Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zasto mi se komp restarta? (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 13:36 sri, 6. 12. 2006    Naslov: zasto mi se komp restarta? Citirajte i odgovorite

pitanje je : zasto se meni komp restarta dok pokrenem recimo neki program ili igricu. ne svaki al za neke da i to uvijek. neki put nakon pola sata neki put nakon 5 minuta. taj problem sam imala i prije sa jednom igricom, al sam sistem srusila i sad kad je sve ponovo slozeno, taj problem se poceo javljati i cesce i sa vise programa.
zanima me u cemu bi mogao biti problem? jedni mi kazu da nemaju pojma....drugi da je do hardvera ...i sad stvarno nisam ni sama sigurna o cemu se radi. pa ako ima tko da ima slican problem ili je cuo za tako nesto...pliz pomozite savjetima.
pitanje je : zasto se meni komp restarta dok pokrenem recimo neki program ili igricu. ne svaki al za neke da i to uvijek. neki put nakon pola sata neki put nakon 5 minuta. taj problem sam imala i prije sa jednom igricom, al sam sistem srusila i sad kad je sve ponovo slozeno, taj problem se poceo javljati i cesce i sa vise programa.
zanima me u cemu bi mogao biti problem? jedni mi kazu da nemaju pojma....drugi da je do hardvera ...i sad stvarno nisam ni sama sigurna o cemu se radi. pa ako ima tko da ima slican problem ili je cuo za tako nesto...pliz pomozite savjetima.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 14:36 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

/bonk her head

a ti nemas mobitela pa da nazoves i pitas?


btw. skini sa neta neki program koji provjerava temperaturu procesora u kompu. mozda ti se komp pregrijava (dakle trebas bolje hladjenje (najjeftinija opcija))

mozda ti se krsi memorija sa necime u kompu pa kad se treba iskoristiti dosta memorije tu puca i veli ti pa-pa

mozda ti je napajanje riknulo pa radi slabije te ne provodi dovoljno struje pa opet komp nece delat.

mozda su u sumi, a sumski ljudi nemaju kompjutere ;)
/bonk her head

a ti nemas mobitela pa da nazoves i pitas?


btw. skini sa neta neki program koji provjerava temperaturu procesora u kompu. mozda ti se komp pregrijava (dakle trebas bolje hladjenje (najjeftinija opcija))

mozda ti se krsi memorija sa necime u kompu pa kad se treba iskoristiti dosta memorije tu puca i veli ti pa-pa

mozda ti je napajanje riknulo pa radi slabije te ne provodi dovoljno struje pa opet komp nece delat.

mozda su u sumi, a sumski ljudi nemaju kompjutere Wink



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 9:47 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo jos malo kaj sam "skuzila" da se dogada....

kad se komp restartao...usred nekog programa... otisla sam u bios i provjerila mu temperturu procesora koja je bila 80 stupnjeva :shock: sto je za moj intel celeron barem 30 stupnjeva previse ( barem kolko sam ja upucena)
dok je pisalo da je brzina okretaja ventilatora bila oko 3700 3600 ( sto je valjda ok)

kroz nekih 15 minuta tolko je i stupnjeva palo, a sa njima i okretaji do 3300

e sad...jel onda ispravno da sumnjam na procesor ili da prckam i po ventilatoru? mozda se odkacilo? jel bi mu moglo pomoci da skinem jednu ako ne i obje strane kucista?
evo jos malo kaj sam "skuzila" da se dogada....

kad se komp restartao...usred nekog programa... otisla sam u bios i provjerila mu temperturu procesora koja je bila 80 stupnjeva Shocked sto je za moj intel celeron barem 30 stupnjeva previse ( barem kolko sam ja upucena)
dok je pisalo da je brzina okretaja ventilatora bila oko 3700 3600 ( sto je valjda ok)

kroz nekih 15 minuta tolko je i stupnjeva palo, a sa njima i okretaji do 3300

e sad...jel onda ispravno da sumnjam na procesor ili da prckam i po ventilatoru? mozda se odkacilo? jel bi mu moglo pomoci da skinem jednu ako ne i obje strane kucista?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:28 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Pukica"]jel onda ispravno da sumnjam na procesor...[/quote]

Ne, procesori se griju; tome i sluzi hladjenje. 8)

[quote="Pukica"]...ili da prckam i po ventilatoru? mozda se odkacilo?[/quote]

Ja obicno polomim prste dok namjerno odkacim ventiilator. :D Bit ce prije da mu treba ciscenje ili zamjena. 8)

[quote="Pukica"]jel bi mu moglo pomoci da skinem jednu ako ne i obje strane kucista?[/quote]

Obje sigurno ne, jer je s jedne strane Majka Ploca koja je opet prepreka zraku. :( Jednu stranu, ovisi kakvo je kuciste (vidio sam model koje je korisnije da je zatvoreno nego otvoreno :shock:) - probaj, pa ces saznati. 8)

[url=http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=A401033]Funny link of the day[/url]. :D

@alkohol: cestitam na dijagnozama; postavio si iste (cak i istim redom) kao i ja u PMu (osim ovoga sa shumom; to mi je promaklo :oops:).
Pukica (napisa):
jel onda ispravno da sumnjam na procesor...


Ne, procesori se griju; tome i sluzi hladjenje. Cool

Pukica (napisa):
...ili da prckam i po ventilatoru? mozda se odkacilo?


Ja obicno polomim prste dok namjerno odkacim ventiilator. Very Happy Bit ce prije da mu treba ciscenje ili zamjena. Cool

Pukica (napisa):
jel bi mu moglo pomoci da skinem jednu ako ne i obje strane kucista?


Obje sigurno ne, jer je s jedne strane Majka Ploca koja je opet prepreka zraku. Sad Jednu stranu, ovisi kakvo je kuciste (vidio sam model koje je korisnije da je zatvoreno nego otvoreno Shocked) - probaj, pa ces saznati. Cool

Funny link of the day. Very Happy

@alkohol: cestitam na dijagnozama; postavio si iste (cak i istim redom) kao i ja u PMu (osim ovoga sa shumom; to mi je promaklo Embarassed).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:36 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][url=http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=A401033]Funny link of the day[/url]. :D[/quote]

OMG. A jel u cijeni uracunat balast kojim moras opteretiti komp da ne odleti?
vsego (napisa):
Funny link of the day. Very Happy


OMG. A jel u cijeni uracunat balast kojim moras opteretiti komp da ne odleti?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:17 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Re: zasto mi se komp restarta? Citirajte i odgovorite

[quote="Pukica"]pitanje je : zasto se meni komp restarta dok pokrenem recimo neki program ili igricu. ne svaki al za neke da i to uvijek. neki put nakon pola sata neki put nakon 5 minuta. taj problem sam imala i prije sa jednom igricom, al sam sistem srusila i sad kad je sve ponovo slozeno, taj problem se poceo javljati i cesce i sa vise programa.
zanima me u cemu bi mogao biti problem? jedni mi kazu da nemaju pojma....drugi da je do hardvera ...i sad stvarno nisam ni sama sigurna o cemu se radi. pa ako ima tko da ima slican problem ili je cuo za tako nesto...pliz pomozite savjetima.[/quote]
Ja sam imao sličan problem, a problem je uzrokovala memorijska pločica koja je bila različite brzine od preostale dvije. Vjerojatno, kada bi kompjuter pristupao toj pločici, onda bi se zblesirao i restartao. Kada sam uklonio tu memoriju, odtada nisam doživio niti jedno samoinicijativno resetiranje :)
Pukica (napisa):
pitanje je : zasto se meni komp restarta dok pokrenem recimo neki program ili igricu. ne svaki al za neke da i to uvijek. neki put nakon pola sata neki put nakon 5 minuta. taj problem sam imala i prije sa jednom igricom, al sam sistem srusila i sad kad je sve ponovo slozeno, taj problem se poceo javljati i cesce i sa vise programa.
zanima me u cemu bi mogao biti problem? jedni mi kazu da nemaju pojma....drugi da je do hardvera ...i sad stvarno nisam ni sama sigurna o cemu se radi. pa ako ima tko da ima slican problem ili je cuo za tako nesto...pliz pomozite savjetima.

Ja sam imao sličan problem, a problem je uzrokovala memorijska pločica koja je bila različite brzine od preostale dvije. Vjerojatno, kada bi kompjuter pristupao toj pločici, onda bi se zblesirao i restartao. Kada sam uklonio tu memoriju, odtada nisam doživio niti jedno samoinicijativno resetiranje Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Kralj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (20:25:04)
Postovi: (15)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:47 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam Intelov Prescott 2.9 koji je poznat po pregrijavanju (za vrijeme neke zahtjevnije aplikacije temp skoči na 95°C :!: ), ali sve radi ok. Recimo.

Imao sam sličnih problema, pa sam instalirao nove drivere za gravičku (ATI Radeon 9x00 OMEGA driveri) i sve je bilo ok. Probaj to, ak ne uspije...eh...
Ja imam Intelov Prescott 2.9 koji je poznat po pregrijavanju (za vrijeme neke zahtjevnije aplikacije temp skoči na 95°C Exclamation ), ali sve radi ok. Recimo.

Imao sam sličnih problema, pa sam instalirao nove drivere za gravičku (ATI Radeon 9x00 OMEGA driveri) i sve je bilo ok. Probaj to, ak ne uspije...eh...



_________________
The real troubles in your life are apt to be things that never crossed your worried mind; the kind that blindside you at 4pm on some idle Tuesday.
http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=892416
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Kralj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (20:25:04)
Postovi: (15)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:49 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

BTW koju grafičku imaš? (ako znaš)
BTW koju grafičku imaš? (ako znaš)



_________________
The real troubles in your life are apt to be things that never crossed your worried mind; the kind that blindside you at 4pm on some idle Tuesday.
http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=892416
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:36 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"][url=http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=A401033]Funny link of the day[/url]. :D[/quote]

OMG. A jel u cijeni uracunat balast kojim moras opteretiti komp da ne odleti?[/quote]

imo sam dotični neki dan na testu. je velik al ne toliko kolko se čini na slici. ima i većih ;-)
problem je što taj vent nije efikasan. heatpipeovi su napravljeni od legura, a ne od čistog bakra tako da se toplina slabo provodi i sve skupa je samo fancy za vidit. usto montaža je katastrofa jer piga matičnu ploču i sve skupa niš od njega.
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Funny link of the day. Very Happy


OMG. A jel u cijeni uracunat balast kojim moras opteretiti komp da ne odleti?


imo sam dotični neki dan na testu. je velik al ne toliko kolko se čini na slici. ima i većih Wink
problem je što taj vent nije efikasan. heatpipeovi su napravljeni od legura, a ne od čistog bakra tako da se toplina slabo provodi i sve skupa je samo fancy za vidit. usto montaža je katastrofa jer piga matičnu ploču i sve skupa niš od njega.



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 22:29 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozda je [url=http://www.cluboverclocker.com/reviews/heatsinks/thermaltake/sonic_tower/]ovo[/url] rjesenje problema
mozda je ovo rjesenje problema



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 9:34 pet, 8. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

problem solved 8)

srecom nisam trebala mijenjati niti jedan dio, jer nije krivo ni napajanje ni memorija , a kako se nakon temeljitog ciscenja pokazalo nije ni hladenju nista

skinula sam i jednu stranu od kucista i nisam jos vidla da se popeo preko 35 stupnjeva
problem solved Cool

srecom nisam trebala mijenjati niti jedan dio, jer nije krivo ni napajanje ni memorija , a kako se nakon temeljitog ciscenja pokazalo nije ni hladenju nista

skinula sam i jednu stranu od kucista i nisam jos vidla da se popeo preko 35 stupnjeva



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 16:17 pet, 8. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"]mozda je [url=http://www.cluboverclocker.com/reviews/heatsinks/thermaltake/sonic_tower/]ovo[/url] rjesenje problema[/quote]
mislim da je bolje rjesenje da nabavi kuciste koje bolje hladi. Tj. ima bolji protok zraka!!!
GauSs_ (napisa):
mozda je ovo rjesenje problema

mislim da je bolje rjesenje da nabavi kuciste koje bolje hladi. Tj. ima bolji protok zraka!!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:04 pet, 8. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"][quote="GauSs_"]mozda je [url=http://www.cluboverclocker.com/reviews/heatsinks/thermaltake/sonic_tower/]ovo[/url] rjesenje problema[/quote]
mislim da je bolje rjesenje da nabavi kuciste koje bolje hladi. Tj. ima bolji protok zraka!!![/quote]

Ako radi dok je otvoreno... :gg: Ipak, Pukica, doci ce ljeto i onda... :trema: Kako znas da hladjenju (procesora ili napajanja) "nije nista"? :-k
filipnet (napisa):
GauSs_ (napisa):
mozda je ovo rjesenje problema

mislim da je bolje rjesenje da nabavi kuciste koje bolje hladi. Tj. ima bolji protok zraka!!!


Ako radi dok je otvoreno... Mr Green being very Greeen indeed Ipak, Pukica, doci ce ljeto i onda... Imam tremu Kako znas da hladjenju (procesora ili napajanja) "nije nista"? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 19:33 pet, 8. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"][quote="GauSs_"]mozda je [url=http://www.cluboverclocker.com/reviews/heatsinks/thermaltake/sonic_tower/]ovo[/url] rjesenje problema[/quote]
mislim da je bolje rjesenje da nabavi kuciste koje bolje hladi. Tj. ima bolji protok zraka!!![/quote]

@filipnet: ono gore bijase sala
filipnet (napisa):
GauSs_ (napisa):
mozda je ovo rjesenje problema

mislim da je bolje rjesenje da nabavi kuciste koje bolje hladi. Tj. ima bolji protok zraka!!!


@filipnet: ono gore bijase sala



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 11:19 sub, 9. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Kako znas da hladjenju (procesora ili napajanja) "nije nista"? :-k[/quote]

pa...bilo je puno prasine koju dok sam ocistila radi bez greske, i dok god gledam temperatura mu se nije digla iznad 32

[quote="vsego"]
Ako radi dok je otvoreno... :gg: Ipak, Pukica, doci ce ljeto i onda... :trema: [/quote]

ma nece biti :trema: , dotada imam u planu razmjestaj po sobi pa ce kuciste dobiti bolje mjesto ;)
vsego (napisa):


Kako znas da hladjenju (procesora ili napajanja) "nije nista"? Think


pa...bilo je puno prasine koju dok sam ocistila radi bez greske, i dok god gledam temperatura mu se nije digla iznad 32

vsego (napisa):

Ako radi dok je otvoreno... Mr Green being very Greeen indeed Ipak, Pukica, doci ce ljeto i onda... Imam tremu


ma nece biti Imam tremu , dotada imam u planu razmjestaj po sobi pa ce kuciste dobiti bolje mjesto Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 13:30 sub, 9. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Pukica"]
pa...bilo je puno prasine koju dok sam ocistila radi bez greske, i dok god gledam temperatura mu se nije digla iznad 32
[/quote]

temperatura koje se ne dize iznad 32??? jedino ako imas komp u frizideru.
to nije normalno. dobro, mozes vrtit FreeDOS i nista ne radit na kompu
ali svejedno mislim da je normalna radna temperatura celerona visa od 32

da ne gledas temperaturu maticne mozda?
Pukica (napisa):

pa...bilo je puno prasine koju dok sam ocistila radi bez greske, i dok god gledam temperatura mu se nije digla iznad 32


temperatura koje se ne dize iznad 32??? jedino ako imas komp u frizideru.
to nije normalno. dobro, mozes vrtit FreeDOS i nista ne radit na kompu
ali svejedno mislim da je normalna radna temperatura celerona visa od 32

da ne gledas temperaturu maticne mozda?



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 13:56 sub, 9. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"]
temperatura koje se ne dize iznad 32??? jedino ako imas komp u frizideru.
to nije normalno. dobro, mozes vrtit FreeDOS i nista ne radit na kompu
ali svejedno mislim da je normalna radna temperatura celerona visa od 32

da ne gledas temperaturu maticne mozda?[/quote]

cpu temp 28 stupnjeva, eto pogledala prije 2 minute, a nije u frizideru :P

mozda ima veze to sto mu je otvorena jedna strana i to bas ona pokraj hladnoga zida
GauSs_ (napisa):

temperatura koje se ne dize iznad 32??? jedino ako imas komp u frizideru.
to nije normalno. dobro, mozes vrtit FreeDOS i nista ne radit na kompu
ali svejedno mislim da je normalna radna temperatura celerona visa od 32

da ne gledas temperaturu maticne mozda?


cpu temp 28 stupnjeva, eto pogledala prije 2 minute, a nije u frizideru Razz

mozda ima veze to sto mu je otvorena jedna strana i to bas ona pokraj hladnoga zida



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 19:36 sub, 9. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"]temperatura koje se ne dize iznad 32??? jedino ako imas komp u frizideru.
to nije normalno. dobro, mozes vrtit FreeDOS i nista ne radit na kompu
ali svejedno mislim da je normalna radna temperatura celerona visa od 32

da ne gledas temperaturu maticne mozda?[/quote]

Zasto ne? Ako je dobar ventilator (ocistila ga je od prasine), otvoreno je kuciste, dakle, nije izolirano od sobe, a u sobi joj je vjerojatno 21-22 stupnja. Zasto ne bi bilo moguce? Meni se ne dize preko 40-45, ovisno sto radim, ali je temperatura kucista (zatvorenog, do 38 stupnjeva). Ako je otvoreno, onda je temp kucista sobna, a cpu je do 10 stupnjeva veca.
GauSs_ (napisa):
temperatura koje se ne dize iznad 32??? jedino ako imas komp u frizideru.
to nije normalno. dobro, mozes vrtit FreeDOS i nista ne radit na kompu
ali svejedno mislim da je normalna radna temperatura celerona visa od 32

da ne gledas temperaturu maticne mozda?


Zasto ne? Ako je dobar ventilator (ocistila ga je od prasine), otvoreno je kuciste, dakle, nije izolirano od sobe, a u sobi joj je vjerojatno 21-22 stupnja. Zasto ne bi bilo moguce? Meni se ne dize preko 40-45, ovisno sto radim, ali je temperatura kucista (zatvorenog, do 38 stupnjeva). Ako je otvoreno, onda je temp kucista sobna, a cpu je do 10 stupnjeva veca.



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 20:41 sub, 9. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozda to s otvorenom stranom kucista stvarno tako djeluje, mozda ...
mozda to s otvorenom stranom kucista stvarno tako djeluje, mozda ...



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kralj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (20:25:04)
Postovi: (15)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:34 ned, 10. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"] Meni se ne dize preko 40-45, ovisno sto radim, [/quote]

Mora da te žene vole.. :twisted:
bnikola (napisa):
Meni se ne dize preko 40-45, ovisno sto radim,


Mora da te žene vole.. Twisted Evil



_________________
The real troubles in your life are apt to be things that never crossed your worried mind; the kind that blindside you at 4pm on some idle Tuesday.
http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=892416
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan