Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vjezbe ili trznica
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 20:01 pet, 14. 1. 2005    Naslov: vjezbe ili trznica Citirajte i odgovorite

vjezbe iz ma1, srijeda, grupa R-Z.. da se ovo dogodilo samo taj put ne bih ovo pisala, ovak i onak ne znam kud da stavim, ali..

izgleda da neki ljudi jos nisu prihvatili cinjenicu da nitko ne biljezi to da li jesu na vjezbama/predavanjima ili nisu, pa se dolaze pokazati reda radi i zabavljati u zadnjim klupama (cast iznimkama).. ok, dobro, normalno da ne vlada mrtva tisina i da je atmosfera vise manje neformalna, al sto je previse, previse je.

dakle, drustvo, ak vam vjezbe ne trebaju jer to sve znate (budimo realni, mogucnost za ovo je mala) ili imate neki drugi razlog da ne trebate pratiti, ne morate dolaziti i imati tulum otraga jer je velka vecina nas kojima vjezbe itekako trebaju (budimo realni, to je i bit faxa) pa budite fer prema vecini grupe.. al pretpostavljam da igrati grad-drzava, krizic-kruzic ili blebetati cijelo vrijeme nije tolko zabavno i *cool* kad nikome ne smeta.. :x

a smeta nama koji pratimo, a ta galama i smijuljenje smeta i asistentu.. i umjesto da ste sretni da imamo odlicnog asistenta koji fenomenalno objasnjava i jako se trudi (fer je spomenuti, asistent Mimica) vi se ponasate ko klinci u pubertetu koji moraju biti u centru paznje.. :roll:

ako nemate namjeru pratiti vjezbe jer u planu imate nesto drugo (tipa prepricavati dozivljaje s praznika) nema nikakve koristi da uopce dolazite, ne? osim ak vam nije fora razivcirati tridesetak ljudi, al to je onda drugi problem..
vjezbe iz ma1, srijeda, grupa R-Z.. da se ovo dogodilo samo taj put ne bih ovo pisala, ovak i onak ne znam kud da stavim, ali..

izgleda da neki ljudi jos nisu prihvatili cinjenicu da nitko ne biljezi to da li jesu na vjezbama/predavanjima ili nisu, pa se dolaze pokazati reda radi i zabavljati u zadnjim klupama (cast iznimkama).. ok, dobro, normalno da ne vlada mrtva tisina i da je atmosfera vise manje neformalna, al sto je previse, previse je.

dakle, drustvo, ak vam vjezbe ne trebaju jer to sve znate (budimo realni, mogucnost za ovo je mala) ili imate neki drugi razlog da ne trebate pratiti, ne morate dolaziti i imati tulum otraga jer je velka vecina nas kojima vjezbe itekako trebaju (budimo realni, to je i bit faxa) pa budite fer prema vecini grupe.. al pretpostavljam da igrati grad-drzava, krizic-kruzic ili blebetati cijelo vrijeme nije tolko zabavno i *cool* kad nikome ne smeta.. Mad

a smeta nama koji pratimo, a ta galama i smijuljenje smeta i asistentu.. i umjesto da ste sretni da imamo odlicnog asistenta koji fenomenalno objasnjava i jako se trudi (fer je spomenuti, asistent Mimica) vi se ponasate ko klinci u pubertetu koji moraju biti u centru paznje.. Rolling Eyes

ako nemate namjeru pratiti vjezbe jer u planu imate nesto drugo (tipa prepricavati dozivljaje s praznika) nema nikakve koristi da uopce dolazite, ne? osim ak vam nije fora razivcirati tridesetak ljudi, al to je onda drugi problem..



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:12 sub, 15. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predlazem da iduci puta zamolis asistenta da veselo drustvo izbaci van.
Predlazem da iduci puta zamolis asistenta da veselo drustvo izbaci van.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 16:22 sub, 15. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Predlazem da iduci puta zamolis asistenta da veselo drustvo izbaci van.[/quote]

Hm... čini mi se da se OP nije željela zamjeriti svojim kolegama, pa koristi ovo kao poluanonimnu metodu... sumnjam da se "nije sjetila" te mogućnosti. Uostalom, i ovo se može interpretirati kao zamolba asistentu da u slučaju ponovljenog incidenta reagira strože.
krcko (napisa):
Predlazem da iduci puta zamolis asistenta da veselo drustvo izbaci van.


Hm... čini mi se da se OP nije željela zamjeriti svojim kolegama, pa koristi ovo kao poluanonimnu metodu... sumnjam da se "nije sjetila" te mogućnosti. Uostalom, i ovo se može interpretirati kao zamolba asistentu da u slučaju ponovljenog incidenta reagira strože.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 18:25 sub, 15. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

mah, ne samo da je meni i ostalima palo na pamet da ovima veli da zasute, nego i asistentu ;)

samo, kaj nije za ocekivati da ljudi imaju tolko ozbiljnosti da se ne bi trebalo dogadjati da im na faxu neko veli da izadju van? (nije to samo na vjezbama, nego cak i na predavanjima, na primjer linearne 1, na kojima je isto znalo biti vrlo.. hm.. bucno ;))

..izgleda da smo mi pricljiva grupa.. ;)

i, da naglasim, nije ovo zalba u smislu da se uopce ne moze raditi, daleko od toga, sve su to mali prekidi, nego komentar opcenito, jer mi je glupo da na faxu uopce ima takih stvari.. mislila sam da smo ozbiljniji, ocito krivo ;)
mah, ne samo da je meni i ostalima palo na pamet da ovima veli da zasute, nego i asistentu Wink

samo, kaj nije za ocekivati da ljudi imaju tolko ozbiljnosti da se ne bi trebalo dogadjati da im na faxu neko veli da izadju van? (nije to samo na vjezbama, nego cak i na predavanjima, na primjer linearne 1, na kojima je isto znalo biti vrlo.. hm.. bucno Wink)

..izgleda da smo mi pricljiva grupa.. Wink

i, da naglasim, nije ovo zalba u smislu da se uopce ne moze raditi, daleko od toga, sve su to mali prekidi, nego komentar opcenito, jer mi je glupo da na faxu uopce ima takih stvari.. mislila sam da smo ozbiljniji, ocito krivo Wink



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 18:56 sub, 15. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="greeneyes"]..izgleda da smo mi pricljiva grupa.. ;)[/quote]
Aha! I sve je puno [color=blue]***[/color].

Zasto imam osjecaj da je jedno s drugim povezano? :D

[color=blue]

Kolega, post bi Vam inace bio obrisan, no prvi Vam je put i kao upozorenje svima koji su noviji i jos nisu shvatili:

Molimo (i zahtjevamo) ne oslovljavati osobe kao objekte.
Hvala! :D

Pravila ponašanja[/color]
greeneyes (napisa):
..izgleda da smo mi pricljiva grupa.. Wink

Aha! I sve je puno ***.

Zasto imam osjecaj da je jedno s drugim povezano? Very Happy



Kolega, post bi Vam inace bio obrisan, no prvi Vam je put i kao upozorenje svima koji su noviji i jos nisu shvatili:

Molimo (i zahtjevamo) ne oslovljavati osobe kao objekte.
Hvala! Very Happy

Pravila ponašanja



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 23:54 sub, 15. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

You go Nat! 8) Fakat ni bilo u redu, slažem se, Istina da se i mi iz prvih klupa znamo koji put nasmijat; na Mirka :D :D ili na, kaj ja znam;"ne znam jeste kad vidjeli ovu formulu", a na ploči osvane: tg(x) = sin(x) / cos (x). Ok, ovo drugo je bio lapsus lingua, al je bilo smiješno; nekima više nekima manje (nećemo prozivati :P ); ali se definitivno slažem da osobe koje namjeravaju pričati 40 od 45 minuta, a ostalo vrijeme podbadati asistente (ovo se ne odnosi samo za vrijeme vežbi iz MA1), ne bi trebale dolaziti na vježbe, jer, ljudi to IRITIRA :x pa kaj bi asistenti trebali dijeliti minuse, i tri minusa 10 bodova manje na kolokvijima ili pismenom; doviđenja zrelosti.......
btw: 5 bodova (LA1) :D :D :D :D
You go Nat! Cool Fakat ni bilo u redu, slažem se, Istina da se i mi iz prvih klupa znamo koji put nasmijat; na Mirka Very Happy Very Happy ili na, kaj ja znam;"ne znam jeste kad vidjeli ovu formulu", a na ploči osvane: tg(x) = sin(x) / cos (x). Ok, ovo drugo je bio lapsus lingua, al je bilo smiješno; nekima više nekima manje (nećemo prozivati Razz ); ali se definitivno slažem da osobe koje namjeravaju pričati 40 od 45 minuta, a ostalo vrijeme podbadati asistente (ovo se ne odnosi samo za vrijeme vežbi iz MA1), ne bi trebale dolaziti na vježbe, jer, ljudi to IRITIRA Mad pa kaj bi asistenti trebali dijeliti minuse, i tri minusa 10 bodova manje na kolokvijima ili pismenom; doviđenja zrelosti.......
btw: 5 bodova (LA1) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 15:06 ned, 16. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cartman"]
Kolega, post bi Vam inace bio obrisan, no prvi Vam je put i kao upozorenje svima koji su noviji i jos nisu shvatili:[/quote]
Odlicno, hvala Vam. :?

[quote="Cartman"]
Molimo (i zahtjevamo) ne oslovljavati osobe kao objekte.
Hvala! :D[/quote]
Fenomenalno... :roll:

Budu li ljudi ovo vidjeli, pomislit ce da sam nesto ruzno rekao.

Zaista sam to [b]mislio[/b] kao kompliment, a smatram da bi ga i vecina cijenjenih kolegica takvim shvatila.

[color=darkred][b]admin edit:[/b]

I ovaj post bi Vam bio obrisan... :roll: Ali opet [i]primjer za novije[/i]:
Ako imate prigovora na rad cartmanovog pendreka obratite se PMom jednom od administratora. Hvala.
[b]Ne spamati topic.[/b] :ccc:
PMom cete i dobiti odgovor na ovu Vasu primjedbu.[/color]
Cartman (napisa):

Kolega, post bi Vam inace bio obrisan, no prvi Vam je put i kao upozorenje svima koji su noviji i jos nisu shvatili:

Odlicno, hvala Vam. Confused

Cartman (napisa):

Molimo (i zahtjevamo) ne oslovljavati osobe kao objekte.
Hvala! Very Happy

Fenomenalno... Rolling Eyes

Budu li ljudi ovo vidjeli, pomislit ce da sam nesto ruzno rekao.

Zaista sam to mislio kao kompliment, a smatram da bi ga i vecina cijenjenih kolegica takvim shvatila.

admin edit:

I ovaj post bi Vam bio obrisan... Rolling Eyes Ali opet primjer za novije:
Ako imate prigovora na rad cartmanovog pendreka obratite se PMom jednom od administratora. Hvala.
Ne spamati topic. Ccc.... Sram te bilo...
PMom cete i dobiti odgovor na ovu Vasu primjedbu.



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:32 sub, 22. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm..što reći.. četvrtak, 20.01.; 14:00; vježbe EM1; konstantan smijeh... stvaaaaaaaaaarno nemam komentara :? , osim; i kumice na placu su zavidne pojedinima na govornom potencijalu :(
Hm..što reći.. četvrtak, 20.01.; 14:00; vježbe EM1; konstantan smijeh... stvaaaaaaaaaarno nemam komentara Confused , osim; i kumice na placu su zavidne pojedinima na govornom potencijalu Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:14 čet, 27. 1. 2005    Naslov: Re: vjezbe ili trznica Citirajte i odgovorite

[quote="greeneyes"]...pa se dolaze pokazati reda radi i zabavljati u zadnjim klupama (cast iznimkama)..[/quote]

Kolegica je toliko ogorčena da čak ljude izvan grupe R-Ž, koji dođu na njihove vježbe tjera da sjednu u prve klupe ne bi li prorjedila zadnje redove :lol:

[quote="Smith"][quote="Cartman"]
Molimo (i zahtjevamo) ne oslovljavati osobe kao objekte.
Hvala! :D[/quote]
Fenomenalno... :roll:

Budu li ljudi ovo vidjeli, pomislit ce da sam nesto ruzno rekao.
[/quote]

Aha, sad se vidi tko je gangster na forumu, koga proganja policija :shock:
greeneyes (napisa):
...pa se dolaze pokazati reda radi i zabavljati u zadnjim klupama (cast iznimkama)..


Kolegica je toliko ogorčena da čak ljude izvan grupe R-Ž, koji dođu na njihove vježbe tjera da sjednu u prve klupe ne bi li prorjedila zadnje redove Laughing

Smith (napisa):
Cartman (napisa):

Molimo (i zahtjevamo) ne oslovljavati osobe kao objekte.
Hvala! Very Happy

Fenomenalno... Rolling Eyes

Budu li ljudi ovo vidjeli, pomislit ce da sam nesto ruzno rekao.


Aha, sad se vidi tko je gangster na forumu, koga proganja policija Shocked



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 21:39 pet, 28. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmmhm..... ovo se odnosilo na analizu; al kaj se tiče elementarne (shvatih da na na to ciljaš), jedno vrijeme nas je bilo i po 20-tak na vježbama (ask Mirko :) ), al je baŠ bilo cool; i puno je opuštenija atmosfera i sve je super i sve je za pet....(zasad)
btw: pohvale asist. Vekyu :)
Hmmhm..... ovo se odnosilo na analizu; al kaj se tiče elementarne (shvatih da na na to ciljaš), jedno vrijeme nas je bilo i po 20-tak na vježbama (ask Mirko Smile ), al je baŠ bilo cool; i puno je opuštenija atmosfera i sve je super i sve je za pet....(zasad)
btw: pohvale asist. Vekyu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:45 ned, 30. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"] ask Mirko :) [/quote]

Zbog ovoga bi kolega Smith mogao napisati opet nešto kažnjivo po forumskom zakonu, ne tjeraj ga na to.

[quote="Meri"] Hmmhm..... ovo se odnosilo na analizu [/quote] [b](*)[/b]

Portugal, Španjolska… - sve je to isto. Pa uzmimo B.S.O elementarnu.
Primijetio sam da i na elementarnoj kod vas zna biti «vesela» atmosfera u zadnjim redovima, i bez da ju ja napravim takvom, so don't blame it on the alien :new-alien:

Osim toga, našao sam i ovo:
[quote="Meri"] Hm..što reći.. četvrtak, 20.01.; 14:00; vježbe EM1; konstantan smijeh... stvaaaaaaaaaarno nemam komentara , osim; i kumice na placu su zavidne pojedinima na govornom potencijalu [/quote]
=><= sa [b](*)[/b]
Meri (napisa):
ask Mirko Smile


Zbog ovoga bi kolega Smith mogao napisati opet nešto kažnjivo po forumskom zakonu, ne tjeraj ga na to.

Meri (napisa):
Hmmhm..... ovo se odnosilo na analizu
(*)

Portugal, Španjolska… - sve je to isto. Pa uzmimo B.S.O elementarnu.
Primijetio sam da i na elementarnoj kod vas zna biti «vesela» atmosfera u zadnjim redovima, i bez da ju ja napravim takvom, so don't blame it on the alien #Beammeup-alien

Osim toga, našao sam i ovo:
Meri (napisa):
Hm..što reći.. četvrtak, 20.01.; 14:00; vježbe EM1; konstantan smijeh... stvaaaaaaaaaarno nemam komentara , osim; i kumice na placu su zavidne pojedinima na govornom potencijalu

⇒⇐ sa (*)



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 10:44 uto, 1. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog ovoga bi kolega Smith mogao napisati opet nešto kažnjivo po forumskom zakonu, ne tjeraj ga na to.[quote]

Ma zna on da ja njega samo malo zezam; ak je mogao cijeli semestar izdržati okružen s pet cura, a nismo baš imali isti smisao za humor...

Po pitanju mog dotičnog posta, 20.01.; tada sam zakasnila 3.5 min na vježbe i ne bi bilo uredu da se guram u drugu klupu i ometam sat, nego sam sačekala da prvi sat završi i onda obavila premještaj; za vrijeme tih 45 min. ak sam čula 45 % izlaganja... i mislim da to nije u redu: a kaj se inače tiče priče (koja rima, ha :wink: ) niti ne trzam na nju jer se inače sjednem u prve redove; al kad ih i i asist.čuje i ne može predavati, nije li to iole bezobrazno :?:

btw: tebi nitko nije rekao da radiš atmosferu veselom kad nas dođeš posjetiti; dapače kada bi svi ljudi, mislili isto kao i ti (kako se atmosfera diže), koji bi onda bio mir na vježbama :lol:
btw. ovo se odnosilo samo na ponašanje tijekom predavanja ; nth personal[/quote]
Zbog ovoga bi kolega Smith mogao napisati opet nešto kažnjivo po forumskom zakonu, ne tjeraj ga na to.
Citat:


Ma zna on da ja njega samo malo zezam; ak je mogao cijeli semestar izdržati okružen s pet cura, a nismo baš imali isti smisao za humor...

Po pitanju mog dotičnog posta, 20.01.; tada sam zakasnila 3.5 min na vježbe i ne bi bilo uredu da se guram u drugu klupu i ometam sat, nego sam sačekala da prvi sat završi i onda obavila premještaj; za vrijeme tih 45 min. ak sam čula 45 % izlaganja... i mislim da to nije u redu: a kaj se inače tiče priče (koja rima, ha Wink ) niti ne trzam na nju jer se inače sjednem u prve redove; al kad ih i i asist.čuje i ne može predavati, nije li to iole bezobrazno Question

btw: tebi nitko nije rekao da radiš atmosferu veselom kad nas dođeš posjetiti; dapače kada bi svi ljudi, mislili isto kao i ti (kako se atmosfera diže), koji bi onda bio mir na vježbama Laughing
btw. ovo se odnosilo samo na ponašanje tijekom predavanja ; nth personal


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 10:46 uto, 1. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajme, ja nikak da se dogovorim s ovim quotovima kam koji ide.... opet, my bed :oops:
Ajme, ja nikak da se dogovorim s ovim quotovima kam koji ide.... opet, my bed Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:50 uto, 1. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]
btw: tebi nitko nije rekao da radiš atmosferu veselom kad nas dođeš posjetiti; dapače kada bi svi ljudi, mislili isto kao i ti (kako se atmosfera diže), koji bi onda bio mir na vježbama :lol:
btw. ovo se odnosilo samo na ponašanje tijekom predavanja ; nth personal[/quote]

Ja sam se samo ogradio od tog pravljenja buke, jer kako sam bio u zadnjim klupama potencijalno sam sumnjiv. Usput, citirala si sebe, a moje riječi si napisala kao svoje.
P.S. Znamo se mi?
Meri (napisa):

btw: tebi nitko nije rekao da radiš atmosferu veselom kad nas dođeš posjetiti; dapače kada bi svi ljudi, mislili isto kao i ti (kako se atmosfera diže), koji bi onda bio mir na vježbama Laughing
btw. ovo se odnosilo samo na ponašanje tijekom predavanja ; nth personal


Ja sam se samo ogradio od tog pravljenja buke, jer kako sam bio u zadnjim klupama potencijalno sam sumnjiv. Usput, citirala si sebe, a moje riječi si napisala kao svoje.
P.S. Znamo se mi?



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 11:06 uto, 1. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potencijlno sumnjiv; ali definitivno u startu oslobođen krivnje :D (ako baš hoćeš)
btw: znam da sam zeznula s ovim quotovima, tak ti je to, kad se učiš, radiš huge gluposti, al neka, i to je za ljude :)
p.s. znamo? pa kaj ja znam, jesi išao to perhaps u Križanićevu... :wink:
Potencijlno sumnjiv; ali definitivno u startu oslobođen krivnje Very Happy (ako baš hoćeš)
btw: znam da sam zeznula s ovim quotovima, tak ti je to, kad se učiš, radiš huge gluposti, al neka, i to je za ljude Smile
p.s. znamo? pa kaj ja znam, jesi išao to perhaps u Križanićevu... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:04 uto, 1. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Achhhh!!! Trebao sam znati, već iz imena je očito, daklem ti si to M[b]e[/b]rina!
Achhhh!!! Trebao sam znati, već iz imena je očito, daklem ti si to Merina!



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 15:56 uto, 1. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:P :P Yeeeee! You figured out :wink:
Razz Razz Yeeeee! You figured out Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 20:30 pet, 11. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

And the saga continues....
Daklem.....opet analiza; ali ovaj put 2;) (btw:nisu bitna imena). Obrađuje se gradivo tangente i normale na krivulju; ....pa zar nije [u]bezobrazno[/u] tijekom sata pričati na mobitel, piti tijekom sata, pričati i to bez beda.... :shock: :shock:
razumijem da nekome može biti jako dosadno, da je sve kristalno jasno...ali ima onih kojima nije..u krajnjoj liniji, ovdje smo da naučimo;ke ne? mislim, što me najviše smeta :evil: , ako netko sve shvaća, to nije razlog da počne priču; ima još cca 30 ljudi kojima objašnjavanje asistenta dobro dođe.... :prodike: mislim..da je meni sve jasno, ja ne bih dolazila na vježbe...super, dva sata slobodna... :verycool:
no, da se izjasnim do kraja; moj kritika nije upućena tome da na vježbama sve treba biti po špagi, da ljudi ne smiju preglasno disati; NE :!:
ležerna atmsfera je ok; al kad se radi, radi se...
And the saga continues....
Daklem.....opet analiza; ali ovaj put 2Wink (btw:nisu bitna imena). Obrađuje se gradivo tangente i normale na krivulju; ....pa zar nije bezobrazno tijekom sata pričati na mobitel, piti tijekom sata, pričati i to bez beda.... Shocked Shocked
razumijem da nekome može biti jako dosadno, da je sve kristalno jasno...ali ima onih kojima nije..u krajnjoj liniji, ovdje smo da naučimo;ke ne? mislim, što me najviše smeta Evil or Very Mad , ako netko sve shvaća, to nije razlog da počne priču; ima još cca 30 ljudi kojima objašnjavanje asistenta dobro dođe.... Drzim prodike mislim..da je meni sve jasno, ja ne bih dolazila na vježbe...super, dva sata slobodna... Very cool
no, da se izjasnim do kraja; moj kritika nije upućena tome da na vježbama sve treba biti po špagi, da ljudi ne smiju preglasno disati; NE Exclamation
ležerna atmsfera je ok; al kad se radi, radi se...



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 15:54 sub, 12. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

he he, kasnim malo ;O) al sad si ti sve rekla pa ne moram ja NEimenovati svi-znamo-koga ;O)

btw, znam da ne volis #the dune#, ;O) al ovo tvoje, da ne quotam: and the saga continues mene navodi na jedan zakljucak ovog svega:

#the saga (of dune, al u nasem slucaju bezobrazluka neimenovane osobe ;O)) is far from over...#
he he, kasnim malo ;O) al sad si ti sve rekla pa ne moram ja NEimenovati svi-znamo-koga ;O)

btw, znam da ne volis #the dune#, ;O) al ovo tvoje, da ne quotam: and the saga continues mene navodi na jedan zakljucak ovog svega:

#the saga (of dune, al u nasem slucaju bezobrazluka neimenovane osobe ;O)) is far from over...#



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:43 sub, 12. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:tapsh:

Ako vas ima puno kojima to smeta i [i]svi znate tko je[/i], zasto vi njega (ili njih) lijepo ne zamolite da ne ometa(ju) nastavu. Lice u lice. Ne se svadjati niti ga napadati niti mu to reci nekako grubo. Jednostavno na pauzi me dodjete i kazete "Oprosti, ali mi zbog tebe ne mozemo kvalitetno pratiti nastavu. Molimo te, mozes li biti malo tisi i ne raditi [i]to, to i to[/i], jer nas to doista ometa." Ali da vas bude puno, i da mu svi skupa to kazete. Jedan u ime svih, pa ako otpili tog jednog onda nek i drugi potvrde da tako misle. Ako je razuman ce razumjeti. Ali opet, lijepo i njezno, nemojte ga lincovati niti osudjivati, samo zamoliti. :D
Ako se naljute i uvrijede, ha mislim, onda nek idu u vrtic... :yoyo:

:neznam:

Ako to ne upali, mislim da bi onda trebali poslusati Krckov :meditate: savjet.
Tapsh, tapsh,...

Ako vas ima puno kojima to smeta i svi znate tko je, zasto vi njega (ili njih) lijepo ne zamolite da ne ometa(ju) nastavu. Lice u lice. Ne se svadjati niti ga napadati niti mu to reci nekako grubo. Jednostavno na pauzi me dodjete i kazete "Oprosti, ali mi zbog tebe ne mozemo kvalitetno pratiti nastavu. Molimo te, mozes li biti malo tisi i ne raditi to, to i to, jer nas to doista ometa." Ali da vas bude puno, i da mu svi skupa to kazete. Jedan u ime svih, pa ako otpili tog jednog onda nek i drugi potvrde da tako misle. Ako je razuman ce razumjeti. Ali opet, lijepo i njezno, nemojte ga lincovati niti osudjivati, samo zamoliti. Very Happy
Ako se naljute i uvrijede, ha mislim, onda nek idu u vrtic... Yo-yo

Ja to stvarno ne znam

Ako to ne upali, mislim da bi onda trebali poslusati Krckov Meditiram savjet.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan