Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako izgleda usmeni kod prof.Sarape?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:31 sub, 7. 8. 2004    Naslov: Kako izgleda usmeni kod prof.Sarape? Citirajte i odgovorite

Zna li možda netko kako izgleda usmeni kod prof.Sarape ?
Je li mi dovoljno učiti iz bilježnice s predavanja ili da se primim i one debele knjige ?
Hvala



[color=darkred][b]Admin edit:[/b] Mislim da cemo se sloziti da je sadasnji naslov puno informativniji od dosadasnjeg "[i]usmeni[/i]". 8) Please, ljudi, potrudite se malo oko subjecta topica![/color] :pray:
Zna li možda netko kako izgleda usmeni kod prof.Sarape ?
Je li mi dovoljno učiti iz bilježnice s predavanja ili da se primim i one debele knjige ?
Hvala



Admin edit: Mislim da cemo se sloziti da je sadasnji naslov puno informativniji od dosadasnjeg "usmeni". Cool Please, ljudi, potrudite se malo oko subjecta topica! Pray


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 12:17 pon, 9. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni izgleda tako da se u njegov kabinet ulazi jedan po jedan i kad udjes lipo mu das indeks i odgovaras :wink:

Sto se tice ucenja iz biljeznice, sve ovisi o tome koliko ti je dopbra biljeznica, a osim toga u knjizi ima nekoliko stvari za koja na predavanjima bude receno da se pogledaju u knjizi.

Moj savjet je knjiga.
Usmeni izgleda tako da se u njegov kabinet ulazi jedan po jedan i kad udjes lipo mu das indeks i odgovaras Wink

Sto se tice ucenja iz biljeznice, sve ovisi o tome koliko ti je dopbra biljeznica, a osim toga u knjizi ima nekoliko stvari za koja na predavanjima bude receno da se pogledaju u knjizi.

Moj savjet je knjiga.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:20 pon, 9. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

U moje doba, vecina je po biljeskama gledala samo [b]sto[/b] je obradjeno, a onda su to ucili iz knjige. 8)
U moje doba, vecina je po biljeskama gledala samo sto je obradjeno, a onda su to ucili iz knjige. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:41 uto, 10. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...
Hvala na pomoći ljudi !
Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...
Hvala na pomoći ljudi !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 21:07 uto, 10. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...[/quote]
Bez nekog velikog znanja UVIS-a si vjerovatno u pravu :g: ali kada poradis na znanju bi se i to moglo promjeniti :g:
[quote="Hexy"]Hvala na pomoći ljudi ![/quote]
:valovi:
hexy (napisa):
Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...

Bez nekog velikog znanja UVIS-a si vjerovatno u pravu Mr. Green ali kada poradis na znanju bi se i to moglo promjeniti Mr. Green
Hexy (napisa):
Hvala na pomoći ljudi !

Mi smo sareni i veseli!



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:28 uto, 10. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...[/quote]

Nismo se razumjeli: ne naucis cijelu knjigu, nego ono sto je radio na predavanjima! :D A za vidjeti sto je radio, trebaju ti biljeske. 8)
hexy (napisa):
Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...


Nismo se razumjeli: ne naucis cijelu knjigu, nego ono sto je radio na predavanjima! Very Happy A za vidjeti sto je radio, trebaju ti biljeske. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 23:43 uto, 10. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="hexy"]Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...[/quote]

Nismo se razumjeli: ne naucis cijelu knjigu, nego ono sto je radio na predavanjima! :D A za vidjeti sto je radio, trebaju ti biljeske. 8)[/quote]
Nadam se da nisam zvucao bezobrazno gore :) al uvis zbilje je velik i teshak ispit, po nekima najtezi ispit na fakultetu al nije nemoguc. Poslusaj vsegin prijedlog ili se drzi samo biljeski, posveti mu vremena koliko treba jednom ispitu tog kalibra i sve ce biti u redu ;)
vsego (napisa):
hexy (napisa):
Ali knjiga je predebela ! I bez nekog velikog znanja UVIS-a mogu zaključit da nema šanse da to ikad položim...


Nismo se razumjeli: ne naucis cijelu knjigu, nego ono sto je radio na predavanjima! Very Happy A za vidjeti sto je radio, trebaju ti biljeske. Cool

Nadam se da nisam zvucao bezobrazno gore Smile al uvis zbilje je velik i teshak ispit, po nekima najtezi ispit na fakultetu al nije nemoguc. Poslusaj vsegin prijedlog ili se drzi samo biljeski, posveti mu vremena koliko treba jednom ispitu tog kalibra i sve ce biti u redu Wink



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:13 sri, 11. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A koliko to vremena treba ?
Prvo sam mislila da je najveći problem usmeni, ali kad sam počela učiti za pismeni vidim da ni to nije lako....
Imate kakav savjet kako učiti UVIS ? Sve ispite do sad sam spremala tako da prvo spremim pismeni pa onda usmeni. Možda bih trebala svaki dio prvo pročitat iz knjige pa onda prionut na zadatke....
A koliko to vremena treba ?
Prvo sam mislila da je najveći problem usmeni, ali kad sam počela učiti za pismeni vidim da ni to nije lako....
Imate kakav savjet kako učiti UVIS ? Sve ispite do sad sam spremala tako da prvo spremim pismeni pa onda usmeni. Možda bih trebala svaki dio prvo pročitat iz knjige pa onda prionut na zadatke....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 20:19 sri, 11. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osobno, pobrinem se da poznam teoriju i onda uz pomoc zadataka ucvrstim znanje iz teorije. U teoriji :) buduci da se rijetko primim zadataka :?
Al... U teoriji :) ako sam naucio teoriju, prosao zadatke iz tog dijela gradiva iz kojeg sam savladao teoriju onda procjenim da li je to dovoljno za prolazak pismenog ispita. U pravilu jest.
Osobno, pobrinem se da poznam teoriju i onda uz pomoc zadataka ucvrstim znanje iz teorije. U teoriji Smile buduci da se rijetko primim zadataka Confused
Al... U teoriji Smile ako sam naucio teoriju, prosao zadatke iz tog dijela gradiva iz kojeg sam savladao teoriju onda procjenim da li je to dovoljno za prolazak pismenog ispita. U pravilu jest.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2004. (00:46:02)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 0:35 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

moj ti je savjet da prvo ucis za usmeni jer ga ima previse.
uzmi biljeske od nekoga ko ima sve i paralelno gledaj njih i knjigu.
iz cile onako debele knjige prekticki ni pola netreba.
markovljeve lance ne trebas ucit jer koliko ja znam to gotovo nikoga nije pita.ali nikad se ne zna..
ma nije to tako strasno...
sretno
moj ti je savjet da prvo ucis za usmeni jer ga ima previse.
uzmi biljeske od nekoga ko ima sve i paralelno gledaj njih i knjigu.
iz cile onako debele knjige prekticki ni pola netreba.
markovljeve lance ne trebas ucit jer koliko ja znam to gotovo nikoga nije pita.ali nikad se ne zna..
ma nije to tako strasno...
sretno



_________________
#Smile_colors

Gia
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan