Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

[size=18]Trachevi[/size]

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Baba Trachara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2003. (23:02:52)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:09 pet, 11. 4. 2003    Naslov: [size=18]Trachevi[/size] Citirajte i odgovorite

Nije moje ime slucajno. Dodjoh ovdje ne bili nasla stogod zanimljivog za trachanje, no medjutim, izgleda da nema nista zanimljivoga. Zato evo inicijativa od strane mene. Neka svatko posalje neki dobar trach koji je cuo(la) u posljednje vrijeme, vezano uz ljude i dogadjaje s faksa.

Prvo ja (da ubijem tremu): jedan asistent, za kojeg se gotovo sigurno misli da je orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika), on to nije. Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam. Provest cemo temeljitu istragu, a ako rezultati ne budu za javnost (npr. ima samo jedno oko, ili 3 ruke) svejedno ce ih javnost saznat :twisted:
Nije moje ime slucajno. Dodjoh ovdje ne bili nasla stogod zanimljivog za trachanje, no medjutim, izgleda da nema nista zanimljivoga. Zato evo inicijativa od strane mene. Neka svatko posalje neki dobar trach koji je cuo(la) u posljednje vrijeme, vezano uz ljude i dogadjaje s faksa.

Prvo ja (da ubijem tremu): jedan asistent, za kojeg se gotovo sigurno misli da je orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika), on to nije. Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam. Provest cemo temeljitu istragu, a ako rezultati ne budu za javnost (npr. ima samo jedno oko, ili 3 ruke) svejedno ce ih javnost saznat Twisted Evil



_________________
Vi ste moja omiljena zanimacija!
Hi hi hi!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:09 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Re: Trachevi Citirajte i odgovorite

[quote="Baba Trachara"]Nije moje ime slucajno. Dodjoh ovdje ne bili nasla stogod zanimljivog za trachanje, no medjutim, izgleda da nema nista zanimljivoga.[/quote]

Ajd' pogledaj sto pise ispod naslova Foruma... "[i][b]Za podrsku nastavi[/b][/i]" :shock: Cini mi se da si na krivom mjestu...

[quote="Baba Trachara"]Prvo ja (da ubijem tremu): jedan asistent, za kojeg se gotovo sigurno misli da je orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika), on to nije. Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam. Provest cemo temeljitu istragu, a ako rezultati ne budu za javnost (npr. ima samo jedno oko, ili 3 ruke) svejedno ce ih javnost saznat :twisted:[/quote]

Koliko god tebi ovo bilo zanimljivo i intrigantno, nije u redu iz vise razloga:

1. Intimni zivot zaposlenih na faxu bas i nije briga studenata. Kako bi se vi osjecali da vam netko tako cacka po (privatnom) zivotu?

2. Gornja karakterizacija "[i]orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika)[/i]" je prilicno neukusna. Necu reci da me nije zainteresiralo o kome je rijec, ali mislim da tome ipak nije mjesto ovdje. Imenujes li doticnu osobu, topic nestaje cim ga vidim. [b]Poanta Foruma nije vrijedjanje, insinuiranje ili ista takvoga.[/b]

3. Ruganje osoblju (text u smislu "tko bi ocekivao da i taj ima curu?!?") je krajnje bezobrazno i ne spada pod akademski nacin razgovora.

4. "[i]Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam.[/i]"
Zato jer te se ne tice. :evil:

Za sada cu ostaviti topic (u zelji da ipak djeluje edukativno, tj. da prestane praksa pravljenja gluposti po Forumu), uz naglasak da pazite sta pisete... Nadam se da necu zazaliti... :roll:
Baba Trachara (napisa):
Nije moje ime slucajno. Dodjoh ovdje ne bili nasla stogod zanimljivog za trachanje, no medjutim, izgleda da nema nista zanimljivoga.


Ajd' pogledaj sto pise ispod naslova Foruma... "Za podrsku nastavi" Shocked Cini mi se da si na krivom mjestu...

Baba Trachara (napisa):
Prvo ja (da ubijem tremu): jedan asistent, za kojeg se gotovo sigurno misli da je orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika), on to nije. Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam. Provest cemo temeljitu istragu, a ako rezultati ne budu za javnost (npr. ima samo jedno oko, ili 3 ruke) svejedno ce ih javnost saznat Twisted Evil


Koliko god tebi ovo bilo zanimljivo i intrigantno, nije u redu iz vise razloga:

1. Intimni zivot zaposlenih na faxu bas i nije briga studenata. Kako bi se vi osjecali da vam netko tako cacka po (privatnom) zivotu?

2. Gornja karakterizacija "orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika)" je prilicno neukusna. Necu reci da me nije zainteresiralo o kome je rijec, ali mislim da tome ipak nije mjesto ovdje. Imenujes li doticnu osobu, topic nestaje cim ga vidim. Poanta Foruma nije vrijedjanje, insinuiranje ili ista takvoga.

3. Ruganje osoblju (text u smislu "tko bi ocekivao da i taj ima curu?!?") je krajnje bezobrazno i ne spada pod akademski nacin razgovora.

4. "Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam."
Zato jer te se ne tice. Evil or Very Mad

Za sada cu ostaviti topic (u zelji da ipak djeluje edukativno, tj. da prestane praksa pravljenja gluposti po Forumu), uz naglasak da pazite sta pisete... Nadam se da necu zazaliti... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 12:00 pet, 11. 4. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Samohrana Majka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (11:08:39)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:11 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim toga ak sam dobro shvatila trač je da neko [b]nije[/b] peder. Jakog mi trača... :roll:
Osim toga ak sam dobro shvatila trač je da neko nije peder. Jakog mi trača... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:07 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Samohrana Majka"]Osim toga ak sam dobro shvatila trač je da neko [b]nije[/b] xxxx. Jakog mi trača... :roll:[/quote]

Svim korisnicima Foruma: [b]ovakvu terminologiju necemo tolerirati![/b] Procitajte [url=http://degiorgi.math.hr/forum/]uputu na uvodnoj stranici[/url] i [b]pridrzavajte se pravila ponasanja![/b]

Hvala
Samohrana Majka (napisa):
Osim toga ak sam dobro shvatila trač je da neko nije xxxx. Jakog mi trača... Rolling Eyes


Svim korisnicima Foruma: ovakvu terminologiju necemo tolerirati! Procitajte uputu na uvodnoj stranici i pridrzavajte se pravila ponasanja!

Hvala



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:50 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

... e baba i samohrana stvarno ste loše zabrijale ...mislim postoje druga mjesta za ovakve neukusne stvari ...kao npr. ispred automata za kavu na faksu ili još bolje u Tangenti ... osobno mi se okreće želudac na ovakve stvari i kako vsego napisa ovo fakat nije mjesto za takve gadosti koje baba piše ...
... e baba i samohrana stvarno ste loše zabrijale ...mislim postoje druga mjesta za ovakve neukusne stvari ...kao npr. ispred automata za kavu na faksu ili još bolje u Tangenti ... osobno mi se okreće želudac na ovakve stvari i kako vsego napisa ovo fakat nije mjesto za takve gadosti koje baba piše ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Baba Trachara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2003. (23:02:52)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:15 sub, 12. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]Ajd' pogledaj sto pise ispod naslova Foruma... [/i]
Ja pogledala!
[size=18][b][i]Off-topic forum gdje možete raditi štogod, dok god je u granicama akademskog ponašanja.[/i][/b][/size]
Što se tiče akademskog ponašanja, zar ja ne smijem napisati neki trach o osobi kojoj sam ukrala nadimak? Ako ćemo zabrazdit u srž problema: zašto njima ne braniš takvo ponašanje? I ono tamo s Drmačem...

[i]1. Intimni zivot zaposlenih na faxu bas i nije briga studenata. Kako bi se vi osjecali da vam netko tako cacka po (privatnom) zivotu? [/i]
[b]ODGOVOR:[/b] Mislim da nas se to tiče i to jako! Ipak su to osobe koje nam dijele ocjene, pa ako ih ne upoznamo, kako ćemo se obraniti kad nas bez razloga sruše ili skinu 5 bodova samo da ne dobijemo 5? Opet se vraćam na Drmača. Njegovo bračno stanje nije intimni život zaposlenih na faksu? :evil: Osim toga, po mom se životu čačka i previše, ali ja ne pravim od buhe slona. Ovo je slobodna zemlja, svatko može pričat što želi! Za razliku od tracheva o meni, ja iznosim samo istinu :x

[i]2. Gornja karakterizacija "orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika)" je prilicno neukusna. Necu reci da me nije zainteresiralo o kome je rijec, ali mislim da tome ipak nije mjesto ovdje. Imenujes li doticnu osobu, topic nestaje cim ga vidim. Poanta Foruma nije vrijedjanje, insinuiranje ili ista takvoga. [/i]
[b]ODGOVOR:[/b] Nije to neukusno, to je nešto sto se događa svaki dan oko nas. A to što se neki možda boje da njih neki takav ne napadne, pa ne primjećuje da ih na faksu ima malo više od jednog, njihov problem. Nekad je bilo čudno vidit ženu u hlačama a sada sve nose hlače. Isto tako ćemo uskoro gledati i takve parove kao nešto sasvim normalno! P.S. nisam luda da nikoga imenujem. Znam svoj posao. Cilj ovoga nije nekoga uvrijediti nego se samo malo zabaviti. Da sam napisala nešto o nekom poznatom pjevaču, npr. Akiju, da je mrtav pijan pišao po stolovima u jednom bircu, ne bi ništa rekao?

[i]3. Ruganje osoblju (text u smislu "tko bi ocekivao da i taj ima curu?!?") je krajnje bezobrazno i ne spada pod akademski nacin razgovora. [/i]
[b]ODGOVOR:[/b] Ovo nije bilo tome ni slično! Nisam se rugala. Čak ću reći da mi je bilo čudno što nema curu. Danas svatko može imat curu. Gdje ja tu kršim norme akademskog razgovora (osim ono kad sam napisala za Akija :oops: )

[i]4. "Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam."
Zato jer te se ne tice. [/i]
[b]ODGOVOR:[/b] Kak ti možeš znati da me se to ne tiče? Možda me naljutio zbog nečega pa mu se osvećujem (pa ti mene ljuti!) A možda sam ja ta cura, pa mi smeta što me ne pokazuje :wink:
Ajd' pogledaj sto pise ispod naslova Foruma...
Ja pogledala!
Off-topic forum gdje možete raditi štogod, dok god je u granicama akademskog ponašanja.
Što se tiče akademskog ponašanja, zar ja ne smijem napisati neki trach o osobi kojoj sam ukrala nadimak? Ako ćemo zabrazdit u srž problema: zašto njima ne braniš takvo ponašanje? I ono tamo s Drmačem...

1. Intimni zivot zaposlenih na faxu bas i nije briga studenata. Kako bi se vi osjecali da vam netko tako cacka po (privatnom) zivotu?
ODGOVOR: Mislim da nas se to tiče i to jako! Ipak su to osobe koje nam dijele ocjene, pa ako ih ne upoznamo, kako ćemo se obraniti kad nas bez razloga sruše ili skinu 5 bodova samo da ne dobijemo 5? Opet se vraćam na Drmača. Njegovo bračno stanje nije intimni život zaposlenih na faksu? Evil or Very Mad Osim toga, po mom se životu čačka i previše, ali ja ne pravim od buhe slona. Ovo je slobodna zemlja, svatko može pričat što želi! Za razliku od tracheva o meni, ja iznosim samo istinu Mad

2. Gornja karakterizacija "orijentiran prema svome spolu (zbog feminiziranih pokreta, govora te zivotnih navika)" je prilicno neukusna. Necu reci da me nije zainteresiralo o kome je rijec, ali mislim da tome ipak nije mjesto ovdje. Imenujes li doticnu osobu, topic nestaje cim ga vidim. Poanta Foruma nije vrijedjanje, insinuiranje ili ista takvoga.
ODGOVOR: Nije to neukusno, to je nešto sto se događa svaki dan oko nas. A to što se neki možda boje da njih neki takav ne napadne, pa ne primjećuje da ih na faksu ima malo više od jednog, njihov problem. Nekad je bilo čudno vidit ženu u hlačama a sada sve nose hlače. Isto tako ćemo uskoro gledati i takve parove kao nešto sasvim normalno! P.S. nisam luda da nikoga imenujem. Znam svoj posao. Cilj ovoga nije nekoga uvrijediti nego se samo malo zabaviti. Da sam napisala nešto o nekom poznatom pjevaču, npr. Akiju, da je mrtav pijan pišao po stolovima u jednom bircu, ne bi ništa rekao?

3. Ruganje osoblju (text u smislu "tko bi ocekivao da i taj ima curu?!?") je krajnje bezobrazno i ne spada pod akademski nacin razgovora.
ODGOVOR: Ovo nije bilo tome ni slično! Nisam se rugala. Čak ću reći da mi je bilo čudno što nema curu. Danas svatko može imat curu. Gdje ja tu kršim norme akademskog razgovora (osim ono kad sam napisala za Akija Embarassed )

4. "Naime, ima curu vec jako dugo, ali ju bas i ne pokazuje u javnosti. Razlog jos uvijek ne znam."
Zato jer te se ne tice.

ODGOVOR: Kak ti možeš znati da me se to ne tiče? Možda me naljutio zbog nečega pa mu se osvećujem (pa ti mene ljuti!) A možda sam ja ta cura, pa mi smeta što me ne pokazuje Wink



_________________
Vi ste moja omiljena zanimacija!
Hi hi hi!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:50 sub, 12. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

1.1. Sto se Drmaca tice, on zna za tu raspravu i zabavna mu je. Besides, bracno stanje je po svojoj prirodi javni podatak; seksualna orjentacija nije.

1.2. Kakve veze imaju seksualna orjentacija i egzistencija cure/decka s tvojom ocjenom?

2. Neukusna je tvoja karakterizacija osobe kao homoseksualne jer te se to ne tice. A i nemas nacina da to provjeris (ako imas, rjesite svoje probleme privatno).

3. Rekoh kako je napisano. Djeca Foruma ne citaju misli...

4. Ako si mu cura ili te razljutio, raspravite to privatno. Napad na osobu, pogotovo ovako - vjerojatno - iza ledja, nije primjeren.

:pm:

Mislim da smo rekli sto imamo. Zelis li nastaviti raspravu, posalji mi private message. Forumasi su ocito odbili spustati se ovako nisko, pa cu zalockati topic kako ne bi bio magnet za ostale newbe-je kojima se rade problemi tamo gdje ih ne treba...
1.1. Sto se Drmaca tice, on zna za tu raspravu i zabavna mu je. Besides, bracno stanje je po svojoj prirodi javni podatak; seksualna orjentacija nije.

1.2. Kakve veze imaju seksualna orjentacija i egzistencija cure/decka s tvojom ocjenom?

2. Neukusna je tvoja karakterizacija osobe kao homoseksualne jer te se to ne tice. A i nemas nacina da to provjeris (ako imas, rjesite svoje probleme privatno).

3. Rekoh kako je napisano. Djeca Foruma ne citaju misli...

4. Ako si mu cura ili te razljutio, raspravite to privatno. Napad na osobu, pogotovo ovako - vjerojatno - iza ledja, nije primjeren.

Poziv za preseljenje u Private Message

Mislim da smo rekli sto imamo. Zelis li nastaviti raspravu, posalji mi private message. Forumasi su ocito odbili spustati se ovako nisko, pa cu zalockati topic kako ne bi bio magnet za ostale newbe-je kojima se rade problemi tamo gdje ih ne treba...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan