Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

32 studenta u 12 h na komisiji?
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Enterprise
Gost





PostPostano: 9:08 sub, 2. 10. 2004    Naslov: 32 studenta u 12 h na komisiji? Citirajte i odgovorite

Kako je to moguce? Zar ce biti pismeni? Ili je to tek dogovor? Jer ako se bude islo usmeno ispitivati onda cemo tamo bit duugo u noc.
Kako je to moguce? Zar ce biti pismeni? Ili je to tek dogovor? Jer ako se bude islo usmeno ispitivati onda cemo tamo bit duugo u noc.


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 12:33 sub, 2. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:shock:

a jadni ljudi, a i jadni mi :shock:

mislim.... jos uvijek nije prekasno da se zakaze nekoliko termina za komisije? Netko upozoriti profesora? :?
Shocked

a jadni ljudi, a i jadni mi Shocked

mislim.... jos uvijek nije prekasno da se zakaze nekoliko termina za komisije? Netko upozoriti profesora? Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:57 pon, 4. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li tko kakvu novu informaciju vezanu za komisijski ispit? Molim vas da javite ako nesto saznate!! Thanks
Ima li tko kakvu novu informaciju vezanu za komisijski ispit? Molim vas da javite ako nesto saznate!! Thanks


[Vrh]
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 20:54 pon, 4. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

poslala sam mail prof.Čakloviću sa pitanjem kako će izgledati komisija u srijedu i eto što mi je odgovorio "Prvo cete pisati neke jednostavne zadatke, a zatim cemo napraviti raspored usmenih" !! Paa ekipo, spremite se dobro!!! roll CU
poslala sam mail prof.Čakloviću sa pitanjem kako će izgledati komisija u srijedu i eto što mi je odgovorio: "Prvo cete pisati neke jednostavne zadatke, a zatim cemo napraviti raspored usmenih" !! Paa ekipo, spremite se dobro!!! Rolling Eyes CU


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 21:12 pon, 4. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fugolina"]poslala sam mail prof.Čakloviću sa pitanjem kako će izgledati komisija u srijedu i eto što mi je odgovorio: "Prvo cete pisati neke jednostavne zadatke, a zatim cemo napraviti raspored usmenih" !! Paa ekipo, spremite se dobro!!! :roll: CU[/quote]
:shock: :? thnx fugolina :) :bow:
fugolina (napisa):
poslala sam mail prof.Čakloviću sa pitanjem kako će izgledati komisija u srijedu i eto što mi je odgovorio: "Prvo cete pisati neke jednostavne zadatke, a zatim cemo napraviti raspored usmenih" !! Paa ekipo, spremite se dobro!!! Rolling Eyes CU

Shocked Confused thnx fugolina Smile I bow before you



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 22:02 pon, 4. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, hvala! :)
(ja u medjuvremenu nista nisam uspjela saznat, pa te necu ni zvat, zub)
da, hvala! Smile
(ja u medjuvremenu nista nisam uspjela saznat, pa te necu ni zvat, zub)



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:08 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fugolina"]poslala sam mail prof.Čakloviću sa pitanjem kako će izgledati komisija u srijedu i eto što mi je odgovorio: "Prvo cete pisati neke jednostavne zadatke, [b]a zatim cemo napraviti raspored usmenih[/b]" !! Paa ekipo, spremite se dobro!!! :roll: CU[/quote]


što znači napraviti raspored usmenih? za neki drugi dan ili odma nakon? :roll:

Maja
fugolina (napisa):
poslala sam mail prof.Čakloviću sa pitanjem kako će izgledati komisija u srijedu i eto što mi je odgovorio: "Prvo cete pisati neke jednostavne zadatke, a zatim cemo napraviti raspored usmenih" !! Paa ekipo, spremite se dobro!!! Rolling Eyes CU



što znači napraviti raspored usmenih? za neki drugi dan ili odma nakon? Rolling Eyes

Maja


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:28 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maja"]što znači napraviti raspored usmenih? za neki drugi dan ili odma nakon? :roll:[/quote]
Pretpostavimo nesto skoro-pa-nemoguce, pa da ce svi doci na vrijeme i dovrsiti pisanje prije 13h. Pretpostavimo jos nesto skoro-pa-nemoguce, a to je da ce usmeni trajati 15min po osobi bez stanke za hranu, kavu, vodu, prozivku ili upis ocjena, i gotovi smo do 22h.

Sva je prilika da cemo biti razvuceni kroz iduci tjedan (buduci da (mislim da) su cetvrtkom i petkom predavanja iz MM i uvoda u optimizaciju) :?
Maja (napisa):
što znači napraviti raspored usmenih? za neki drugi dan ili odma nakon? Rolling Eyes

Pretpostavimo nesto skoro-pa-nemoguce, pa da ce svi doci na vrijeme i dovrsiti pisanje prije 13h. Pretpostavimo jos nesto skoro-pa-nemoguce, a to je da ce usmeni trajati 15min po osobi bez stanke za hranu, kavu, vodu, prozivku ili upis ocjena, i gotovi smo do 22h.

Sva je prilika da cemo biti razvuceni kroz iduci tjedan (buduci da (mislim da) su cetvrtkom i petkom predavanja iz MM i uvoda u optimizaciju) Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 11:19 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad bi mogao netko drugi poslati mail profesoru i pitati ga dal` ćemo isti dan odgovarati ili ćemo se sutra tek dogovoriti!! Ajde ljudi, malo mi je glupo stalno slati mailove prof. Neće vam ništa napraviti, samo će vam poslati odgovor a vi ga stavite na ovaj topić!!! lol banana
sad bi mogao netko drugi poslati mail profesoru i pitati ga dal` ćemo isti dan odgovarati ili ćemo se sutra tek dogovoriti!! Ajde ljudi, malo mi je glupo stalno slati mailove prof. Neće vam ništa napraviti, samo će vam poslati odgovor a vi ga stavite na ovaj topić!!! Laughing Dancing banana


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:39 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]buduci da (mislim da) su cetvrtkom i petkom predavanja iz MM i uvoda u optimizaciju[/quote]

U petak je praznik. 8)
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
buduci da (mislim da) su cetvrtkom i petkom predavanja iz MM i uvoda u optimizaciju


U petak je praznik. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 14:36 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

sudeći po rasporedu dimf3 prof.Čaklović sutra ima u 16h predavanja iz optimizacije (16-18). ako mi pišemo te zadatke oko 12h (zadaci neće biti sa roka ), moramo ih pisati barem 1h, tako da ne ostaje baš puno vremena za ispitivanje ( barem ne svih nas ). grebgreb
sudeći po rasporedu dimf3 prof.Čaklović sutra ima u 16h predavanja iz optimizacije (16-1Cool. ako mi pišemo te zadatke oko 12h (zadaci neće biti sa roka ), moramo ih pisati barem 1h, tako da ne ostaje baš puno vremena za ispitivanje ( barem ne svih nas ). Kotacici rade 100 na sat


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:42 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve bolje i bolje :shock:

next week it is, za barem 50% nas
Sve bolje i bolje Shocked

next week it is, za barem 50% nas



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:20 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A hocemo li moci koristiti formule kad budemo rijesavali zadatke ili sve iz glave, onako napamet??!!
A hocemo li moci koristiti formule kad budemo rijesavali zadatke ili sve iz glave, onako napamet??!!


[Vrh]
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:26 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a koga ti to pitas? :D

sve cemo sutra vidit...ja prtp da ce zadatCi biti "teoretskije prirode", i da nikakvi papiri nece biti u igri - ipak je to usmeni.
ah, miris avanture! :lol: pa, do sutra... :wink:
a koga ti to pitas? Very Happy

sve cemo sutra vidit...ja prtp da ce zadatCi biti "teoretskije prirode", i da nikakvi papiri nece biti u igri - ipak je to usmeni.
ah, miris avanture! Laughing pa, do sutra... Wink



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 17:46 sri, 6. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moram priznati da me tijek komisijskog ispita ostavio blago nezadovoljnim. Ljudi su ruseni godine ili im bi onemogucen nastavak studija na osnovu cetiri minute (AFAIK nenajavljenog) pismenog ispita uz klimanje glavom komisije. Nije ok, sa ljudske strane, aplicirati jedan takav hladni mehanicizam koji ostavlja fundamentalne tragove na zivotne sudbine ljudi umijesanih. Ljudi imaju bolje dane, losije dane, treme, mentalne blokade i postoji razlog zasto zakon predvidja usmeno odvijanje onih slavnih "+1" ispita na nacin na koji to predvidja.

Sa druge strane, pravne strane, je blago upitna sama forma tijeka ispita koja se zasniva na 4 pismena pitanja(koliko god ta pitanja bila jednostavna) i 4 minute "odgovora" na osnovi koje se donose zakljucci komisije. Da mi o tome ovisi pravo na nastavak studija, bio bih strasno bijesan, i to sa pravom.
Moram priznati da me tijek komisijskog ispita ostavio blago nezadovoljnim. Ljudi su ruseni godine ili im bi onemogucen nastavak studija na osnovu cetiri minute (AFAIK nenajavljenog) pismenog ispita uz klimanje glavom komisije. Nije ok, sa ljudske strane, aplicirati jedan takav hladni mehanicizam koji ostavlja fundamentalne tragove na zivotne sudbine ljudi umijesanih. Ljudi imaju bolje dane, losije dane, treme, mentalne blokade i postoji razlog zasto zakon predvidja usmeno odvijanje onih slavnih "+1" ispita na nacin na koji to predvidja.

Sa druge strane, pravne strane, je blago upitna sama forma tijeka ispita koja se zasniva na 4 pismena pitanja(koliko god ta pitanja bila jednostavna) i 4 minute "odgovora" na osnovi koje se donose zakljucci komisije. Da mi o tome ovisi pravo na nastavak studija, bio bih strasno bijesan, i to sa pravom.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 21:59 sri, 6. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam isto u soku jos pomalo. zao mi je sto se nisam snasla progovoriti i mozda traziti pojasnjenje za bas sva iskrizana pitanja i oznacena kao "kriva" (kad ja iskreno mislim da bi preciznije bilo "nepotpuna").

i ta pismena forma pitanje-min. za odgovor-pitanje- ...pa ja sam potpuno disleksicna, uostalom, kad sam pod pritiskom - ne mogu procitati ni ime na vratima kabineta, padam analizu3, koja mi je bila zanimljiva i do koje mi je bilo iskreno stalo, na 4 pismena za redom, a nije da to bas TAKO lose znam(na usmenom prodjoh i bijo mi je to jedan od najugodnijih usmenih u zivotu )
a onda tako iznenadni eliminacijski pismeni, a s obecanjem da cemo poslije jos porazgovarati..
ma ne znam...mozda najbolje da porazgovaram(o) osobno s prof. i kazemo mu da je moglo i lijepse(a moglo je, koliko god smo si sami krivi sto smo se u takovu situaciju doveli, i koliko god shvacam da nije prof. lako s nas 32 propalica ).
ovo piskaranje na forumu uostalom nema svrhu, osim mozda terapeutsku :)
ja sam isto u soku jos pomalo. zao mi je sto se nisam snasla progovoriti i mozda traziti pojasnjenje za bas sva iskrizana pitanja i oznacena kao "kriva" (kad ja iskreno mislim da bi preciznije bilo "nepotpuna").

i ta pismena forma pitanje-min. za odgovor-pitanje- ...pa ja sam potpuno disleksicna, uostalom, kad sam pod pritiskom - ne mogu procitati ni ime na vratima kabineta, padam analizu3, koja mi je bila zanimljiva i do koje mi je bilo iskreno stalo, na 4 pismena za redom, a nije da to bas TAKO lose znam(na usmenom prodjoh i bijo mi je to jedan od najugodnijih usmenih u zivotu )
a onda tako iznenadni eliminacijski pismeni, a s obecanjem da cemo poslije jos porazgovarati..
ma ne znam...mozda najbolje da porazgovaram(o) osobno s prof. i kazemo mu da je moglo i lijepse(a moglo je, koliko god smo si sami krivi sto smo se u takovu situaciju doveli, i koliko god shvacam da nije prof. lako s nas 32 propalica ).
ovo piskaranje na forumu uostalom nema svrhu, osim mozda terapeutsku Smile



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sokirani_gost_na_for
umu

Gost





PostPostano: 22:18 sri, 6. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok vjerojatno se nitko nece zalit jer ne zeli biti TAJ kojeg ce profesor zapamtit. Ali stvarno me zanima da li nad profesorom ima netko tko ce ga opomenut ili nesto. Ako neki ljudi dodju do komisije to je mozda normalno, ali nas je bilo 30+ na komisiji u jednom roku ako tome pridodamo komisiju s proslog roka gdje je valjda bilo malo ljudi ispada da ce vise od 10% ljudi (pod pretpostavkom da nas je 200 na godini) s godine biti na komisiji od modeliranja i pasti jako neslavno i bez imalo sansi da kazu "a" . Ispravite me ako grijesim , ali zar nije tu vec veliki problem profesor koji predaje? Ako je bilo danas kako je bilo zar bi trebalo dopustit tako nesto ponovo? Gdje ce to onda zavrsit?
ok vjerojatno se nitko nece zalit jer ne zeli biti TAJ kojeg ce profesor zapamtit. Ali stvarno me zanima da li nad profesorom ima netko tko ce ga opomenut ili nesto. Ako neki ljudi dodju do komisije to je mozda normalno, ali nas je bilo 30+ na komisiji u jednom roku ako tome pridodamo komisiju s proslog roka gdje je valjda bilo malo ljudi ispada da ce vise od 10% ljudi (pod pretpostavkom da nas je 200 na godini) s godine biti na komisiji od modeliranja i pasti jako neslavno i bez imalo sansi da kazu "a" . Ispravite me ako grijesim , ali zar nije tu vec veliki problem profesor koji predaje? Ako je bilo danas kako je bilo zar bi trebalo dopustit tako nesto ponovo? Gdje ce to onda zavrsit?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:35 sri, 6. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prof. Caklovic je drzao kolegij jos barem dvije godine prije nego sam ja to slushao kod njega, dakle barem od 1994. :shock: Tek deset godina kasnije dodje do poplave komisjia (i padanja na istima). :shock: Ne znam, meni se ne cini uvjerljivim da je on "kriv". :?

Covjek ima dobra predavanja (tesko da se pokvario od mojih vremena, plus sto sam mu asistent na Teoriji Odlucivanja, pa znam kako radi), potrudio se napisati skriptu koju je i objavio (ok, nedovrsenu, ali bar nesto imate), uvijek pomogne studentima koji dodju na konzultacije s pitanjima,... :D Sto bi jos trebao napraviti? :-k

The usual rant: koliko studenata je pohodilo konzultacije kod profesora? :? Ma, koliko vas je samo jednom doslo nesto pitati? :-k

Krace: meni se [b]cini[/b] da je problem u studentima, no to - naravno - ne mogu pouzdano znati. :?

Da odgovorim i na tvoje prvo pitanje: profesora nitko nece "pozvati na red" ako su studenti tiho. :-s Zasto i bi? :-k Ako se studenti ne bune, zasto bi se netko drugi zauzimao za vas? :-k

Imate studentske predstavnike, mogucnost pismene zalbe,... za pocetak, imate i profesora. :o Koliko vas je [b]razgovaralo[/b] s njim i pokusalo mu objasniti zasto smatrate da taj komisijski nije bio u redu? :-k I koliko vas je saslushalo i njegovu stranu? :-k Profesor nije zlopamtilo, ako vas je toga strah... 8)
Prof. Caklovic je drzao kolegij jos barem dvije godine prije nego sam ja to slushao kod njega, dakle barem od 1994. Shocked Tek deset godina kasnije dodje do poplave komisjia (i padanja na istima). Shocked Ne znam, meni se ne cini uvjerljivim da je on "kriv". Confused

Covjek ima dobra predavanja (tesko da se pokvario od mojih vremena, plus sto sam mu asistent na Teoriji Odlucivanja, pa znam kako radi), potrudio se napisati skriptu koju je i objavio (ok, nedovrsenu, ali bar nesto imate), uvijek pomogne studentima koji dodju na konzultacije s pitanjima,... Very Happy Sto bi jos trebao napraviti? Think

The usual rant: koliko studenata je pohodilo konzultacije kod profesora? Confused Ma, koliko vas je samo jednom doslo nesto pitati? Think

Krace: meni se cini da je problem u studentima, no to - naravno - ne mogu pouzdano znati. Confused

Da odgovorim i na tvoje prvo pitanje: profesora nitko nece "pozvati na red" ako su studenti tiho. Eh? Zasto i bi? Think Ako se studenti ne bune, zasto bi se netko drugi zauzimao za vas? Think

Imate studentske predstavnike, mogucnost pismene zalbe,... za pocetak, imate i profesora. Surprised Koliko vas je razgovaralo s njim i pokusalo mu objasniti zasto smatrate da taj komisijski nije bio u redu? Think I koliko vas je saslushalo i njegovu stranu? Think Profesor nije zlopamtilo, ako vas je toga strah... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:32 čet, 7. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Krace: meni se [b]cini[/b] da je problem u studentima, no to - naravno - ne mogu pouzdano znati. :?[/quote]
Ljudi nisu padali zato sto im nesto nije bilo jasno sto su mogli saznati na profesorovim konzultacijama. Da li su studenti mogli profitirati od prof. konzultacija znali bi eventualno onda kada bi bila postavljena i obrazlozena stvarna pitanja, komisijska, usmena pitanja, ako zbog niceg drugog onda stoga sto je tako i predvidjeno :roll:

[list]Ja: zar me necete nista pitati? Nista? Ni jedno pitanje? Razloziti odgovorene stvari iz pismenog, nesto, nista ?! [i] okretanje glavama [/i]
Ch: ovaj kratki pismeni vam je los i onaj tko mi nije prosao pismeni ce mi komisiju proci tesko, jako tesko, meni je zao, ali to je to
Ja: cujte, ovo ce mi biti drugi pad godine, nemam pravo na parcijalu, gubim studentska prava, ostajem sa tri kolegija za polagati u godinu dana, istrulit cu, bilo bi jako lose za moju studentsku buducnost da padnem na ovakav nacin
Ch: meni je zao ali stvari su takve, pismeni vam je negativan, a ova cetiri pitanja niste dobro napisali [i](moj dodatak: bez ikakve diskusije istih)[/i]
Oni: sazalni pogledi
Ja: zahvaljujem se i izlazim
Komentar ljudi vani: pa ti si jos dugo i bio unutra![/list:u]

Na svu srecu rok za zalbe je taman dovoljno kratak da prodje u roku u kojem studenti dodju do informacije sto mogu ciniti. :evil: Sa druge strane, u ovome se trenutku mogu samo nadati da ce netko, po mogucnosti w/nothin to lose (jer mene ceka jos jedan eye2eye sa prodekanicom u kojem o njenoj njeznoj predispoziciji ovisi da li cu zadrzati stud. prava i 5000 kuna :roll:) napisati tu molbu? nesto ? :-s

A spominjanje studentskih predstavnika u svakom kontekstu, a pogotovo u onom u kojem ljudi ostaju na ulici, bez stipendija, studentskih prava ili samog studija, prestaje biti smijesno. :evil:
vsego (napisa):
Krace: meni se cini da je problem u studentima, no to - naravno - ne mogu pouzdano znati. Confused

Ljudi nisu padali zato sto im nesto nije bilo jasno sto su mogli saznati na profesorovim konzultacijama. Da li su studenti mogli profitirati od prof. konzultacija znali bi eventualno onda kada bi bila postavljena i obrazlozena stvarna pitanja, komisijska, usmena pitanja, ako zbog niceg drugog onda stoga sto je tako i predvidjeno Rolling Eyes

    Ja: zar me necete nista pitati? Nista? Ni jedno pitanje? Razloziti odgovorene stvari iz pismenog, nesto, nista ?! okretanje glavama
    Ch: ovaj kratki pismeni vam je los i onaj tko mi nije prosao pismeni ce mi komisiju proci tesko, jako tesko, meni je zao, ali to je to
    Ja: cujte, ovo ce mi biti drugi pad godine, nemam pravo na parcijalu, gubim studentska prava, ostajem sa tri kolegija za polagati u godinu dana, istrulit cu, bilo bi jako lose za moju studentsku buducnost da padnem na ovakav nacin
    Ch: meni je zao ali stvari su takve, pismeni vam je negativan, a ova cetiri pitanja niste dobro napisali (moj dodatak: bez ikakve diskusije istih)
    Oni: sazalni pogledi
    Ja: zahvaljujem se i izlazim
    Komentar ljudi vani: pa ti si jos dugo i bio unutra!


Na svu srecu rok za zalbe je taman dovoljno kratak da prodje u roku u kojem studenti dodju do informacije sto mogu ciniti. Evil or Very Mad Sa druge strane, u ovome se trenutku mogu samo nadati da ce netko, po mogucnosti w/nothin to lose (jer mene ceka jos jedan eye2eye sa prodekanicom u kojem o njenoj njeznoj predispoziciji ovisi da li cu zadrzati stud. prava i 5000 kuna Rolling Eyes) napisati tu molbu? nesto ? Eh?

A spominjanje studentskih predstavnika u svakom kontekstu, a pogotovo u onom u kojem ljudi ostaju na ulici, bez stipendija, studentskih prava ili samog studija, prestaje biti smijesno. Evil or Very Mad



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ruda
Gost





PostPostano: 12:55 čet, 7. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hej ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE, i ja sam bio u toj gomili pred vratima :) Ono, stopali smo tko ce prije izletiti :) Ono, sekunde su se brojale na prste :) Za manje od minutu mi ode uvjet, stipendija, dom... pa-pa... Spasava me jedino to sto imam smisla za crni humor :)
Hej ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE, i ja sam bio u toj gomili pred vratima Smile Ono, stopali smo tko ce prije izletiti Smile Ono, sekunde su se brojale na prste Smile Za manje od minutu mi ode uvjet, stipendija, dom... pa-pa... Spasava me jedino to sto imam smisla za crni humor Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan