Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Apsolventsko putovanje
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

kamo na apsolventsko?
Skandinavske zemlje (Danska, Finska, Norveška, Švedska)
37%
 37%  [ 6 ]
Rusija
6%
 6%  [ 1 ]
Cipar, Grčka, Kreta
6%
 6%  [ 1 ]
Francuska, Italija
0%
 0%  [ 0 ]
Poljska, pribaltičke zemlje
0%
 0%  [ 0 ]
Španjolska
6%
 6%  [ 1 ]
Srednja Europa (Češka, Mađarska, Slovačka)
18%
 18%  [ 3 ]
Austrija, Njemačka, Švicarska
0%
 0%  [ 0 ]
Benelux (Belgija, Luxemburg, Nizozemska)
6%
 6%  [ 1 ]
Engleska, Irska, Škotska
18%
 18%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 16

Autor/ica Poruka
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 14:14 uto, 18. 3. 2003    Naslov: Apsolventsko putovanje Citirajte i odgovorite

[size=15] Andrijana, Anja, Ante, Boris, Maroje, Marina, Rudolf i ja pričali smo jučer o apsolventskom. Pala je ideja da se pokrene mailing lista, ali mislim da je i ovo primjereno.
Stoga koji želite na slijedeće [u]apsolventsko putovanje[/u] javite se sa svojim prijedlozima, željama, stavovima, ne zaboravite registrirati se na forumu (inače ne možete glasati).
Poll je možda malo preopćenit, ali glasanje traje [b]45[/b] dana pa možemo ponoviti kada se iskristaliziraju želje. [/size]

Dakle kako [color=blue]Maroje[/color] napisa:
[color=blue]
Napisite da li bi isli, kada bi isli, gdje bi isli, koliko bi love dali itd.
[/color]
Andrijana, Anja, Ante, Boris, Maroje, Marina, Rudolf i ja pričali smo jučer o apsolventskom. Pala je ideja da se pokrene mailing lista, ali mislim da je i ovo primjereno.
Stoga koji želite na slijedeće apsolventsko putovanje javite se sa svojim prijedlozima, željama, stavovima, ne zaboravite registrirati se na forumu (inače ne možete glasati).
Poll je možda malo preopćenit, ali glasanje traje 45 dana pa možemo ponoviti kada se iskristaliziraju želje.


Dakle kako Maroje napisa:

Napisite da li bi isli, kada bi isli, gdje bi isli, koliko bi love dali itd.




Zadnja promjena: mate; 15:32 uto, 18. 3. 2003; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 14:36 uto, 18. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam glasao za Skandi (ako ne bude jako skupo), ali otvoren sam za sve osim 3,6,7,9. roll
Ja sam glasao za Skandi (ako ne bude jako skupo), ali otvoren sam za sve osim 3,6,7,9. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:24 uto, 18. 3. 2003    Naslov: Re: Apsolventsko putovanje Citirajte i odgovorite

Ja ne idem, ali evo par komentara... :)

[list=1]

[*] Skandinavija zvuci ok - mozda bih to i ja izabrao; treba vidjeti sto se nudi i po kojim cijenama :)

[*] Rusija - nekako... na vasem mjestu ne bih. Nije to vise ona Rusija u koju su nasi preci isli na apsolventska. Razocarat cete se :?

[*] O Grckoj sam cuo da je jako lijepa tamo gdje je za turiste. Malo se odmaknite i - navodno - shvatit cete da ni Balkan nije los... :shock:

[*] Za vrijeme boravka u CERNu sam stigao malo obici. Lijepo uredjeno. Ako tamo odete, preporucam da barem obidjete Zenevsko jezero od Zeneve prema sjeveru. Takodjer, Anasi (gradic u Francuskoj, ne znam kako se zove). Krace: preporucam. :)

[*] O Poljskoj ne znam nista osim da je Weird Al odande... ;)

[*] Spanjolska - ne, nikako. Osim sto je to lanjski snijeg, navodno da tamo jako ne vole nase turiste jer nasi maturanti donose sa sobom los zadah Balkana... :(

[*] U Pragu sam bio 3 puta i to je jako lijep grad. Moze se dosta toga obici ako [b]sami[/b] idete okolo. U muzejima prihvacaju Ixicu... :) Isto (lijep grad, obilasci, Ixica) vrijedi za Budimpestu.
Navodno su i izleti po Balatonu lijepo iskustvo. Nisam bio, ali taj kraj je lijep (gledah iz vlaka).
Btw, znam zgodan smjestaj u Budimpesti (prakticki u centru), pa se javite ako odlucite ici tamo. :)

[*] Austrija, Njemacka i Svicarska - pogledajte Fr/It. Vrijede slicne opaske. :)

[*] Benelux - ne znam skoro nista, ali zvuci dobro (dapace, vjerojatno slicno prethodnom, koje je slicno Fr/It,... :D) Amsterdam je lijep i zabavan. Crvena cetvrt je definitivno prerazvikana; ono - simpa za pogledati, ali moze se i bez toga.

[*] Irska - savrseno ako zelite uzivati u prirodi (i pivi, naravno ;)), no ne ocekujte puno vise. Po pitanju prirodnih ljepota, meni je ostavila najbolji dojam (od zemalja u kojima sam bio). Eh, da, imaju ok cijene rent-a-carova (80 EU/dan za Fiat Stilo)
Za Engl. sam cuo da je hiperskupa, pogotovo smjestaj i hrana. :(

[/list:o]

Evo, djeco, nadam se da ce vam ovo donekle pomoci. :)
Ja ne idem, ali evo par komentara... Smile



  1. Skandinavija zvuci ok - mozda bih to i ja izabrao; treba vidjeti sto se nudi i po kojim cijenama Smile

  2. Rusija - nekako... na vasem mjestu ne bih. Nije to vise ona Rusija u koju su nasi preci isli na apsolventska. Razocarat cete se Confused

  3. O Grckoj sam cuo da je jako lijepa tamo gdje je za turiste. Malo se odmaknite i - navodno - shvatit cete da ni Balkan nije los... Shocked

  4. Za vrijeme boravka u CERNu sam stigao malo obici. Lijepo uredjeno. Ako tamo odete, preporucam da barem obidjete Zenevsko jezero od Zeneve prema sjeveru. Takodjer, Anasi (gradic u Francuskoj, ne znam kako se zove). Krace: preporucam. Smile

  5. O Poljskoj ne znam nista osim da je Weird Al odande... Wink

  6. Spanjolska - ne, nikako. Osim sto je to lanjski snijeg, navodno da tamo jako ne vole nase turiste jer nasi maturanti donose sa sobom los zadah Balkana... Sad

  7. U Pragu sam bio 3 puta i to je jako lijep grad. Moze se dosta toga obici ako sami idete okolo. U muzejima prihvacaju Ixicu... Smile Isto (lijep grad, obilasci, Ixica) vrijedi za Budimpestu.
    Navodno su i izleti po Balatonu lijepo iskustvo. Nisam bio, ali taj kraj je lijep (gledah iz vlaka).
    Btw, znam zgodan smjestaj u Budimpesti (prakticki u centru), pa se javite ako odlucite ici tamo. Smile

  8. Austrija, Njemacka i Svicarska - pogledajte Fr/It. Vrijede slicne opaske. Smile

  9. Benelux - ne znam skoro nista, ali zvuci dobro (dapace, vjerojatno slicno prethodnom, koje je slicno Fr/It,... Very Happy) Amsterdam je lijep i zabavan. Crvena cetvrt je definitivno prerazvikana; ono - simpa za pogledati, ali moze se i bez toga.

  10. Irska - savrseno ako zelite uzivati u prirodi (i pivi, naravno Wink), no ne ocekujte puno vise. Po pitanju prirodnih ljepota, meni je ostavila najbolji dojam (od zemalja u kojima sam bio). Eh, da, imaju ok cijene rent-a-carova (80 EU/dan za Fiat Stilo)
    Za Engl. sam cuo da je hiperskupa, pogotovo smjestaj i hrana. Sad



Evo, djeco, nadam se da ce vam ovo donekle pomoci. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante
Gost





PostPostano: 17:09 sri, 19. 3. 2003    Naslov: apsolventsko Citirajte i odgovorite

ja glasam za skandinaviju
ja glasam za skandinaviju


[Vrh]
gilbert
Gost





PostPostano: 12:47 čet, 20. 3. 2003    Naslov: Sto smo mi smislili Citirajte i odgovorite

Nekoliko nas, studenata generacije 1998 (konkretno: Goga, Dubravko, Ja tj. Zmak, Robi...) osmislili smo vec putovanje u Prag.

Zasad nije definitvno, ali uskoro cemo dobiti konkretne ponude. A razmisljamo jos i o Belgiji, Amsterdamu, Bugarskoj, no Prag nam je zasad najzanimljiviji.

Islo bi se preko Budimpeste di bi ostali jednu noc, pa 6 dana u Pragu pa nazad preko Beca di bi isto prespavali. Dok smo u Pragu bi mozda posjetili i neka okolna mjesta.

Zasad nas ima oko 15-20 zainteresiranih, ali rado bi da nam se jos ljudi prikljuci. Pa tko hoce s nama neka se javi. Ne moraju svi s jedne godine ici na isto mjesto, ni iz nase generacije ne idemo svi. Pa ko hoce s nama nek ide s nama ko bi drukcije nek ide drukcije.

Cak vidim da je i Vedran dao dobar komentar za Prag i Budimpestu, zato ljudi navalite! Vedrane evo javljam ti se za taj smjestaj iako ce nam to vjerojatno agencija srediti, ali ipak. Sto nam imas za ponuditi?

Mozete mi se javiti na:

gilbert@student.math.hr

P.S. E da, da jos isprobam kako djeluju ti smajlici:
:shock: - ovaj izgleda ko da nosi naocale,
8) - ovaj stvarno nosi naocale,
:oops: - i jedan animirani reda radi,

:cevapi: - i jedan iz "more Emoticons".
Nekoliko nas, studenata generacije 1998 (konkretno: Goga, Dubravko, Ja tj. Zmak, Robi...) osmislili smo vec putovanje u Prag.

Zasad nije definitvno, ali uskoro cemo dobiti konkretne ponude. A razmisljamo jos i o Belgiji, Amsterdamu, Bugarskoj, no Prag nam je zasad najzanimljiviji.

Islo bi se preko Budimpeste di bi ostali jednu noc, pa 6 dana u Pragu pa nazad preko Beca di bi isto prespavali. Dok smo u Pragu bi mozda posjetili i neka okolna mjesta.

Zasad nas ima oko 15-20 zainteresiranih, ali rado bi da nam se jos ljudi prikljuci. Pa tko hoce s nama neka se javi. Ne moraju svi s jedne godine ici na isto mjesto, ni iz nase generacije ne idemo svi. Pa ko hoce s nama nek ide s nama ko bi drukcije nek ide drukcije.

Cak vidim da je i Vedran dao dobar komentar za Prag i Budimpestu, zato ljudi navalite! Vedrane evo javljam ti se za taj smjestaj iako ce nam to vjerojatno agencija srediti, ali ipak. Sto nam imas za ponuditi?

Mozete mi se javiti na:

gilbert@student.math.hr

P.S. E da, da jos isprobam kako djeluju ti smajlici:
Shocked - ovaj izgleda ko da nosi naocale,
Cool - ovaj stvarno nosi naocale,
Embarassed - i jedan animirani reda radi,

Cevapi - i jedan iz "more Emoticons".


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:38 čet, 20. 3. 2003    Naslov: Re: Sto smo mi smislili Citirajte i odgovorite

[quote="gilbert"]Cak vidim da je i Vedran dao dobar komentar za Prag i Budimpestu, zato ljudi navalite! Vedrane evo javljam ti se za taj smjestaj iako ce nam to vjerojatno agencija srediti, ali ipak. Sto nam imas za ponuditi?[/quote]

Kad vec pitas javno, evo i javnog odgovora. :) Daklem, to je bivsi samostan. :shock: Sobe su lijepe i uredne; kupaonice zajednicke po katovima, ali dobro odrzavane.

Kad sam ja tamo pohodio, dvokrevetna ;) soba je kostala 30-40 DEM. Osim za Novu godinu (tada je bilo oko 50 DEM). :)

Stvar je na 5-10 minuta hoda od njihovog glavnog kolodvora (zaboravih naziv - ako netko napise, sjetit cu se ;)). Adresa, pa da provjerite aktualno stanje:

Dominik Panzio
1146 Budapest, Chazar A. u. 3.
Tel/Fax: (36-1) 343-7655

Inace, nocenje u Becu ne bih preporucio. To je dosta skup grad, a za jednu noc necete nesto puno vidjeti. Bolje ulupajte jedan dan na Balatonu. :D

A u Becu prosvrljajte par sati okolo (npr. po Prateru).

Dobar provod! :)
gilbert (napisa):
Cak vidim da je i Vedran dao dobar komentar za Prag i Budimpestu, zato ljudi navalite! Vedrane evo javljam ti se za taj smjestaj iako ce nam to vjerojatno agencija srediti, ali ipak. Sto nam imas za ponuditi?


Kad vec pitas javno, evo i javnog odgovora. Smile Daklem, to je bivsi samostan. Shocked Sobe su lijepe i uredne; kupaonice zajednicke po katovima, ali dobro odrzavane.

Kad sam ja tamo pohodio, dvokrevetna Wink soba je kostala 30-40 DEM. Osim za Novu godinu (tada je bilo oko 50 DEM). Smile

Stvar je na 5-10 minuta hoda od njihovog glavnog kolodvora (zaboravih naziv - ako netko napise, sjetit cu se Wink). Adresa, pa da provjerite aktualno stanje:

Dominik Panzio
1146 Budapest, Chazar A. u. 3.
Tel/Fax: (36-1) 343-7655

Inace, nocenje u Becu ne bih preporucio. To je dosta skup grad, a za jednu noc necete nesto puno vidjeti. Bolje ulupajte jedan dan na Balatonu. Very Happy

A u Becu prosvrljajte par sati okolo (npr. po Prateru).

Dobar provod! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 11:01 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Apsolventsko Citirajte i odgovorite

Glasam za Skandinaviju; pristala bih jos na Eng/Irska; Njemacka (bez Austrije). Trebali bismo bodovati prijedloge nekim rasponom bodova, ne samo birati jednog.
Glasam za Skandinaviju; pristala bih jos na Eng/Irska; Njemacka (bez Austrije). Trebali bismo bodovati prijedloge nekim rasponom bodova, ne samo birati jednog.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maroje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (08:49:56)
Postovi: (8F)16
Sarma = la pohva - posuda
51 = 55 - 4

PostPostano: 19:01 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj prijedlog je Irska, ali i Skandinavija dobro zvuči (naročito Finska). Neka se barem glasači jave!
Moj prijedlog je Irska, ali i Skandinavija dobro zvuči (naročito Finska). Neka se barem glasači jave!




Zadnja promjena: Maroje; 11:30 ned, 9. 11. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivanx
Gost





PostPostano: 20:59 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maroje"]Moj prijedlog je Irska, ali i Skandinavija dobro zvuči (naročito Finska). Neka se barem glasači jave! :cry:[/quote]

Evo ja sam daleko od apsolventskog putovanja , ali ljudi Irska je [b]ZAKON[/b] jest da je skupo (avion i to ) .Sigurno ćete se dobro zabaviti što je valjda i cilj putovanja . Bio ,vidio i vratio se sa osmjehom koji nije silazio s lica mjesec dana . Svi su bježali od mene jer su znali da ću daviti s Irskom .
Maroje (napisa):
Moj prijedlog je Irska, ali i Skandinavija dobro zvuči (naročito Finska). Neka se barem glasači jave! Crying or Very sad


Evo ja sam daleko od apsolventskog putovanja , ali ljudi Irska je ZAKON jest da je skupo (avion i to ) .Sigurno ćete se dobro zabaviti što je valjda i cilj putovanja . Bio ,vidio i vratio se sa osmjehom koji nije silazio s lica mjesec dana . Svi su bježali od mene jer su znali da ću daviti s Irskom .


[Vrh]
dvlah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (19:12:25)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:19 pon, 31. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam glasovao za Skandinavijske Zemlje. :oops: :) :tree:
A moze i Irska. :?: :arrow: :(
Ja sam glasovao za Skandinavijske Zemlje. Embarassed Smile Christmas Tree
A moze i Irska. Question Arrow Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 0:07 čet, 3. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=violet]Ja mislim da treba pazit na 2 stvari:
1. da se moze tulumarit ako i nisi Bill Gates (po novcaniku, mislim, nastranu to sto on vjerojatno ne prepoznaje okus pive jer je to za zloceste decke koji su ga tukli u skoli)
2. da se ima sto za vidjet osim unutrasnjosti klubova i pivnica

Zato mislim da su price kao sto su Skandinavija, Irska (koju, btw, obozavam), Engleska i sl. preskuope za ovakav tip putovanja, tj. da ne treba traziti od cijele generacije "Ako idete s nama, otvorite novcanike.", nego za ovakvo putovanje izabrati zemlju s pristupacnijim cijenama, a jos uvijek bogatom povijesti. Ergo, zemlju koja je BILA bogata, a sada vise nije; a zemlje s egzoticnim cijenama ostaviti za osobna putovanja u manjem drustvu- kad kome financijski odgovara.
Ja sam za Prag, i mislim da bi bilo dobro ici s generacijom iznad nas koji vec idu tamo, jer 1)lakse je napuniti bus; 2)vise ljudi=manje love; 3)imaju fora ljudi u generaciji (a mozda i pokoju gitaru).
Toliko od mene.[/color]
Ja mislim da treba pazit na 2 stvari:
1. da se moze tulumarit ako i nisi Bill Gates (po novcaniku, mislim, nastranu to sto on vjerojatno ne prepoznaje okus pive jer je to za zloceste decke koji su ga tukli u skoli)
2. da se ima sto za vidjet osim unutrasnjosti klubova i pivnica

Zato mislim da su price kao sto su Skandinavija, Irska (koju, btw, obozavam), Engleska i sl. preskuope za ovakav tip putovanja, tj. da ne treba traziti od cijele generacije "Ako idete s nama, otvorite novcanike.", nego za ovakvo putovanje izabrati zemlju s pristupacnijim cijenama, a jos uvijek bogatom povijesti. Ergo, zemlju koja je BILA bogata, a sada vise nije; a zemlje s egzoticnim cijenama ostaviti za osobna putovanja u manjem drustvu- kad kome financijski odgovara.
Ja sam za Prag, i mislim da bi bilo dobro ici s generacijom iznad nas koji vec idu tamo, jer 1)lakse je napuniti bus; 2)vise ljudi=manje love; 3)imaju fora ljudi u generaciji (a mozda i pokoju gitaru).
Toliko od mene.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:47 čet, 3. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"][color=violet]Ja mislim da treba pazit na 2 stvari:
1. da se moze tulumarit ako i nisi Bill Gates (po novcaniku, mislim, nastranu to sto on vjerojatno ne prepoznaje okus pive jer je to za zloceste decke koji su ga tukli u skoli)
2. da se ima sto za vidjet osim unutrasnjosti klubova i pivnica

Zato mislim da su price kao sto su Skandinavija, Irska (koju, btw, obozavam), Engleska i sl. preskuope za ovakav tip putovanja, tj. da ne treba traziti od cijele generacije "Ako idete s nama, otvorite novcanike.", nego za ovakvo putovanje izabrati zemlju s pristupacnijim cijenama, a jos uvijek bogatom povijesti. Ergo, zemlju koja je BILA bogata, a sada vise nije; a zemlje s egzoticnim cijenama ostaviti za osobna putovanja u manjem drustvu- kad kome financijski odgovara.
Ja sam za Prag, i mislim da bi bilo dobro ici s generacijom iznad nas koji vec idu tamo, jer 1)lakse je napuniti bus; 2)vise ljudi=manje love; 3)imaju fora ljudi u generaciji (a mozda i pokoju gitaru).
Toliko od mene.[/color][/quote]
Martinab potpuno se slažem :) .
Ljudi u krajnjem slučaju nije bitno gdje idete .Cilj jednog takvog putovanja je da se doooooooobro zabavite (ljudi koji su ta putovanja već "odradili" ne sjećaju se gdje su bili -ups mislim oni koje ja znam). :wink:
Martinab (napisa):
Ja mislim da treba pazit na 2 stvari:
1. da se moze tulumarit ako i nisi Bill Gates (po novcaniku, mislim, nastranu to sto on vjerojatno ne prepoznaje okus pive jer je to za zloceste decke koji su ga tukli u skoli)
2. da se ima sto za vidjet osim unutrasnjosti klubova i pivnica

Zato mislim da su price kao sto su Skandinavija, Irska (koju, btw, obozavam), Engleska i sl. preskuope za ovakav tip putovanja, tj. da ne treba traziti od cijele generacije "Ako idete s nama, otvorite novcanike.", nego za ovakvo putovanje izabrati zemlju s pristupacnijim cijenama, a jos uvijek bogatom povijesti. Ergo, zemlju koja je BILA bogata, a sada vise nije; a zemlje s egzoticnim cijenama ostaviti za osobna putovanja u manjem drustvu- kad kome financijski odgovara.
Ja sam za Prag, i mislim da bi bilo dobro ici s generacijom iznad nas koji vec idu tamo, jer 1)lakse je napuniti bus; 2)vise ljudi=manje love; 3)imaju fora ljudi u generaciji (a mozda i pokoju gitaru).
Toliko od mene.

Martinab potpuno se slažem Smile .
Ljudi u krajnjem slučaju nije bitno gdje idete .Cilj jednog takvog putovanja je da se doooooooobro zabavite (ljudi koji su ta putovanja već "odradili" ne sjećaju se gdje su bili -ups mislim oni koje ja znam). Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Baba Trachara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2003. (23:02:52)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:16 pon, 7. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma jeste vi meni silni!
:D Zasto ne odete na hrvatsku lijepu obalu? Tak i onak necete nista gledati znamenitosti vani. Vecina ce vas biti pijano skoro non stop, i traziti nesto toplo da baci pod (u) sebe. Dajte meni pare, a ja cu vas odvesti na najbolje mjesto za lude provode :-)
Ma jeste vi meni silni!
Very Happy Zasto ne odete na hrvatsku lijepu obalu? Tak i onak necete nista gledati znamenitosti vani. Vecina ce vas biti pijano skoro non stop, i traziti nesto toplo da baci pod (u) sebe. Dajte meni pare, a ja cu vas odvesti na najbolje mjesto za lude provode Smile



_________________
Vi ste moja omiljena zanimacija!
Hi hi hi!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 0:29 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Baba Trachara"]Ma jeste vi meni silni!
:D Zasto ne odete na hrvatsku lijepu obalu? Tak i onak necete nista gledati znamenitosti vani. Vecina ce vas biti pijano skoro non stop, i traziti nesto toplo da baci pod (u) sebe. Dajte meni pare, a ja cu vas odvesti na najbolje mjesto za lude provode :-)[/quote]

khaj?? :grab:
Baba Trachara (napisa):
Ma jeste vi meni silni!
Very Happy Zasto ne odete na hrvatsku lijepu obalu? Tak i onak necete nista gledati znamenitosti vani. Vecina ce vas biti pijano skoro non stop, i traziti nesto toplo da baci pod (u) sebe. Dajte meni pare, a ja cu vas odvesti na najbolje mjesto za lude provode Smile


khaj?? #Bluegrab


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 1:03 pet, 11. 4. 2003    Naslov: flashback pametnih mejlova o apsolvenckom...kraj iznevjeruje Citirajte i odgovorite

[color=red]dobar dan![/color]
[color=green]dobar dan...[/color]
[color=red]ja sam apsolvent i ja idem na putovanje!
i to idem u prag.
i to pjeske.
ili busom ako bas budem morao!
i otvorit cu si prozor na krovu ako mi bude vruce!
i idem sam!
mi svi idemo sami!
al idemo skupa sami, da nam se isplati!
i da...
ako neko ima onaj otocic s palmom za napuhavanje neg ga obavezno uzme, tak da se mozemo igrat rata u bazenu.
ja cu si uzet fotelju za bazen.
zelenu.
jako je ljepa.
[/color]
[color=green]da.... ljepa...[/color]
[color=red]to sam i rekao.
ako neko ima pitanja nek pita zmaka.
zmak zna razne odgovore.
znam i ja neke.
al to me nikad nitko ne pita...
sta jos...
[/color]
[color=green]jos...[/color]
[color=red]jos bi samo htio rec da se na put obavezno poneseju:
lojtre,
grablje,
sanjke (i kacige),
vile (ali samo dobre),
one ogromne bacve za kiseljenje zelja,
par videokazeta s normalnofobijom,
i ostale.
korisne stvari.
[/color]
[color=green]dobro.
[/color]
[color=red]i da, jucer je netko dobar i drag naljepio program za budimpesta-prag-bec na vrata fucksa sto se po izlasku moze uociti te primjetiti kako je to ljepo. mogu se dodat jos dva super dvorca, nadoplata za svaki je pet (pet) eura, s tim da jedan ima najvecu zbirku hladnog oruzja (sve osim napalma) u europi, a drugi je samo super. ima nekave stenge koje idu ukrug i djeluje jako srednjevjecno...
nadam se da nisam bio bas skroz kontrproduktivan i da cu ipak ic sam s tih dvajspet ljudi na koje racunam da ce me zabavljat... jer... mi je tak ipak ljepse.
nasao sam kodamu koja jede smajlice.
nemam pojma koja je poruka toga, al strasno su mi super kodame...
:eating:
[/color]
dobar dan!
dobar dan...
ja sam apsolvent i ja idem na putovanje!
i to idem u prag.
i to pjeske.
ili busom ako bas budem morao!
i otvorit cu si prozor na krovu ako mi bude vruce!
i idem sam!
mi svi idemo sami!
al idemo skupa sami, da nam se isplati!
i da...
ako neko ima onaj otocic s palmom za napuhavanje neg ga obavezno uzme, tak da se mozemo igrat rata u bazenu.
ja cu si uzet fotelju za bazen.
zelenu.
jako je ljepa.

da.... ljepa...
to sam i rekao.
ako neko ima pitanja nek pita zmaka.
zmak zna razne odgovore.
znam i ja neke.
al to me nikad nitko ne pita...
sta jos...

jos...
jos bi samo htio rec da se na put obavezno poneseju:
lojtre,
grablje,
sanjke (i kacige),
vile (ali samo dobre),
one ogromne bacve za kiseljenje zelja,
par videokazeta s normalnofobijom,
i ostale.
korisne stvari.

dobro.

i da, jucer je netko dobar i drag naljepio program za budimpesta-prag-bec na vrata fucksa sto se po izlasku moze uociti te primjetiti kako je to ljepo. mogu se dodat jos dva super dvorca, nadoplata za svaki je pet (pet) eura, s tim da jedan ima najvecu zbirku hladnog oruzja (sve osim napalma) u europi, a drugi je samo super. ima nekave stenge koje idu ukrug i djeluje jako srednjevjecno...
nadam se da nisam bio bas skroz kontrproduktivan i da cu ipak ic sam s tih dvajspet ljudi na koje racunam da ce me zabavljat... jer... mi je tak ipak ljepse.
nasao sam kodamu koja jede smajlice.
nemam pojma koja je poruka toga, al strasno su mi super kodame...
#Eating smiley


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:48 uto, 15. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue][/color]
Ok, da i ja kazem svoje misljenje. Kao prvo glas sam dala za Cesku.
Skandinavija, istina, djeluje jako primamljivo, ali nitko jos nije dao konkretnu ponudu tako da zaista nemamo pojma sta, gdje, kada, KOLIKO...
Osim toga, s ovim drustvom koje ide u Cesku bit ce garantirano veselo i nezaboravno....ma moram nas malo hvalit


:BIG:

Ok, da i ja kazem svoje misljenje. Kao prvo glas sam dala za Cesku.
Skandinavija, istina, djeluje jako primamljivo, ali nitko jos nije dao konkretnu ponudu tako da zaista nemamo pojma sta, gdje, kada, KOLIKO...
Osim toga, s ovim drustvom koje ide u Cesku bit ce garantirano veselo i nezaboravno....ma moram nas malo hvalit


#Big smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 11:46 sri, 16. 4. 2003    Naslov: al ja znam da nisam sam, ja znam da nisaaam saaaam!! Citirajte i odgovorite

[color=red]uuuu![/color]
:banana:
[color=red]kako ce nam super bit na ces-karanju!

a vec sam mislio da cu morat ovjdje ostat pricat sam sa sobom. i gdje da u ovom krajevima nabavim soba?!...
sve su to urote protiv!
kad sam pogledao popisd sa smajlicima... jednostavno sam ti morao ovog poslati. i istetovirat cu si astrea po intimnim djelovima. napr. ispot pastuha. [/color]
:lilangel:
[color=red]i dobit ce ga svatko ko krene s nama na put i pristane da mu se rade pervezarije dok spava!
ti si to pristala naravno po difoltu...
ovo ce biti klimaks celicenja!
[/color]
:twisted:
[color=green]

pusa svima koji je ne zele...[/color]
uuuu!
Dancing banana
kako ce nam super bit na ces-karanju!

a vec sam mislio da cu morat ovjdje ostat pricat sam sa sobom. i gdje da u ovom krajevima nabavim soba?!...
sve su to urote protiv!
kad sam pogledao popisd sa smajlicima... jednostavno sam ti morao ovog poslati. i istetovirat cu si astrea po intimnim djelovima. napr. ispot pastuha.

#Lil angel
i dobit ce ga svatko ko krene s nama na put i pristane da mu se rade pervezarije dok spava!
ti si to pristala naravno po difoltu...
ovo ce biti klimaks celicenja!

Twisted Evil


pusa svima koji je ne zele...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:44 pon, 21. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lol:
[color=green][/color]Ha, Dudo....ne znam...mislim da sam ja vec odavno dobroooo ocelicala....i nema vise!
[color=darkred][/color]i namoj tetovirat moj nick po tijelu..bit ce mi neugodno
:oops:
kad ga zarastu dlake....naci ga....kroz pustinju i prasumu
Laughing
Ha, Dudo....ne znam...mislim da sam ja vec odavno dobroooo ocelicala....i nema vise!
i namoj tetovirat moj nick po tijelu..bit ce mi neugodno
Embarassed
kad ga zarastu dlake....naci ga....kroz pustinju i prasumu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 0:01 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Polako se približava kraj vremena kojeg sam proglasio za prikupljanje emocija oko destinacije apsolventskog putovanja. Glasova nije baš previše, ne znam znači li nešto turističkoj agenciji brojka 15?
Odlazeći na večeru u SC primjetio sam u izlogu agencije "Student" nekoliko ponuda putovanja koje odgovaraju. Npr. nude Skandinaviju za oko 5000. Ajmo lagano prošetati se do nekoliko agencija, vidjeti što nude a odgovara i poslati na forum da raspravimo. Ili još bolje, možemo otvoriti novi topic i pitati agencije da same stave svoje ponude ovamo.
Nakraju, preostaje nam i starija generacija (Češka). Mogao bi netko poslati plan i cijenu tog putovanja.
Polako se približava kraj vremena kojeg sam proglasio za prikupljanje emocija oko destinacije apsolventskog putovanja. Glasova nije baš previše, ne znam znači li nešto turističkoj agenciji brojka 15?
Odlazeći na večeru u SC primjetio sam u izlogu agencije "Student" nekoliko ponuda putovanja koje odgovaraju. Npr. nude Skandinaviju za oko 5000. Ajmo lagano prošetati se do nekoliko agencija, vidjeti što nude a odgovara i poslati na forum da raspravimo. Ili još bolje, možemo otvoriti novi topic i pitati agencije da same stave svoje ponude ovamo.
Nakraju, preostaje nam i starija generacija (Češka). Mogao bi netko poslati plan i cijenu tog putovanja.




Zadnja promjena: mate; 0:39 pon, 28. 4. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:10 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mate"]Polako se približava kraj vremena kojeg sam proglasio za prikupljanje emocija oko destinacije apsolventskog putovanja. Glasova nije baš previše, ne znam znači li nešto turističkoj agenciji brojka 15?
Odlazeći na večeru u SC primjetio sam u izlogu agencije "Student" nekoliko ponuda putovanja koje odgovaraju. Npr. nude Skandinaviju za oko 5000. Ajmo lagano prošetati se do nekoliko agencija, vidjeti što nude a odgovara i poslati na forum da raspravimo. Ili još bolje, možemo otvoriti novi topic i pitati agencije da same stave svoje ponude ovamo.[/quote]

Nece ti agencije ici po sumnjivim forumima i postati svoje vrijedne ponude... :lol:

Prijedlog: nabavite prijedloge za Skandinaviju i Cesku, te [b]ne jako skupe[/b] za Irsku/Englesku i postajte ovdje (na ovaj forum, ali kao odvojeni topic). Za drugo jednostavno nema interesa... :?

Ne znam koliko je Forum reprezentativan. Vecina ce vas slijediti kud god da idete, ali ne znam je l' to dosta... :|

Sretno s organizacijom!
mate (napisa):
Polako se približava kraj vremena kojeg sam proglasio za prikupljanje emocija oko destinacije apsolventskog putovanja. Glasova nije baš previše, ne znam znači li nešto turističkoj agenciji brojka 15?
Odlazeći na večeru u SC primjetio sam u izlogu agencije "Student" nekoliko ponuda putovanja koje odgovaraju. Npr. nude Skandinaviju za oko 5000. Ajmo lagano prošetati se do nekoliko agencija, vidjeti što nude a odgovara i poslati na forum da raspravimo. Ili još bolje, možemo otvoriti novi topic i pitati agencije da same stave svoje ponude ovamo.


Nece ti agencije ici po sumnjivim forumima i postati svoje vrijedne ponude... Laughing

Prijedlog: nabavite prijedloge za Skandinaviju i Cesku, te ne jako skupe za Irsku/Englesku i postajte ovdje (na ovaj forum, ali kao odvojeni topic). Za drugo jednostavno nema interesa... Confused

Ne znam koliko je Forum reprezentativan. Vecina ce vas slijediti kud god da idete, ali ne znam je l' to dosta... Neutral

Sretno s organizacijom!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan