Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

lista studenata za popravni iz UUV
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:11 pon, 19. 3. 2007    Naslov: lista studenata za popravni iz UUV Citirajte i odgovorite

Vidio sam da je na oglasnoj ploci izvjesen popis studenata koji mogu ici na popravni iz UUV. Na drugoj oglasnoj ploci pisu uvjeti koji su potrebni da bi se moglo ici na popravni iz nekog od predmeta sa treceg semestra. Ja imam ispunjene te uvjete ali nisam na popisu i jos puno ljudi nije, a takoder imaju ispunjene uvjete.
What's the deal?!?!?!
Vidio sam da je na oglasnoj ploci izvjesen popis studenata koji mogu ici na popravni iz UUV. Na drugoj oglasnoj ploci pisu uvjeti koji su potrebni da bi se moglo ici na popravni iz nekog od predmeta sa treceg semestra. Ja imam ispunjene te uvjete ali nisam na popisu i jos puno ljudi nije, a takoder imaju ispunjene uvjete.
What's the deal?!?!?!



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:26 pon, 19. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako su ti "uvjeti na drugoj oglasnoj ploci" [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3085&sec=205]ovi ovdje[/url], onda je stvar u tome da kolegiji sami daju popise kome odobravaju popravaka popravka, od onih studenata koji su ispunili uvjete s ovog ovdje linka. 8)

Besides, rok za predaju molbi je prosao jos prije par dana, pa je sada malo kasno za prigovaranje, pogotovo na Forumu. :?
Ako su ti "uvjeti na drugoj oglasnoj ploci" ovi ovdje, onda je stvar u tome da kolegiji sami daju popise kome odobravaju popravaka popravka, od onih studenata koji su ispunili uvjete s ovog ovdje linka. Cool

Besides, rok za predaju molbi je prosao jos prije par dana, pa je sada malo kasno za prigovaranje, pogotovo na Forumu. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:34 sri, 21. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

To mi je malo bezveze. Dakle profesor daje sansu popravka za ovih 39 studenata ali ostalima ne. I ostali ce morati opet upisati taj predmet, opet slusati i biti na svakom predavanju i vjezbama, pisati kolokvije i zadace i ici na usmeni. Dakle u svakom slucaju ce na kraju morati opet ici na usmeni, samo ovako profesor ima puuuuuno vise posla sa njima, a i studentima je totalna banana. Samo zato jer nisu prosli UVIS iz prve, IZ PRVE!!...UVIS!! Sam se sada malo drugacije zove. Umjesto da sada pita jos tih par studenata zajedno sa ovih 39 i sve pet.
Al dobro, ak profesor tak misli onda nema druge.
To mi je malo bezveze. Dakle profesor daje sansu popravka za ovih 39 studenata ali ostalima ne. I ostali ce morati opet upisati taj predmet, opet slusati i biti na svakom predavanju i vjezbama, pisati kolokvije i zadace i ici na usmeni. Dakle u svakom slucaju ce na kraju morati opet ici na usmeni, samo ovako profesor ima puuuuuno vise posla sa njima, a i studentima je totalna banana. Samo zato jer nisu prosli UVIS iz prve, IZ PRVE!!...UVIS!! Sam se sada malo drugacije zove. Umjesto da sada pita jos tih par studenata zajedno sa ovih 39 i sve pet.
Al dobro, ak profesor tak misli onda nema druge.



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 13:47 sri, 21. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@mali zmaj: gle, ako tebi popusti, to znači da će morati popustiti i svima ostalima koji su toj istoj poziciji.
@mali zmaj: gle, ako tebi popusti, to znači da će morati popustiti i svima ostalima koji su toj istoj poziciji.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Debla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (16:54:24)
Postovi: (94)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 20 - 7

PostPostano: 19:43 sri, 21. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel iko zna kad bi trebao biti taj popravni :?:
jel iko zna kad bi trebao biti taj popravni Question



_________________
Jos jedna ovca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:00 sub, 24. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Andrea
Pa neka, ja to i govorim, da bi trebali svi moci ici na popravni, nema nas tako puno. Barem svi koji su zatrazili da idu. Zasto ne?
Kao ti se ne slazes s time da nam se da jos jedna sansa?
Ajd da nas ima 150. Ali nema. Nisam siguran kolko nas ima ali ne puno vise od 39. Pa ako moze toliko, moze i jos nekoliko.
A i ja nisam trazio da on meni popusti. Ja sam samo reko da ako je to profesorovo misljenje onda ok, ali da se ja ne slazem s time i da mislim da to nije u redu.
Ako vec bolonja funkcionira tako kako funkcionira ove prve godine kad ju uvode, onda bi mogli biti ipak malo tolerantniji.
Andrea
Pa neka, ja to i govorim, da bi trebali svi moci ici na popravni, nema nas tako puno. Barem svi koji su zatrazili da idu. Zasto ne?
Kao ti se ne slazes s time da nam se da jos jedna sansa?
Ajd da nas ima 150. Ali nema. Nisam siguran kolko nas ima ali ne puno vise od 39. Pa ako moze toliko, moze i jos nekoliko.
A i ja nisam trazio da on meni popusti. Ja sam samo reko da ako je to profesorovo misljenje onda ok, ali da se ja ne slazem s time i da mislim da to nije u redu.
Ako vec bolonja funkcionira tako kako funkcionira ove prve godine kad ju uvode, onda bi mogli biti ipak malo tolerantniji.



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amimica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (15:40:42)
Postovi: (CA)16
Sarma = la pohva - posuda
211 = 217 - 6

PostPostano: 9:39 sub, 24. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Konačan popis studenata koji idu na popravni usmeni je na [url]www.math.hr/nastava/uuv/dog.html[/url]. Dogovor za usmeni ispit je u utorak, 27. 3. 200. u 14:00 u uredu prof. Sarape.
Konačan popis studenata koji idu na popravni usmeni je na www.math.hr/nastava/uuv/dog.html. Dogovor za usmeni ispit je u utorak, 27. 3. 200. u 14:00 u uredu prof. Sarape.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:19 ned, 25. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

he he :)
Ovo je jos manje ljudi nego kaj sam mislio.
Ajd dobro.
he he Smile
Ovo je jos manje ljudi nego kaj sam mislio.
Ajd dobro.



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:26 ned, 25. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="amimica"]Konačan popis studenata koji idu na popravni usmeni je na [url=http://web.math.hr/nastava/uuv/dog.html]www.math.hr/nastava/uuv/[color=red][b]dog[/b][/color].html[/url].[/quote]

S obzirom na naziv datoteke, pozivam Bolonjce da otvore 20ak protestinh topica*, organiziraju prosvjede i sastave barem tri peticije jer je ovakav tretman studenata nedopustiv! :tso: Pri tome, naravno, nemojte se uopce baviti time tko (ni)je dobio pravo izlaska na ispit ili tako necim sto [i]actually[/i] ima veze sa studijem. :twisted:

[size=7]* Ovo je shala; bannam onoga tko mi stvarno otvori hrpu topica na istu temu.[/size] :P

:silly:
amimica (napisa):
Konačan popis studenata koji idu na popravni usmeni je na www.math.hr/nastava/uuv/dog.html.


S obzirom na naziv datoteke, pozivam Bolonjce da otvore 20ak protestinh topica*, organiziraju prosvjede i sastave barem tri peticije jer je ovakav tretman studenata nedopustiv! Trudim Se Objasniti... Pri tome, naravno, nemojte se uopce baviti time tko (ni)je dobio pravo izlaska na ispit ili tako necim sto actually ima veze sa studijem. Twisted Evil

* Ovo je shala; bannam onoga tko mi stvarno otvori hrpu topica na istu temu. Razz

#Silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Debla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (16:54:24)
Postovi: (94)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 20 - 7

PostPostano: 7:57 pon, 26. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zapravo i nije tako malo ljkudi, na prvoj listi je bilo 39 osoba,sad nas ima 10,ali kolko ja znam puno ljudi ima uz vjerojatnost "nešto drugo", pa su onda rađe predali molbu iz ovog "nešto drugo", što je logično jer sve osim vjerojatnosti ima sljedbenika u ovom semestru(ok za diskretnu neznam, al' oni takitak nisu dali popravni), a vjerojatnost tek u sljedećem semestru, pa ak sve ide dobro, mogu sve upisat osim statistke,+ vjerojatnost(čak i po bodovim štima,mislim barem)...

tak da mislim da je opravdano 10 ljudi..
pa zapravo i nije tako malo ljkudi, na prvoj listi je bilo 39 osoba,sad nas ima 10,ali kolko ja znam puno ljudi ima uz vjerojatnost "nešto drugo", pa su onda rađe predali molbu iz ovog "nešto drugo", što je logično jer sve osim vjerojatnosti ima sljedbenika u ovom semestru(ok za diskretnu neznam, al' oni takitak nisu dali popravni), a vjerojatnost tek u sljedećem semestru, pa ak sve ide dobro, mogu sve upisat osim statistke,+ vjerojatnost(čak i po bodovim štima,mislim barem)...

tak da mislim da je opravdano 10 ljudi..



_________________
Jos jedna ovca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:09 pon, 26. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imas pravo. Uzevsi u obzir to sta si rekla, nije malo ljudi. Al malo je u odnosu na koliko ih je htjelo ici :)

Apropo ovog malo iznad:
Jednom je jedan pametan covjek rekao: "Sarkazam je znak slabog uma".
:)
Imas pravo. Uzevsi u obzir to sta si rekla, nije malo ljudi. Al malo je u odnosu na koliko ih je htjelo ici Smile

Apropo ovog malo iznad:
Jednom je jedan pametan covjek rekao: "Sarkazam je znak slabog uma".
Smile



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:16 pon, 26. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mali zmaj"]Jednom je jedan pametan covjek rekao: "Sarkazam je znak slabog uma".[/quote]

Uh, kako si opak. :P Moze li se znati ime i prezime tog pametnog covjeka, ili je to ono klasicno "ja izmislio, pa prodajem pod narodnu mudrost"? :-k
mali zmaj (napisa):
Jednom je jedan pametan covjek rekao: "Sarkazam je znak slabog uma".


Uh, kako si opak. Razz Moze li se znati ime i prezime tog pametnog covjeka, ili je to ono klasicno "ja izmislio, pa prodajem pod narodnu mudrost"? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:32 sri, 28. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma zezam se samo ;-)

Mislim da je to reko Voltaire, ali nisam siguran, pa nisam htio napisati. Ali eto.
Ma zezam se samo Wink

Mislim da je to reko Voltaire, ali nisam siguran, pa nisam htio napisati. Ali eto.



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan