Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni prof. Širola?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 12:42 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Usmeni prof. Širola? Citirajte i odgovorite

Kolokvirao sam EM1 i prijavio ispit za sutra 04.02. i sad me zanima kad će biti usmeni (kod prof.Širole) i dali se moram negdje još prijavit ili upisat na neku listu za usmeni ili nešto slično ??? :?: :?:
Kolokvirao sam EM1 i prijavio ispit za sutra 04.02. i sad me zanima kad će biti usmeni (kod prof.Širole) i dali se moram negdje još prijavit ili upisat na neku listu za usmeni ili nešto slično ??? Question Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2005. (18:34:25)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:05 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da je profesor rekao da je usmeni nekih 7-8 dana nakon pismenog i trebaš se zapisat na papir za koji dan hoćeš (na vratima njegovog kabineta)
ja mislim da je profesor rekao da je usmeni nekih 7-8 dana nakon pismenog i trebaš se zapisat na papir za koji dan hoćeš (na vratima njegovog kabineta)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 13:19 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala.. a jel se moram na taj papir potpisat sutra ili mogu i sljed.tjedan ak možda znaš? (mislim jel panika il nije) neda mi se ić baš do faksa.. 3 dana jahanja?? :D
hvala.. a jel se moram na taj papir potpisat sutra ili mogu i sljed.tjedan ak možda znaš? (mislim jel panika il nije) neda mi se ić baš do faksa.. 3 dana jahanja?? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:48 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da te moze i netko drugi zapisati; bar je tako bilo vec negdje receno (na Forumu). :D
Mislim da te moze i netko drugi zapisati; bar je tako bilo vec negdje receno (na Forumu). Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 16:37 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može sigurno, papir stoji sam na vratima i ne provjerava identitet osobe koja zapisuje... :lol:
Može sigurno, papir stoji sam na vratima i ne provjerava identitet osobe koja zapisuje... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 16:58 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok...hvala svima riješio sam..tj. našo osobu koja bu me napisala na papir..................... :wink:
ok...hvala svima riješio sam..tj. našo osobu koja bu me napisala na papir..................... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 22:11 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, nakon što smo razriješili problematiku potpisa na profesorovim vratima :) , mogla bi neka dobra i obazriva dušica napisati svoje iskustvo na usmenom kod profesora Širole, such as:učestala pitanja, opis profesorova karaktera(može i lica :) ) iz neposredne blizine i slične dobro(na-znanje)došle stvari.
Evo, nakon što smo razriješili problematiku potpisa na profesorovim vratima Smile , mogla bi neka dobra i obazriva dušica napisati svoje iskustvo na usmenom kod profesora Širole, such as:učestala pitanja, opis profesorova karaktera(može i lica Smile ) iz neposredne blizine i slične dobro(na-znanje)došle stvari.



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 14:05 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo, današnji suborci! :SedamSmajlićaSviraRatničkeTrube:

Izložite atmosferu sa današnje fronte za one kojima bitka tek predstoji! :D
Ajmo, današnji suborci! :SedamSmajlićaSviraRatničkeTrube:

Izložite atmosferu sa današnje fronte za one kojima bitka tek predstoji! Very Happy



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Stormbringer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 05. 2004. (21:38:56)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:15 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]Ajmo, današnji suborci! :SedamSmajlićaSviraRatničkeTrube:

Izložite atmosferu sa današnje fronte za one kojima bitka tek predstoji! :D[/quote]

došao s trojkom s kolokvija, prvi sam odgovarao danas, prvo pitanje bilo je što je funkcija, potom definicija inverzne funkcije (tu sam odmah počeo priču o uvjetu da je funkcija bijekcija da bi uopće imala inverz, pojam injekcije, surjekcije itd., premda će te profesor ovako i onako navesti na to prije ili kasnije :D ).

nakon ugodnog (?!) čavrljanja o funkcijama, pitao me definiciju kongruencije, naravno opet iz toga slijede svojstva kongruencije itd. usput mi je zadao još jednu kongruenciju za koju me pitao da li vrijedi ili ne, a dokazuje se direktno iz svojstava kongruencije... u to sve skupa implementirana je i priča o djeljivosti, klasama ostataka i tako dalje...

na kraju me pitao teorem o dijeljenju polinoma s ostatkom i dokaz (dokaz je bio za 4, barem sam stekao takav dojam) - naravno dokaz nisam znao, sveukpno ponuđena ocjena 3, prihvatio ju i doviđenja!

inače, sve one priče kak je prof. širola neznamnisamkakav pale su u vodu (barem što se mene tiče) - najnormalnije se čovjek ponaša, ispituje, navodi na pravi put ako malo zaglibiš krivo itd. tako da zaista mislim kako su te "priče" o prof. široli malo prenapuhane (usudio bih se reći, gadne opaske usijanih glava s namjerom da napakoste - samome sebi :?: :!: )

eto, sve od mene, sretno svima!!

pozdrav!
Vincent Van Ear (napisa):
Ajmo, današnji suborci! :SedamSmajlićaSviraRatničkeTrube:

Izložite atmosferu sa današnje fronte za one kojima bitka tek predstoji! Very Happy


došao s trojkom s kolokvija, prvi sam odgovarao danas, prvo pitanje bilo je što je funkcija, potom definicija inverzne funkcije (tu sam odmah počeo priču o uvjetu da je funkcija bijekcija da bi uopće imala inverz, pojam injekcije, surjekcije itd., premda će te profesor ovako i onako navesti na to prije ili kasnije Very Happy ).

nakon ugodnog (?!) čavrljanja o funkcijama, pitao me definiciju kongruencije, naravno opet iz toga slijede svojstva kongruencije itd. usput mi je zadao još jednu kongruenciju za koju me pitao da li vrijedi ili ne, a dokazuje se direktno iz svojstava kongruencije... u to sve skupa implementirana je i priča o djeljivosti, klasama ostataka i tako dalje...

na kraju me pitao teorem o dijeljenju polinoma s ostatkom i dokaz (dokaz je bio za 4, barem sam stekao takav dojam) - naravno dokaz nisam znao, sveukpno ponuđena ocjena 3, prihvatio ju i doviđenja!

inače, sve one priče kak je prof. širola neznamnisamkakav pale su u vodu (barem što se mene tiče) - najnormalnije se čovjek ponaša, ispituje, navodi na pravi put ako malo zaglibiš krivo itd. tako da zaista mislim kako su te "priče" o prof. široli malo prenapuhane (usudio bih se reći, gadne opaske usijanih glava s namjerom da napakoste - samome sebi Question Exclamation )

eto, sve od mene, sretno svima!!

pozdrav!




Zadnja promjena: Stormbringer; 8:55 pet, 11. 2. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 21:26 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Way the go, majstore! :wink: možda sad to i ne zgleda više tak strašno...ma kaj bi bilo... laganini... :)
Way the go, majstore! Wink možda sad to i ne zgleda više tak strašno...ma kaj bi bilo... laganini... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 22:02 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super!
Dakle tvrdnja da je prof Širola dobrica na usmenima vrijedi za prvog studenta koji je pristupio, imamo bazu.
Pretpostavimo da tvrdnja vrijedi za neki n(koji predstavlja sasvim slučajno(mora mi štimati princip :) ) studenta tik prije mene).
Kako sam ja sutra zadnji na usmenom kod profesora Širole, to će reći da ukoliko se ja sutra izjasnim u pozitivnom svjetlu – imamo korak indukcije, a time i točnost prvotne tvrdnje.
:D
Super!
Dakle tvrdnja da je prof Širola dobrica na usmenima vrijedi za prvog studenta koji je pristupio, imamo bazu.
Pretpostavimo da tvrdnja vrijedi za neki n(koji predstavlja sasvim slučajno(mora mi štimati princip Smile ) studenta tik prije mene).
Kako sam ja sutra zadnji na usmenom kod profesora Širole, to će reći da ukoliko se ja sutra izjasnim u pozitivnom svjetlu – imamo korak indukcije, a time i točnost prvotne tvrdnje.
Very Happy



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.


Zadnja promjena: Vincent Van Ear; 22:28 čet, 10. 2. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:28 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim da se uoči.. NEKI n. Ma bit će ok; ak si naučio... :wink:
Molim da se uoči.. NEKI n. Ma bit će ok; ak si naučio... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 22:30 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]Molim da se uoči.. NEKI n. Ma bit će ok; ak si naučio... :wink:[/quote]

Done. Vidi modifikaciju. :D
& hvala.
Meri (napisa):
Molim da se uoči.. NEKI n. Ma bit će ok; ak si naučio... Wink


Done. Vidi modifikaciju. Very Happy
& hvala.



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:33 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Done. Vidi modifikaciju.
& hvala.[/quote]

Any time :wink:
Citat:

Done. Vidi modifikaciju.
& hvala.


Any time Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 10:58 sri, 23. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

jučer sam bila na usmenom kod profesora Širole i bilo je začuđujuće ugodno, profesor je stvarno drag, ne znam zašto kruže te strašne priče... :?:

ljudi koji su pali nisu imali pojma, samo ne znam dal su oni bili toga svjesni jer su ipak pokušavali odgovorit na pitanja :)
jučer sam bila na usmenom kod profesora Širole i bilo je začuđujuće ugodno, profesor je stvarno drag, ne znam zašto kruže te strašne priče... Question

ljudi koji su pali nisu imali pojma, samo ne znam dal su oni bili toga svjesni jer su ipak pokušavali odgovorit na pitanja Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 19:40 čet, 31. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, pa evo da i ja dam svoje viđenje usmenog; one priče da ljudi odgovaraju po sat vremena, etc...pa naravno da će se nekog ispitivat tak relativno dugo ak se mora iz njega izvlačit, čupat, i tak to... :? inače, prof. je korektan bio (što se tiče ljudi koji su sa mnom odgovarali i mene); čak je i par puta pričao dogodovštine "kako je to bilo kad je on studirao..." opuštajuće, pomaže razbijanju treme, ak je ima...8) onda; hmmmm.... ono, želi da shvatiš neš, ak već počneš o tome pričat

[quote]
jučer sam bila na usmenom kod profesora Širole i bilo je začuđujuće ugodno, profesor je stvarno drag, ne znam zašto kruže te strašne priče...

ljudi koji su pali nisu imali pojma, samo ne znam dal su oni bili toga svjesni jer su ipak pokušavali odgovorit na pitanja [/quote]

I agree....ma ljudi, samo se spremite što bolje možete i neće bit problema :wink:

p.s. I've got a new smurf :yes: :victory:
E, pa evo da i ja dam svoje viđenje usmenog; one priče da ljudi odgovaraju po sat vremena, etc...pa naravno da će se nekog ispitivat tak relativno dugo ak se mora iz njega izvlačit, čupat, i tak to... Confused inače, prof. je korektan bio (što se tiče ljudi koji su sa mnom odgovarali i mene); čak je i par puta pričao dogodovštine "kako je to bilo kad je on studirao..." opuštajuće, pomaže razbijanju treme, ak je ima...Cool onda; hmmmm.... ono, želi da shvatiš neš, ak već počneš o tome pričat

Citat:

jučer sam bila na usmenom kod profesora Širole i bilo je začuđujuće ugodno, profesor je stvarno drag, ne znam zašto kruže te strašne priče...

ljudi koji su pali nisu imali pojma, samo ne znam dal su oni bili toga svjesni jer su ipak pokušavali odgovorit na pitanja


I agree....ma ljudi, samo se spremite što bolje možete i neće bit problema Wink

p.s. I've got a new smurf Yes! Pooobjeeedaaaa!!!



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan