Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij - važno (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 8:59 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Popravni kolokvij - važno Citirajte i odgovorite

Na popravni kolokvij mogu izaći studenti s [b]barem 41 bodom ukupno iz oba kolokvija[/b].

Anja Vrbaški
Na popravni kolokvij mogu izaći studenti s barem 41 bodom ukupno iz oba kolokvija.

Anja Vrbaški


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante-peric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (09:23:43)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:12 čet, 19. 2. 2009    Naslov: KADA JE TO SUTRA Citirajte i odgovorite

U KOLIKO SATI JE SUTRA TAJ POPRAVNI KOLOKVIJ
U KOLIKO SATI JE SUTRA TAJ POPRAVNI KOLOKVIJ


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 16:48 čet, 19. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored po predavaonama za popravni kolokvij je na web stranici kolegija. Kolokvij je u 9h.
Raspored po predavaonama za popravni kolokvij je na web stranici kolegija. Kolokvij je u 9h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A_je_to
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (16:51:22)
Postovi: (6D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 17:02 čet, 19. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebam pomoć s jednim zadatkom s prvog kolokvija. Nikako ne mogu izračunati sumu i presjek potprostora:
L={( 1,0,1,0), (0,1,1,1), (1,1,1,-1)}
M={(2,2,3,0), (0,3,-2,-3), (1,5,-3,-5)}
Trebam pomoć s jednim zadatkom s prvog kolokvija. Nikako ne mogu izračunati sumu i presjek potprostora:
L={( 1,0,1,0), (0,1,1,1), (1,1,1,-1)}
M={(2,2,3,0), (0,3,-2,-3), (1,5,-3,-5)}


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:25 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm, jel zna netko kada ce biti objavljeni rezultati popravnog?
hm, jel zna netko kada ce biti objavljeni rezultati popravnog?


[Vrh]
uzorni student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 01. 2009. (16:11:39)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 18:06 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ponedjeljak najkasnije do 2... u dva su i žalbe tj. uvidi u kolokvij
ponedjeljak najkasnije do 2... u dva su i žalbe tj. uvidi u kolokvij



_________________
zrno po zrno pogača... piva po piva povraća
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:11 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a divno.. onda ako prodjem taman stignem u 2 sata naucit za onaj pisemi dio. XD
hvala. :)
a divno.. onda ako prodjem taman stignem u 2 sata naucit za onaj pisemi dio. XD
hvala. Smile


[Vrh]
A_je_to
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (16:51:22)
Postovi: (6D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 18:54 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači ako prođemo popravni kolokvij u ponedjeljak u 16 moramo odmah izaći na onaj pismeni dio završnog ispita??
Znači ako prođemo popravni kolokvij u ponedjeljak u 16 moramo odmah izaći na onaj pismeni dio završnog ispita??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ELESSAR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2009. (19:48:54)
Postovi: (1F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 4

PostPostano: 20:05 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakav pismeni?? odakle vam sad to??
Ja san čua da bi trebali bit usmeni negdi iza srijede...??
Kakav pismeni?? odakle vam sad to??
Ja san čua da bi trebali bit usmeni negdi iza srijede...??



_________________
".... ..." - Cee Lo Green
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 20:07 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ELESSAR"]Kakav pismeni?? odakle vam sad to??
Ja san čua da bi trebali bit usmeni negdi iza srijede...??[/quote]

pismeni dio usmenog se piše kod prof. antonića
ELESSAR (napisa):
Kakav pismeni?? odakle vam sad to??
Ja san čua da bi trebali bit usmeni negdi iza srijede...??


pismeni dio usmenog se piše kod prof. antonića


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hani bani
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2008. (23:55:20)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 20:37 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kad ce biti popravni usmeni kod prof bakica?jel poslije srijede?da li je istina da kod njega mozemo ici 2puta na usmene,tj da nam da 2 sanse :oops:
a kad ce biti popravni usmeni kod prof bakica?jel poslije srijede?da li je istina da kod njega mozemo ici 2puta na usmene,tj da nam da 2 sanse Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 20:57 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hani bani"]a kad ce biti popravni usmeni kod prof bakica?jel poslije srijede?da li je istina da kod njega mozemo ici 2puta na usmene,tj da nam da 2 sanse :oops:[/quote]

svašta si ti ode nagomilala bezze. prvo, popravni usmeni je kad jednom izađeš na usmeni, pa te prof ako ne znaš dobro pošalje na popravni tog usmenog. meni ne predaje prof bakić, al ako počinje sa usmenima poslije srijede i daje vam dvije šanse, kad bi onda trebala biti ta druga šansa? preko vikenda? jer, drugi semestar počinje već u idući pon.
i čini mi se da oni koji idu na popravni kolokvij mogu jednom izić na usmeni. valjda sve ovisi o profesoru.
sritno!
hani bani (napisa):
a kad ce biti popravni usmeni kod prof bakica?jel poslije srijede?da li je istina da kod njega mozemo ici 2puta na usmene,tj da nam da 2 sanse Embarassed


svašta si ti ode nagomilala bezze. prvo, popravni usmeni je kad jednom izađeš na usmeni, pa te prof ako ne znaš dobro pošalje na popravni tog usmenog. meni ne predaje prof bakić, al ako počinje sa usmenima poslije srijede i daje vam dvije šanse, kad bi onda trebala biti ta druga šansa? preko vikenda? jer, drugi semestar počinje već u idući pon.
i čini mi se da oni koji idu na popravni kolokvij mogu jednom izić na usmeni. valjda sve ovisi o profesoru.
sritno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:31 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

no, kako uopce izgleda taj pismeni dio? zadaci su slicni onima iz bliceva iz teorije ili? koliko ih ima, koliko se uopce pise to...?
no, kako uopce izgleda taj pismeni dio? zadaci su slicni onima iz bliceva iz teorije ili? koliko ih ima, koliko se uopce pise to...?


[Vrh]
hani bani
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2008. (23:55:20)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 21:49 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da mu nebi bio problem da nas i pita kad i pocne 2semestar...barem na drugim faksovima to je normalno.(pmf po nicem nije ko drugi,pa mozd i nece ni po ovome)
a prof bakic je (ako me pamcenje dobro sluzi) rekao da cemo moci 2x ici na usmeni...ali sam samo to htjela provjeriti,jer sam ga i mozda krivo skuzila...
i nadam se da ce biti poslije srijede...malo bi bilo glupa da u pon saznam rezultate i vec u uto odgovaram :? :roll:
mislim da mu nebi bio problem da nas i pita kad i pocne 2semestar...barem na drugim faksovima to je normalno.(pmf po nicem nije ko drugi,pa mozd i nece ni po ovome)
a prof bakic je (ako me pamcenje dobro sluzi) rekao da cemo moci 2x ici na usmeni...ali sam samo to htjela provjeriti,jer sam ga i mozda krivo skuzila...
i nadam se da ce biti poslije srijede...malo bi bilo glupa da u pon saznam rezultate i vec u uto odgovaram Confused Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 22:00 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da se može ići dva puta na usmeni i ako si išao na popravni kolokvij. a prošle godine je zadnji usmeni bio kad je pocheo drugi semestra tako da bi moglo i ove godine bit tako
mislim da se može ići dva puta na usmeni i ako si išao na popravni kolokvij. a prošle godine je zadnji usmeni bio kad je pocheo drugi semestra tako da bi moglo i ove godine bit tako



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
uzorni student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 01. 2009. (16:11:39)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 22:42 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ono šta mi zovemo popravni kolokvij... na drugim faksovima se to zove ispit..... al dobro ovaj popravni je bio dosta lakši od kolokvija..... jel zna tko u koliko sati počinje usmeni u pon iz linearne?.... ja bi išo gledat :eyepop2:
ono šta mi zovemo popravni kolokvij... na drugim faksovima se to zove ispit..... al dobro ovaj popravni je bio dosta lakši od kolokvija..... jel zna tko u koliko sati počinje usmeni u pon iz linearne?.... ja bi išo gledat Iskočiše mi oči od čudidbe!



_________________
zrno po zrno pogača... piva po piva povraća
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 23:00 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]no, kako uopce izgleda taj pismeni dio? zadaci su slicni onima iz bliceva iz teorije ili? koliko ih ima, koliko se uopce pise to...?[/quote]

to se piše nekih sat vremena - sat ipo. imaš prvi dio na DA - NE, i drugi koji su ti zadaci i dokazi. nije nešta ekstra teško, al treba se bar nešto znat. što se pitanja tiče bilo je dokazat da je produkt dviju gornjetrokutastih matrica ponovo gornjetr matrica, LU faktorizacija, nešto sa adjunktom matrice i nean pojma šta više šta se tiče tog drugog dijela. ..

''učiti, učiti i samo učiti, jer jedino tako možeš razlučiti - šta je dobro, a šta nije, šta se smije uvrstit a šta ne smije'' :wink:
Anonymous (napisa):
no, kako uopce izgleda taj pismeni dio? zadaci su slicni onima iz bliceva iz teorije ili? koliko ih ima, koliko se uopce pise to...?


to se piše nekih sat vremena - sat ipo. imaš prvi dio na DA - NE, i drugi koji su ti zadaci i dokazi. nije nešta ekstra teško, al treba se bar nešto znat. što se pitanja tiče bilo je dokazat da je produkt dviju gornjetrokutastih matrica ponovo gornjetr matrica, LU faktorizacija, nešto sa adjunktom matrice i nean pojma šta više šta se tiče tog drugog dijela. ..

''učiti, učiti i samo učiti, jer jedino tako možeš razlučiti - šta je dobro, a šta nije, šta se smije uvrstit a šta ne smije'' Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:29 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hahahah ok . :lol:
zahvaljujem mnogo. :bow:
hahahah ok . Laughing
zahvaljujem mnogo. I bow before you


[Vrh]
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 23:40 sub, 21. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hani bani"]mislim da mu nebi bio problem da nas i pita kad i pocne 2semestar...barem na drugim faksovima to je normalno.(pmf po nicem nije ko drugi,pa mozd i nece ni po ovome)[/quote]

Dakle, može se upisat linearna 2 bez ocjene iz linearne 1 ? Hm, ne baš :D
Kod nas se to ipak ne može (bar ne u zimskom semestru) zbog organiziranog studija po pravilu prethodnik-sljedbenik. Ako padneš nešto u ljetnom semestru, onda se ima vremena za popravak usmenog, ali zimski je i ovako gust...

Sve u svemu, sretno svima da se s ovakvim stvarima ne zamarate :D
hani bani (napisa):
mislim da mu nebi bio problem da nas i pita kad i pocne 2semestar...barem na drugim faksovima to je normalno.(pmf po nicem nije ko drugi,pa mozd i nece ni po ovome)


Dakle, može se upisat linearna 2 bez ocjene iz linearne 1 ? Hm, ne baš Very Happy
Kod nas se to ipak ne može (bar ne u zimskom semestru) zbog organiziranog studija po pravilu prethodnik-sljedbenik. Ako padneš nešto u ljetnom semestru, onda se ima vremena za popravak usmenog, ali zimski je i ovako gust...

Sve u svemu, sretno svima da se s ovakvim stvarima ne zamarate Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 0:36 ned, 22. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, zapravo, nije problem da profesor pita kad počne ljetni semestar, nego treba pitat (i podijelit ocjene) prije nego završe upisi u isti, a to je, čini mi se, prva 2-3 tjedna trećeg mjeseca.
Pa, zapravo, nije problem da profesor pita kad počne ljetni semestar, nego treba pitat (i podijelit ocjene) prije nego završe upisi u isti, a to je, čini mi se, prva 2-3 tjedna trećeg mjeseca.



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan