (napisa):
indikacije (a bogami i bingo) govore da radi i na ME


Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! Evil or Very Mad Wink

Ok, probat cem na Win2k. Pretpostavljam da ce port za Linux izaci sa par dana zakasnjenja... Laughing

A glede tvojih tulum-smajlija... vidi ovo (pod forumom Biseri).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:25 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Re: Brucosijada Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! :evil: ;)[/quote]
Ma, ne (moram ga obranit) ima on XP
Nije on loš :P

[quote]Pretpostavljam da ce port za Linux izaci sa par dana zakasnjenja... :lol:[/quote]
Mda, oce, oce, evo samo što nije :weee:

Idem vidjet ove tulum smajlije.
vsego (napisa):
Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! Evil or Very Mad Wink

Ma, ne (moram ga obranit) ima on XP
Nije on loš Razz

Citat:
Pretpostavljam da ce port za Linux izaci sa par dana zakasnjenja... Laughing

Mda, oce, oce, evo samo što nije Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Idem vidjet ove tulum smajlije.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:57 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Btw, zakaj si ja nemrem Sig promjenit???

Bad, forum, bad :evil: :twisted:
Btw, zakaj si ja nemrem Sig promjenit???

Bad, forum, bad Evil or Very Mad Twisted Evil



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:39 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Btw, zakaj si ja nemrem Sig promjenit???[/quote]

Sad mozes... Valjda...

U procesu ispravljanja sam upgradeao i Forum i Apacheja... :)

[quote="C'Tebo"]Bad, forum, bad :evil: :twisted:[/quote]

Sram te bilo! Imate najbolji forum na Svijetu i jos boljeg admina i vi, pipl, tako... :( Nezahvalnici! :evil:

Znas, ja ovo odrzavam u svoje (nekad) slobodno vrijeme...

(Ovo je onaj dio gdje vi uletite s komplimentima meni... :lol:)
C'Tebo (napisa):
Btw, zakaj si ja nemrem Sig promjenit???


Sad mozes... Valjda...

U procesu ispravljanja sam upgradeao i Forum i Apacheja... Smile

C'Tebo (napisa):
Bad, forum, bad Evil or Very Mad Twisted Evil


Sram te bilo! Imate najbolji forum na Svijetu i jos boljeg admina i vi, pipl, tako... Sad Nezahvalnici! Evil or Very Mad

Znas, ja ovo odrzavam u svoje (nekad) slobodno vrijeme...

(Ovo je onaj dio gdje vi uletite s komplimentima meni... Laughing)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:13 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma super je forum i admin mu je odličan, ponajbolji na svijetu (ako ne i najbolji) :weee: :weee:.

Idem si sad sig promijenit.
Ma super je forum i admin mu je odličan, ponajbolji na svijetu (ako ne i najbolji) Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!.

Idem si sad sig promijenit.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:59 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Re: Brucosijada Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote="vsego"] Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! :evil: ;)[/quote]
Ma, ne (moram ga obranit) ima on XP
Nije on loš :P

[/quote]

Khm... Hvala C'Tebo, a tebe cu vsego tuzit sestri sto joj pljujesh po os-u :lol:
C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):
Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! Evil or Very Mad Wink

Ma, ne (moram ga obranit) ima on XP
Nije on loš Razz



Khm... Hvala C'Tebo, a tebe cu vsego tuzit sestri sto joj pljujesh po os-u Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:15 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Ma super je forum i admin mu je odličan, ponajbolji na svijetu (ako ne i najbolji) :weee: :weee:.[/quote]

kakav je to [b]AKO NE i najbolji :?: :!: :?: :!: :?: [/b]

naravno da [b][i][u][color=red][size=19]je NAJBOLJI[/size][/color][/u][/i][/b]

:wink:
:weee: :weee:


hm..... ofi :weee: :weee: me podsjecaju na ono 'hip, hip, huraaaaaaa!' ;o)
C'Tebo (napisa):
Ma super je forum i admin mu je odličan, ponajbolji na svijetu (ako ne i najbolji) Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!.


kakav je to AKO NE i najbolji Question Exclamation Question Exclamation Question

naravno da je NAJBOLJI

Wink
Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!


hm..... ofi Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!! me podsjecaju na ono 'hip, hip, huraaaaaaa!' ;o)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:15 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Re: Brucosijada Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote="vsego"] Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! :evil: ;)[/quote]
Ma, ne (moram ga obranit) ima on XP
Nije on loš :P[/quote]

E, je ti obrana... "[i]Ne, gospodine Suce, on nije planirao umorsto tjedan dana unaprijed... Planirao ga je samo 7 dana prije...[/i]" :P

Si cuo za izraz [i]Isto sr***, drugo pakovanje[/i]? :twisted:

[quote="bingo"]Khm... Hvala C'Tebo, a tebe cu vsego tuzit sestri sto joj pljujesh po os-u :lol:[/quote]

Jadna tvoja sestra... :P (a ti shvati kako hoces... :twisted:)
C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):
Bingo, sram te bilo!!! To #$@@%!#$!@#$ koristis!!! Evil or Very Mad Wink

Ma, ne (moram ga obranit) ima on XP
Nije on loš Razz


E, je ti obrana... "Ne, gospodine Suce, on nije planirao umorsto tjedan dana unaprijed... Planirao ga je samo 7 dana prije..." Razz

Si cuo za izraz Isto sr***, drugo pakovanje? Twisted Evil

bingo (napisa):
Khm... Hvala C'Tebo, a tebe cu vsego tuzit sestri sto joj pljujesh po os-u Laughing


Jadna tvoja sestra... Razz (a ti shvati kako hoces... Twisted Evil)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan