Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Strajk zaposlenih u javnim sluzbama
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:38 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]meni se ne da gledat svako malo na teletekst i internet da saznam dal idem na faks ili ne..ne znam kako vi..al ja se moram budit u 6 i onda na bus za zagreb..i nije mi svejedno dal ću se budit u 6 ili mogu mirno spavat i naspavat se...[/quote]

Bit strajka upravo je u tome da tebi ne bude svejedno.

Inace, nisam ni ja zadovoljan time da cijela nacija mora biti on-line dok traju pregovori. Mislim da je sindikat trebao dati rok do kojeg, ako se ne potpise sporazum, sutra je strajk.
bozidarsevo (napisa):
meni se ne da gledat svako malo na teletekst i internet da saznam dal idem na faks ili ne..ne znam kako vi..al ja se moram budit u 6 i onda na bus za zagreb..i nije mi svejedno dal ću se budit u 6 ili mogu mirno spavat i naspavat se...


Bit strajka upravo je u tome da tebi ne bude svejedno.

Inace, nisam ni ja zadovoljan time da cijela nacija mora biti on-line dok traju pregovori. Mislim da je sindikat trebao dati rok do kojeg, ako se ne potpise sporazum, sutra je strajk.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 22:41 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="thomary"]slazem se da bi prosvjetari trebali imati sto zasluzuju, vece place i sl. Ne razumijem se tocno u sve, sto, zato je i kako je, pa necu u detalje. Ali je i zanimljivo vrijeme u koje se digao strajk, pred izbore... Mislim da to nije samo trazenje svoji prava (koja napominjem zasluzuju) vec i da se malo popljuje vlada i pokaze kako ne funkcionira dobro...[/quote]

pa upravo zbog izbora i je savrseno vrijeme za strajk. ako malo bolje pogledas, jedino u vrijeme izbora se nesto i dogada u ovoj drzavi. ostatak vremena samo gledamo kako se ono sto je obecano ne radi.
thomary (napisa):
slazem se da bi prosvjetari trebali imati sto zasluzuju, vece place i sl. Ne razumijem se tocno u sve, sto, zato je i kako je, pa necu u detalje. Ali je i zanimljivo vrijeme u koje se digao strajk, pred izbore... Mislim da to nije samo trazenje svoji prava (koja napominjem zasluzuju) vec i da se malo popljuje vlada i pokaze kako ne funkcionira dobro...


pa upravo zbog izbora i je savrseno vrijeme za strajk. ako malo bolje pogledas, jedino u vrijeme izbora se nesto i dogada u ovoj drzavi. ostatak vremena samo gledamo kako se ono sto je obecano ne radi.



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:50 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Antonija"][quote="thomary"]slazem se da bi prosvjetari trebali imati sto zasluzuju, vece place i sl. Ne razumijem se tocno u sve, sto, zato je i kako je, pa necu u detalje. Ali je i zanimljivo vrijeme u koje se digao strajk, pred izbore... Mislim da to nije samo trazenje svoji prava (koja napominjem zasluzuju) vec i da se malo popljuje vlada i pokaze kako ne funkcionira dobro...[/quote]

pa upravo zbog izbora i je savrseno vrijeme za strajk. ako malo bolje pogledas, jedino u vrijeme izbora se nesto i dogada u ovoj drzavi. ostatak vremena samo gledamo kako se ono sto je obecano ne radi.[/quote]

Ne zaboravite da je za strajk izabran ovaj termin, jer je između ostaloga, ovih dana sjela prva umanjena plaća na račune zaposlenih, pa je stoga i nezadovoljstvo na vrhuncu materijaliziranosti :)
Antonija (napisa):
thomary (napisa):
slazem se da bi prosvjetari trebali imati sto zasluzuju, vece place i sl. Ne razumijem se tocno u sve, sto, zato je i kako je, pa necu u detalje. Ali je i zanimljivo vrijeme u koje se digao strajk, pred izbore... Mislim da to nije samo trazenje svoji prava (koja napominjem zasluzuju) vec i da se malo popljuje vlada i pokaze kako ne funkcionira dobro...


pa upravo zbog izbora i je savrseno vrijeme za strajk. ako malo bolje pogledas, jedino u vrijeme izbora se nesto i dogada u ovoj drzavi. ostatak vremena samo gledamo kako se ono sto je obecano ne radi.


Ne zaboravite da je za strajk izabran ovaj termin, jer je između ostaloga, ovih dana sjela prva umanjena plaća na račune zaposlenih, pa je stoga i nezadovoljstvo na vrhuncu materijaliziranosti Smile



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
maxic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2009. (20:11:13)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 22:57 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

naravno da ovaj predizborni tjedan nije izabran bez razloga.
ipak se vladajući moraju malo više potruditi kako ne bi bili prikazani kao socijalno neosjetljivi što zapravo jesu
naravno da ovaj predizborni tjedan nije izabran bez razloga.
ipak se vladajući moraju malo više potruditi kako ne bi bili prikazani kao socijalno neosjetljivi što zapravo jesu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 23:15 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa dobro ljudi, vi se u 11 sati navečer tresete dal ćete sutra ić na faks il ne? :roll: eo ja svratih da vidim šta se događa sa štrajkom, al idem leć mirne glave ko i svaku večer. pa neš ti i ako jedan dan propustite faks...
uostalom, ko bi toliko lud bio da pregovara u kasnim noćnim ili ranim jutarnjim satima....

ne znam, al nisam jedina koja se smije vašim neuroznim reakcijama. jasno mi je ako netko ima ispit, al predavanje gori doli neće nikoga koštat glave. odite spavat il što li već! :wink:
pa dobro ljudi, vi se u 11 sati navečer tresete dal ćete sutra ić na faks il ne? Rolling Eyes eo ja svratih da vidim šta se događa sa štrajkom, al idem leć mirne glave ko i svaku večer. pa neš ti i ako jedan dan propustite faks...
uostalom, ko bi toliko lud bio da pregovara u kasnim noćnim ili ranim jutarnjim satima....

ne znam, al nisam jedina koja se smije vašim neuroznim reakcijama. jasno mi je ako netko ima ispit, al predavanje gori doli neće nikoga koštat glave. odite spavat il što li već! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 23:45 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neki od nas imaju zakazan kolokvij sutra u 10... so... :roll:
Neki od nas imaju zakazan kolokvij sutra u 10... so... Rolling Eyes



_________________
1 2 3 4
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 0:24 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mad Wilson"]Neki od nas imaju zakazan kolokvij sutra u 10... so... :roll:[/quote]


[quote="mini"] jasno mi je ako netko ima ispit, al predavanje gori doli neće nikoga koštat glave. [/quote]

kao što naglasih... :roll:
Mad Wilson (napisa):
Neki od nas imaju zakazan kolokvij sutra u 10... so... Rolling Eyes



mini (napisa):
jasno mi je ako netko ima ispit, al predavanje gori doli neće nikoga koštat glave.


kao što naglasih... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 0:43 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

I tako se oni uspili dogovorit...
I tako se oni uspili dogovorit...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vještica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2008. (21:40:08)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 11:49 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smatram da danas nebi trebalo biti potpisa na predavanjima jer je dogovor postignut jaaaako kasno...
Neki od nas putuju i više od 50 km na faks tako da smo morali i spavat, a ne pratiti vijesti cijelu noć.
Smatram da danas nebi trebalo biti potpisa na predavanjima jer je dogovor postignut jaaaako kasno...
Neki od nas putuju i više od 50 km na faks tako da smo morali i spavat, a ne pratiti vijesti cijelu noć.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:04 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako nekoga zanima konacni text sporazuma, moze ga vidjeti [url=http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01406b11-f871-4095-a790-c423336f0842]ovdje[/url], dok neke komentare samog sporazuma mozete vidjeti [url=http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=21660b68-6474-4377-a378-b94ebd92864d]ovdje[/url]. :)
Ako nekoga zanima konacni text sporazuma, moze ga vidjeti ovdje, dok neke komentare samog sporazuma mozete vidjeti ovdje. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 14:14 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde de, nećemo morat previše odrađivat vikendima i profesori će nastavu održavati sa upgradeanim osmjehom na licu jer će imati više love za otplatit dvorane i pelješki most :roll:
Ajde de, nećemo morat previše odrađivat vikendima i profesori će nastavu održavati sa upgradeanim osmjehom na licu jer će imati više love za otplatit dvorane i pelješki most Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 14:29 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ako nekoga zanima konacni text sporazuma, moze ga vidjeti [url=http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01406b11-f871-4095-a790-c423336f0842]ovdje[/url][/quote]
Sporazum je sramotan. Sto je bilo nasim pregovaracima da takvo nesto potpisu? :evil:
vsego (napisa):
Ako nekoga zanima konacni text sporazuma, moze ga vidjeti ovdje

Sporazum je sramotan. Sto je bilo nasim pregovaracima da takvo nesto potpisu? Evil or Very Mad



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:59 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bixodococo"]Ajde de, nećemo morat previše odrađivat vikendima i profesori će nastavu održavati sa upgradeanim osmjehom na licu jer će imati više love za otplatit dvorane i pelješki most[/quote]

Vise love? :zbunjen: Ti nisi citao sporazum, je l' da? :P Imamo ponesto obecanja vise (u ovo doba, to se ionako dijeli besplatno), a "lova" dolazi solidno kasnije (tj. obecano je da dolazi, a vidjeli smo vec razliku izmedju love i obecanja, efektivno od ovog mjeseca). :lol:

I, usput, zaboravio si [url=http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=49171147-2ac2-4a49-835d-a664fe9aff79]dravski most[/url], koji je - za razliku od peljeskog - dogovoren ovih dana. :D

[quote="mdoko"]Sporazum je sramotan. Sto je bilo nasim pregovaracima da takvo nesto potpisu? :evil:[/quote]

To mozes iskazati na referendumu (kad vec nemamo pleeeeeeenum :twisted:). Bas me zanima sto ce se desiti ako stvar ne prodje na referendumu? :-k Kaznit ce nas oduzimanjem obecanja? :xg:
bixodococo (napisa):
Ajde de, nećemo morat previše odrađivat vikendima i profesori će nastavu održavati sa upgradeanim osmjehom na licu jer će imati više love za otplatit dvorane i pelješki most


Vise love? Zbunjen Ti nisi citao sporazum, je l' da? Razz Imamo ponesto obecanja vise (u ovo doba, to se ionako dijeli besplatno), a "lova" dolazi solidno kasnije (tj. obecano je da dolazi, a vidjeli smo vec razliku izmedju love i obecanja, efektivno od ovog mjeseca). Laughing

I, usput, zaboravio si dravski most, koji je - za razliku od peljeskog - dogovoren ovih dana. Very Happy

mdoko (napisa):
Sporazum je sramotan. Sto je bilo nasim pregovaracima da takvo nesto potpisu? Evil or Very Mad


To mozes iskazati na referendumu (kad vec nemamo pleeeeeeenum Twisted Evil). Bas me zanima sto ce se desiti ako stvar ne prodje na referendumu? Think Kaznit ce nas oduzimanjem obecanja? Xmas Mr.Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 15:59 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

sporazum je................ :lol: :lol: :lol: ovoj vladi nista ne vjerujem. a sada bi jos trebao vjerovati da ce nam vratiti place na staro, pazi sad - ZA GODINU I POL DANA? a do tada ce nam jedino povecanje biti ono zakonski odredjeno 0.5% po godini staza. :lol:

ali definitivno najbolji dio je da ce se proces uskladjivanja placa zavrsiti 2016. godine.

eh, moj premijeru.....lako je tebi sa 23000 kn i saborskim zastupnicima sa 12500 kn place!
sporazum je................ Laughing Laughing Laughing ovoj vladi nista ne vjerujem. a sada bi jos trebao vjerovati da ce nam vratiti place na staro, pazi sad - ZA GODINU I POL DANA? a do tada ce nam jedino povecanje biti ono zakonski odredjeno 0.5% po godini staza. Laughing

ali definitivno najbolji dio je da ce se proces uskladjivanja placa zavrsiti 2016. godine.

eh, moj premijeru.....lako je tebi sa 23000 kn i saborskim zastupnicima sa 12500 kn place!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (19:31:17)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 17:05 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ce ih uskladjivat s placama iz 2008./2009.g. ili onima iz 2016.???
ako je ovo prvo...........
jel ce ih uskladjivat s placama iz 2008./2009.g. ili onima iz 2016.???
ako je ovo prvo...........


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 19:30 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duby"]jel ce ih uskladjivat s placama iz 2008./2009.g. ili onima iz 2016.???[/quote]
Ma nece ih uskladjivat s nicim. Ovo je cisto kupovanje vremena. Nitko normalan ne ocekuje da ce ovo biti zadnji dogovori o placama u narednih 7 godina.
duby (napisa):
jel ce ih uskladjivat s placama iz 2008./2009.g. ili onima iz 2016.???

Ma nece ih uskladjivat s nicim. Ovo je cisto kupovanje vremena. Nitko normalan ne ocekuje da ce ovo biti zadnji dogovori o placama u narednih 7 godina.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:15 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

prije svega clanstvo sindikata treba svoje glavesine izbaciti sa njihovih vodecih mjesta. prodali su nas, a vlada nije obecala nista sta nam ne duguju.
prije svega clanstvo sindikata treba svoje glavesine izbaciti sa njihovih vodecih mjesta. prodali su nas, a vlada nije obecala nista sta nam ne duguju.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 20:28 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

slažem se..ti koji su na čelu sindikata nisu ništa bolji od vlade..imaju velke plaće i boli ih đon za radnike!
slažem se..ti koji su na čelu sindikata nisu ništa bolji od vlade..imaju velke plaće i boli ih đon za radnike!



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 20:50 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ima uopce smisla raspravljati o vođama sindikata ? Ja mislim da nisu ni malo različitiji od nekog političara koji sjedi u saboru i općenito nekog drugog.
I zato je naša država tu gdje je ( jedna prosta riječ :D)
I zato ja npr nejdem na izbore sad jer neznam za koga da glasam. Svi obećavaju brda i doline i onda na kraju se prave glupi ( makar, netrebaju se pravit jer to i jesu

Sve u svemu
ne volim ih :D
Jel ima uopce smisla raspravljati o vođama sindikata ? Ja mislim da nisu ni malo različitiji od nekog političara koji sjedi u saboru i općenito nekog drugog.
I zato je naša država tu gdje je ( jedna prosta riječ Very Happy)
I zato ja npr nejdem na izbore sad jer neznam za koga da glasam. Svi obećavaju brda i doline i onda na kraju se prave glupi ( makar, netrebaju se pravit jer to i jesu

Sve u svemu
ne volim ih Very Happy



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 21:25 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

na stranu sad to što je dogovoreno, što nije, jesu li sindikalni predstavnici izborili ono što su tražili, ili samo malo podigli prašinu, mene zanima kak to da se nisu sjetili pregovarati u neko normalno vrijeme, ne mislim pod time pregovaranje do kasno u noć, već vođenje tih pregovora za vrijeme štrajka. tj, jesmo li mi toliko u prostoj riječi da se o problemima počinje pričati tek kada se poduzmu radikalne mjere poput štrajka, ili blokade? dobro, u ovom drugom slučaju, kolko sam skužio, niko ni s kim ne razgovara
na stranu sad to što je dogovoreno, što nije, jesu li sindikalni predstavnici izborili ono što su tražili, ili samo malo podigli prašinu, mene zanima kak to da se nisu sjetili pregovarati u neko normalno vrijeme, ne mislim pod time pregovaranje do kasno u noć, već vođenje tih pregovora za vrijeme štrajka. tj, jesmo li mi toliko u prostoj riječi da se o problemima počinje pričati tek kada se poduzmu radikalne mjere poput štrajka, ili blokade? dobro, u ovom drugom slučaju, kolko sam skužio, niko ni s kim ne razgovara



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 5 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan