Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij->mogućnost odgode??
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 9:17 sub, 27. 6. 2009    Naslov: Popravni kolokvij->mogućnost odgode?? Citirajte i odgovorite

Zanima me postoji li mogućnost odgode popravnog kolokvija, jer mislim, da do 10.07. nije dano dovoljno vremena za prog neznalice da savladaju gradivo :) jer popravni kolokviji stvarno znaju biti teški, a i prijašnjih godina su ti popravni bili u 9. mjesecu, pa bi bilo lijepo, u najmanju ruku pošteno da se popravni kolokvij odgodi za cca. 5-7 dana... Kome se treba obratiti da vidimo postoji li takva mogućnost?? I hoće li se ipak netko smilovati i dati još jedan rok u 9. mjesecu?
Zanima me postoji li mogućnost odgode popravnog kolokvija, jer mislim, da do 10.07. nije dano dovoljno vremena za prog neznalice da savladaju gradivo Smile jer popravni kolokviji stvarno znaju biti teški, a i prijašnjih godina su ti popravni bili u 9. mjesecu, pa bi bilo lijepo, u najmanju ruku pošteno da se popravni kolokvij odgodi za cca. 5-7 dana... Kome se treba obratiti da vidimo postoji li takva mogućnost?? I hoće li se ipak netko smilovati i dati još jedan rok u 9. mjesecu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 9:27 sub, 27. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

takve zahtijeve raspravis sa studentskim predstavnicima i onda oni "zicaju" dalje
takve zahtijeve raspravis sa studentskim predstavnicima i onda oni "zicaju" dalje



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:06 sub, 27. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prakticki nemoguce. :( Postoji tvrdi rok (ne znam datum, ali u srpnju je) do kada ocjene moraju biti unesene i to bez barem prodekana za nastavu (a mozda i Dekana i/ili Fakultetskog vijeca) ne mozes/mo izmijeniti. :?

Dakle, preklinjati vise instance (GauSs_ dobro preporuca: uz pomoc stud.pedstavnika), no sumnjam da tu ima kruha... :( So, trazio odgodu ili ne, preporucam uciti da si sto vise povecas sanse za predvidjeni termin popravnog. :)
Prakticki nemoguce. Sad Postoji tvrdi rok (ne znam datum, ali u srpnju je) do kada ocjene moraju biti unesene i to bez barem prodekana za nastavu (a mozda i Dekana i/ili Fakultetskog vijeca) ne mozes/mo izmijeniti. Confused

Dakle, preklinjati vise instance (GauSs_ dobro preporuca: uz pomoc stud.pedstavnika), no sumnjam da tu ima kruha... Sad So, trazio odgodu ili ne, preporucam uciti da si sto vise povecas sanse za predvidjeni termin popravnog. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 9:37 ned, 28. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

može pitanje?
na stranici od faksa tamo kod kalendar nastave piše da su drugi kolokviji i ispiti do 17.7.! to znači da ćemo sigurno bit gotovi do tada ili je moguće da će trajat i dulje?
može pitanje?
na stranici od faksa tamo kod kalendar nastave piše da su drugi kolokviji i ispiti do 17.7.! to znači da ćemo sigurno bit gotovi do tada ili je moguće da će trajat i dulje?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 7:17 pon, 29. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da bozidarsevo, do 17.7. ćemo uspješno pasti što se pasti da
da bozidarsevo, do 17.7. ćemo uspješno pasti što se pasti da



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
malina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 07. 2009. (15:28:33)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:36 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li mogućnost ponovnog popravnog u 9. mjesecu barem iz programiranja? Nešto se šuška da se studenski predstavnici bore za to.
Postoji li mogućnost ponovnog popravnog u 9. mjesecu barem iz programiranja? Nešto se šuška da se studenski predstavnici bore za to.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 16:01 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kamo sreće, ali bolje da se ne nadam... :roll:
Kamo sreće, ali bolje da se ne nadam... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:31 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne postoji. 8)
Ne postoji. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:57 uto, 14. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, sada mi se cini da je mogućnost popravnog kolokvija u 9. mjesecu ipak bila moguća, i da očito ne postoji tvrdi rok u 7. mjesecu do kada ocjene moraju biti unesene... Neki profesori dolaze tek na fax krajem 7. mjeseca i tek ce tada neki odgovarati, ali to je manje bitno..
Ne razumijem, kako je mouce da postoje dva roka popravnog iz integrala od kojeg se moze birati ne koji ce se otici, a jedan je u 9. mjesecu...
Dakle, popravni iz jendog kolegija se moze pisati u 9., a iz drugoga ne...
Toliko o tvrdom roku do kada ocejne moraju biti unesene...
Ovog trena, nakon sto sam cula da ce porpavni iz integrala biti u 9. mjesecu, to vise zvuci kao volja nastavnika i asistenata...
Ocito se moglo, da se htjelo, izboriti da popravni kolokvij bude u 9.
:(
Dakle, sada mi se cini da je mogućnost popravnog kolokvija u 9. mjesecu ipak bila moguća, i da očito ne postoji tvrdi rok u 7. mjesecu do kada ocjene moraju biti unesene... Neki profesori dolaze tek na fax krajem 7. mjeseca i tek ce tada neki odgovarati, ali to je manje bitno..
Ne razumijem, kako je mouce da postoje dva roka popravnog iz integrala od kojeg se moze birati ne koji ce se otici, a jedan je u 9. mjesecu...
Dakle, popravni iz jendog kolegija se moze pisati u 9., a iz drugoga ne...
Toliko o tvrdom roku do kada ocejne moraju biti unesene...
Ovog trena, nakon sto sam cula da ce porpavni iz integrala biti u 9. mjesecu, to vise zvuci kao volja nastavnika i asistenata...
Ocito se moglo, da se htjelo, izboriti da popravni kolokvij bude u 9.
Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 18:29 uto, 14. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="thomary"]
Ocito se moglo, da se htjelo, izboriti da popravni kolokvij bude u 9.
:([/quote]

gle, koliko god mi to htjeli, i premda smo se izborili za mogucnost rujna, to jos uvijek ostaje cisto na profesorima. oni su ti koji odlucuju konacno :(

doduse, malo je nezgodno sto se to bas izglasalo usred tjedna popravnih kolokvija kad je svak doma ucija... ili mu je prosa popravni, pa nije bilo ni mogucnosti izbora.

al u drugu ruku, i prije nego je to izglasano, u srijedu ujutro jedna profesorica je rekla da ce jedna njena studentica odgovarat u rujnu jer zeli imat 5 i tete u referadi su rekle da je to ok :roll:

e sad ne znan ko tu koga zeza...
thomary (napisa):

Ocito se moglo, da se htjelo, izboriti da popravni kolokvij bude u 9.
Sad


gle, koliko god mi to htjeli, i premda smo se izborili za mogucnost rujna, to jos uvijek ostaje cisto na profesorima. oni su ti koji odlucuju konacno Sad

doduse, malo je nezgodno sto se to bas izglasalo usred tjedna popravnih kolokvija kad je svak doma ucija... ili mu je prosa popravni, pa nije bilo ni mogucnosti izbora.

al u drugu ruku, i prije nego je to izglasano, u srijedu ujutro jedna profesorica je rekla da ce jedna njena studentica odgovarat u rujnu jer zeli imat 5 i tete u referadi su rekle da je to ok Rolling Eyes

e sad ne znan ko tu koga zeza...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 18:43 uto, 14. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos uvijek postoje nekakve sanse da nam odobre porpavni iz programiranja u 9. mjesecu, kolike su velike te sanse ne znam, ali vrijedi pokusati...
Uglavnom sutra u 12 cemo se nac s prof. singerom, studentskim predstavnicima,..pokusat cemo nesto dogovoriti i ispregovarati...
Ne znamo hocemo li uspjet, ali je bitno da nas dode sto vise, da vide da nam je stalo do toga...
Pa ako ikako mozete, dodite...i prosirite
Jos uvijek postoje nekakve sanse da nam odobre porpavni iz programiranja u 9. mjesecu, kolike su velike te sanse ne znam, ali vrijedi pokusati...
Uglavnom sutra u 12 cemo se nac s prof. singerom, studentskim predstavnicima,..pokusat cemo nesto dogovoriti i ispregovarati...
Ne znamo hocemo li uspjet, ali je bitno da nas dode sto vise, da vide da nam je stalo do toga...
Pa ako ikako mozete, dodite...i prosirite


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:30 uto, 14. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na zalost, bio sam sprijecen doci na proslu sjednicu FV, no do mene je dosla informacija da "u srpnju popravne moraju drzati svi, a u rujnu tko hoce". :? Ako je tako (kljucno je ono "u srpnju [b]moraju[/b] svi", sto u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=13493]izvjestaju predstavnika[/url] ne pise, ali nije niti negirano), onda ekipa iz Integrala ne radi u skladu s time, pa molim da se to ne vuce kao "argument". :|

Ja se za popravne u rujnu zalazem od pocetka Bolonje (kad su jos bili u srpnju) i taj stav drzim, no ako me itko pita necu drzati dvostruki popravni, sorry. :ccc: Da je FV reklo "birajte kad hocete: srpanja ili rujan", vjerujem da bi popravni iz Prog bio u rujnu. 8)

U konacnici, takve odluke donose nastavnici (zato gore i pise da "vjerujem") i ja ovdje necu glumiti njihovog glasnogovornika. :| Koje je njihovo vidjenje stvari i kako ce odluciti, ocito cete saznati prije mene. :)

Dok do mene ne dodje drugacija informacija, moj gornji odgovor ostaje isti: "ne postoji" sansa za popravni u rujnu. :joooj: Necu ljudima davati laznu nadu. :?
Na zalost, bio sam sprijecen doci na proslu sjednicu FV, no do mene je dosla informacija da "u srpnju popravne moraju drzati svi, a u rujnu tko hoce". Confused Ako je tako (kljucno je ono "u srpnju moraju svi", sto u izvjestaju predstavnika ne pise, ali nije niti negirano), onda ekipa iz Integrala ne radi u skladu s time, pa molim da se to ne vuce kao "argument". Neutral

Ja se za popravne u rujnu zalazem od pocetka Bolonje (kad su jos bili u srpnju) i taj stav drzim, no ako me itko pita necu drzati dvostruki popravni, sorry. Ccc.... Sram te bilo... Da je FV reklo "birajte kad hocete: srpanja ili rujan", vjerujem da bi popravni iz Prog bio u rujnu. Cool

U konacnici, takve odluke donose nastavnici (zato gore i pise da "vjerujem") i ja ovdje necu glumiti njihovog glasnogovornika. Neutral Koje je njihovo vidjenje stvari i kako ce odluciti, ocito cete saznati prije mene. Smile

Dok do mene ne dodje drugacija informacija, moj gornji odgovor ostaje isti: "ne postoji" sansa za popravni u rujnu. Joj, joj, joj,... JOOOJ! Necu ljudima davati laznu nadu. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mandaric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (23:24:45)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:26 sri, 15. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

I kaj ste dogovorili?

Ja nisam mogao doći zbog usmenog.
I kaj ste dogovorili?

Ja nisam mogao doći zbog usmenog.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 16:51 sri, 15. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

NIsta od popravnog...dok im se ne naredi drugacije...
Nisu placeni za to i ne misle raditi nesto sto im se nece platiti...
Dakle, zaboravi, upisujes iduce godine ponovno ili se prebacujes na profesorski...
NIsta od popravnog...dok im se ne naredi drugacije...
Nisu placeni za to i ne misle raditi nesto sto im se nece platiti...
Dakle, zaboravi, upisujes iduce godine ponovno ili se prebacujes na profesorski...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan