Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nedoumica

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
jezus kristus
Gost





PostPostano: 17:35 čet, 12. 1. 2006    Naslov: nedoumica Citirajte i odgovorite

danas sam bila na vjezbama iz matematicke analize 1 za grupu od G do K i moram priznati da zbunjena sam malo.

inace sam mislila da asistent koji nam predaje je jako sarmantan i jako dobro drzi vjezbe, za svaku pohvalu :thumbup: , ali sada vise nisam sigurna tko je zapravo moj asistent. :!:

poslije pauze je dosao neki drugi covjek s naocalama i mobitelom od naseg asistenta i sasvim ozbiljno poceo pisati zadatke po ploci. ja i prijateljica smo mislile da je to neka sala, ali on je rekao "molim vas zatvorite vrata i sjednite" i mi smo sjele, a sta cemo. i onda je za 5 min na stolu ostavio naocale, oprao ruke i rekao "pricekajte trenutak, odmah se vracam". i onda je opet dosao nas asistent od prije, stavio si naocale i nastavio rjesavati zadatke :!: mi smo gledale da li se sali, ali nije se salio! moja prijateljica je pila sok i tako se zagrcnula da je preplasila i mene, a vec sam bila sasvim uznemirena.

moze li mi netko objasniti o cemu se radi? tko je moj asistent iz analize i kome moram predati 3. zadacu? da li se takve stvari cesto dogadaju? mozda cesce na profesorskim smjerovima?
danas sam bila na vjezbama iz matematicke analize 1 za grupu od G do K i moram priznati da zbunjena sam malo.

inace sam mislila da asistent koji nam predaje je jako sarmantan i jako dobro drzi vjezbe, za svaku pohvalu Thumb up! , ali sada vise nisam sigurna tko je zapravo moj asistent. Exclamation

poslije pauze je dosao neki drugi covjek s naocalama i mobitelom od naseg asistenta i sasvim ozbiljno poceo pisati zadatke po ploci. ja i prijateljica smo mislile da je to neka sala, ali on je rekao "molim vas zatvorite vrata i sjednite" i mi smo sjele, a sta cemo. i onda je za 5 min na stolu ostavio naocale, oprao ruke i rekao "pricekajte trenutak, odmah se vracam". i onda je opet dosao nas asistent od prije, stavio si naocale i nastavio rjesavati zadatke Exclamation mi smo gledale da li se sali, ali nije se salio! moja prijateljica je pila sok i tako se zagrcnula da je preplasila i mene, a vec sam bila sasvim uznemirena.

moze li mi netko objasniti o cemu se radi? tko je moj asistent iz analize i kome moram predati 3. zadacu? da li se takve stvari cesto dogadaju? mozda cesce na profesorskim smjerovima?


[Vrh]
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 19:00 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Re: nedoumica Citirajte i odgovorite

[quote="jezus kristus"]danas sam bila na vjezbama iz matematicke analize 1 za grupu od G do K i moram priznati da zbunjena sam malo.
[/quote]

to ti tako obično bude kad zapadneš na moje vježbe. :oops:

[quote="jezus kristus"]
inace sam mislila da asistent koji nam predaje je jako sarmantan i jako dobro drzi vjezbe, za svaku pohvalu :thumbup: , ali sada vise nisam sigurna tko je zapravo moj asistent. :!:
[/quote]

sada više niti ja nisam siguran tko ti je asistent. :?

[quote="jezus kristus"]
tko je moj asistent iz analize i kome moram predati 3. zadacu? da li se takve stvari cesto dogadaju? mozda cesce na profesorskim smjerovima?[/quote]

po rasporedu bi to trebao biti nažalost ja, no naravno, mi vam ne branimo da se premjestite u neku drugu grupu, ako vam to iz nekog razloga više odgovara. No ipak mislim da se to ne događa toliko često, jer jedan takav manevar može pokvariti raspored. :P :D
da li su takve zamjene na profesorskim smjerovima uobičajnija praksa, ne bih mogao znati, pitajte Martinub. :)

U svakom slučaju zadaću predajete asistentu kod kojeg pohadjate vježbe.
Podsjećam vas da je sutra zadnji dan roka predaje 3 zadaće.
jezus kristus (napisa):
danas sam bila na vjezbama iz matematicke analize 1 za grupu od G do K i moram priznati da zbunjena sam malo.


to ti tako obično bude kad zapadneš na moje vježbe. Embarassed

jezus kristus (napisa):

inace sam mislila da asistent koji nam predaje je jako sarmantan i jako dobro drzi vjezbe, za svaku pohvalu Thumb up! , ali sada vise nisam sigurna tko je zapravo moj asistent. Exclamation


sada više niti ja nisam siguran tko ti je asistent. Confused

jezus kristus (napisa):

tko je moj asistent iz analize i kome moram predati 3. zadacu? da li se takve stvari cesto dogadaju? mozda cesce na profesorskim smjerovima?


po rasporedu bi to trebao biti nažalost ja, no naravno, mi vam ne branimo da se premjestite u neku drugu grupu, ako vam to iz nekog razloga više odgovara. No ipak mislim da se to ne događa toliko često, jer jedan takav manevar može pokvariti raspored. Razz Very Happy
da li su takve zamjene na profesorskim smjerovima uobičajnija praksa, ne bih mogao znati, pitajte Martinub. Smile

U svakom slučaju zadaću predajete asistentu kod kojeg pohadjate vježbe.
Podsjećam vas da je sutra zadnji dan roka predaje 3 zadaće.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mujo
Gost





PostPostano: 19:29 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

E moj jesus kristus, fakat si mi uljepša dan, poginut ću od smijeha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E moj jesus kristus, fakat si mi uljepša dan, poginut ću od smijeha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
točkica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2005. (14:50:03)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:55 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah, pa tko više ozbiljno shvaća ovu dvojicu :wink:

Ilja, moraš priznati da te ''kolega'' nasamario danas i to pošteno... :PP
Ah, pa tko više ozbiljno shvaća ovu dvojicu Wink

Ilja, moraš priznati da te ''kolega'' nasamario danas i to pošteno... Weeee-heeee!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:10 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="točkica"]Ah, pa tko više ozbiljno shvaća ovu dvojicu :wink:

Ilja, moraš priznati da te ''kolega'' nasamario danas i to pošteno... :PP[/quote]

meni se baš i nije tako činilo. :lol:
točkica (napisa):
Ah, pa tko više ozbiljno shvaća ovu dvojicu Wink

Ilja, moraš priznati da te ''kolega'' nasamario danas i to pošteno... Weeee-heeee!!!


meni se baš i nije tako činilo. Laughing


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:39 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

niti ja se ne bih složio, meni se nekako čini da su to njih dvojica izrežirali. :D :D
Nasmijao sam se do suza!!!!!! :lol: :lol:
niti ja se ne bih složio, meni se nekako čini da su to njih dvojica izrežirali. Very Happy Very Happy
Nasmijao sam se do suza!!!!!! Laughing Laughing


[Vrh]
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 22:11 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dogada se i na profesorskom smjeru. Ovaj tjedan. Studenti su sjedili i ocekivali asistenticu, a ono usla ne cak druga asistentica nego neki mladic kojeg nikad prije nisu vidjeli. Rekao da se zove Stipe i poceo normalno predavat. Cak im je tvrdio da ce sad i zadace on preuzet.

Mene su pitali da interveniram, nije kao bilo jasno sto je s tim, a ja sam rekla: ako netko hoce pomoc u ispravljanju zadaca, ja se necu bunit niti ga tjerat. Pa sad cekamo da vidimo hoce li i iduci tjedan doci ili su ga uplasile cure s profesorskog smjera (mat/fiz).
Dogada se i na profesorskom smjeru. Ovaj tjedan. Studenti su sjedili i ocekivali asistenticu, a ono usla ne cak druga asistentica nego neki mladic kojeg nikad prije nisu vidjeli. Rekao da se zove Stipe i poceo normalno predavat. Cak im je tvrdio da ce sad i zadace on preuzet.

Mene su pitali da interveniram, nije kao bilo jasno sto je s tim, a ja sam rekla: ako netko hoce pomoc u ispravljanju zadaca, ja se necu bunit niti ga tjerat. Pa sad cekamo da vidimo hoce li i iduci tjedan doci ili su ga uplasile cure s profesorskog smjera (mat/fiz).



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Bruno
Gost





PostPostano: 21:59 pet, 13. 1. 2006    Naslov: Riba Citirajte i odgovorite

Meni je fantastična danas bila ona [b]riba[/b]. :goldfish:
To je stvarno bio šok. :!: :!: :!: Već cijeli faks zna za nju.
[size=18]Ilja i Vjeko su super, a analiza je najbolji kolegij[/size]
:fish:
Meni je fantastična danas bila ona riba. Zlatna ribica
To je stvarno bio šok. Exclamation Exclamation Exclamation Već cijeli faks zna za nju.
Ilja i Vjeko su super, a analiza je najbolji kolegij
Ribica


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:36 pet, 13. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koja riba?
Koja riba?


[Vrh]
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 22:38 pet, 13. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Skuša.
Skuša.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
najnoviji
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2006. (23:51:38)
Postovi: (4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:04 sub, 14. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ribu nismo pojeli nego bacili. dobili bi kugu minimalno.
iovako mi nije bassskroz dobro. malo sam se zapijo.
ribu nismo pojeli nego bacili. dobili bi kugu minimalno.
iovako mi nije bassskroz dobro. malo sam se zapijo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:06 sub, 14. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne mogu virovat kako ste otkaceni. :D RIBA. :lol: Prijateljica mi nije mogla virovat kad san joj ispricala.
Fala lipa na narancama i bananama!!!!!! :D
ne mogu virovat kako ste otkaceni. Very Happy RIBA. Laughing Prijateljica mi nije mogla virovat kad san joj ispricala.
Fala lipa na narancama i bananama!!!!!! Very Happy


[Vrh]
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 14:30 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Re: nedoumica Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"][quote="jezus kristus"]danas sam bila na vjezbama iz matematicke analize 1 za grupu od G do K i moram priznati da zbunjena sam malo.
[/quote]

to ti tako obično bude kad zapadneš na moje vježbe. :oops: [/quote]

e, da... ma simpa je to što ste izveli... iako mogli ste i onu bocu proslijedit gore... :wink:
Ilja (napisa):
jezus kristus (napisa):
danas sam bila na vjezbama iz matematicke analize 1 za grupu od G do K i moram priznati da zbunjena sam malo.


to ti tako obično bude kad zapadneš na moje vježbe. Embarassed


e, da... ma simpa je to što ste izveli... iako mogli ste i onu bocu proslijedit gore... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 14:39 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"] Pa sad cekamo da vidimo hoce li i iduci tjedan doci ili su ga uplasile cure s profesorskog smjera (mat/fiz).[/quote]

nisam valjda ja u pitanju? :-k

:lol: :lol: :lol:

pa ne čini mi se tako plašljiv... pa da ga buba i ja možemo uplašit... :wink:

ovo je već lukavo jerbo kolegije inžinjera ne gledam uopće... većinom... :D

e, zašt mi, 'profesori' nemamo takve asistente? pa ja bi umrla od smijeha da su nam to napravile recimo... asistentice Balagović i Hanzer... :lol:
Martinab (napisa):
Pa sad cekamo da vidimo hoce li i iduci tjedan doci ili su ga uplasile cure s profesorskog smjera (mat/fiz).


nisam valjda ja u pitanju? Think

Laughing Laughing Laughing

pa ne čini mi se tako plašljiv... pa da ga buba i ja možemo uplašit... Wink

ovo je već lukavo jerbo kolegije inžinjera ne gledam uopće... većinom... Very Happy

e, zašt mi, 'profesori' nemamo takve asistente? pa ja bi umrla od smijeha da su nam to napravile recimo... asistentice Balagović i Hanzer... Laughing



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 14:57 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a legende.. tko bi to mogo ako ne Vjeko i Ilja... :twisted:
a legende.. tko bi to mogo ako ne Vjeko i Ilja... Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 20:21 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle ti to! Ja uopće do sada nisam skužila ovaj topic! :shock:

@Martinab: Ni meni se Stipe ne čini kao osoba koju je strah studentica.

Ali tko će ga znat; izgled može varat. :-|
Gle ti to! Ja uopće do sada nisam skužila ovaj topic! Shocked

@Martinab: Ni meni se Stipe ne čini kao osoba koju je strah studentica.

Ali tko će ga znat; izgled može varat. Neutral


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 12:55 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ocito nije, jer se vratio ovaj ponedjeljak a dolazi i iduci. Predavao je on nesto i u srednjoj skoli, pa je valjda vidio i opasnije od vas dvije :wink:
Ocito nije, jer se vratio ovaj ponedjeljak a dolazi i iduci. Predavao je on nesto i u srednjoj skoli, pa je valjda vidio i opasnije od vas dvije Wink



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan