Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

studentska prava (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 8:39 čet, 6. 9. 2007    Naslov: studentska prava Citirajte i odgovorite

kada se gubi pravo studiranja? i da li ima kakve veze prelaz na bolonju?
kada se gubi pravo studiranja? i da li ima kakve veze prelaz na bolonju?



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:37 čet, 6. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

IINM, pravo studiranja gubis smrcu ili ako te izbace sa Sveucilista. :) Ako mislis na pravo studiranja [b]uz potporu Ministarstva[/b], o tome je vec bilo dovoljno rijeci, a mozes i zaviriti u [url=http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2003/1742.htm]Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju[/url], [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/statut/statut050225.pdf]Statut Sveucilista[/url] i [url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=705]Statut PMF-MO[/url]. 8)

P.S. Crossposting (slanje iste stvari u vise topica/podforuma) zabranjeno je [url=http://degiorgi.math.hr/forum/]Pravilima ponasanja na Forumu[/url] i Netiquetteom; molim, ne ponavljati. :ccc:
IINM, pravo studiranja gubis smrcu ili ako te izbace sa Sveucilista. Smile Ako mislis na pravo studiranja uz potporu Ministarstva, o tome je vec bilo dovoljno rijeci, a mozes i zaviriti u Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statut Sveucilista i Statut PMF-MO. Cool

P.S. Crossposting (slanje iste stvari u vise topica/podforuma) zabranjeno je Pravilima ponasanja na Forumu i Netiquetteom; molim, ne ponavljati. Ccc.... Sram te bilo...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nikolaK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2007. (12:58:50)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:26 pet, 14. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tu ima puno toga za pročitati. Ako je netko pročitao sve to i ako je upoznat sa svime time, molio bih da kratko odgovoriti:

Ako redovni student padne drugi put na komisiji, dali gubi pravo na studiranje uz potporu ministarstva ili potpuno gubi pravo studiranja? Dakle dali je moguče nastaviti studirati uz plačanje?
Tu ima puno toga za pročitati. Ako je netko pročitao sve to i ako je upoznat sa svime time, molio bih da kratko odgovoriti:

Ako redovni student padne drugi put na komisiji, dali gubi pravo na studiranje uz potporu ministarstva ili potpuno gubi pravo studiranja? Dakle dali je moguče nastaviti studirati uz plačanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:31 pet, 14. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gubi pravo studiranja na tom studiju. :(

[b]Mislim[/b] da se Bolonja tretira kao drugi studij. :) Ako sam u pravu, mozes se prebaciti na Bolonju i tako nastaviti studij, no to provjeri u Referadi. :)
Gubi pravo studiranja na tom studiju. Sad

Mislim da se Bolonja tretira kao drugi studij. Smile Ako sam u pravu, mozes se prebaciti na Bolonju i tako nastaviti studij, no to provjeri u Referadi. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:28 pet, 14. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bih dodala jedan svoj [b]mislim[/b]: ako PADNES drugi puta, tumbanja unutar ove zgrade ne znam da li su moguca
tumbati se pouzdano mozes PRIJE 8.og izlaska, ali nakon tog pada, nisam sigurna

provjeriti u referadi

naime, tebi ministarstvo dopusta jednu free promjenu studija u zivotu, ali mislim da 8. pad na nekom faxu ne tolerira tj. da moras letiti van


taj info mi je od jednog profesora koji je studentici rekao da je o prebacivanju trebala misliti prije pada 8put, a ne nakon pada jer da to vise nije moguce...

e sad, za pravo stanje :arrow: :referada:
ja bih dodala jedan svoj mislim: ako PADNES drugi puta, tumbanja unutar ove zgrade ne znam da li su moguca
tumbati se pouzdano mozes PRIJE 8.og izlaska, ali nakon tog pada, nisam sigurna

provjeriti u referadi

naime, tebi ministarstvo dopusta jednu free promjenu studija u zivotu, ali mislim da 8. pad na nekom faxu ne tolerira tj. da moras letiti van


taj info mi je od jednog profesora koji je studentici rekao da je o prebacivanju trebala misliti prije pada 8put, a ne nakon pada jer da to vise nije moguce...

e sad, za pravo stanje Arrow Referada je tvoj prijatelj...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 1:53 sub, 15. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][b]Mislim[/b] da se Bolonja tretira kao drugi studij. :) Ako sam u pravu, mozes se prebaciti na Bolonju i tako nastaviti studij, no to provjeri u Referadi. :)[/quote]

Ovo mi je malo cudno... Ja sam upisao po "starom" sistemu. Zveknuo sam na bolonju. Nakon toga sam ponovo zveknuo godinu i tu godinu sam morao platiti. [i]Koliko ja znam[/i] Studij se moze promjeniti jednom i onda sve ide od nule, ali meni se pad na balkanji brojio kao treci na istom faxu i morao sam platiti godinu... Znaci cini se kao da je stari sistem i balkanja isti studij...
vsego (napisa):
Mislim da se Bolonja tretira kao drugi studij. Smile Ako sam u pravu, mozes se prebaciti na Bolonju i tako nastaviti studij, no to provjeri u Referadi. Smile


Ovo mi je malo cudno... Ja sam upisao po "starom" sistemu. Zveknuo sam na bolonju. Nakon toga sam ponovo zveknuo godinu i tu godinu sam morao platiti. Koliko ja znam Studij se moze promjeniti jednom i onda sve ide od nule, ali meni se pad na balkanji brojio kao treci na istom faxu i morao sam platiti godinu... Znaci cini se kao da je stari sistem i balkanja isti studij...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:50 sub, 15. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zar nije pad 8-mi put na tom faksu da se leti i sa tog faksa i da se ne moze upisat niti jedan drugi faks koji je srodan tom odredenom faksu na kojem se palo osmi put? :roll:
a zar nije pad 8-mi put na tom faksu da se leti i sa tog faksa i da se ne moze upisat niti jedan drugi faks koji je srodan tom odredenom faksu na kojem se palo osmi put? Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:45 ned, 16. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam, zato onaj koga zanima to treba pitati u referadi, ili kopati po zakonima :arrow: dakle, pitati u referadi :g:
ne znam, zato onaj koga zanima to treba pitati u referadi, ili kopati po zakonima Arrow dakle, pitati u referadi Mr. Green


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kikota
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2011. (17:09:30)
Postovi: (22)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Dalmacijaa <3

PostPostano: 16:51 čet, 24. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav... ako padnem dvije godine zaredom programiranje1 ili analizu1, da li gubim studentska prava(iksicu i ugovor?) ako ih upisem 3.put dogodine i dali ih gubim ak se prebacim na profesorski smjer ili tada sve ide iz početka?
pozdrav... ako padnem dvije godine zaredom programiranje1 ili analizu1, da li gubim studentska prava(iksicu i ugovor?) ako ih upisem 3.put dogodine i dali ih gubim ak se prebacim na profesorski smjer ili tada sve ide iz početka?



_________________
i najduži put počinje prvim korakom... i tako sam ja upisala pmf...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 12:02 pet, 25. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

studentska prava na preddiplomskom traju 4 godine, znači ako si sad ponovno 1. godina i pod uvjetom da dalje položiš sve redovno, na 3. godini nećeš imati studentska prava, ali kad upišeš diplomski opet ćeš ih imati.
ako se prebaciš, ista stvar broje se ti godine i na prošlom studiju, barem su se do sad...
studentska prava na preddiplomskom traju 4 godine, znači ako si sad ponovno 1. godina i pod uvjetom da dalje položiš sve redovno, na 3. godini nećeš imati studentska prava, ali kad upišeš diplomski opet ćeš ih imati.
ako se prebaciš, ista stvar broje se ti godine i na prošlom studiju, barem su se do sad...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 19:40 čet, 31. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gubitak prava nema veze s time po koji put upisuješ neki predmet nego s ukupnim vremenom studiranja.
Gubitak prava nema veze s time po koji put upisuješ neki predmet nego s ukupnim vremenom studiranja.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:55 pet, 1. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

I sa polozenih >=35 ECTS bodova u dvije uzastopne akademske godine.
I sa polozenih >=35 ECTS bodova u dvije uzastopne akademske godine.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan