Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2007. (14:51:23)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:33 čet, 29. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ne morate vi slagati nove rokove, ne bi imali ništa protiv toga da se ponavljaju :D

šalu na stranu, bilo bi super da se nekaj napravi, ali ako ne, morat ćemo ovako. ipak smo si mi izabrali ovakav preustroj rokova.
ma ne morate vi slagati nove rokove, ne bi imali ništa protiv toga da se ponavljaju Very Happy

šalu na stranu, bilo bi super da se nekaj napravi, ali ako ne, morat ćemo ovako. ipak smo si mi izabrali ovakav preustroj rokova.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:50 čet, 29. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Şlazi ti svaki tjedan drugi rok :)
Nije to sam tak, ako se ne zeli ponavljati rokove.[/quote]
Meni se ne čini toliko zahtjevnim svaka dva tjedna odabrat četiri ili pet zadataka iz neke zbirke, a da su prikladni gradivu koje se obradilo. Nekako sumnjam da su baš svi zadaci originalna djela asistenata i/ili profesora. :)

Meni se čini da je veći problem u tome što su neki asistenti odgovorni za tri i više kolegija pa bi morali više rokova odjednom slagati i ispravljati, pogotovo ako bi se radilo o kolegijima koje puno ljudi još nije položilo.

Možda bi se nekakvom razumnom raspodjelom dalo izvesti nešto poput tvog prijedloga ili čak i potpunom ukidanju ispitnih razreda, ali teško je znati bez konkretnih podataka kao npr. broj studenata po kolegijima i koji su asistenti zaduženi za te kolegije.
Grga (napisa):
Şlazi ti svaki tjedan drugi rok Smile
Nije to sam tak, ako se ne zeli ponavljati rokove.

Meni se ne čini toliko zahtjevnim svaka dva tjedna odabrat četiri ili pet zadataka iz neke zbirke, a da su prikladni gradivu koje se obradilo. Nekako sumnjam da su baš svi zadaci originalna djela asistenata i/ili profesora. Smile

Meni se čini da je veći problem u tome što su neki asistenti odgovorni za tri i više kolegija pa bi morali više rokova odjednom slagati i ispravljati, pogotovo ako bi se radilo o kolegijima koje puno ljudi još nije položilo.

Možda bi se nekakvom razumnom raspodjelom dalo izvesti nešto poput tvog prijedloga ili čak i potpunom ukidanju ispitnih razreda, ali teško je znati bez konkretnih podataka kao npr. broj studenata po kolegijima i koji su asistenti zaduženi za te kolegije.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:33 čet, 29. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]...ali teško je znati bez konkretnih podataka kao npr. broj studenata po kolegijima...[/quote]

Tocno ti podaci (broj studenata koji nisu polozili pojedine kolegije, s pocetka ljeta 2008) koristeni su prilikom slaganja sadasnje organizacije razreda. ;)

[quote="goranm"]Nekako sumnjam da su baš svi zadaci originalna djela asistenata i/ili profesora.[/quote]

Moji jesu. 8)

[quote="goranm"]Meni se čini da je veći problem u tome što su neki asistenti odgovorni za tri i više kolegija pa bi morali više rokova odjednom slagati i ispravljati, pogotovo ako bi se radilo o kolegijima koje puno ljudi još nije položilo.[/quote]

Negdje sam vec objasnjavao da su ispiti nesto sto te kosta par dana vremena jer te izbaci iz ostalih aktivnosti. :? Izmisliti zadatke traje, pogotovo kad si dugo na kolegiju i sve je manje prostora za barem donekle originalne zadatke. :| Ispravljanje, ako se zeli obaviti savjesno, traje i poprilicno umara. :| Organiziranje usmenih, unosenje ocjena,... sve to jede vrijeme, koncentraciju,... :( Nije neki ogromni problem, ali da ti svaka dva tjedna nesto pojede dan-dva (a u pravilu to bude i vise)... sorry, asistenti imaju i neke rokove za ganjati ako zele ostati tu raditi. :?

Studenti doktorskog studija (po naski "asistenti") na uglednim sveucilistima u svijetu drze max. jedan kolegiji [color=red][b]ili[/b][/color] ispravljaju zadace jednog kolegija [color=red][b]ili[/b][/color]... nema drzanja dva-tri kolegija [color=red][b]i[/b][/color] zadavanja kojecega [color=red][b]i[/b][/color] ispravljanja ispita/kolokvija/zadaca/... :| Postoje razlozi zasto je tome tako i zasto je njihova znanstvena produktivnost takva kakva je. 8)

Osobno, radije bih dao pismene za tri kolegija u jednom roku (kao nekoc za UuR i Programiranje, pa je bilo i zajednickih zadataka), ali onda da me se pusti na miru s time par mjeseci, nego da svaka dva tjedna imam nesto. :) Na zalost, takvo uskladjivanje nismo radili kod reorganizacije (gledali smo samo opterecenje studenata) i moguce je da su tu neki asistenti izvukli deblji kraj. :( S druge strane, i oni su imali mogucnost prigovora na prijedlog u izradi, a opaske i molbe su sve bile prihvacene, pa racunam da niti nitko od asistenata nije (pre)lose prosao. :)

@zi: Opcenito (ne samo po ovom pitanju): nista se nece napraviti; sve treba [b]netko[/b] napraviti. :tso:
goranm (napisa):
...ali teško je znati bez konkretnih podataka kao npr. broj studenata po kolegijima...


Tocno ti podaci (broj studenata koji nisu polozili pojedine kolegije, s pocetka ljeta 2008) koristeni su prilikom slaganja sadasnje organizacije razreda. Wink

goranm (napisa):
Nekako sumnjam da su baš svi zadaci originalna djela asistenata i/ili profesora.


Moji jesu. Cool

goranm (napisa):
Meni se čini da je veći problem u tome što su neki asistenti odgovorni za tri i više kolegija pa bi morali više rokova odjednom slagati i ispravljati, pogotovo ako bi se radilo o kolegijima koje puno ljudi još nije položilo.


Negdje sam vec objasnjavao da su ispiti nesto sto te kosta par dana vremena jer te izbaci iz ostalih aktivnosti. Confused Izmisliti zadatke traje, pogotovo kad si dugo na kolegiju i sve je manje prostora za barem donekle originalne zadatke. Neutral Ispravljanje, ako se zeli obaviti savjesno, traje i poprilicno umara. Neutral Organiziranje usmenih, unosenje ocjena,... sve to jede vrijeme, koncentraciju,... Sad Nije neki ogromni problem, ali da ti svaka dva tjedna nesto pojede dan-dva (a u pravilu to bude i vise)... sorry, asistenti imaju i neke rokove za ganjati ako zele ostati tu raditi. Confused

Studenti doktorskog studija (po naski "asistenti") na uglednim sveucilistima u svijetu drze max. jedan kolegiji ili ispravljaju zadace jednog kolegija ili... nema drzanja dva-tri kolegija i zadavanja kojecega i ispravljanja ispita/kolokvija/zadaca/... Neutral Postoje razlozi zasto je tome tako i zasto je njihova znanstvena produktivnost takva kakva je. Cool

Osobno, radije bih dao pismene za tri kolegija u jednom roku (kao nekoc za UuR i Programiranje, pa je bilo i zajednickih zadataka), ali onda da me se pusti na miru s time par mjeseci, nego da svaka dva tjedna imam nesto. Smile Na zalost, takvo uskladjivanje nismo radili kod reorganizacije (gledali smo samo opterecenje studenata) i moguce je da su tu neki asistenti izvukli deblji kraj. Sad S druge strane, i oni su imali mogucnost prigovora na prijedlog u izradi, a opaske i molbe su sve bile prihvacene, pa racunam da niti nitko od asistenata nije (pre)lose prosao. Smile

@zi: Opcenito (ne samo po ovom pitanju): nista se nece napraviti; sve treba netko napraviti. Trudim Se Objasniti...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nikolaK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2007. (12:58:50)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:57 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me sto se događa ako netko od starih studenata (tj. sadasnjih apsolvenata) padne neki ispit na komisiji (prvi put). Buduči da smo prije imali pravo drugi put uoisati kolegij i time dobili jos 4 izlaska na ispit, a sad se ti kolegiji vise ne održavaju, pretpostavljam da i dalje imamo pravo na ta dodatna 4 izlaska na ispit. Samo pitanje moje je: kako i kada?

ispricavam se ako je ovo vec odgovoreno negdje, ali gledao sam u ovom topicu i pitajne je bilo postavljeno, ali ne i odgovoreno.
Zanima me sto se događa ako netko od starih studenata (tj. sadasnjih apsolvenata) padne neki ispit na komisiji (prvi put). Buduči da smo prije imali pravo drugi put uoisati kolegij i time dobili jos 4 izlaska na ispit, a sad se ti kolegiji vise ne održavaju, pretpostavljam da i dalje imamo pravo na ta dodatna 4 izlaska na ispit. Samo pitanje moje je: kako i kada?

ispricavam se ako je ovo vec odgovoreno negdje, ali gledao sam u ovom topicu i pitajne je bilo postavljeno, ali ne i odgovoreno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:11 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes upisati, ali nisam siguran kada. :) Najbolje pitati u Referadi ili sefa starih studija (prof. Huzak) ili prodekana za nastavu, da ne bi bilo rekla-kazala. :)
Mozes upisati, ali nisam siguran kada. Smile Najbolje pitati u Referadi ili sefa starih studija (prof. Huzak) ili prodekana za nastavu, da ne bi bilo rekla-kazala. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 12:40 čet, 28. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna možda kakva je situacija sa dekanskim rokom? Da li je taj rok bio uključen u izmjenu, a ako nije, da li će se održati?
Da li se zna možda kakva je situacija sa dekanskim rokom? Da li je taj rok bio uključen u izmjenu, a ako nije, da li će se održati?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 13:28 čet, 28. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

dekanski? pa toga vise nema. u 9. mjesecu je po jedan rok za svaki razred.
dekanski? pa toga vise nema. u 9. mjesecu je po jedan rok za svaki razred.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:40 čet, 28. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitah Dekana i bit ce i dekanski rok, ali ne znam kad. :) Vjerujem da negdje tjedan-dva nakon regularnog roka, ali dan za danom (tj. sva cetiri termina u cetiri dana). :)
Pitah Dekana i bit ce i dekanski rok, ali ne znam kad. Smile Vjerujem da negdje tjedan-dva nakon regularnog roka, ali dan za danom (tj. sva cetiri termina u cetiri dana). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 15:46 čet, 28. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

sego, razveselio si me sad skroz!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeee!!! fali mi jos jedan rok tj. jako mi treba dekanski rok!!!!!!! lol
sego, razveselio si me sad skroz!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeee!!! fali mi jos jedan rok tj. jako mi treba dekanski rok!!!!!!! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:39 ned, 5. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

se mozda saznalo kad ce biti tocno dekanski rok? i dal postoji negdje raspored za ispite u sljedecoj skolskoj godini?
se mozda saznalo kad ce biti tocno dekanski rok? i dal postoji negdje raspored za ispite u sljedecoj skolskoj godini?



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:29 ned, 5. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Niti jedno. :|

Zamoli predstavnike da pitaju na VVSu (jer ako ja pitam, uvalit ce mi da to slozim, a sad sam malo zauzet drugim stvarima :blista:).
Niti jedno. Neutral

Zamoli predstavnike da pitaju na VVSu (jer ako ja pitam, uvalit ce mi da to slozim, a sad sam malo zauzet drugim stvarima Reklamiram neku zubnu pastu).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 16:34 ned, 5. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

zapisala pitanje za vvs, poslat cu mail prodekanu i javim se kad odgovori ili ako u meduvremenu bude kakva sjednica ;)
zapisala pitanje za vvs, poslat cu mail prodekanu i javim se kad odgovori ili ako u meduvremenu bude kakva sjednica Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 8:25 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nadoh u radnoj verziji reda predavanja:

Ispitni rokovi za apsolvente dodiplomskih („starih“) studija u ak. godini 2009/2010.
(za studente profila dipl. inž. matematike, prof. matematike, prof. matematike i informatike,
prof. matematike i fizike)

[table] dan datum ispitni raz dan datum ispitni raz dan datum ispitni raz
srijeda 07.10.2009 A srijeda 10.02.2010 A srijeda 02.06.2010 A
srijeda 21.10.2009 B srijeda 24.02.2010 B srijeda 09.06.2010 B
srijeda 04.11.2009 C srijeda 10.03.2010 C srijeda 16.06.2010 C
srijeda 18.11.2009 D srijeda 24.03.2010 D srijeda 23.06.2010 D

srijeda 02.12.2009 A srijeda 07.04.2010 A srijeda 07.07.2010 A
srijeda 16.12.2009 B srijeda 21.04.2010 B srijeda 01.09.2010 B
srijeda 13.01.2010 C srijeda 05.05.2010 C srijeda 08.09.2010 C
srijeda 27.01.2010 D srijeda 19.05.2010 D srijeda 15.09.2010 D[/table]

[size=18]
[color=indigo]NAPOMINJEM DA JE OVO RADNA VERZIJA I JOS NIJE SLUZBENA[/color][/size]
ovo je cisto da znate koliko toliko planirat ispite i kada budem znala vise, javim!

:)
pozz i sritno s ispitima :crossfingers:
nadoh u radnoj verziji reda predavanja:

Ispitni rokovi za apsolvente dodiplomskih („starih“) studija u ak. godini 2009/2010.
(za studente profila dipl. inž. matematike, prof. matematike, prof. matematike i informatike,
prof. matematike i fizike)

dan datum ispitni raz dan datum ispitni raz dan datum ispitni raz
srijeda07.10.2009A srijeda10.02.2010A srijeda02.06.2010A
srijeda21.10.2009B srijeda24.02.2010B srijeda09.06.2010B
srijeda04.11.2009C srijeda10.03.2010C srijeda16.06.2010C
srijeda18.11.2009D srijeda24.03.2010D srijeda23.06.2010D
srijeda02.12.2009A srijeda07.04.2010A srijeda07.07.2010A
srijeda16.12.2009B srijeda21.04.2010B srijeda01.09.2010B
srijeda13.01.2010C srijeda05.05.2010C srijeda08.09.2010C
srijeda27.01.2010D srijeda19.05.2010D srijeda15.09.2010D



NAPOMINJEM DA JE OVO RADNA VERZIJA I JOS NIJE SLUZBENA

ovo je cisto da znate koliko toliko planirat ispite i kada budem znala vise, javim!

Smile
pozz i sritno s ispitima Zelim ti srecu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 8:36 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a za dekanski rok ove godine se nista ne zna?
a za dekanski rok ove godine se nista ne zna?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (18:18:14)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:05 uto, 18. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li tko hoće li biti dekanski rok? To bi bilo jako korisno....
Zna li tko hoće li biti dekanski rok? To bi bilo jako korisno....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:36 uto, 25. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerojatno zna dekan. Ako je vec odluceno, meni je promaklo. Sama cinjenica da ce biti dekanskog ostala je zabiljezena u nekom od zapisnika u bespucima faksovske administracije zahvaljujuci vseginoj diplomatskoj vjestini :)
Vjerojatno zna dekan. Ako je vec odluceno, meni je promaklo. Sama cinjenica da ce biti dekanskog ostala je zabiljezena u nekom od zapisnika u bespucima faksovske administracije zahvaljujuci vseginoj diplomatskoj vjestini Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:59 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Povukoh danas i ovo pitanje, pa je odluceno da ce datumi biti:
28.9. A razred,
29.9. B razred,
30.9. C razred,
1.10. D razred
i
29.9. Matematicka analiza za studente Fizike,
30.9. Ostali kolegiji za nematematicare.

Molim, i drugi put. :D
Povukoh danas i ovo pitanje, pa je odluceno da ce datumi biti:
28.9. A razred,
29.9. B razred,
30.9. C razred,
1.10. D razred
i
29.9. Matematicka analiza za studente Fizike,
30.9. Ostali kolegiji za nematematicare.

Molim, i drugi put. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 16:51 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala vsego!!!
Hvala vsego!!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
damirko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 03. 2007. (11:27:32)
Postovi: (2C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 21:05 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :)

[quote="vsego"]

Molim, i drugi put. :D[/quote]
Hvala Smile

vsego (napisa):


Molim, i drugi put. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ainotna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2005. (19:38:22)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 0:08 sri, 9. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li radna verzija rasporeda za ispite postala službena?
Ako nije, kad možemo očekivati službenu verziju?
Je li radna verzija rasporeda za ispite postala službena?
Ako nije, kad možemo očekivati službenu verziju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 6 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan