Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zabrane
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2005. (12:33:18)
Postovi: (4F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4
Lokacija: Poso, kuća birtija

PostPostano: 10:52 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Zabrane Citirajte i odgovorite

Zanima me čisto iz neke obićne znatiželje, sašto je u praktikumima zabranjen pristup stranici www.ogame.ba. Vidio sam da puno ljudi igra tu igricu pa me zanima da li je to nekome smetalo ili ih je netko htio zeznut iz čiste zlobe
Zanima me čisto iz neke obićne znatiželje, sašto je u praktikumima zabranjen pristup stranici www.ogame.ba. Vidio sam da puno ljudi igra tu igricu pa me zanima da li je to nekome smetalo ili ih je netko htio zeznut iz čiste zlobe


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:08 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da je to zato jer ogamejaši punoo vise u prktikumu zbog toga i zauzimaju računla... iako je to uglavnom preko odmora, ne vidim zašto to zabranjivat...
ja mislim da je to zato jer ogamejaši punoo vise u prktikumu zbog toga i zauzimaju računla... iako je to uglavnom preko odmora, ne vidim zašto to zabranjivat...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 9:12 pon, 20. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vise se nemoze spojit ni na www.hattrick.org, a obzirom da nemogu na internet u Zagrebu, sve obaveze na hattricku moram unaprijed napravit za vikend.
Vise se nemoze spojit ni na www.hattrick.org, a obzirom da nemogu na internet u Zagrebu, sve obaveze na hattricku moram unaprijed napravit za vikend.



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 10:44 pon, 20. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ogame sam igrao, pa govorim iz vlastitog iskustva. Problem s tom igrom je sto nakon nekog vremena prestane biti igra i postane obaveza (kao sto Iki rece za hattrick), tako da se moze desiti da citav praktikum bude zauzet radi ogamea, hattricka i slicnih stvari, a kako racunalni sustavi na fakultetu nisu namijeneni iganju, smatram da je pristup gore navedenim stranicama potpuno opravdano zabranjen.
Ogame sam igrao, pa govorim iz vlastitog iskustva. Problem s tom igrom je sto nakon nekog vremena prestane biti igra i postane obaveza (kao sto Iki rece za hattrick), tako da se moze desiti da citav praktikum bude zauzet radi ogamea, hattricka i slicnih stvari, a kako racunalni sustavi na fakultetu nisu namijeneni iganju, smatram da je pristup gore navedenim stranicama potpuno opravdano zabranjen.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:39 pon, 20. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Ogame sam igrao, pa govorim iz vlastitog iskustva. Problem s tom igrom je sto nakon nekog vremena prestane biti igra i postane obaveza (kao sto Iki rece za hattrick), tako da se moze desiti da citav praktikum bude zauzet radi ogamea, hattricka i slicnih stvari, a kako racunalni sustavi na fakultetu nisu namijeneni iganju, smatram da je pristup gore navedenim stranicama potpuno opravdano zabranjen.[/quote]

[b]Potpisujem![/b] odavno je trebalo zabranit pristup takvim i sličnim stranicama iz praktikuma
mdoko (napisa):
Ogame sam igrao, pa govorim iz vlastitog iskustva. Problem s tom igrom je sto nakon nekog vremena prestane biti igra i postane obaveza (kao sto Iki rece za hattrick), tako da se moze desiti da citav praktikum bude zauzet radi ogamea, hattricka i slicnih stvari, a kako racunalni sustavi na fakultetu nisu namijeneni iganju, smatram da je pristup gore navedenim stranicama potpuno opravdano zabranjen.


Potpisujem! odavno je trebalo zabranit pristup takvim i sličnim stranicama iz praktikuma



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 10:01 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim, kolko ko visi po hattricku i ostalim igrama je stvar pojedinca. Evo meni osobno jedino treba 5min da si namjestim momcad i to je to od mojih "obaveza" prema hattricku.

Ali kaj se tice guzve u praktikumima to je istina da se to treba rijesit i nisu problem samo spomenute igre. Vidim ja masu ljudi da skida muziku i piataj sta sve ne ili kad jednostavno surfaju bezciljno da ubiju vrijeme, a sam primil jedan jako vazan mail i trebam ga procitat, a nemam di.
Mislim, kolko ko visi po hattricku i ostalim igrama je stvar pojedinca. Evo meni osobno jedino treba 5min da si namjestim momcad i to je to od mojih "obaveza" prema hattricku.

Ali kaj se tice guzve u praktikumima to je istina da se to treba rijesit i nisu problem samo spomenute igre. Vidim ja masu ljudi da skida muziku i piataj sta sve ne ili kad jednostavno surfaju bezciljno da ubiju vrijeme, a sam primil jedan jako vazan mail i trebam ga procitat, a nemam di.



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:09 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iki"]Vidim ja masu ljudi da skida muziku[/quote]
AFAIK ne vidis, jer je nas admin to rijesio kako treba
Iki (napisa):
Vidim ja masu ljudi da skida muziku

AFAIK ne vidis, jer je nas admin to rijesio kako treba



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:58 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se tice kolega koji imaju vazne poslove u praktikumu, ali nemaju slobodan komp....

Od nedavno su demosi dobili ovlasti da "otjeraju" s kompjutera ljude koji ne rade nista bitno, u slucaju da im se javi netko sa vaznijim poslom.
Dakle, samo se treba javiti demosu.

A i nije rijetko da demosi prepuste svoj kompjuter u tom slucaju, ako se radi o nekoliko minuta, znam iz osobnog iskustva :D
Sto se tice kolega koji imaju vazne poslove u praktikumu, ali nemaju slobodan komp....

Od nedavno su demosi dobili ovlasti da "otjeraju" s kompjutera ljude koji ne rade nista bitno, u slucaju da im se javi netko sa vaznijim poslom.
Dakle, samo se treba javiti demosu.

A i nije rijetko da demosi prepuste svoj kompjuter u tom slucaju, ako se radi o nekoliko minuta, znam iz osobnog iskustva Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 14:41 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

tu ovlast demosi imaju oduvijek IIRC, samo sto je studenti koji trebaju nesto radit za faks nikad ne koriste :roll: moglo bi se reci da studenti za nju ne znaju.

prijedlog demonstratorima u praktikumima: objavite, mozete i na plocama SZa, prava i obveze ljudi koji dolaze na kompove u praktikumima ;-) mislim da bi to rascistilo masu nejasnoca oko koristenja racunala :-)

ofkors, ako takva pravila vec postoje, jel mozete reci gdje stoje tako da ljudi znaju sto mogu ocekivat?
tu ovlast demosi imaju oduvijek IIRC, samo sto je studenti koji trebaju nesto radit za faks nikad ne koriste Rolling Eyes moglo bi se reci da studenti za nju ne znaju.

prijedlog demonstratorima u praktikumima: objavite, mozete i na plocama SZa, prava i obveze ljudi koji dolaze na kompove u praktikumima Wink mislim da bi to rascistilo masu nejasnoca oko koristenja racunala Smile

ofkors, ako takva pravila vec postoje, jel mozete reci gdje stoje tako da ljudi znaju sto mogu ocekivat?



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:20 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, demosi imaju te ovlasti oduvijek, ali od nedavno pisu na vratima, tocnije na rasporedu koji je zaljepljen na vratima praktikuma.

Sto se prava i obveza studenata tice... to je naljepljeno na vratima (s unutarnje strane), vec mjesecima. Al svejedno se studenti toga ne pridrzavaju...

Primjer - jedna studentica je htjela printat nesto nevezano uz faks, i ja joj kazem da se ne moze, da printer sluzi samo za potrebe faksa. I onda ona zauzme arogantan stav, da otkad je to tako, da di to pise... :roll: pa sam ju uputila da procita sto pise na A4 papiru koji je na vratima... Mislim, nije ona kriva, neke stvari jednostavno nisu napravljene dovoljno uocljivo. :?
Istina, demosi imaju te ovlasti oduvijek, ali od nedavno pisu na vratima, tocnije na rasporedu koji je zaljepljen na vratima praktikuma.

Sto se prava i obveza studenata tice... to je naljepljeno na vratima (s unutarnje strane), vec mjesecima. Al svejedno se studenti toga ne pridrzavaju...

Primjer - jedna studentica je htjela printat nesto nevezano uz faks, i ja joj kazem da se ne moze, da printer sluzi samo za potrebe faksa. I onda ona zauzme arogantan stav, da otkad je to tako, da di to pise... Rolling Eyes pa sam ju uputila da procita sto pise na A4 papiru koji je na vratima... Mislim, nije ona kriva, neke stvari jednostavno nisu napravljene dovoljno uocljivo. Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 15:23 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"](...) jedna studentica je htjela printat nesto nevezano uz faks, i ja joj kazem da se ne moze, da printer sluzi samo za potrebe faksa. I onda ona zauyme arogantan stav, da otkad je to tako, da di to pise... :roll: pa sam ju uputila da procita sto pise na A4 papiru koji je na vratima... Mislim, nije ona kriva, neke stvari jednostavno nisu napravljene dovoljno uocljivo. :?[/quote]
Fundamentalan problem obrazovnog sustava --- studenti NEMAJU BLAGE o svojim pravima pa ni i o obvezama.
allllice (napisa):
(...) jedna studentica je htjela printat nesto nevezano uz faks, i ja joj kazem da se ne moze, da printer sluzi samo za potrebe faksa. I onda ona zauyme arogantan stav, da otkad je to tako, da di to pise... Rolling Eyes pa sam ju uputila da procita sto pise na A4 papiru koji je na vratima... Mislim, nije ona kriva, neke stvari jednostavno nisu napravljene dovoljno uocljivo. Confused

Fundamentalan problem obrazovnog sustava — studenti NEMAJU BLAGE o svojim pravima pa ni i o obvezama.



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 16:06 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

studenti bi trebali razviti naviku citanja..

ja sam vec u prvih 2 tjedna uocila te papire na vratima i potrudila se da ih procitam..
tak da odavno znam za to..
samo.. nekima je bed doc i dizat nekog...
a i puno njih uz nesto *nekorisno* ima otvoren jos prozora s forumum (degirogi) ili necim sl, pa kako ocijeniti tko ne radi *nista* i kad sterat?
studenti bi trebali razviti naviku citanja..

ja sam vec u prvih 2 tjedna uocila te papire na vratima i potrudila se da ih procitam..
tak da odavno znam za to..
samo.. nekima je bed doc i dizat nekog...
a i puno njih uz nesto *nekorisno* ima otvoren jos prozora s forumum (degirogi) ili necim sl, pa kako ocijeniti tko ne radi *nista* i kad sterat?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:25 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Trip"]
ja sam vec u prvih 2 tjedna uocila te papire na vratima i potrudila se da ih procitam..
[/quote]

@Trip :miniklap:

Da, bit ce tesko odlucit ako cu morat stjerat nekog, zato mi je u neku ruku i drago sto ne zna puno studenata za tu mogucnost :wink:
Jer, sigurna sam da ce u tom slucaju biti puno prigovora i zalbi "demos me stjerao, a radio sam to_i_to".

Ima li itko ideju kako da se izbjegne tako nesto? Pomozite prijedlozima :)
Trip (napisa):

ja sam vec u prvih 2 tjedna uocila te papire na vratima i potrudila se da ih procitam..


@Trip Applause

Da, bit ce tesko odlucit ako cu morat stjerat nekog, zato mi je u neku ruku i drago sto ne zna puno studenata za tu mogucnost Wink
Jer, sigurna sam da ce u tom slucaju biti puno prigovora i zalbi "demos me stjerao, a radio sam to_i_to".

Ima li itko ideju kako da se izbjegne tako nesto? Pomozite prijedlozima Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:16 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako smijem primijetiti jedan detalj... :| Pun praktikum, ulazi osoba A i dolazi do demosa, nesto mu/joj kaze, demos se ustaje i mice nekoga tko dangubi (uvjetno receno). :) "Otjerana" osoba [b]vidi[/b] tko je kraj demosa, tj. tko je osoba A koja ga je "otjerala". :(

Logicno je da se student, cak i ako zna za to pravilo, osjeca nelagodno pristupiti demosu i zamoliti za mjesto. :( IMO, demosi bi trebali drzati [b]barem jedno[/b] racunalo slobodnim, dok god ima ljudi koji ne rade nista ozbiljno. :?

Dakle, ako se hrpa ljudi igra/bezveze surfa/sto vec trpate pod "nekoristan rad"..., a praktikum je pun, onda jednog od tih maknete. 8) Kad netko dodje raditi i zauzme to mjesto, upozorite nekog od neozbiljnih da za koju minutu zavrsi jer nema vise slobodnih mjesta. 8)

My :2c:
Ako smijem primijetiti jedan detalj... Neutral Pun praktikum, ulazi osoba A i dolazi do demosa, nesto mu/joj kaze, demos se ustaje i mice nekoga tko dangubi (uvjetno receno). Smile "Otjerana" osoba vidi tko je kraj demosa, tj. tko je osoba A koja ga je "otjerala". Sad

Logicno je da se student, cak i ako zna za to pravilo, osjeca nelagodno pristupiti demosu i zamoliti za mjesto. Sad IMO, demosi bi trebali drzati barem jedno racunalo slobodnim, dok god ima ljudi koji ne rade nista ozbiljno. Confused

Dakle, ako se hrpa ljudi igra/bezveze surfa/sto vec trpate pod "nekoristan rad"..., a praktikum je pun, onda jednog od tih maknete. Cool Kad netko dodje raditi i zauzme to mjesto, upozorite nekog od neozbiljnih da za koju minutu zavrsi jer nema vise slobodnih mjesta. Cool

My My two cents



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:45 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Dakle, ako se hrpa ljudi igra/bezveze surfa/sto vec trpate pod "nekoristan rad"..., a praktikum je pun, onda jednog od tih maknete. 8) Kad netko dodje raditi i zauzme to mjesto, upozorite nekog od neozbiljnih da za koju minutu zavrsi jer nema vise slobodnih mjesta. 8)
[/quote]

Hmm, da.... situacija: oslobodim jedan komp, na kojem student nije radio nista "korisno" i onda za minutu na taj isti komp sjedne neki drugi student koji takodjer nema namjeru radit ista korisno. Da ne spominjem da mi student kojeg sam izbacila moze predbacit da zasto sam bas njega izbacila kad je jos par ljudi u praktikumu radilo isto sto i on, a ja sam eto (kako sam grozna :) ) bas njega uzela na pik.

Mislim da bi bilo najbolje u tom slucaju izbacit sve studente koji ne rade nista korisno, pri cemu bi uveli neke prioritete.
Prvo izbacit sve koji se igraju (ili gledaju filmice), ako to nije dovoljno onda one koji bezveze surfaju.. itd.
vsego (napisa):

Dakle, ako se hrpa ljudi igra/bezveze surfa/sto vec trpate pod "nekoristan rad"..., a praktikum je pun, onda jednog od tih maknete. Cool Kad netko dodje raditi i zauzme to mjesto, upozorite nekog od neozbiljnih da za koju minutu zavrsi jer nema vise slobodnih mjesta. Cool


Hmm, da.... situacija: oslobodim jedan komp, na kojem student nije radio nista "korisno" i onda za minutu na taj isti komp sjedne neki drugi student koji takodjer nema namjeru radit ista korisno. Da ne spominjem da mi student kojeg sam izbacila moze predbacit da zasto sam bas njega izbacila kad je jos par ljudi u praktikumu radilo isto sto i on, a ja sam eto (kako sam grozna Smile ) bas njega uzela na pik.

Mislim da bi bilo najbolje u tom slucaju izbacit sve studente koji ne rade nista korisno, pri cemu bi uveli neke prioritete.
Prvo izbacit sve koji se igraju (ili gledaju filmice), ako to nije dovoljno onda one koji bezveze surfaju.. itd.




Zadnja promjena: allllice; 17:51 uto, 21. 2. 2006; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:48 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

U svakom slucaju trebali bi uvest neka striktna pravila..
U svakom slucaju trebali bi uvest neka striktna pravila..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 17:52 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

..
da.. to je problem...
ali.. isto tako, pol ljudi ne zna di su sve praktikumi.. ili ne zeli u njih...
ja kad nes trebam, i ak mi je vazno, predjem sve praktikume od podruma do
prvog kata..
i uvijek nadjem komp..
kad to spomenem ekipi, oni kazu kak se njima vise svidjaju oni lijepi kompovi na katu i da su im windowsi jednostavniji i da nemaju sifre jer im se ne da il tak nes sl....

ja ih onda pustim nek lutaju i cekaju i dalje..
ako se njima neda, neda se ni meni..
..
da.. to je problem...
ali.. isto tako, pol ljudi ne zna di su sve praktikumi.. ili ne zeli u njih...
ja kad nes trebam, i ak mi je vazno, predjem sve praktikume od podruma do
prvog kata..
i uvijek nadjem komp..
kad to spomenem ekipi, oni kazu kak se njima vise svidjaju oni lijepi kompovi na katu i da su im windowsi jednostavniji i da nemaju sifre jer im se ne da il tak nes sl....

ja ih onda pustim nek lutaju i cekaju i dalje..
ako se njima neda, neda se ni meni..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:59 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]Hmm, da.... situacija: oslobodim jedan komp, na kojem student nije radio nista "korisno" i onda za minutu na taj isti komp sjedne neki drugi student koji takodjer nema namjeru radit ista korisno.[/quote]

Takvog maknes po automatizmu. 8)

[quote="allllice"]Da ne spominjem da mi student kojeg sam izbacila moze predbacit da zasto sam bas njega izbacila kad je jos par ljudi u praktikumu radilo isto sto i on, a ja sam eto (kako sam grozna :) ) bas njega uzela na pik.[/quote]

To je i meni, kao demosu, bio problem, a isti problem imas i ako nekoga izbacis "na zahtjev", ne? :(

[quote="allllice"]Mislim da bi bilo najbolje u tom slucaju izbacit sve studente koji ne rade nista korisno, pri cemu bi uveli neke prioritete.[/quote]

To je na demosima da dogovore (sa seficom demosa, jasno). 8)
allllice (napisa):
Hmm, da.... situacija: oslobodim jedan komp, na kojem student nije radio nista "korisno" i onda za minutu na taj isti komp sjedne neki drugi student koji takodjer nema namjeru radit ista korisno.


Takvog maknes po automatizmu. Cool

allllice (napisa):
Da ne spominjem da mi student kojeg sam izbacila moze predbacit da zasto sam bas njega izbacila kad je jos par ljudi u praktikumu radilo isto sto i on, a ja sam eto (kako sam grozna Smile ) bas njega uzela na pik.


To je i meni, kao demosu, bio problem, a isti problem imas i ako nekoga izbacis "na zahtjev", ne? Sad

allllice (napisa):
Mislim da bi bilo najbolje u tom slucaju izbacit sve studente koji ne rade nista korisno, pri cemu bi uveli neke prioritete.


To je na demosima da dogovore (sa seficom demosa, jasno). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:32 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Trip"]..
da.. to je problem...
ali.. isto tako, pol ljudi ne zna di su sve praktikumi.. ili ne zeli u njih...
ja kad nes trebam, i ak mi je vazno, predjem sve praktikume od podruma do
prvog kata..
i uvijek nadjem komp..
kad to spomenem ekipi, oni kazu kak se njima vise svidjaju oni lijepi kompovi na katu i da su im windowsi jednostavniji i da nemaju sifre jer im se ne da il tak nes sl....

ja ih onda pustim nek lutaju i cekaju i dalje..
ako se njima neda, neda se ni meni..[/quote]

baš tako, ja uglavnom idem gore jer mi je lakše, ali i u podrumu sam često...
Trip (napisa):
..
da.. to je problem...
ali.. isto tako, pol ljudi ne zna di su sve praktikumi.. ili ne zeli u njih...
ja kad nes trebam, i ak mi je vazno, predjem sve praktikume od podruma do
prvog kata..
i uvijek nadjem komp..
kad to spomenem ekipi, oni kazu kak se njima vise svidjaju oni lijepi kompovi na katu i da su im windowsi jednostavniji i da nemaju sifre jer im se ne da il tak nes sl....

ja ih onda pustim nek lutaju i cekaju i dalje..
ako se njima neda, neda se ni meni..


baš tako, ja uglavnom idem gore jer mi je lakše, ali i u podrumu sam često...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 13:06 sri, 22. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Razumijem zašto je ogame zabranjen... Ali ne razumijem zašto je gmail zabranjen :puppydogeyes:
Razumijem zašto je ogame zabranjen... Ali ne razumijem zašto je gmail zabranjen #Puppy dog



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan