Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati popravnog
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 19:03 uto, 20. 12. 2005    Naslov: rezultati popravnog Citirajte i odgovorite

kad će rezultati popravnog kolokvija??? :?: :?: :?:

--------------------------------------------------------

[color=blue]Mod edit: sljedeci put napisi malo informativniji naslov[/color]
kad će rezultati popravnog kolokvija??? Question Question Question

--------------------------------------------------------

Mod edit: sljedeci put napisi malo informativniji naslov


[Vrh]
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 19:24 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nadajmo se sutra oko 13 sati, a žalbe oko 14.

- Nenad Antonić
Nadajmo se sutra oko 13 sati, a žalbe oko 14.

- Nenad Antonić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:41 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto su žalbe odmah sat vremena nakon objavljivanja rezultata? Neki danas nemaju uopće nastavu tako da će čekati rezultate na internetu, a sat vremena između objave rezultata i žalbi je prekratko vrijeme za dolazak na fax na žalbe ukoliko primjete neki sumnjivo bodovani zadatak .. :( Trebali ste sutra u bilo koje vrijeme staviti žalbe. :!:
Zašto su žalbe odmah sat vremena nakon objavljivanja rezultata? Neki danas nemaju uopće nastavu tako da će čekati rezultate na internetu, a sat vremena između objave rezultata i žalbi je prekratko vrijeme za dolazak na fax na žalbe ukoliko primjete neki sumnjivo bodovani zadatak .. Sad Trebali ste sutra u bilo koje vrijeme staviti žalbe. Exclamation


[Vrh]
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 11:32 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

zalbe nikad nisu u bilo koje vrijeme jer ni asistenti ne mogu cijeli dan bit na faksu i cekat da se netko pojavi na zalbama. o ovakvim stvarim je vec milijun puta bilo rasprave na ovom forumu!!
zalbe nikad nisu u bilo koje vrijeme jer ni asistenti ne mogu cijeli dan bit na faksu i cekat da se netko pojavi na zalbama. o ovakvim stvarim je vec milijun puta bilo rasprave na ovom forumu!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 11:34 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zašto su žalbe odmah sat vremena nakon objavljivanja rezultata? Neki danas nemaju uopće nastavu tako da će čekati rezultate na internetu, a sat vremena između objave rezultata i žalbi je prekratko vrijeme za dolazak na fax na žalbe ukoliko primjete neki sumnjivo bodovani zadatak .. :( Trebali ste sutra u bilo koje vrijeme staviti žalbe. :!:[/quote]

a ti si trebao doc na faks pa bi vidio rezultate i onda bi normalno isao na zalbe :evil: stvarno nevjerojatno.
Anonymous (napisa):
Zašto su žalbe odmah sat vremena nakon objavljivanja rezultata? Neki danas nemaju uopće nastavu tako da će čekati rezultate na internetu, a sat vremena između objave rezultata i žalbi je prekratko vrijeme za dolazak na fax na žalbe ukoliko primjete neki sumnjivo bodovani zadatak .. Sad Trebali ste sutra u bilo koje vrijeme staviti žalbe. Exclamation


a ti si trebao doc na faks pa bi vidio rezultate i onda bi normalno isao na zalbe Evil or Very Mad stvarno nevjerojatno.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 12:00 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ANNA - ma ne u bilo koje vrijeme tipa cijeli dan, nego da oni odrede neko vrijeme sutra (bilo kada) za žalbe. Ubuduce trebam svaku recenicu malo opsirnije objasnjavati na ovome forumu jer ocito tu neki ljudi znaju komunicirati samo sa x i y :shock:

HIJENA - slažem se, zaista je nevjerojatno što covjek radi doma ukoliko nema nikakvih predavanja taj dan na faxu... :roll:
ANNA - ma ne u bilo koje vrijeme tipa cijeli dan, nego da oni odrede neko vrijeme sutra (bilo kada) za žalbe. Ubuduce trebam svaku recenicu malo opsirnije objasnjavati na ovome forumu jer ocito tu neki ljudi znaju komunicirati samo sa x i y Shocked

HIJENA - slažem se, zaista je nevjerojatno što covjek radi doma ukoliko nema nikakvih predavanja taj dan na faxu... Rolling Eyes


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:48 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajoj. Vidim da ce ovo opet eskalirati. Ajmo ljudi malo smirit strasti sa sviju strana. Nije grijeh doci prigovarati na forum, ali morate razumjeti da ce neopravdani prigovori izazvati revolt kod prepoterecenih nastavnika. Nece vas se zbog toga rusiti na ispitu, no izazvat cete reakciju koju niste zeljeli.

Zasto ovaj prigovor nije opravdan? Na [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5595]ovom[/url] topicu je podugacka rasprava o objavljivanju rezultata na webu. Zakljucak je da ne postoji obaveza objavljivanja na webu, nego samo na oglasnim plocama fakulteta. Vecina stvari se ipak objavljuje i na webu da bi vam se olaksao zivot. Nazalost zalbe ne mozemo raditi preko weba i zbog toga morate dolaziti na faks, cak ako taj dan nemate nastavu.

"Default" za pismene do sada je bio: na pismenom pise kad su rezultati, taj dan u najavljeno vrijeme asistent objesi tablicu bodova/ocjena na plocu i zalbe su neposredno iza toga. Rezultati se cesto mogu vidjeti i on-line, ali za zalbe se mora dolaziti na faks. To je najcesce jedini razlog dolaska, jer za vrijeme ispitnih rokova nema nastave.

Kako bih ja reagirao na ovakav prigovor? Prvo bih napravio ovo :meditate: Rezultate drugog kolokvija vise ne bih objavio na webu, nego samo na oglasnoj ploci. Onda nitko ne bi dolazio na faks samo zbog zalbi.
Ajoj. Vidim da ce ovo opet eskalirati. Ajmo ljudi malo smirit strasti sa sviju strana. Nije grijeh doci prigovarati na forum, ali morate razumjeti da ce neopravdani prigovori izazvati revolt kod prepoterecenih nastavnika. Nece vas se zbog toga rusiti na ispitu, no izazvat cete reakciju koju niste zeljeli.

Zasto ovaj prigovor nije opravdan? Na ovom topicu je podugacka rasprava o objavljivanju rezultata na webu. Zakljucak je da ne postoji obaveza objavljivanja na webu, nego samo na oglasnim plocama fakulteta. Vecina stvari se ipak objavljuje i na webu da bi vam se olaksao zivot. Nazalost zalbe ne mozemo raditi preko weba i zbog toga morate dolaziti na faks, cak ako taj dan nemate nastavu.

"Default" za pismene do sada je bio: na pismenom pise kad su rezultati, taj dan u najavljeno vrijeme asistent objesi tablicu bodova/ocjena na plocu i zalbe su neposredno iza toga. Rezultati se cesto mogu vidjeti i on-line, ali za zalbe se mora dolaziti na faks. To je najcesce jedini razlog dolaska, jer za vrijeme ispitnih rokova nema nastave.

Kako bih ja reagirao na ovakav prigovor? Prvo bih napravio ovo Meditiram Rezultate drugog kolokvija vise ne bih objavio na webu, nego samo na oglasnoj ploci. Onda nitko ne bi dolazio na faks samo zbog zalbi.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 16:00 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije lipo na taj nacin prigovarat, blizi se sam kraj ovog djela godine i praznici, obaveze su najgušće oko ovog djela godine, nije li posteno i potrebno zahvalit profesoru i asistentima na trudu da se sve obavi sta prije se moze, ja mislin da ekipa [color=red]glavnih faca[/color] iz linearne algebre zasluzuje debelu zahvalnost a ne ovakvo jadno optuzivanje...

[quote="krcko"]Kako bih ja reagirao na ovakav prigovor? Prvo bih napravio ovo :meditate: Rezultate drugog kolokvija vise ne bih objavio na webu, nego samo na oglasnoj ploci. Onda nitko ne bi dolazio na faks samo zbog zalbi.[/quote]

a sad, Krcko, pa necemo pretjerivat i nagovarat profesora i asistente na neke takve poteze, lipo je sve imat na netu, pristupacno je, mogu se napravit vlastite kopije... na isti nacin ste mogli rec da se predavanja i primjeri zadataka ne stavljaju na net da bi studenti bili prisiljeni doc na fax... oni koji ne zele doc na fax, nece doc pa makar i znali da trebaju... zato, ne slazen se sa Krckon, ali samo oko toga djela, sve ostalo sta je reka je ok, bar sta se mene tice...

ps. hvala profesoru i asistentima...

:zivili:
nije lipo na taj nacin prigovarat, blizi se sam kraj ovog djela godine i praznici, obaveze su najgušće oko ovog djela godine, nije li posteno i potrebno zahvalit profesoru i asistentima na trudu da se sve obavi sta prije se moze, ja mislin da ekipa glavnih faca iz linearne algebre zasluzuje debelu zahvalnost a ne ovakvo jadno optuzivanje...

krcko (napisa):
Kako bih ja reagirao na ovakav prigovor? Prvo bih napravio ovo Meditiram Rezultate drugog kolokvija vise ne bih objavio na webu, nego samo na oglasnoj ploci. Onda nitko ne bi dolazio na faks samo zbog zalbi.


a sad, Krcko, pa necemo pretjerivat i nagovarat profesora i asistente na neke takve poteze, lipo je sve imat na netu, pristupacno je, mogu se napravit vlastite kopije... na isti nacin ste mogli rec da se predavanja i primjeri zadataka ne stavljaju na net da bi studenti bili prisiljeni doc na fax... oni koji ne zele doc na fax, nece doc pa makar i znali da trebaju... zato, ne slazen se sa Krckon, ali samo oko toga djela, sve ostalo sta je reka je ok, bar sta se mene tice...

ps. hvala profesoru i asistentima...

Zivili!



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 18:36 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

..
Ja bih ubacila jednu veliku zahvalu profesoru Antonicu sto je dosao zbog nas u subotu da ponovimo i proradimo zadatke za popravni..
ne bi puno profesora to napravilo, stoga zahvaljujem u svoje ime i u ime svih onih koji su bili...

<<Hvala>>

:thankyou2: :teddyblue:
..
Ja bih ubacila jednu veliku zahvalu profesoru Antonicu sto je dosao zbog nas u subotu da ponovimo i proradimo zadatke za popravni..
ne bi puno profesora to napravilo, stoga zahvaljujem u svoje ime i u ime svih onih koji su bili...

<<Hvala>>

Yet another 'Thank you' sign Plavi teddy bear


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
layla
Gost





PostPostano: 19:17 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja bih htjela naglasiti da je cijeli team (prof i asist) linearne algebre bio i vise nego korektan. Dodatne vjezbe i za kolokvij i za popravak istog su i vise nego pohvalne i cijene se od strane studenata....i mislim da se to treba naglasiti. Veoma motivirajuce, a i u neku ruku potrebno...
Hmmm....mozda i neki drugi prof i asistenti odluce primjenit ovako nesto.....bilo bi dosta zahvalnih studenata.....a mozda bi se i ocitovalo na prolaznosti....one can never know..... :D

:bbunny:
I ja bih htjela naglasiti da je cijeli team (prof i asist) linearne algebre bio i vise nego korektan. Dodatne vjezbe i za kolokvij i za popravak istog su i vise nego pohvalne i cijene se od strane studenata....i mislim da se to treba naglasiti. Veoma motivirajuce, a i u neku ruku potrebno...
Hmmm....mozda i neki drugi prof i asistenti odluce primjenit ovako nesto.....bilo bi dosta zahvalnih studenata.....a mozda bi se i ocitovalo na prolaznosti....one can never know..... Very Happy

Blue bunny


[Vrh]
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 19:39 sri, 21. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Btw, žalbe na prvi kolokvij iz kombinatorike održale su se za vrijeme predavanja iz analize 3, što je jedan od bitnijih kolegija na 2. godini. Pa opet, nismo organizirali masovne prosvjede pred sobom asistenta Krnića...:roll:
Btw, žalbe na prvi kolokvij iz kombinatorike održale su se za vrijeme predavanja iz analize 3, što je jedan od bitnijih kolegija na 2. godini. Pa opet, nismo organizirali masovne prosvjede pred sobom asistenta Krnića...Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:09 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Trip"]..
Ja bih ubacila jednu veliku zahvalu profesoru Antonicu sto je dosao zbog nas u subotu da ponovimo i proradimo zadatke za popravni..
ne bi puno profesora to napravilo, stoga zahvaljujem u svoje ime i u ime svih onih koji su bili...

<<Hvala>>

:thankyou2: :teddyblue:[/quote]


ja isto to želim reći
Trip (napisa):
..
Ja bih ubacila jednu veliku zahvalu profesoru Antonicu sto je dosao zbog nas u subotu da ponovimo i proradimo zadatke za popravni..
ne bi puno profesora to napravilo, stoga zahvaljujem u svoje ime i u ime svih onih koji su bili...

<<Hvala>>

Yet another 'Thank you' sign Plavi teddy bear



ja isto to želim reći



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fanATIc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2005. (12:00:15)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:34 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Velika zahvalnosti i od moje strane, sto se tice angazmana asistenata i profesora (osobno, prof. Antonica, cija predavanja i slusam).

Dakako, uz zahvale, Sretan im Bozic i Nova (iako se o tome govori i na drugim dijelovima foruma pretezno ;) )


P.S. Onih par "iznimaka", koji su propustili priliku zalbi (a i imaju prije svega valjan prigovor - npr. myself, koji sam zaboravio potpisat jedan :twisted: ), uvijek se mogu poslije "praznika" obratiti asistentima L.A.a. Mislim da ce vas barem probat saslusat ;)



ch33rs
Velika zahvalnosti i od moje strane, sto se tice angazmana asistenata i profesora (osobno, prof. Antonica, cija predavanja i slusam).

Dakako, uz zahvale, Sretan im Bozic i Nova (iako se o tome govori i na drugim dijelovima foruma pretezno Wink )


P.S. Onih par "iznimaka", koji su propustili priliku zalbi (a i imaju prije svega valjan prigovor - npr. myself, koji sam zaboravio potpisat jedan Twisted Evil ), uvijek se mogu poslije "praznika" obratiti asistentima L.A.a. Mislim da ce vas barem probat saslusat Wink



ch33rs


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan