Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Gratis usmeni za ljude koji su kolokvirali?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:42 čet, 12. 2. 2004    Naslov: Gratis usmeni za ljude koji su kolokvirali? Citirajte i odgovorite

Jel moze netko reci kako je bilo prosle godine s dodatnim usmenim 13.3.? Kako se on prijavljuje ili kako mozemo ''doci do njega'' ako ga bude i ove godine?
Jel moze netko reci kako je bilo prosle godine s dodatnim usmenim 13.3.? Kako se on prijavljuje ili kako mozemo ''doci do njega'' ako ga bude i ove godine?


[Vrh]
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 11:40 pet, 13. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prijavis ga kao i svaki drugi ispit :wink:
Prijavis ga kao i svaki drugi ispit Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:46 pet, 13. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cini mi se da su prosle godine, za potrebe ISVUa, "izmislili" rok za koji su se ljudi prijavljivali; taj rok nije imao stvarnih pismenih, ali su prijave isle normalno. :shock:

Neka me netko ispravi ako grijesim; ja sam tada branio Drzavu, pa nisam bio skroz u toku sa zbivanjima na faxu... ;)
Cini mi se da su prosle godine, za potrebe ISVUa, "izmislili" rok za koji su se ljudi prijavljivali; taj rok nije imao stvarnih pismenih, ali su prijave isle normalno. Shocked

Neka me netko ispravi ako grijesim; ja sam tada branio Drzavu, pa nisam bio skroz u toku sa zbivanjima na faxu... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:19 pet, 13. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zahvaljujem se dobrim dusama na odgovorima :)
Zahvaljujem se dobrim dusama na odgovorima Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 0:33 sub, 14. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osnovno je pitanje hoće li takva roka uopće biti ove godine :?:
Osnovno je pitanje hoće li takva roka uopće biti ove godine Question


[Vrh]
blah!
Gost





PostPostano: 16:52 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Osnovno je pitanje hoće li takva roka uopće biti ove godine :?:[/quote]

Danas bio u referadi i kažu mi da oni za tako nešto nisu čuli...
Mimo onih rokova koji su u studomatu, ne bi trebalo biti ništa.
Možda u dogovoru s profesorom, ali to je pucanje u noći...
U svakom slučaju, meni bi dobro došao taj rok, jer ću izgleda profulat kolokvije koje sam dao. :(
Anonymous (napisa):
Osnovno je pitanje hoće li takva roka uopće biti ove godine Question


Danas bio u referadi i kažu mi da oni za tako nešto nisu čuli...
Mimo onih rokova koji su u studomatu, ne bi trebalo biti ništa.
Možda u dogovoru s profesorom, ali to je pucanje u noći...
U svakom slučaju, meni bi dobro došao taj rok, jer ću izgleda profulat kolokvije koje sam dao. Sad


[Vrh]
He dares
Gost





PostPostano: 17:02 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma koje žene u referadi!?Te iste žene su mi rekle da ne mogu prijavit ispit ako kasnim jednu minutu od zadanog vremena,pa sam prijavu sredio tri sata izvan zadanog vremena!
Te žene nemaju pojma,pusti njih da rade svoj posao-žigaju potvrde,za sve ostale informacije raspitaj se u studentskom getu(mislim pritom na hodnicima fakulteta) 8)

...been there,than that...
Ma koje žene u referadi!?Te iste žene su mi rekle da ne mogu prijavit ispit ako kasnim jednu minutu od zadanog vremena,pa sam prijavu sredio tri sata izvan zadanog vremena!
Te žene nemaju pojma,pusti njih da rade svoj posao-žigaju potvrde,za sve ostale informacije raspitaj se u studentskom getu(mislim pritom na hodnicima fakulteta) Cool

...been there,than that...


[Vrh]
NELICA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (17:48:18)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:54 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prosle godine je bilo tog dodatnog roka samo za ljude koji su kolokvirali... Prijave su valjda isle direktno profesorima tako da valjda zene u referadi nemaju blage o tome ili im se na da pamtiti kako to ide u realiti :)
Prosle godine je bilo tog dodatnog roka samo za ljude koji su kolokvirali... Prijave su valjda isle direktno profesorima tako da valjda zene u referadi nemaju blage o tome ili im se na da pamtiti kako to ide u realiti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:11 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="NELICA"]Prosle godine je bilo tog dodatnog roka samo za ljude koji su kolokvirali... Prijave su valjda isle direktno profesorima tako da valjda zene u referadi nemaju blage o tome ili im se na da pamtiti kako to ide u realiti :)[/quote]

prijave su bile na studomatu + direkt profacu se javiti da zna da ima zainteresiranih
NELICA (napisa):
Prosle godine je bilo tog dodatnog roka samo za ljude koji su kolokvirali... Prijave su valjda isle direktno profesorima tako da valjda zene u referadi nemaju blage o tome ili im se na da pamtiti kako to ide u realiti Smile


prijave su bile na studomatu + direkt profacu se javiti da zna da ima zainteresiranih



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
akki
Gost





PostPostano: 14:19 sri, 18. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li tko oce li bit tog treceg roka kod prof. Guljasa? dali postoji neki mail na koji se moze kontaktirat prof. Guljas, s obzirom da sam bolesna i nemogu doc do faxa te se necu pojavit sada na usmenom....
zna li tko oce li bit tog treceg roka kod prof. Guljasa? dali postoji neki mail na koji se moze kontaktirat prof. Guljas, s obzirom da sam bolesna i nemogu doc do faxa te se necu pojavit sada na usmenom....


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:07 sri, 18. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="akki"]zna li tko oce li bit tog treceg roka kod prof. Guljasa?[/quote]

People, [b]jednom za svagda[/b] :!: Ako bude dodatni rok, bit ce kod svih profesora, a ne samo kod pojedinaca :!: Obavijest o (ne)postojanju tog roka ce stici kad i mi ostali saznamo... :roll:

[quote="akki"]dali postoji neki mail na koji se moze kontaktirat prof. Guljas, s obzirom da sam bolesna i nemogu doc do faxa te se necu pojavit sada na usmenom....[/quote]

[i]guljas[/i] na masini [i]math.hr[/i]
akki (napisa):
zna li tko oce li bit tog treceg roka kod prof. Guljasa?


People, jednom za svagda Exclamation Ako bude dodatni rok, bit ce kod svih profesora, a ne samo kod pojedinaca Exclamation Obavijest o (ne)postojanju tog roka ce stici kad i mi ostali saznamo... Rolling Eyes

akki (napisa):
dali postoji neki mail na koji se moze kontaktirat prof. Guljas, s obzirom da sam bolesna i nemogu doc do faxa te se necu pojavit sada na usmenom....


guljas na masini math.hr



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divERgenT
Gost





PostPostano: 4:04 sub, 21. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

aa vidijo da ova tema ima najvise postova i ljudi pisu gluposti pa cu i ja
balalalallavbbabaala

Ali dajte nam taj rok !!!!! :x i iz ostalih :snipersmile: :usa
ee bas su kul ovi smajliji
aa vidijo da ova tema ima najvise postova i ljudi pisu gluposti pa cu i ja
balalalallavbbabaala

Ali dajte nam taj rok !!!!! Mad i iz ostalih #Sniper #Usa
ee bas su kul ovi smajliji


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan