Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Croatia - World Champion 2003

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:39 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Croatia - World Champion 2003 Citirajte i odgovorite

Eh bas da vidim koliko vas prati sport...
ako bi mogli nabaciti koji komentar u vezi nasih nam vrlih rukometasa...
ja mislim da su zaista nevjerojatni....
ovakva igra je strava :evil: to nije normalno kako su sve pregazili...



P.S. da znam da to ne spada na ovaj forum, ali sam ipak moram postati, to je nesto sto se rijetko dogadja ... :lol:
Eh bas da vidim koliko vas prati sport...
ako bi mogli nabaciti koji komentar u vezi nasih nam vrlih rukometasa...
ja mislim da su zaista nevjerojatni....
ovakva igra je strava Evil or Very Mad to nije normalno kako su sve pregazili...



P.S. da znam da to ne spada na ovaj forum, ali sam ipak moram postati, to je nesto sto se rijetko dogadja ... Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:26 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Re: Croatia - World Champion 2003 Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]Eh bas da vidim koliko vas prati sport...
...
P.S. da znam da to ne spada na ovaj forum, ali sam ipak moram postati, to je nesto sto se rijetko dogadja ... :lol:[/quote]

ovim putem apeliram, kao inventar foruma, da nas vrli admin, najdrazi k tome, propisno [b]ZABRANI[/b] [b]bilokakvo[/b] spominjanje sporta...

math je super
sex moze proc (kao tema na Forumu)
da se prozvakati kojesta

ali umoljavam da politiku i sport izbaci odavde ako je to ikako moguce
:bow:

mali inventar bi bio jako sretan tada :w

naime, argument - gdje god da se spomene bilosta od navedenog, ljudi se il pokolju il nesto slicnoga, postene rasprave (argumentirane jos k tome) nema....

pa ono, takodjer, apeliram i na The Forumase
nemojte nam nas divni Forum, Degiorgija naseg, zatrpavati takvim smecem od tema...
Gogs (napisa):
Eh bas da vidim koliko vas prati sport...
...
P.S. da znam da to ne spada na ovaj forum, ali sam ipak moram postati, to je nesto sto se rijetko dogadja ... Laughing


ovim putem apeliram, kao inventar foruma, da nas vrli admin, najdrazi k tome, propisno ZABRANI bilokakvo spominjanje sporta...

math je super
sex moze proc (kao tema na Forumu)
da se prozvakati kojesta

ali umoljavam da politiku i sport izbaci odavde ako je to ikako moguce
I bow before you

mali inventar bi bio jako sretan tada Wave

naime, argument - gdje god da se spomene bilosta od navedenog, ljudi se il pokolju il nesto slicnoga, postene rasprave (argumentirane jos k tome) nema....

pa ono, takodjer, apeliram i na The Forumase
nemojte nam nas divni Forum, Degiorgija naseg, zatrpavati takvim smecem od tema...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:33 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

nesi... tvoj glavni argument je da se ljudi pokolju i to je istina u gotovo svim slucajevima, ali mislim da bi se mogla slozit sa mnom da je ovo iznimka i da se mora o tome nesto reci, jer zbilja ce proci jos mnogo godina dok se ovako nesto ne ponovi...
ne moras se ti ljutiti odmah, mozes ti slobodno zaobiti threadove o sportu iako vjerujem da ih nece biti jer sumnjam da ikoga sam PMF.a zanima sport.. .barem sam stekao takav dojam ..
no hard feelings... :lol:
nesi... tvoj glavni argument je da se ljudi pokolju i to je istina u gotovo svim slucajevima, ali mislim da bi se mogla slozit sa mnom da je ovo iznimka i da se mora o tome nesto reci, jer zbilja ce proci jos mnogo godina dok se ovako nesto ne ponovi...
ne moras se ti ljutiti odmah, mozes ti slobodno zaobiti threadove o sportu iako vjerujem da ih nece biti jer sumnjam da ikoga sam PMF.a zanima sport.. .barem sam stekao takav dojam ..
no hard feelings... Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:41 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]nesi... tvoj glavni argument je da se ljudi pokolju i to je istina u gotovo svim slucajevima, ali mislim da bi se mogla slozit sa mnom da je ovo iznimka i da se mora o tome nesto reci, jer zbilja ce proci jos mnogo godina dok se ovako nesto ne ponovi...[/quote]

moj glavni i jedini argument je takav da ne trpi iznimke...
ljudi se pokolju, a nizasta...
votever... ovo je inoako moj zadnji post na takve teme.......
bilo bi glupo da pljujem po ljudima zato sto mene nesto ne zanima jerbo to smatram notornim glupostima, bar s aspekta s kakvog vecina to promatra..... kao obican poluinformiran puk.....
Gogs (napisa):
nesi... tvoj glavni argument je da se ljudi pokolju i to je istina u gotovo svim slucajevima, ali mislim da bi se mogla slozit sa mnom da je ovo iznimka i da se mora o tome nesto reci, jer zbilja ce proci jos mnogo godina dok se ovako nesto ne ponovi...


moj glavni i jedini argument je takav da ne trpi iznimke...
ljudi se pokolju, a nizasta...
votever... ovo je inoako moj zadnji post na takve teme.......
bilo bi glupo da pljujem po ljudima zato sto mene nesto ne zanima jerbo to smatram notornim glupostima, bar s aspekta s kakvog vecina to promatra..... kao obican poluinformiran puk.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:48 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

'k... i got the picture...
dakle nista od sporta na math forumu...
morao sam vam ispipati puls...
:cry: :cry:
'k... i got the picture...
dakle nista od sporta na math forumu...
morao sam vam ispipati puls...
Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:50 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Re: Croatia - World Champion 2003 Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ovim putem apeliram, kao inventar foruma, da nas vrli admin, najdrazi k tome, propisno [b]ZABRANI[/b] [b]bilokakvo[/b] spominjanje sporta...
<snip>
ali umoljavam da politiku i sport izbaci odavde ako je to ikako moguce[/quote]

Slazem se s Nesinim zahtjevom, no iznimke uvijek postoje.

Recimo, politiku smo vec par puta dotakli, ali se fino uklopilo u teme. Ovo ovdje bas i nije, ali...

Ne pratim sport, ali cuo sam koji su krumpiri ovi nasi rukometasi, pa recimo da ima veze s "Biserima". Ipak, ovaj se forum ("Biseri") jako razvodnio i to mi se generalno ne svidja. On [b]nije zamisljen kao javna pricaonica o svemu i svacemu[/b]. To je u planu kad se Degiorgi malo oporavi od napora.

[quote="Nesi"]pa ono, takodjer, apeliram i na The Forumase
nemojte nam nas divni Forum, Degiorgija naseg, zatrpavati takvim smecem od tema...[/quote]

Ovo ide u skladu s ovime sto sam gore napisao. Bilo bi lijepo da se "Biseri" vrate temama za koje su i zamisljeni.

Hvala.
Nesi (napisa):
ovim putem apeliram, kao inventar foruma, da nas vrli admin, najdrazi k tome, propisno ZABRANI bilokakvo spominjanje sporta...
<snip>
ali umoljavam da politiku i sport izbaci odavde ako je to ikako moguce


Slazem se s Nesinim zahtjevom, no iznimke uvijek postoje.

Recimo, politiku smo vec par puta dotakli, ali se fino uklopilo u teme. Ovo ovdje bas i nije, ali...

Ne pratim sport, ali cuo sam koji su krumpiri ovi nasi rukometasi, pa recimo da ima veze s "Biserima". Ipak, ovaj se forum ("Biseri") jako razvodnio i to mi se generalno ne svidja. On nije zamisljen kao javna pricaonica o svemu i svacemu. To je u planu kad se Degiorgi malo oporavi od napora.

Nesi (napisa):
pa ono, takodjer, apeliram i na The Forumase
nemojte nam nas divni Forum, Degiorgija naseg, zatrpavati takvim smecem od tema...


Ovo ide u skladu s ovime sto sam gore napisao. Bilo bi lijepo da se "Biseri" vrate temama za koje su i zamisljeni.

Hvala.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:24 pon, 3. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

erm. oke ovo ce biti malo post ;) Shole rula ;) naprijed nasi i tako dalje .. valjda ce mi usmeni bit gotov pa da se zaletim na trg nakon ;)
erm. oke ovo ce biti malo post Wink Shole rula Wink naprijed nasi i tako dalje .. valjda ce mi usmeni bit gotov pa da se zaletim na trg nakon Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan