Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako izgledaju komisijski

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 10:49 sri, 27. 4. 2005    Naslov: Kako izgledaju komisijski Citirajte i odgovorite

Moze li mi ,molim vas, netko objasniti kako izgleda uopce komisijski ispit,opcenito. Da li je netko ikada isao na komisijski kod prof.T.Sikica?
Moze li mi ,molim vas, netko objasniti kako izgleda uopce komisijski ispit,opcenito. Da li je netko ikada isao na komisijski kod prof.T.Sikica?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:12 sri, 27. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nista strasno. Komisija ti se sastoji od troje ljudi. Najvise te ispituje tvoj profesor, a ostala dva mozda pokoje pitanje. Naravno ima svugdje iznimaka i ovisi tko ti je u komisiji, al uglavnom te pitaju osnovne stvari za prolaz i uglavnom je to sve ok. nema straha! :wink:
vjerojatno si cula svakakve strasne price o komisijama :shock: ....al vrijedi zlatno pravilo: nauci i prolazis! bez obzira na price...haha :?
ajd sretno! :D :D :wink:
Nista strasno. Komisija ti se sastoji od troje ljudi. Najvise te ispituje tvoj profesor, a ostala dva mozda pokoje pitanje. Naravno ima svugdje iznimaka i ovisi tko ti je u komisiji, al uglavnom te pitaju osnovne stvari za prolaz i uglavnom je to sve ok. nema straha! Wink
vjerojatno si cula svakakve strasne price o komisijama Shocked ....al vrijedi zlatno pravilo: nauci i prolazis! bez obzira na price...haha Confused
ajd sretno! Very Happy Very Happy Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 15:35 sub, 30. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kod t.sikica se dosta trazi prakticni rad, tako da ako nisi prosla pismeni --nauci sve zadatke sa njega a mozda i nesto vise, isto vrijedi i ako si dobila 2. on je asistent pa te ne cijedi toliko sa teorijom koliko sa prakticnom primjenom teorije, sto je super, ali kad si na komisiji i drugi prof te mogu ispitivat, posto je on asistent mislim da ce to i bit slucaj!
kod t.sikica se dosta trazi prakticni rad, tako da ako nisi prosla pismeni --nauci sve zadatke sa njega a mozda i nesto vise, isto vrijedi i ako si dobila 2. on je asistent pa te ne cijedi toliko sa teorijom koliko sa prakticnom primjenom teorije, sto je super, ali kad si na komisiji i drugi prof te mogu ispitivat, posto je on asistent mislim da ce to i bit slucaj!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:43 sub, 30. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:ccc: T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. =D>
Ccc.... Sram te bilo... T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. Applause



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:10 sub, 30. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]:ccc: T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. =D>[/quote]
To sam baš i ja htjela napisat! :D A do koje je on godine bio asistent? :roll:
Čujte, a jel se raspon ocjena na komisijskom razlikuje od onog na redovnom ispitu, odnosno da li se može student ocijeniti ocjenom većom od dva? :?
vsego (napisa):
Ccc.... Sram te bilo... T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. =D>

To sam baš i ja htjela napisat! Very Happy A do koje je on godine bio asistent? Rolling Eyes
Čujte, a jel se raspon ocjena na komisijskom razlikuje od onog na redovnom ispitu, odnosno da li se može student ocijeniti ocjenom većom od dva? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:16 sub, 30. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="vsego"]:ccc: T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. =D>[/quote]
To sam baš i ja htjela napisat! :D A do koje je on godine bio asistent? :roll:[/quote]

Not sure, ali mislim da od prosle. :D

[quote="buba"]Čujte, a jel se raspon ocjena na komisijskom razlikuje od onog na redovnom ispitu, odnosno da li se može student ocijeniti ocjenom većom od dva? :?[/quote]

Sure. :) [b]Teoretski[/b], mozes dobiti bilo koju ocjenu od 2 do 5. :D

[b]U praxi[/b], znam da su neki (da, u mnozini) dobijali cetvorke; za petice jos nisam cuo, ali ne vidim zasto ne. 8)
buba (napisa):
vsego (napisa):
Ccc.... Sram te bilo... T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. Applause

To sam baš i ja htjela napisat! Very Happy A do koje je on godine bio asistent? Rolling Eyes


Not sure, ali mislim da od prosle. Very Happy

buba (napisa):
Čujte, a jel se raspon ocjena na komisijskom razlikuje od onog na redovnom ispitu, odnosno da li se može student ocijeniti ocjenom većom od dva? Confused


Sure. Smile Teoretski, mozes dobiti bilo koju ocjenu od 2 do 5. Very Happy

U praxi, znam da su neki (da, u mnozini) dobijali cetvorke; za petice jos nisam cuo, ali ne vidim zasto ne. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:30 sub, 30. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="buba"][quote="vsego"]:ccc: T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. =D>[/quote]
To sam baš i ja htjela napisat! :D A do koje je on godine bio asistent? :roll:[/quote]

Not sure, ali mislim da od prosle. :D[/quote]
A je li? :D Taman je nama došo. :lol:
Ma on je zakon. [size=9]Barem meni.[/size] :wink:

[quote="vsego"][quote="buba"]Čujte, a jel se raspon ocjena na komisijskom razlikuje od onog na redovnom ispitu, odnosno da li se može student ocijeniti ocjenom većom od dva? :?[/quote]

Sure. :) [b]Teoretski[/b], mozes dobiti bilo koju ocjenu od 2 do 5. :D

[b]U praxi[/b], znam da su neki (da, u mnozini) dobijali cetvorke; za petice jos nisam cuo, ali ne vidim zasto ne. 8)[/quote]
Hmm... Da. Dobro onda. Ja sam misla da je to ono... Ko na popravnom, max. trojka. :roll:
vsego (napisa):
buba (napisa):
vsego (napisa):
Ccc.... Sram te bilo... T.Sikic je vec neko vrijeme docent, a ne asistent. =D>

To sam baš i ja htjela napisat! Very Happy A do koje je on godine bio asistent? Rolling Eyes


Not sure, ali mislim da od prosle. Very Happy

A je li? Very Happy Taman je nama došo. Laughing
Ma on je zakon. Barem meni. Wink

vsego (napisa):
buba (napisa):
Čujte, a jel se raspon ocjena na komisijskom razlikuje od onog na redovnom ispitu, odnosno da li se može student ocijeniti ocjenom većom od dva? Confused


Sure. Smile Teoretski, mozes dobiti bilo koju ocjenu od 2 do 5. Very Happy

U praxi, znam da su neki (da, u mnozini) dobijali cetvorke; za petice jos nisam cuo, ali ne vidim zasto ne. Cool

Hmm... Da. Dobro onda. Ja sam misla da je to ono... Ko na popravnom, max. trojka. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ashley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2004. (22:54:03)
Postovi: (77)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 22:31 sub, 30. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ti je jako vazno kako napises pismeni. Iako ides na usmeni s bilo kakvim pismenim, nece te gledat isto ako dodes s 20 ili 70 bodova (opce poznato, samo isticem).
Ja sam bila na komisiji iz c-a, imala sam pismeni 3 i na kraju 3 (ne volim ni ja trojke, al nije bila situacija za odbijanje ocjene i bila sam jako sretna s tim :D , iako mi je unistilo prosjek).
Mene je pitao samo moj prof, komisija je bila cista formalnost.
Uglavnom, mislim da ako prodes pismeni, gotovo sigurno prolazis i usmeni. A raspon ocjena ovisi o doticnom prof.
Sretno!
Mislim da ti je jako vazno kako napises pismeni. Iako ides na usmeni s bilo kakvim pismenim, nece te gledat isto ako dodes s 20 ili 70 bodova (opce poznato, samo isticem).
Ja sam bila na komisiji iz c-a, imala sam pismeni 3 i na kraju 3 (ne volim ni ja trojke, al nije bila situacija za odbijanje ocjene i bila sam jako sretna s tim Very Happy , iako mi je unistilo prosjek).
Mene je pitao samo moj prof, komisija je bila cista formalnost.
Uglavnom, mislim da ako prodes pismeni, gotovo sigurno prolazis i usmeni. A raspon ocjena ovisi o doticnom prof.
Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 12:21 ned, 1. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ashley"]Mislim da ti je jako vazno kako napises pismeni. Iako ides na usmeni s bilo kakvim pismenim, nece te gledat isto ako dodes s 20 ili 70 bodova (opce poznato, samo isticem).[/quote]
:djed: ima ih i takvih koji se ne slazu sto komisija nije ispala novim statutom Sveucilista i imaju praksu, citiram, [i]"taj koji mi nije polozio pismeni ce mi jaaaako tesko proci komisiju"[/i]

..tako da komisijski ispit nikako nikako nije "ispit bez pismenog" :prodike:
Ashley (napisa):
Mislim da ti je jako vazno kako napises pismeni. Iako ides na usmeni s bilo kakvim pismenim, nece te gledat isto ako dodes s 20 ili 70 bodova (opce poznato, samo isticem).

Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... ima ih i takvih koji se ne slazu sto komisija nije ispala novim statutom Sveucilista i imaju praksu, citiram, "taj koji mi nije polozio pismeni ce mi jaaaako tesko proci komisiju"

..tako da komisijski ispit nikako nikako nije "ispit bez pismenog" Drzim prodike



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan