Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vježbe (treba mi gradivo)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:54 čet, 25. 6. 2009    Naslov: Vježbe (treba mi gradivo) Citirajte i odgovorite

Trebam kopirati gradivo s vježbi koje ulazi u prvi kolokvij...

Ako se nekome tko sutra piše intraf da, molio bih da mi donese to pa da si iskopiram (i odmah vratim). :P

Prednost imaju vježbe od ove godine, napisane lijepim rukopisom, u tisuću boja, iz Bujanovićeve grupe... Ali nije nužno, samo da je relativno čitljivo. :)

Osobi koja mi donese platim vodu ili čaj ili nešto. :P
Trebam kopirati gradivo s vježbi koje ulazi u prvi kolokvij...

Ako se nekome tko sutra piše intraf da, molio bih da mi donese to pa da si iskopiram (i odmah vratim). Razz

Prednost imaju vježbe od ove godine, napisane lijepim rukopisom, u tisuću boja, iz Bujanovićeve grupe... Ali nije nužno, samo da je relativno čitljivo. Smile

Osobi koja mi donese platim vodu ili čaj ili nešto. Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 20:48 čet, 25. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

:rofl:

Moje bilježnice su šarenije od tisuću duga zajedno (imam razvijenu teoriju što ide kojom bojom posebno za bojice, posebno za flomastere i posebno za kemijske, što se pocrtaje, što zatamnjuje, što zaokružuje, što kvadratno uokviruje :rofl: ), al` Numeričkom se ne volim bavit pa nije tako mnogo lijepo i šareno.

Uglavnon, stavit ću sad u torbu. Nađi me sutra prije kolokvija; raspored po učionama je na webu ;)



[size=7]... I svak ko me imalo pozna zna da ne priznan ništa bezalkoholno osin kave :p[/size]
Rolling On the Floor Laughing

Moje bilježnice su šarenije od tisuću duga zajedno (imam razvijenu teoriju što ide kojom bojom posebno za bojice, posebno za flomastere i posebno za kemijske, što se pocrtaje, što zatamnjuje, što zaokružuje, što kvadratno uokviruje Rolling On the Floor Laughing ), al` Numeričkom se ne volim bavit pa nije tako mnogo lijepo i šareno.

Uglavnon, stavit ću sad u torbu. Nađi me sutra prije kolokvija; raspored po učionama je na webu Wink



... I svak ko me imalo pozna zna da ne priznan ništa bezalkoholno osin kave :p



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 21:20 čet, 25. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvaala. :D

Znam kolika je tvoja ljubav prema Numeričkoj, hvala što je širiš i na druge ovakvim dobročinstvima. :lol:

I bit će ionako crno-bijelo kad se kopira, nije bitno da je u boji. :rofl:

Ok, može kava. :D
Hvaala. Very Happy

Znam kolika je tvoja ljubav prema Numeričkoj, hvala što je širiš i na druge ovakvim dobročinstvima. Laughing

I bit će ionako crno-bijelo kad se kopira, nije bitno da je u boji. Rolling On the Floor Laughing

Ok, može kava. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 21:53 čet, 25. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto na :)

Samo se nadam da ti ne smeta što su vježbe pisane baš [b]desnom[/b] rukom. Ma koliko mi bio drag, ne bi ih mogla napisat lijevom :rofl:
Eto na Smile

Samo se nadam da ti ne smeta što su vježbe pisane baš desnom rukom. Ma koliko mi bio drag, ne bi ih mogla napisat lijevom Rolling On the Floor Laughing



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:28 čet, 25. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]
Samo se nadam da ti ne smeta što su vježbe pisane baš [b]desnom[/b] rukom.[/quote]

Hmm... Ma dobro. Mislim, nije baš skroz ok, ali ajde... Zapravo, nije uopće ok, mogla si se potruditi i napisati lijevom, bar probati, ali nema veze. :) Mislim, ja bih [i]probao[/i] bar, toliko mislim da bi svatko učinio... Ma dobro, hvala na trudu, whatever. :?

Ovoga, lijepo sam rekao da ne moraju biti u bojama i to, nemoj me sad zezati. :D
Masiela (napisa):

Samo se nadam da ti ne smeta što su vježbe pisane baš desnom rukom.


Hmm... Ma dobro. Mislim, nije baš skroz ok, ali ajde... Zapravo, nije uopće ok, mogla si se potruditi i napisati lijevom, bar probati, ali nema veze. Smile Mislim, ja bih probao bar, toliko mislim da bi svatko učinio... Ma dobro, hvala na trudu, whatever. Confused

Ovoga, lijepo sam rekao da ne moraju biti u bojama i to, nemoj me sad zezati. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan