Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

OI USMENI, DRUGI ROK
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
id
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (19:55:36)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:40 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta bi mogla asistentica Prlic reci sta ce otprilike biti u ispitu sutra? Tako da se vise skoncentriramo na te zadatke, jer toga ima....
Sta bi mogla asistentica Prlic reci sta ce otprilike biti u ispitu sutra? Tako da se vise skoncentriramo na te zadatke, jer toga ima....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:43 pon, 14. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze li asistentica ili netko drugi stavit provjerenu i tocnu informaciju kada je tocno usmeni na drugom roku??
nesto je bilo govora da ce rok biti u petak, ali kad točno u petak?
moze li asistentica ili netko drugi stavit provjerenu i tocnu informaciju kada je tocno usmeni na drugom roku??
nesto je bilo govora da ce rok biti u petak, ali kad točno u petak?


[Vrh]
tanjavr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (20:47:16)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:24 pon, 14. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pise ti par tema dolje, da se moze usmeni ocekivati u petak(18.7.) od 14h do 16h, ali jos ce asistentica staviti potvrđenu obavijest.
Pise ti par tema dolje, da se moze usmeni ocekivati u petak(18.7.) od 14h do 16h, ali jos ce asistentica staviti potvrđenu obavijest.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:10 čet, 17. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li bi mogao netko staviti zadnja dva predavanja iz OI tu na forum ili barem pobrojati važnije stvari iz spomenutih predavanja.

Unaprijed hvala
Da li bi mogao netko staviti zadnja dva predavanja iz OI tu na forum ili barem pobrojati važnije stvari iz spomenutih predavanja.

Unaprijed hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:58 čet, 17. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

može li netko pojasniti geometrijsku metodu za određivanje efikasnog rješenja kod višekriterijskog programiranja.
Kako se određuju oni kutevi i čemu zapravo služe?
može li netko pojasniti geometrijsku metodu za određivanje efikasnog rješenja kod višekriterijskog programiranja.
Kako se određuju oni kutevi i čemu zapravo služe?


[Vrh]
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:41 pon, 21. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li netko kada će biti rezultati iz usmenog?
Zna li netko kada će biti rezultati iz usmenog?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 18:44 pon, 21. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesor je na zadnjim predavanjima rekao da ce rezultati s drugog roka biti 29.7. na nasem faksu.
(napomena: ja nisam isla na drugi rok pa ako je onda receno da ce biti u neko drugo doba, molim da me netko ispravi, da ne sirim dezinformacije!)
profesor je na zadnjim predavanjima rekao da ce rezultati s drugog roka biti 29.7. na nasem faksu.
(napomena: ja nisam isla na drugi rok pa ako je onda receno da ce biti u neko drugo doba, molim da me netko ispravi, da ne sirim dezinformacije!)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:41 sri, 23. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.
Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.


[Vrh]
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 9:00 pet, 22. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.[/quote]

2.9. u njegovom uredu u koliko sati, isto u 9h ili ??
Anonymous (napisa):
Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.


2.9. u njegovom uredu u koliko sati, isto u 9h ili ??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 14:20 uto, 26. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kreda"][quote="Anonymous"]Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.[/quote]

2.9. u njegovom uredu u koliko sati, isto u 9h ili ??[/quote]Mene isto zanima ova informacija pa ako netko zna u koliko sati u njegovom uredu na ekonomiji bio bi zahvalan na informaciji :)
kreda (napisa):
Anonymous (napisa):
Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.


2.9. u njegovom uredu u koliko sati, isto u 9h ili ??
Mene isto zanima ova informacija pa ako netko zna u koliko sati u njegovom uredu na ekonomiji bio bi zahvalan na informaciji Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 10:21 sri, 27. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li praksa da je usmeni oko tjedan dana nakon pismenog? Prijavio bi ispit sad za prvi rok pa mi je dosta bitna ta informacija da si mogu ostale ispite planirati.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru :)
Je li praksa da je usmeni oko tjedan dana nakon pismenog? Prijavio bi ispit sad za prvi rok pa mi je dosta bitna ta informacija da si mogu ostale ispite planirati.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:13 sri, 27. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U prva dva ljetna roka usmeni je bio tjedan dana nakon pismenog s time da je moj dojam da određivanje termina usmenog u dobroj mjeri ovisi o asistentima pa se isplati direktno kod njih provjeriti.
U prva dva ljetna roka usmeni je bio tjedan dana nakon pismenog s time da je moj dojam da određivanje termina usmenog u dobroj mjeri ovisi o asistentima pa se isplati direktno kod njih provjeriti.


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 18:03 sub, 30. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]U prva dva ljetna roka usmeni je bio tjedan dana nakon pismenog s time da je moj dojam da određivanje termina usmenog u dobroj mjeri ovisi o asistentima pa se isplati direktno kod njih provjeriti.[/quote]

Onaj tko cuva odredjuje termin usmenog. Ja zadajem prvi rok, ali jos uvijek nisam sigurna hocu li na usmenom cuvati ja ili profesor. Ako ja budem cuvala, onda cemo se preko foruma nekako dogovoriti oko termina, kao sto smo to napravili i prosli put.

[size=9][color=#999999]Added after 7 minutes:[/color][/size]

[quote="D4rk0"][quote="kreda"][quote="Anonymous"]Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.[/quote]

2.9. u njegovom uredu u koliko sati, isto u 9h ili ??[/quote]Mene isto zanima ova informacija pa ako netko zna u koliko sati u njegovom uredu na ekonomiji bio bi zahvalan na informaciji :)[/quote]

Poslala sam mu mail o upisu ocjene pa cu staviti obavijest na forum. Bio mi je jednom davno rekao kada ce biti, ali sam zaboravila :oops: Nisam sigurna je li bio rekao u 12 ili 14 sati.
Anonymous (napisa):
U prva dva ljetna roka usmeni je bio tjedan dana nakon pismenog s time da je moj dojam da određivanje termina usmenog u dobroj mjeri ovisi o asistentima pa se isplati direktno kod njih provjeriti.


Onaj tko cuva odredjuje termin usmenog. Ja zadajem prvi rok, ali jos uvijek nisam sigurna hocu li na usmenom cuvati ja ili profesor. Ako ja budem cuvala, onda cemo se preko foruma nekako dogovoriti oko termina, kao sto smo to napravili i prosli put.

Added after 7 minutes:

D4rk0 (napisa):
kreda (napisa):
Anonymous (napisa):
Prof. je na zadnjim predavanjima rekao da će rezultati i upis ocjena biti 29.7. u 9h na našem faxu ili 2.9. u njegovom uredu na ekonomiji, s time da je asistentica Prlić rekla da će ako joj prof. dostavi rezultate prije stavit' ih na forum.


2.9. u njegovom uredu u koliko sati, isto u 9h ili ??
Mene isto zanima ova informacija pa ako netko zna u koliko sati u njegovom uredu na ekonomiji bio bi zahvalan na informaciji Smile


Poslala sam mu mail o upisu ocjene pa cu staviti obavijest na forum. Bio mi je jednom davno rekao kada ce biti, ali sam zaboravila Embarassed Nisam sigurna je li bio rekao u 12 ili 14 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:40 pon, 1. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se moze znati tko zadaje drugi rok i dekanski?

Hvala!
Da li se moze znati tko zadaje drugi rok i dekanski?

Hvala!


[Vrh]
bubaprva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2008. (14:51:51)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:25 pon, 1. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako već nema točne informacije o upisu ocjena, da li je bar ovo da je upis ocjena u 12 ili 14 sigurno??
velika je razlika cekati od 12 do 14, i od 9 ujutro...
Ako već nema točne informacije o upisu ocjena, da li je bar ovo da je upis ocjena u 12 ili 14 sigurno??
velika je razlika cekati od 12 do 14, i od 9 ujutro...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:31 uto, 2. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

danas je bio upis od 9-11 a moze se doci i danas u 14.00..eto tek sad smo saznali...
danas je bio upis od 9-11 a moze se doci i danas u 14.00..eto tek sad smo saznali...


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan