Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izasao je civ4,jeeeee!!!! ;))

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 21:24 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Izasao je civ4,jeeeee!!!! ;)) Citirajte i odgovorite

Svi koji su igrali prijasnje civilizatione znaju cemu se toliko veselim :D .
Novi nastavak je navodno jos bolji i stvara veći ovisnički efekt poznat kao "sindrom jos samo jednog poteza" (SJSJP). 8)
Moj frizider se puni red bullovima,faks pada u drugi plan;vrijeme je za jos jedanput pokorit svijet. :bananagreen: :bananared: :bananajoy:
Svi koji su igrali prijasnje civilizatione znaju cemu se toliko veselim Very Happy .
Novi nastavak je navodno jos bolji i stvara veći ovisnički efekt poznat kao "sindrom jos samo jednog poteza" (SJSJP). Cool
Moj frizider se puni red bullovima,faks pada u drugi plan;vrijeme je za jos jedanput pokorit svijet. Zelena banana (konacno jedna normalna) Crvena banana Veeeeeliko veselje!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 21:37 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo je sretna i vesela vjest, ali mislim da moja kanta to nece moc pogonit, sto je u neku ruku i dobro.
Ovo je sretna i vesela vjest, ali mislim da moja kanta to nece moc pogonit, sto je u neku ruku i dobro.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 2:21 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a mene je uvijek zanimalo sto ljudi vide u tim kompijuterskim igricama?
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?
:roll:
a mene je uvijek zanimalo sto ljudi vide u tim kompijuterskim igricama?
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?
Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:23 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]a mene je uvijek zanimalo sto ljudi vide u tim kompijuterskim igricama?
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?[/quote]

Nisi naisla na The Pravu (tm). :gg:

:bow: Civilizacija je definitivno The Thing (ne najbolja, ali u samom vrhu). :g:
bily (napisa):
a mene je uvijek zanimalo sto ljudi vide u tim kompijuterskim igricama?
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?


Nisi naisla na The Pravu (tm). Mr Green being very Greeen indeed

I bow before you Civilizacija je definitivno The Thing (ne najbolja, ali u samom vrhu). Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 19:56 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]a mene je uvijek zanimalo sto ljudi vide u tim kompijuterskim igricama?
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?
:roll:[/quote]

Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista (osim onoga sta sam naveo u drugoj raspravi).

Da smo svi isti bilo bi dosadno.
bily (napisa):
a mene je uvijek zanimalo sto ljudi vide u tim kompijuterskim igricama?
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?
Rolling Eyes


Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista (osim onoga sta sam naveo u drugoj raspravi).

Da smo svi isti bilo bi dosadno.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 20:07 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

morph, samo nam nemoj dogodine plakat kako nisi uspio dat drugu godinu i kako moras u bolonju... [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1874&highlight=]sjeti se[/url] kako ti je bilo [i]super[/i] kad si prosli put zabusavao :)
ne moras fax stavit u drugi plan da bi igrao CIV... mozes u prvi i pol :P al nemoj u drugi :)
morph, samo nam nemoj dogodine plakat kako nisi uspio dat drugu godinu i kako moras u bolonju... sjeti se kako ti je bilo super kad si prosli put zabusavao Smile
ne moras fax stavit u drugi plan da bi igrao CIV... mozes u prvi i pol Razz al nemoj u drugi Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 20:51 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?
:roll:[/quote]

Bilyca, ja mislim da si ti preziva :D :ok: da bi te nekaj tak nezivog zanimalo.. ;)
bily (napisa):
Khm khm pitam se zasto mene to nikada nije privlacilo?
Rolling Eyes


Bilyca, ja mislim da si ti preziva Very Happy O-kay! da bi te nekaj tak nezivog zanimalo.. Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:28 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]

Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista (osim onoga sta sam naveo u drugoj raspravi).

Da smo svi isti bilo bi dosadno.[/quote]


ne razumijem samo jednu stvar sada ovdje sta si se ti sad tako zapijenio, moje misljenje je bilo samo to da me nikada nisu privlacile igrice i tako reci to sam dozivljavala kao bezvezno sjedenje za kompom ...i koliko sam kuzila kod drugih ljudi s kojima bi se druzila dosta zatupe od toga

A sto se tice tvog razmisljanja o konjima :OT: iskreno ne zelim se pjenit i to cu ostavit samo na tebi i tvom razmisljanju ali mogu ti samo reci da mi je stvarno zao sto ne poznajes svijet i izvana i sto previse gledas u nesto sto nije toliko stvarno....
SickJedi (napisa):


Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista (osim onoga sta sam naveo u drugoj raspravi).

Da smo svi isti bilo bi dosadno.



ne razumijem samo jednu stvar sada ovdje sta si se ti sad tako zapijenio, moje misljenje je bilo samo to da me nikada nisu privlacile igrice i tako reci to sam dozivljavala kao bezvezno sjedenje za kompom ...i koliko sam kuzila kod drugih ljudi s kojima bi se druzila dosta zatupe od toga

A sto se tice tvog razmisljanja o konjima Off-topic iskreno ne zelim se pjenit i to cu ostavit samo na tebi i tvom razmisljanju ali mogu ti samo reci da mi je stvarno zao sto ne poznajes svijet i izvana i sto previse gledas u nesto sto nije toliko stvarno....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:27 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije se zapjenio; dao ti je lijepu paralelu - svatko ima svoje interese. 8)

A o stvarima koje "nisu stvarne", nema bas nesto smisla raspravljati na taj nacin. :roll: Ni Forum nije "stvaran", ali mislim da je itekako "stvarna" pomoc koju su mnogi ovdje dobili i koju ce, nadam se, i dalje dobijati. :D Analogno tome, zasto bi [b]uzitak[/b] igranja bio manje "stvaran", samo zato sto igra nije "stvarna"? :-k

Chill! ;)
Nije se zapjenio; dao ti je lijepu paralelu - svatko ima svoje interese. Cool

A o stvarima koje "nisu stvarne", nema bas nesto smisla raspravljati na taj nacin. Rolling Eyes Ni Forum nije "stvaran", ali mislim da je itekako "stvarna" pomoc koju su mnogi ovdje dobili i koju ce, nadam se, i dalje dobijati. Very Happy Analogno tome, zasto bi uzitak igranja bio manje "stvaran", samo zato sto igra nije "stvarna"? Think

Chill! Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 1:49 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedva cekam da izade "elderscrolls OBLIVION " 8) na mogu cijeli zivot staviti na pauzu barem na mjesec dana, ubiti bioritam (koji ni sada nije bas nesto :)) ,izgubiti prijatelje, itd. ( nadam se da ce izaci preko ljeta :) )
Jedva cekam da izade "elderscrolls OBLIVION " Cool na mogu cijeli zivot staviti na pauzu barem na mjesec dana, ubiti bioritam (koji ni sada nije bas nesto Smile) ,izgubiti prijatelje, itd. ( nadam se da ce izaci preko ljeta Smile )



_________________
Exploded Laughing "When I was five, my uncle was decapitated by a watermelon."
--Dave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 7:23 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

sta vam znaci da nesto nije STVARNO? da je virtualno? virtualno je, ali samo u nekim djelovima. forum je itekako stvaran, jerbo inace mi svi zajedno patimo od nekakve [i]grupne shizofrenije[/i]
a igre su isto itekako stvarne jerbo cijela jedna industrija zivi od njih. igre su jednako "nestvarne" kao i filmovi i crtici... pa se ipak bily ne pjeni u raspravama o doticnima kako "ne poznajemo svijet i izvana" :lol:

[quote="PIPboy"]Jedva cekam da izade "elderscrolls OBLIVION " 8) na mogu cijeli zivot staviti na pauzu barem na mjesec dana, ubiti bioritam (koji ni sada nije bas nesto :)) ,izgubiti prijatelje, itd. ( nadam se da ce izaci preko ljeta :) )[/quote]
to ES IV ili V ... ?
ako je IV ... dzizuz, pa koliko dugo oni tjeraju ljude da cekaju... mada moram priznat da sam se ja totalno ohladila od ESa... iako bih rado odigrala Daggerfall :)
sta vam znaci da nesto nije STVARNO? da je virtualno? virtualno je, ali samo u nekim djelovima. forum je itekako stvaran, jerbo inace mi svi zajedno patimo od nekakve grupne shizofrenije
a igre su isto itekako stvarne jerbo cijela jedna industrija zivi od njih. igre su jednako "nestvarne" kao i filmovi i crtici... pa se ipak bily ne pjeni u raspravama o doticnima kako "ne poznajemo svijet i izvana" Laughing

PIPboy (napisa):
Jedva cekam da izade "elderscrolls OBLIVION " Cool na mogu cijeli zivot staviti na pauzu barem na mjesec dana, ubiti bioritam (koji ni sada nije bas nesto Smile) ,izgubiti prijatelje, itd. ( nadam se da ce izaci preko ljeta Smile )

to ES IV ili V ... ?
ako je IV ... dzizuz, pa koliko dugo oni tjeraju ljude da cekaju... mada moram priznat da sam se ja totalno ohladila od ESa... iako bih rado odigrala Daggerfall Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:27 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista[/quote]

Kako ne? Izvrstan izvor proteina :klopa:

[quote="koryanshea"]jerbo inace mi svi zajedno patimo od nekakve [i]grupne shizofrenije[/i][/quote]

Konacno je netko i to primijetio :lol:
SickJedi (napisa):
Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista


Kako ne? Izvrstan izvor proteina Dosli cevapi!!!!

koryanshea (napisa):
jerbo inace mi svi zajedno patimo od nekakve grupne shizofrenije


Konacno je netko i to primijetio Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 14:02 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PIPboy"]Jedva cekam da izade "elderscrolls OBLIVION " 8) na mogu cijeli zivot staviti na pauzu barem na mjesec dana, ubiti bioritam (koji ni sada nije bas nesto :)) ,izgubiti prijatelje, itd. ( nadam se da ce izaci preko ljeta :) )[/quote]

Nemoj mi još samo reći da je Morrowind bio dobar? A jesi možda gledao trailere za Oblivion? To je enormno glupa igra sa pomalo lijepom grafikom.

Potraži Project Offset i pogledaj Sneak Peek 2 animaciju pa mi reci kakvo ti je...
PIPboy (napisa):
Jedva cekam da izade "elderscrolls OBLIVION " Cool na mogu cijeli zivot staviti na pauzu barem na mjesec dana, ubiti bioritam (koji ni sada nije bas nesto Smile) ,izgubiti prijatelje, itd. ( nadam se da ce izaci preko ljeta Smile )


Nemoj mi još samo reći da je Morrowind bio dobar? A jesi možda gledao trailere za Oblivion? To je enormno glupa igra sa pomalo lijepom grafikom.

Potraži Project Offset i pogledaj Sneak Peek 2 animaciju pa mi reci kakvo ti je...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 14:34 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
--------------------------------------------------------------------------------

morph, samo nam nemoj dogodine plakat kako nisi uspio dat drugu godinu i kako moras u bolonju... sjeti se kako ti je bilo super kad si prosli put zabusavao
ne moras fax stavit u drugi plan da bi igrao CIV... mozes u prvi i pol al nemoj u drugi
[/quote]

Vidi se tko uistinu živi za forum; a i sposobnost pamćenja je zastrašujuča koliko je i impresivna. :wink: :D .

Uglavnom moram se osvrnut na komentare vezane za igranje-kratko i jasno :zabavno je.
To je način na koji sam odlučio provest SVOJE slobodno vrijeme. Naravno da neću zapostavit faks zbog igre,nisam glup (iako možda malo blesav),vjerojatno ću par puta doć neispavan na predavanja i to je to.

A da zatupljuje :roll: ;šta tek onda radi Big Brother.

oftopic: ako sad ne dam 2 godinu od prve moram studirat po bolonji???! :shock: :cry:
Citat:

--------------------------------------------------------------------------------

morph, samo nam nemoj dogodine plakat kako nisi uspio dat drugu godinu i kako moras u bolonju... sjeti se kako ti je bilo super kad si prosli put zabusavao
ne moras fax stavit u drugi plan da bi igrao CIV... mozes u prvi i pol al nemoj u drugi


Vidi se tko uistinu živi za forum; a i sposobnost pamćenja je zastrašujuča koliko je i impresivna. Wink Very Happy .

Uglavnom moram se osvrnut na komentare vezane za igranje-kratko i jasno :zabavno je.
To je način na koji sam odlučio provest SVOJE slobodno vrijeme. Naravno da neću zapostavit faks zbog igre,nisam glup (iako možda malo blesav),vjerojatno ću par puta doć neispavan na predavanja i to je to.

A da zatupljuje Rolling Eyes ;šta tek onda radi Big Brother.

oftopic: ako sad ne dam 2 godinu od prve moram studirat po bolonji???! Shocked Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:43 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Morpheus"]Vidi se tko uistinu živi za forum; a i sposobnost pamćenja je zastrašujuča koliko je i impresivna. :wink: :D .[/quote]
dovoljno je bilo sjecanje u magli ;) - sve ostalo ucinio je search :bow:
[quote]Naravno da neću zapostavit faks zbog igre,nisam glup (iako možda malo blesav),vjerojatno ću par puta doć neispavan na predavanja i to je to.[/quote]
[quote="Morpheus, prije par dana"]Moj frizider se puni red bullovima,[b]faks pada u drugi plan[/b][/quote]
:PP
uci sinko bit ce para :djed:
[quote]oftopic: ako sad ne dam 2 godinu od prve moram studirat po bolonji???! :shock: :cry:[/quote]
pa, ako sad padnes drugu godinu, znaci da si i dogodine druga. a dogodine su druga oni koji su ove godine prva (barem vecinom :|) a to su dabome bolonjci! stoga cuvaj se dobro raznih nemani... :neupecan:
Morpheus (napisa):
Vidi se tko uistinu živi za forum; a i sposobnost pamćenja je zastrašujuča koliko je i impresivna. Wink Very Happy .

dovoljno je bilo sjecanje u magli Wink - sve ostalo ucinio je search I bow before you
Citat:
Naravno da neću zapostavit faks zbog igre,nisam glup (iako možda malo blesav),vjerojatno ću par puta doć neispavan na predavanja i to je to.

Morpheus, prije par dana (napisa):
Moj frizider se puni red bullovima,faks pada u drugi plan

Weeee-heeee!!!
uci sinko bit ce para Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete...
Citat:
oftopic: ako sad ne dam 2 godinu od prve moram studirat po bolonji???! Shocked Crying or Very sad

pa, ako sad padnes drugu godinu, znaci da si i dogodine druga. a dogodine su druga oni koji su ove godine prva (barem vecinom Neutral) a to su dabome bolonjci! stoga cuvaj se dobro raznih nemani... Nisam se upecao...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 18:48 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]uci sinko bit ce para :djed:[/quote]
:lol: za one koji ne znaju, to je poucan mit kojim hvarski roditelji plase i motiviraju svoju veliku i neodgovornu djecu o momku kojeg su roditelji poslali na studij u Zagreb i sakrili mu sav novac u udžbenik, pa je jadnik prosao svakakve dace i nedace, gladi i patnje, dok se nije uhvatio ucenja :D
koryanshea (napisa):
uci sinko bit ce para Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete...

Laughing za one koji ne znaju, to je poucan mit kojim hvarski roditelji plase i motiviraju svoju veliku i neodgovornu djecu o momku kojeg su roditelji poslali na studij u Zagreb i sakrili mu sav novac u udžbenik, pa je jadnik prosao svakakve dace i nedace, gladi i patnje, dok se nije uhvatio ucenja Very Happy



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
DarkLord
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2005. (18:21:25)
Postovi: (4A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5
Lokacija: Pariz-London-New York

PostPostano: 16:17 pet, 25. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

civ 4??? razlog za kupnju jaceg kompa, razlog za odgodu samoubojstva, razlog za neizlazenje iz kuce... razlog za pad godine. ja sam sa civ3 to eksperimentalno dokaza
civ 4??? razlog za kupnju jaceg kompa, razlog za odgodu samoubojstva, razlog za neizlazenje iz kuce... razlog za pad godine. ja sam sa civ3 to eksperimentalno dokaza



_________________
I drink to make other people more interesting
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 17:23 sri, 30. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="SickJedi"]Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista[/quote]
Kako ne? Izvrstan izvor proteina :klopa: [/quote]
:lol:

@koryanshea: ženska elokventnost i pronicljivost 8)
krcko (napisa):
SickJedi (napisa):
Osim gore navedenoga, ja ne vidim u konjima nista

Kako ne? Izvrstan izvor proteina Dosli cevapi!!!!

Laughing

@koryanshea: ženska elokventnost i pronicljivost Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Sherpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2005. (15:05:49)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 0 - 7
Lokacija: BUKOVAC

PostPostano: 12:14 uto, 13. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajd ljudi koji ovo imaju nek za sve smrtnikie piknu link na koji screenshot, ma jedva cekam da ga nabavim. igro sam 1, igro sam 2, igro sam i 3 (iako je meni osobno 2 najbolji dio... :wink: )
Ajd ljudi koji ovo imaju nek za sve smrtnikie piknu link na koji screenshot, ma jedva cekam da ga nabavim. igro sam 1, igro sam 2, igro sam i 3 (iako je meni osobno 2 najbolji dio... Wink )



_________________

Najbolji Balkan Hip-hop sajt
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan