Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Santana u Velikoj Gorici
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:44 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Santana u Velikoj Gorici Citirajte i odgovorite

da, dječaci i djevojčice, dobro ste čuli
:arrow: 20.7.2004 :arrow:

Carlos Santana održati će koncert na stadionu Radnik, Velika Gorica, u neposrednoj blizini Zagreba (tough luck splićani i ostali again)

Santana je jedan od poznatijih virtuoza gitare, uglavnom zbog priklanjanja mlađim generacijama i udruživanja sa mnogim pop izvođačima poput Michelle Branch, Wycleaf Jean, Matchbox 20 itd.

Sve u svemu, isplativ koncert
(koji će zasigurno biti bolji od koncerta Iron Maidena :twisted: )
da, dječaci i djevojčice, dobro ste čuli
Arrow 20.7.2004 Arrow

Carlos Santana održati će koncert na stadionu Radnik, Velika Gorica, u neposrednoj blizini Zagreba (tough luck splićani i ostali again)

Santana je jedan od poznatijih virtuoza gitare, uglavnom zbog priklanjanja mlađim generacijama i udruživanja sa mnogim pop izvođačima poput Michelle Branch, Wycleaf Jean, Matchbox 20 itd.

Sve u svemu, isplativ koncert
(koji će zasigurno biti bolji od koncerta Iron Maidena Twisted Evil )



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ddmit
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (16:43:12)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: wild west

PostPostano: 13:33 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa lepo. :dance:
Pa lepo. Ja sam za ples, o jeee-eee...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 13:37 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Santana je [color=blue]******[/color] koji ne moze odrzat konstantan riff duzi od pola minute...a suradnja sa pop zvijezdicama mu ne ide u prilog...





[color=blue]Isto kao sto ni Vama, kolega, ovaj post ne ide u prilog. :x Proucite Pravila ponašanja:
[i]Izazivanje svađa, te [b]vrijeđanje, klevetanje[/b], tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i [b]ostalih osoba[/b]/organizacija/...) je zabranjeno.[/i][/color]
Santana je ****** koji ne moze odrzat konstantan riff duzi od pola minute...a suradnja sa pop zvijezdicama mu ne ide u prilog...





Isto kao sto ni Vama, kolega, ovaj post ne ide u prilog. Mad Proucite Pravila ponašanja:
Izazivanje svađa, te vrijeđanje, klevetanje, tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i ostalih osoba/organizacija/...) je zabranjeno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:29 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]Santana je [color=blue]******[/color] koji ne moze odrzat konstantan riff duzi od pola minute...a suradnja sa pop zvijezdicama mu ne ide u prilog...
[/quote]
a sto postoje neki riffovi koji traju do pola minute?

cuj to sa pop zvjezdicama - on je bas zbog toga puno popuarniji od satriania, vaia i ostalih, a i vise para je ugrabio - ako se to njemu sivđa, ok, a ti netrebas ga slusati - uostalom male sanse su da ce michelle branch ili neko slican poci s njim na turneju (jer imaju svoje) tako da neces to trebat slusati na koncertu

on je bio jako poznat i prije nego sto se bacio u suradnju sa popićima
jaZz (napisa):
Santana je ****** koji ne moze odrzat konstantan riff duzi od pola minute...a suradnja sa pop zvijezdicama mu ne ide u prilog...

a sto postoje neki riffovi koji traju do pola minute?

cuj to sa pop zvjezdicama - on je bas zbog toga puno popuarniji od satriania, vaia i ostalih, a i vise para je ugrabio - ako se to njemu sivđa, ok, a ti netrebas ga slusati - uostalom male sanse su da ce michelle branch ili neko slican poci s njim na turneju (jer imaju svoje) tako da neces to trebat slusati na koncertu

on je bio jako poznat i prije nego sto se bacio u suradnju sa popićima



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 18:00 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izgleda da i nas dragi vsego bas ne postuje pravila ponasanja na forumu...

[quote]
Sto se Thompsona tice... Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom, a kod nas sve prshti od ustashluka... izgleda mi kao komercijalni ustasa...
[/quote]

...pa tako mladi poput mene danas zaista nemaju vise uzore šta se tice kulture. Zaista se "iskreno" ispricavam... :twisted:


I, btw, postoje riffovi duzi od pola minute...poslusaj zeppeline
Izgleda da i nas dragi vsego bas ne postuje pravila ponasanja na forumu...

Citat:

Sto se Thompsona tice... Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom, a kod nas sve prshti od ustashluka... izgleda mi kao komercijalni ustasa...


...pa tako mladi poput mene danas zaista nemaju vise uzore šta se tice kulture. Zaista se "iskreno" ispricavam... Twisted Evil


I, btw, postoje riffovi duzi od pola minute...poslusaj zeppeline


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:15 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]Izgleda da i nas dragi vsego bas ne postuje pravila ponasanja na forumu...
[quote]Sto se Thompsona tice... Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom, a kod nas sve prshti od ustashluka... izgleda mi kao komercijalni ustasa...[/quote]
...pa tako mladi poput mene danas zaista nemaju vise uzore šta se tice kulture. Zaista se "iskreno" ispricavam... :twisted:[/quote]

[color=darkred]Simpatican citat, ali ja ne vidim gdje to krsi pravila. :evil: Imam pravo izreci svoje [b]misljenje[/b] (koje sam argumentirao) i to nema veze s tvojim pljuvanjem... Ako imas kakav problem s politikom Foruma, iskazi to na prikladnijem mjestu (PM, e-mail, osobno,... ako ti je bas stalo da bude javno, otvori novi topic).[/color]
jaZz (napisa):
Izgleda da i nas dragi vsego bas ne postuje pravila ponasanja na forumu...
Citat:
Sto se Thompsona tice... Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom, a kod nas sve prshti od ustashluka... izgleda mi kao komercijalni ustasa...

...pa tako mladi poput mene danas zaista nemaju vise uzore šta se tice kulture. Zaista se "iskreno" ispricavam... Twisted Evil


Simpatican citat, ali ja ne vidim gdje to krsi pravila. Evil or Very Mad Imam pravo izreci svoje misljenje (koje sam argumentirao) i to nema veze s tvojim pljuvanjem... Ako imas kakav problem s politikom Foruma, iskazi to na prikladnijem mjestu (PM, e-mail, osobno,... ako ti je bas stalo da bude javno, otvori novi topic).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:49 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]
I, btw, postoje riffovi duzi od pola minute...poslusaj zeppeline[/quote]
da se razumijemo, riff se nebi zvao riff da nije kratak
to sto se oni do izmemoglosti ponavljaju, to ne znaci da traju 10 minuta ili slicno
u prosjeku traju 10 sekundi pa se 2 put ponove - pa se drugi riff ubaci koji i sto toliko traje pa se 4 puta ponovi i tako dalje

i nemoj meni pricati o zeppelinima
odsvirao sam i prostudirao sve njihove pjesme

ako mislis na stairway to heaven - pocetna harmonija nije riff vec obicna partitura iz Amola
jedini riff koji se pojavljuje u sth je kad page zavrsi sa solom i onda pere po power akordima A, G, F
a ako oces sth u zivo
A A G G F F F F F F 3X - i to jedno ponavljanje traje krace od 5 sek
A A G G F/A C D E E D C nekih 5x - i to isto

ako oces pak whole lotta love - 90% pjesme je u E, a glavni rif traje isto 5 sekundi
neda mi se sad razglabati oko toga pogotovo zato sto je ovo trebala biti obajvest o santani a ne prepucavanje o riffovima

oni su imali vise pjesama koje nemaju standardne riffove nego sto ih imaju
ako si htio neki vec primjer navesti za duge riffove onda si trebao black sabbath a ne lz
jaZz (napisa):

I, btw, postoje riffovi duzi od pola minute...poslusaj zeppeline

da se razumijemo, riff se nebi zvao riff da nije kratak
to sto se oni do izmemoglosti ponavljaju, to ne znaci da traju 10 minuta ili slicno
u prosjeku traju 10 sekundi pa se 2 put ponove - pa se drugi riff ubaci koji i sto toliko traje pa se 4 puta ponovi i tako dalje

i nemoj meni pricati o zeppelinima
odsvirao sam i prostudirao sve njihove pjesme

ako mislis na stairway to heaven - pocetna harmonija nije riff vec obicna partitura iz Amola
jedini riff koji se pojavljuje u sth je kad page zavrsi sa solom i onda pere po power akordima A, G, F
a ako oces sth u zivo
A A G G F F F F F F 3X - i to jedno ponavljanje traje krace od 5 sek
A A G G F/A C D E E D C nekih 5x - i to isto

ako oces pak whole lotta love - 90% pjesme je u E, a glavni rif traje isto 5 sekundi
neda mi se sad razglabati oko toga pogotovo zato sto je ovo trebala biti obajvest o santani a ne prepucavanje o riffovima

oni su imali vise pjesama koje nemaju standardne riffove nego sto ih imaju
ako si htio neki vec primjer navesti za duge riffove onda si trebao black sabbath a ne lz



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:05 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Lord Sirius[/b], ne zelim se svadjat niti kacit po ovome forumu.
ALI!!!
Ja san zavrsia srednju glazbenu skolu, svirao u vise bandova (kako rock tako i jazz) pa i orkestara, tvoj prijepis Stairway-a ne valja nista (moga si barem navest kad je major, a kad minor). Riff u progressive rocku (sta su zeppelini vise puta implementirali na svojim koncertima) moze trajati JAAAAKO puno.

[b]vsego[/b], mislim da sam kompetentniji komentirati glazbu (kao i politicke stavove ljudi, ali to sad nije rasprava) nego ti cemu prilazem gornji odjeljak. Zasto bi moja izjava da je Santana jadnik bila imalo neprikladnija nego tvoja izjava da je Thompson komercijalni ustasa!!?
Lord Sirius, ne zelim se svadjat niti kacit po ovome forumu.
ALI!!!
Ja san zavrsia srednju glazbenu skolu, svirao u vise bandova (kako rock tako i jazz) pa i orkestara, tvoj prijepis Stairway-a ne valja nista (moga si barem navest kad je major, a kad minor). Riff u progressive rocku (sta su zeppelini vise puta implementirali na svojim koncertima) moze trajati JAAAAKO puno.

vsego, mislim da sam kompetentniji komentirati glazbu (kao i politicke stavove ljudi, ali to sad nije rasprava) nego ti cemu prilazem gornji odjeljak. Zasto bi moja izjava da je Santana jadnik bila imalo neprikladnija nego tvoja izjava da je Thompson komercijalni ustasa!!?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:52 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]mislim da sam kompetentniji komentirati glazbu (kao i politicke stavove ljudi, ali to sad nije rasprava) nego ti cemu prilazem gornji odjeljak. Zasto bi moja izjava da je Santana jadnik bila imalo neprikladnija nego tvoja izjava da je Thompson komercijalni ustasa!!?[/quote]

Zato sto sam ja svoju izjavu argumentirao. Da ti raspisem:

1. Da je ustasha, to je opceprihvacena cinjenica, a i on sam to naglasava (imageom, pjesmama, nastupima,...)

2. Da je vani manji od makovog zrna sam objasnio time da se ogradjuje od svega (dok kod nas prica kako to nije nista strashno)

3. Takvo okretanje prema tome gdje je sto popularno, vodi do zakljucka da je komercijalan.

Sretan? (retoricko pitanje) :evil:

[quote="jaZz"]ne zelim se svadjat niti kacit po ovome forumu[/quote]

Znam da si to porucio Siriusu, ali svadjalacki ton ti bas i ne pomaze u izbjegavanju "kacenja"... :evil:
jaZz (napisa):
mislim da sam kompetentniji komentirati glazbu (kao i politicke stavove ljudi, ali to sad nije rasprava) nego ti cemu prilazem gornji odjeljak. Zasto bi moja izjava da je Santana jadnik bila imalo neprikladnija nego tvoja izjava da je Thompson komercijalni ustasa!!?


Zato sto sam ja svoju izjavu argumentirao. Da ti raspisem:

1. Da je ustasha, to je opceprihvacena cinjenica, a i on sam to naglasava (imageom, pjesmama, nastupima,...)

2. Da je vani manji od makovog zrna sam objasnio time da se ogradjuje od svega (dok kod nas prica kako to nije nista strashno)

3. Takvo okretanje prema tome gdje je sto popularno, vodi do zakljucka da je komercijalan.

Sretan? (retoricko pitanje) Evil or Very Mad

jaZz (napisa):
ne zelim se svadjat niti kacit po ovome forumu


Znam da si to porucio Siriusu, ali svadjalacki ton ti bas i ne pomaze u izbjegavanju "kacenja"... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:58 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Procčitao samu prijatelja broj Kooxa u kojemu Santana sam izgovorio daon jadno svira...toliko o argumentiranosti...a Thompson je takodjer sam izjavia da on nije i niti da reklamira ustaske stavove i ideologiju...
Procčitao samu prijatelja broj Kooxa u kojemu Santana sam izgovorio daon jadno svira...toliko o argumentiranosti...a Thompson je takodjer sam izjavia da on nije i niti da reklamira ustaske stavove i ideologiju...



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:00 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]Thompson je takodjer sam izjavia da on nije i niti da reklamira ustaske stavove i ideologiju...[/quote]

:lol: Mogu i ja reci da propagiram totalnu anarhiju na Forumu, ne? :lol: ;)

Neke stvari se ipak gledaju prema djelima/ponasanju, a ne prema izjavama... :roll:
jaZz (napisa):
Thompson je takodjer sam izjavia da on nije i niti da reklamira ustaske stavove i ideologiju...


Laughing Mogu i ja reci da propagiram totalnu anarhiju na Forumu, ne? Laughing Wink

Neke stvari se ipak gledaju prema djelima/ponasanju, a ne prema izjavama... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:02 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle, ti impliciras da izjave ne karakteriziraju ponasanjem, ha?
dakle, ti impliciras da izjave ne karakteriziraju ponasanjem, ha?



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:12 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]dakle, ti impliciras da izjave ne karakteriziraju ponasanjem, ha?[/quote]

:-s Nisam bas siguran da kuzim pitanje... :?

Ja tvrdim da izjava ne mora odgovarati ponasanju osobe. Mnogi politicari i izjave u doba predizbornih kampanja su dobar primjer. :) Ako aludiras na cenzuru gore, mi ovdje ne cenzuriramo ljude, nego postove. Mozes ti biti najbolji na svijetu, ali ako pises na neprihvatljiv nacin, netko od modova ce te cenzurirati; vrijedi i obrat... :D

Moze sada dosta ovog :OT: :?:
jaZz (napisa):
dakle, ti impliciras da izjave ne karakteriziraju ponasanjem, ha?


Eh? Nisam bas siguran da kuzim pitanje... Confused

Ja tvrdim da izjava ne mora odgovarati ponasanju osobe. Mnogi politicari i izjave u doba predizbornih kampanja su dobar primjer. Smile Ako aludiras na cenzuru gore, mi ovdje ne cenzuriramo ljude, nego postove. Mozes ti biti najbolji na svijetu, ali ako pises na neprihvatljiv nacin, netko od modova ce te cenzurirati; vrijedi i obrat... Very Happy

Moze sada dosta ovog Off-topic Question



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:14 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, da rascistimo. Ja san pisa na neprikladan nacin, right? A ti nisi, right?

(ovo pitam samo da rascistim)
Dakle, da rascistimo. Ja san pisa na neprikladan nacin, right? A ti nisi, right?

(ovo pitam samo da rascistim)



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:15 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po mojoj procjeni... da. :roll:
Po mojoj procjeni... da. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:16 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro, sve je u redu. Nek' se zna ko je gazda u kuci, jel tako?
Ajde mi sad odgovori na post u Uvodu U Računarstvo, will ya?
Dobro, sve je u redu. Nek' se zna ko je gazda u kuci, jel tako?
Ajde mi sad odgovori na post u Uvodu U Računarstvo, will ya?



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:39 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]Ajde mi sad odgovori na post u Uvodu U Računarstvo, will ya?[/quote]

Namjerno nisam, jer ima jos (barem) dva topica gdje je to odgovoreno... :roll: U kratko, [b]vjerojatno[/b] trebas cekati rezultate pismenih...
jaZz (napisa):
Ajde mi sad odgovori na post u Uvodu U Računarstvo, will ya?


Namjerno nisam, jer ima jos (barem) dva topica gdje je to odgovoreno... Rolling Eyes U kratko, vjerojatno trebas cekati rezultate pismenih...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:33 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"][b]Lord Sirius[/b], ne zelim se svadjat niti kacit po ovome forumu.
ALI!!!
Ja san zavrsia srednju glazbenu skolu, svirao u vise bandova (kako rock tako i jazz) pa i orkestara[/quote]
ja nisam zavrsio glazbenu skolu - niti je ikad pohadao iz razloga sto tamo nije bilo instrumenata koji su mene zanimali - a sviram i učim glazbu preko 15 godina, tako da sam jednako kompetentan kao netko tko je završio osnovnu i srednju glazbenu školu, što se tiče glazbene teorije i tehnike sviranja
[quote]
tvoj prijepis Stairway-a ne valja nista (moga si barem navest kad je major, a kad minor). [/quote]
pa normalno da ne valjda nista - to je samo bila gruba aproksimacija

i čudno kako nakon toliko godina drilanja u glazbenoj školi ne govoriš dur i mol nego major i minor

[quote]
Riff u progressive rocku (sta su zeppelini vise puta implementirali na svojim koncertima) moze trajati JAAAAKO puno.
[/quote]
a na kojim to koncertima su oni izmislili progresivu?imam puno njihovih live snimaka, od fino izmiksanih do onih snimljenih sa kazetarom i nigdje ih ne vidim da sviraju kao dream theater ili tool - koji su razvili i popularizirali progresivan rock (zato se i kaze progresivan - "to progress" ili ti napredovati, napredan)
oni su izmjenjivali svoje pjesme uživo zato što su se u studiju nasnimavali, po više gitara odjednom su snimali itd. nešto što uživo nisu mogli izvesti

[quote="jaZz"]vsego, mislim da sam kompetentniji komentirati glazbu (kao i politicke stavove ljudi, ali to sad nije rasprava) [/quote]
a završio si i srednju političku?

i to što si završio glazbenu školu ne znači da si kompetentan procjenjivati i komentirati glazbu
jaZz (napisa):
Lord Sirius, ne zelim se svadjat niti kacit po ovome forumu.
ALI!!!
Ja san zavrsia srednju glazbenu skolu, svirao u vise bandova (kako rock tako i jazz) pa i orkestara

ja nisam zavrsio glazbenu skolu - niti je ikad pohadao iz razloga sto tamo nije bilo instrumenata koji su mene zanimali - a sviram i učim glazbu preko 15 godina, tako da sam jednako kompetentan kao netko tko je završio osnovnu i srednju glazbenu školu, što se tiče glazbene teorije i tehnike sviranja
Citat:

tvoj prijepis Stairway-a ne valja nista (moga si barem navest kad je major, a kad minor).

pa normalno da ne valjda nista - to je samo bila gruba aproksimacija

i čudno kako nakon toliko godina drilanja u glazbenoj školi ne govoriš dur i mol nego major i minor

Citat:

Riff u progressive rocku (sta su zeppelini vise puta implementirali na svojim koncertima) moze trajati JAAAAKO puno.

a na kojim to koncertima su oni izmislili progresivu?imam puno njihovih live snimaka, od fino izmiksanih do onih snimljenih sa kazetarom i nigdje ih ne vidim da sviraju kao dream theater ili tool - koji su razvili i popularizirali progresivan rock (zato se i kaze progresivan - "to progress" ili ti napredovati, napredan)
oni su izmjenjivali svoje pjesme uživo zato što su se u studiju nasnimavali, po više gitara odjednom su snimali itd. nešto što uživo nisu mogli izvesti

jaZz (napisa):
vsego, mislim da sam kompetentniji komentirati glazbu (kao i politicke stavove ljudi, ali to sad nije rasprava)

a završio si i srednju političku?

i to što si završio glazbenu školu ne znači da si kompetentan procjenjivati i komentirati glazbu



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:56 uto, 17. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro, ja mislim da netko tko je završio srednje glazbeno obrazovanje nemre bit kompetentan za rock'n'roll jer nije prošao školu bluesa.

To da "riffovi kod Led Zeppelina jako dugo traju"... :rotfl: ...valjda je jazz mislil' da Jimmy Page može jako dugo solirat :?:

Slučajno i ja sviram đitru i prošel' sam školu bluesa. Makar je moje umjeće sviranja zasigurno skromnije od Lordovog (ne kužim se u dijatoniku i sl.), mislim da se ne veli "power akordi A G F" nego "A5 G5 F5"

Bio sam na Santaninom zadnjem koncertu u Domu sportova i bilo je super
U svakom slučaju preporučam. Za neupućene u njegovu glazbu preporučam nabavu nekog best ofa sa starim hitovima kao [i]Persuasion[/i], [i]Soul Sacrifise[/i], [i]Incident At Neshabur[/i], [i]Black Magic Woman[/i] (Fleetwood Mac ima bolju verziju, ipak je to njihova pjesma), [i]Europa[/i], [i]Samba Pa Ti[/i].....
Dobro, ja mislim da netko tko je završio srednje glazbeno obrazovanje nemre bit kompetentan za rock'n'roll jer nije prošao školu bluesa.

To da "riffovi kod Led Zeppelina jako dugo traju"... Valjam se po podu od smijeha ...valjda je jazz mislil' da Jimmy Page može jako dugo solirat Question

Slučajno i ja sviram đitru i prošel' sam školu bluesa. Makar je moje umjeće sviranja zasigurno skromnije od Lordovog (ne kužim se u dijatoniku i sl.), mislim da se ne veli "power akordi A G F" nego "A5 G5 F5"

Bio sam na Santaninom zadnjem koncertu u Domu sportova i bilo je super
U svakom slučaju preporučam. Za neupućene u njegovu glazbu preporučam nabavu nekog best ofa sa starim hitovima kao Persuasion, Soul Sacrifise, Incident At Neshabur, Black Magic Woman (Fleetwood Mac ima bolju verziju, ipak je to njihova pjesma), Europa, Samba Pa Ti.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:49 uto, 17. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Dobro, ja mislim da netko tko je završio srednje glazbeno obrazovanje nemre bit kompetentan za rock'n'roll jer nije prošao školu bluesa.[/quote]
mislim da svejedno koju skolu zavrsis, da si jednako sposoban komentirati glazbu kao i netko tko nema nikakvu skolu jer su to svejedno samo subjektivna misljena
:) [quote]valjda je jazz mislil' da Jimmy Page može jako dugo solirat :?: [/quote]
mozemo i ja i ti solirati po pola sata ako treba, samo pitanje kako ce to zvucati :wink:
[quote]
mislim da se ne veli "power akordi A G F" nego "A5 G5 F5"
[/quote]
da, to im je sluzbeni naziv - no da sam znao da je jaZz zavrsio srednju glazbenu, napisao bih u notama i tablaturi, skenirao i uplodao gore (sto cu ubuduce i raditi), a ne bih se izražavao nekim pseudoglazbenim jezikom
[quote]
preporučam nabavu nekog best ofa sa starim hitovima kao [i]Persuasion[/i], [i]Soul Sacrifise[/i], [i]Incident At Neshabur[/i], [i]Black Magic Woman[/i] (Fleetwood Mac ima bolju verziju, ipak je to njihova pjesma), [i]Europa[/i], [i]Samba Pa Ti[/i].....[/quote]
ja nisam preslušavao nešto predetaljno santanu, ali sam slušao par puta neki best of - ima neke zanimljive dionice, lijepo uklopljene sa ostatkom benda - čak i od novijih stvari su mi neke dobre - smooth ili maria - jer tamo ima neke odlične gitarske dionice, koje su baš ono - santana copywright - iako se meni vise pašu drugačiji tipovi gitarista (vai, satriani, morse itd...)
Crni (napisa):
Dobro, ja mislim da netko tko je završio srednje glazbeno obrazovanje nemre bit kompetentan za rock'n'roll jer nije prošao školu bluesa.

mislim da svejedno koju skolu zavrsis, da si jednako sposoban komentirati glazbu kao i netko tko nema nikakvu skolu jer su to svejedno samo subjektivna misljena
Smile
Citat:
valjda je jazz mislil' da Jimmy Page može jako dugo solirat Question

mozemo i ja i ti solirati po pola sata ako treba, samo pitanje kako ce to zvucati Wink
Citat:

mislim da se ne veli "power akordi A G F" nego "A5 G5 F5"

da, to im je sluzbeni naziv - no da sam znao da je jaZz zavrsio srednju glazbenu, napisao bih u notama i tablaturi, skenirao i uplodao gore (sto cu ubuduce i raditi), a ne bih se izražavao nekim pseudoglazbenim jezikom
Citat:

preporučam nabavu nekog best ofa sa starim hitovima kao Persuasion, Soul Sacrifise, Incident At Neshabur, Black Magic Woman (Fleetwood Mac ima bolju verziju, ipak je to njihova pjesma), Europa, Samba Pa Ti.....

ja nisam preslušavao nešto predetaljno santanu, ali sam slušao par puta neki best of - ima neke zanimljive dionice, lijepo uklopljene sa ostatkom benda - čak i od novijih stvari su mi neke dobre - smooth ili maria - jer tamo ima neke odlične gitarske dionice, koje su baš ono - santana copywright - iako se meni vise pašu drugačiji tipovi gitarista (vai, satriani, morse itd...)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan