Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

split iz jedne stare rasprave o diplomskom ispitu

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 19:11 uto, 16. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"]Kolega Igaly je napravio [url=http://web.math.hr/~igaly/Pitanja_1.html]opsezan popis pitanja[/url] koja su se postavljala na diplomskim ispitima 1996. i 1997. godine. U to vrijeme smo nas dvojica bili clanovi komisija
na vecini diplomskih ispita na nasem fakultetu.[/quote]


[size=24] :D :D HVALA profesore :D :D [/size]
duje (napisa):
Kolega Igaly je napravio opsezan popis pitanja koja su se postavljala na diplomskim ispitima 1996. i 1997. godine. U to vrijeme smo nas dvojica bili clanovi komisija
na vecini diplomskih ispita na nasem fakultetu.



Very Happy Very Happy HVALA profesore Very Happy Very Happy


[Vrh]
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:05 sri, 24. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nama je Caklovic pricao da je jednom bio u komisiji za diplomski ispit kad su studenta ispitivali LA i rekli mu da pokaze neki primjer u prostoru..nije znao..pa su mu isli pomagat..prvo su mu rekli da nacrta koordinatni sustav...nije znao! pokazivali mu kut ucione...nikako...i da su onda ozbiljno vijecali da ga puste jer sto s njim...nije nam rekao ishod, al dalo se zakljuciti da sdu ga na kraju pustili...hm..svasta ima :grebgreb:
nama je Caklovic pricao da je jednom bio u komisiji za diplomski ispit kad su studenta ispitivali LA i rekli mu da pokaze neki primjer u prostoru..nije znao..pa su mu isli pomagat..prvo su mu rekli da nacrta koordinatni sustav...nije znao! pokazivali mu kut ucione...nikako...i da su onda ozbiljno vijecali da ga puste jer sto s njim...nije nam rekao ishod, al dalo se zakljuciti da sdu ga na kraju pustili...hm..svasta ima Kotacici rade 100 na sat


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:52 sub, 27. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dea"]nama je Caklovic pricao da je jednom bio u komisiji za diplomski ispit kad su studenta ispitivali LA i rekli mu da pokaze neki primjer u prostoru..nije znao..pa su mu isli pomagat..prvo su mu rekli da nacrta koordinatni sustav...nije znao! pokazivali mu kut ucione...nikako...i da su onda ozbiljno vijecali da ga puste jer sto s njim...nije nam rekao ishod, al dalo se zakljuciti da sdu ga na kraju pustili...hm..svasta ima :grebgreb:[/quote]

Kad pročitam ovako nešto, prva stvar koja mi padne na pamet je trema. Ne znam dea da li si dosada spremala neki dvosemestralni ispit i koliko ti za tako nešto trebalo vremena i kod koga si to polagala. Ok i sad zamisli držati ukupno LA 2 kom. + ANA 4 kom. + 4 kom. varijabilnih ispita. Mislim da količina informacija koje držiš u glavi + trema koju svatko ima ma koliko bezazlen usmeni ispit bio = da ne znaš što je koordinatni sustav. Tako da priče poput ove treba gledati ponekad i iz drugog kuta. Interesantno je kako su ljudi odma u stanju osuđivati, a ne prvo razmisliti o situaciji i eventualno sebe staviti u istu poziciju.
dea (napisa):
nama je Caklovic pricao da je jednom bio u komisiji za diplomski ispit kad su studenta ispitivali LA i rekli mu da pokaze neki primjer u prostoru..nije znao..pa su mu isli pomagat..prvo su mu rekli da nacrta koordinatni sustav...nije znao! pokazivali mu kut ucione...nikako...i da su onda ozbiljno vijecali da ga puste jer sto s njim...nije nam rekao ishod, al dalo se zakljuciti da sdu ga na kraju pustili...hm..svasta ima Kotacici rade 100 na sat


Kad pročitam ovako nešto, prva stvar koja mi padne na pamet je trema. Ne znam dea da li si dosada spremala neki dvosemestralni ispit i koliko ti za tako nešto trebalo vremena i kod koga si to polagala. Ok i sad zamisli držati ukupno LA 2 kom. + ANA 4 kom. + 4 kom. varijabilnih ispita. Mislim da količina informacija koje držiš u glavi + trema koju svatko ima ma koliko bezazlen usmeni ispit bio = da ne znaš što je koordinatni sustav. Tako da priče poput ove treba gledati ponekad i iz drugog kuta. Interesantno je kako su ljudi odma u stanju osuđivati, a ne prvo razmisliti o situaciji i eventualno sebe staviti u istu poziciju.


[Vrh]
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:41 ned, 28. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
Kad pročitam ovako nešto, prva stvar koja mi padne na pamet je trema. Ne znam dea da li si dosada spremala neki dvosemestralni ispit i koliko ti za tako nešto trebalo vremena i kod koga si to polagala. Ok i sad zamisli držati ukupno LA 2 kom. + ANA 4 kom. + 4 kom. varijabilnih ispita. Mislim da količina informacija koje držiš u glavi + trema koju svatko ima ma koliko bezazlen usmeni ispit bio = da ne znaš što je koordinatni sustav. Tako da priče poput ove treba gledati ponekad i iz drugog kuta. Interesantno je kako su ljudi odma u stanju osuđivati, a ne prvo razmisliti o situaciji i eventualno sebe staviti u istu poziciju.[/quote]

4.sam godina i spremala sam dosta dvosemestralnih ispita,neke od njih kod dosta zahtjevnih profesora i bila i na komisiji(ovo spominjem zbog treme i zivcanosti). ne umanjujem ja ni tremu(ja sam recimo veliki panicar), ni kolicinu informacija i mogucnost blebetanja gluposti u takvim situacijama (been there) ili blokade.
ja i jesam prvo razmislila i nisam odmah osudjivala, i jesam se stavila u tu situaciju i bas se zato cudim tom ekstremnom slucaju..malo mi je cudno da je taj student ista mogao odgovarati ako zbog treme nije znao nacrtati koordinatni sustav... i nemoj ti mene odmah stavljati u kos onih nekih mozda prepotentnih studenata koji s visine komantiraju takve slucajeve...to ti je nepotrebno.
Anonymous (napisa):

Kad pročitam ovako nešto, prva stvar koja mi padne na pamet je trema. Ne znam dea da li si dosada spremala neki dvosemestralni ispit i koliko ti za tako nešto trebalo vremena i kod koga si to polagala. Ok i sad zamisli držati ukupno LA 2 kom. + ANA 4 kom. + 4 kom. varijabilnih ispita. Mislim da količina informacija koje držiš u glavi + trema koju svatko ima ma koliko bezazlen usmeni ispit bio = da ne znaš što je koordinatni sustav. Tako da priče poput ove treba gledati ponekad i iz drugog kuta. Interesantno je kako su ljudi odma u stanju osuđivati, a ne prvo razmisliti o situaciji i eventualno sebe staviti u istu poziciju.


4.sam godina i spremala sam dosta dvosemestralnih ispita,neke od njih kod dosta zahtjevnih profesora i bila i na komisiji(ovo spominjem zbog treme i zivcanosti). ne umanjujem ja ni tremu(ja sam recimo veliki panicar), ni kolicinu informacija i mogucnost blebetanja gluposti u takvim situacijama (been there) ili blokade.
ja i jesam prvo razmislila i nisam odmah osudjivala, i jesam se stavila u tu situaciju i bas se zato cudim tom ekstremnom slucaju..malo mi je cudno da je taj student ista mogao odgovarati ako zbog treme nije znao nacrtati koordinatni sustav... i nemoj ti mene odmah stavljati u kos onih nekih mozda prepotentnih studenata koji s visine komantiraju takve slucajeve...to ti je nepotrebno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:20 ned, 28. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dea"][quote="Anonymous"]
Kad pročitam ovako nešto, prva stvar koja mi padne na pamet je trema. Ne znam dea da li si dosada spremala neki dvosemestralni ispit i koliko ti za tako nešto trebalo vremena i kod koga si to polagala. Ok i sad zamisli držati ukupno LA 2 kom. + ANA 4 kom. + 4 kom. varijabilnih ispita. Mislim da količina informacija koje držiš u glavi + trema koju svatko ima ma koliko bezazlen usmeni ispit bio = da ne znaš što je koordinatni sustav. Tako da priče poput ove treba gledati ponekad i iz drugog kuta. Interesantno je kako su ljudi odma u stanju osuđivati, a ne prvo razmisliti o situaciji i eventualno sebe staviti u istu poziciju.[/quote]

4.sam godina i spremala sam dosta dvosemestralnih ispita,neke od njih kod dosta zahtjevnih profesora i bila i na komisiji(ovo spominjem zbog treme i zivcanosti). ne umanjujem ja ni tremu(ja sam recimo veliki panicar), ni kolicinu informacija i mogucnost blebetanja gluposti u takvim situacijama (been there) ili blokade.
ja i jesam prvo razmislila i nisam odmah osudjivala, i jesam se stavila u tu situaciju i bas se zato cudim tom ekstremnom slucaju..malo mi je cudno da je taj student ista mogao odgovarati ako zbog treme nije znao nacrtati koordinatni sustav... i nemoj ti mene odmah stavljati u kos onih nekih mozda prepotentnih studenata koji s visine komantiraju takve slucajeve...to ti je nepotrebno.[/quote]

:) Zašto misliš da sam zadnju rečenicu stavio kao komentar tebi ? Kvotanje tvog teksta je bilo zbog priče u njemu. :) Uostalom da si ti nekog osuđivala onda bi na kraju stavila a valjda ovaj smajlić-> :roll: .
Ja sam se samo obratio svima, a ne samo tebi. :) A zbog -> :grebgreb: sam spomenuo tebe.
Uglavnom, nemamo svi iste "želuce" za neke stvari. I to je bila moja poenta, jer su ovakve priče po našem faksu česte. Ne samo kod studenata, nego očito i kod profesora.
dea (napisa):
Anonymous (napisa):

Kad pročitam ovako nešto, prva stvar koja mi padne na pamet je trema. Ne znam dea da li si dosada spremala neki dvosemestralni ispit i koliko ti za tako nešto trebalo vremena i kod koga si to polagala. Ok i sad zamisli držati ukupno LA 2 kom. + ANA 4 kom. + 4 kom. varijabilnih ispita. Mislim da količina informacija koje držiš u glavi + trema koju svatko ima ma koliko bezazlen usmeni ispit bio = da ne znaš što je koordinatni sustav. Tako da priče poput ove treba gledati ponekad i iz drugog kuta. Interesantno je kako su ljudi odma u stanju osuđivati, a ne prvo razmisliti o situaciji i eventualno sebe staviti u istu poziciju.


4.sam godina i spremala sam dosta dvosemestralnih ispita,neke od njih kod dosta zahtjevnih profesora i bila i na komisiji(ovo spominjem zbog treme i zivcanosti). ne umanjujem ja ni tremu(ja sam recimo veliki panicar), ni kolicinu informacija i mogucnost blebetanja gluposti u takvim situacijama (been there) ili blokade.
ja i jesam prvo razmislila i nisam odmah osudjivala, i jesam se stavila u tu situaciju i bas se zato cudim tom ekstremnom slucaju..malo mi je cudno da je taj student ista mogao odgovarati ako zbog treme nije znao nacrtati koordinatni sustav... i nemoj ti mene odmah stavljati u kos onih nekih mozda prepotentnih studenata koji s visine komantiraju takve slucajeve...to ti je nepotrebno.


Smile Zašto misliš da sam zadnju rečenicu stavio kao komentar tebi ? Kvotanje tvog teksta je bilo zbog priče u njemu. Smile Uostalom da si ti nekog osuđivala onda bi na kraju stavila a valjda ovaj smajlić→ Rolling Eyes .
Ja sam se samo obratio svima, a ne samo tebi. Smile A zbog → Kotacici rade 100 na sat sam spomenuo tebe.
Uglavnom, nemamo svi iste "želuce" za neke stvari. I to je bila moja poenta, jer su ovakve priče po našem faksu česte. Ne samo kod studenata, nego očito i kod profesora.


[Vrh]
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:05 pon, 29. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
:) Zašto misliš da sam zadnju rečenicu stavio kao komentar tebi ?
.....
Ja sam se samo obratio svima, a ne [b]samo [/b]tebi. [/quote]

Ocito je komentar bio upucen svima,a ne SAMO meni...hm..da, imas pravo, nije bilo upuceno meni vec I meni...stvarno...pa sta mi bi da odgovorih? :PP
[quote="Anonymous"]

Uglavnom, nemamo svi iste "želuce" za neke stvari. I to je bila moja poenta, jer su ovakve priče po našem faksu česte. Ne samo kod studenata, nego očito i kod profesora.[/quote]

poanta stoji, al' u krivom primjeru (mom)..naravno da se prica o ekstremnim slucajevima, ne razumijem zasto se cudis..ili ne odobravas...i neki odmah popljuju svakog studenta koji rekne kakvu glupost ili ne zna nesto...i to nije u redu...ali nemoj osudjivat ljude koji se cude bas onim ekstremnim slucajevima... to je prirodno :tso:
Anonymous (napisa):

Smile Zašto misliš da sam zadnju rečenicu stavio kao komentar tebi ?
.....
Ja sam se samo obratio svima, a ne samo tebi.


Ocito je komentar bio upucen svima,a ne SAMO meni...hm..da, imas pravo, nije bilo upuceno meni vec I meni...stvarno...pa sta mi bi da odgovorih? Weeee-heeee!!!
Anonymous (napisa):


Uglavnom, nemamo svi iste "želuce" za neke stvari. I to je bila moja poenta, jer su ovakve priče po našem faksu česte. Ne samo kod studenata, nego očito i kod profesora.


poanta stoji, al' u krivom primjeru (mom)..naravno da se prica o ekstremnim slucajevima, ne razumijem zasto se cudis..ili ne odobravas...i neki odmah popljuju svakog studenta koji rekne kakvu glupost ili ne zna nesto...i to nije u redu...ali nemoj osudjivat ljude koji se cude bas onim ekstremnim slucajevima... to je prirodno Trudim Se Objasniti...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:57 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dea"][quote="Anonymous"]
:) Zašto misliš da sam zadnju rečenicu stavio kao komentar tebi ?
.....
Ja sam se samo obratio svima, a ne [b]samo [/b]tebi. [/quote]

Ocito je komentar bio upucen svima,a ne SAMO meni...hm..da, imas pravo, nije bilo upuceno meni vec I meni...stvarno...pa sta mi bi da odgovorih? :PP
[quote="Anonymous"]

Uglavnom, nemamo svi iste "želuce" za neke stvari. I to je bila moja poenta, jer su ovakve priče po našem faksu česte. Ne samo kod studenata, nego očito i kod profesora.[/quote]

poanta stoji, al' u krivom primjeru (mom)..naravno da se prica o ekstremnim slucajevima, ne razumijem zasto se cudis..ili ne odobravas...i neki odmah popljuju svakog studenta koji rekne kakvu glupost ili ne zna nesto...i to nije u redu...ali nemoj osudjivat ljude koji se cude bas onim ekstremnim slucajevima... to je prirodno :tso:[/quote]

:lol: Ti si očito raspoložena za svađu, a ne na raspravu.
Kolika je vjerojatnost da netko tko ne zna što je koordinatni sustav položi neke ispite na našem faksu ? Vidim koliko si razmislila. Po meni tu nema mjesta za čuđenje. A još manje za raspravu tipa koji namećeš. Izletjela si sa svojim "čuđenjem" i to loše izgleda kad ti netko malo obrazloži neke stvari. Sada se samo kopcraš i misliš na sebe. :roll:

P.S.
Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.
dea (napisa):
Anonymous (napisa):

Smile Zašto misliš da sam zadnju rečenicu stavio kao komentar tebi ?
.....
Ja sam se samo obratio svima, a ne samo tebi.


Ocito je komentar bio upucen svima,a ne SAMO meni...hm..da, imas pravo, nije bilo upuceno meni vec I meni...stvarno...pa sta mi bi da odgovorih? Weeee-heeee!!!
Anonymous (napisa):


Uglavnom, nemamo svi iste "želuce" za neke stvari. I to je bila moja poenta, jer su ovakve priče po našem faksu česte. Ne samo kod studenata, nego očito i kod profesora.


poanta stoji, al' u krivom primjeru (mom)..naravno da se prica o ekstremnim slucajevima, ne razumijem zasto se cudis..ili ne odobravas...i neki odmah popljuju svakog studenta koji rekne kakvu glupost ili ne zna nesto...i to nije u redu...ali nemoj osudjivat ljude koji se cude bas onim ekstremnim slucajevima... to je prirodno Trudim Se Objasniti...


Laughing Ti si očito raspoložena za svađu, a ne na raspravu.
Kolika je vjerojatnost da netko tko ne zna što je koordinatni sustav položi neke ispite na našem faksu ? Vidim koliko si razmislila. Po meni tu nema mjesta za čuđenje. A još manje za raspravu tipa koji namećeš. Izletjela si sa svojim "čuđenjem" i to loše izgleda kad ti netko malo obrazloži neke stvari. Sada se samo kopcraš i misliš na sebe. Rolling Eyes

P.S.
Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:59 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemam namjeru se više s tobom prepucavati, jer samo bezveze trošim riječi.
Nemam namjeru se više s tobom prepucavati, jer samo bezveze trošim riječi.


[Vrh]
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:17 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a micek...pa kaj se ljutis?
pa daj mi dopusti, molim te, da se cudim ako mi je cudno...i dalje mi je cudno...ne mogu si pomoc
nisam se imala namjeru svadjat...a ti si to malo preosobno shvatio...mozda si ti taj doticni student??
e pa blago tebi, jer si diplomi'ro, ako nista... :D
a micek...pa kaj se ljutis?
pa daj mi dopusti, molim te, da se cudim ako mi je cudno...i dalje mi je cudno...ne mogu si pomoc
nisam se imala namjeru svadjat...a ti si to malo preosobno shvatio...mozda si ti taj doticni student??
e pa blago tebi, jer si diplomi'ro, ako nista... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:17 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Kolika je vjerojatnost da netko tko ne zna što je koordinatni sustav položi neke ispite na našem faksu?[/quote]

Zacudio bi se... :shock: Nije velika, ali [b]JE[/b] strogo pozitivna... :roll:

[quote="Anonymous"]Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.[/quote]

Pa, ovdje pise malo vise nago u postu koji sadrzi samo smiley... :roll:

P.S. Drago mi je da necete dalje u flame... :)
Anonymous (napisa):
Kolika je vjerojatnost da netko tko ne zna što je koordinatni sustav položi neke ispite na našem faksu?


Zacudio bi se... Shocked Nije velika, ali JE strogo pozitivna... Rolling Eyes

Anonymous (napisa):
Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.


Pa, ovdje pise malo vise nago u postu koji sadrzi samo smiley... Rolling Eyes

P.S. Drago mi je da necete dalje u flame... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:43 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Anonymous"]Kolika je vjerojatnost da netko tko ne zna što je koordinatni sustav položi neke ispite na našem faksu?[/quote]

Zacudio bi se... :shock: Nije velika, ali [b]JE[/b] strogo pozitivna... :roll:
[/quote]

Još će na kraju ispati da se čovjek može provući pored cijele ekipe profa nezanjući koordinatni sustav. Pa mislim da tako nešto nije baš moguće.
O.K. ako sam u zabludi , onda treba preispitati kako je do toga upoće došlo. A netko valjda treba biti "kriv" za tu statističku mogućnost. Fer bi bilo da se krivica podjeli : pola na studenta a pola na ostatak nastavničkog osoblja. :roll:
[quote="vsego"]
[quote="Anonymous"]Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.[/quote]

Pa, ovdje pise malo vise nago u postu koji sadrzi samo smiley... :roll:
[/quote]

Potrudio sam ovaj put. Trebalo bi staviti to negdje kao pravilo-> Ako je komentar samo smajlić, onda se niste dovoljno dobro izrazili. Stoga vam se briše post :roll:
[quote="vsego"]
P.S. Drago mi je da necete dalje u flame... :)[/quote]

I meni. Mada je interesanto da uopće do flame nije trebalo ni doći.
vsego (napisa):
Anonymous (napisa):
Kolika je vjerojatnost da netko tko ne zna što je koordinatni sustav položi neke ispite na našem faksu?


Zacudio bi se... Shocked Nije velika, ali JE strogo pozitivna... Rolling Eyes


Još će na kraju ispati da se čovjek može provući pored cijele ekipe profa nezanjući koordinatni sustav. Pa mislim da tako nešto nije baš moguće.
O.K. ako sam u zabludi , onda treba preispitati kako je do toga upoće došlo. A netko valjda treba biti "kriv" za tu statističku mogućnost. Fer bi bilo da se krivica podjeli : pola na studenta a pola na ostatak nastavničkog osoblja. Rolling Eyes
vsego (napisa):

Anonymous (napisa):
Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.


Pa, ovdje pise malo vise nago u postu koji sadrzi samo smiley... Rolling Eyes


Potrudio sam ovaj put. Trebalo bi staviti to negdje kao pravilo→ Ako je komentar samo smajlić, onda se niste dovoljno dobro izrazili. Stoga vam se briše post Rolling Eyes
vsego (napisa):

P.S. Drago mi je da necete dalje u flame... Smile


I meni. Mada je interesanto da uopće do flame nije trebalo ni doći.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:56 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Još će na kraju ispati da se čovjek može provući pored cijele ekipe profa nezanjući koordinatni sustav. Pa mislim da tako nešto nije baš moguće.[/quote]

Nisam rekao da je jako vjerojatno, ali [b]JE[/b] vjerojatno. :? Kako netko moze dobiti 5 iz kolegija iz kojeg ne zna osnovne definicije (moj kolega s godine)? :-k (ovo je retoricko pitanje; necu odgovoriti na njega :twisted:)

[quote="Anonymous"]O.K. ako sam u zabludi , onda treba preispitati kako je do toga upoće došlo. A netko valjda treba biti "kriv" za tu statističku mogućnost. Fer bi bilo da se krivica podjeli : pola na studenta a pola na ostatak nastavničkog osoblja. :roll:[/quote]

:lol: Mozda u idealnom svijetu, ali zbog par slucajeva ne treba preokrenuti cijeli fax naglavce... 8) Anyway, to nije moja briga... ;)

[quote="Anonymous"][quote="vsego"][quote="Anonymous"]Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.[/quote]
Pa, ovdje pise malo vise nago u postu koji sadrzi samo smiley... :roll:[/quote]
Potrudio sam ovaj put. Trebalo bi staviti to negdje kao pravilo-> Ako je komentar samo smajlić, onda se niste dovoljno dobro izrazili. Stoga vam se briše post :roll:[/quote]

Nema potrebe da to ide u PRavila. Moderatori djeluju i po vlastitoj savjesti; pravila su nesto kao vodic... 8) Zasto tako? Zato jer kod "tvrdih pravila" lako osinemo nevine i ostavimo mogucnost da se "losi" provlace... :roll: Ako zelis daljnju raspravu o ovome, registriraj se, pa se javi na PM ili mi javi mailom. Nema smisla dalje se ovdje natezati... :)

[quote="Anonymous"][quote="vsego"]P.S. Drago mi je da necete dalje u flame... :)[/quote]
I meni. Mada je interesanto da uopće do flame nije trebalo ni doći.[/quote]

Tu se slazem... :)
Anonymous (napisa):
Još će na kraju ispati da se čovjek može provući pored cijele ekipe profa nezanjući koordinatni sustav. Pa mislim da tako nešto nije baš moguće.


Nisam rekao da je jako vjerojatno, ali JE vjerojatno. Confused Kako netko moze dobiti 5 iz kolegija iz kojeg ne zna osnovne definicije (moj kolega s godine)? Think (ovo je retoricko pitanje; necu odgovoriti na njega Twisted Evil)

Anonymous (napisa):
O.K. ako sam u zabludi , onda treba preispitati kako je do toga upoće došlo. A netko valjda treba biti "kriv" za tu statističku mogućnost. Fer bi bilo da se krivica podjeli : pola na studenta a pola na ostatak nastavničkog osoblja. Rolling Eyes


Laughing Mozda u idealnom svijetu, ali zbog par slucajeva ne treba preokrenuti cijeli fax naglavce... Cool Anyway, to nije moja briga... Wink

Anonymous (napisa):
vsego (napisa):
Anonymous (napisa):
Nadam da admin neće maknuti ovaj post, kao što je maknuo zadnji.

Pa, ovdje pise malo vise nago u postu koji sadrzi samo smiley... Rolling Eyes

Potrudio sam ovaj put. Trebalo bi staviti to negdje kao pravilo→ Ako je komentar samo smajlić, onda se niste dovoljno dobro izrazili. Stoga vam se briše post Rolling Eyes


Nema potrebe da to ide u PRavila. Moderatori djeluju i po vlastitoj savjesti; pravila su nesto kao vodic... Cool Zasto tako? Zato jer kod "tvrdih pravila" lako osinemo nevine i ostavimo mogucnost da se "losi" provlace... Rolling Eyes Ako zelis daljnju raspravu o ovome, registriraj se, pa se javi na PM ili mi javi mailom. Nema smisla dalje se ovdje natezati... Smile

Anonymous (napisa):
vsego (napisa):
P.S. Drago mi je da necete dalje u flame... Smile

I meni. Mada je interesanto da uopće do flame nije trebalo ni doći.


Tu se slazem... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:05 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Anonymous"]O.K. ako sam u zabludi , onda treba preispitati kako je do toga upoće došlo. A netko valjda treba biti "kriv" za tu statističku mogućnost. Fer bi bilo da se krivica podjeli : pola na studenta a pola na ostatak nastavničkog osoblja. :roll:[/quote]

:lol: Mozda u idealnom svijetu, ali zbog par slucajeva ne treba preokrenuti cijeli fax naglavce... 8) Anyway, to nije moja briga... ;)

[/quote]

:lol: :lol: ma naravno da je tako nešto utopija, ali je "malo" ironično što je utopija :lol: Svaka čast ako je frajer- dotični prošo pored cijele ekipe :lol: Onda naš faks može upisati savtko tko ima dobru sposobnost pamćenja i naravno diplomirati :lol:
vsego (napisa):
Anonymous (napisa):
O.K. ako sam u zabludi , onda treba preispitati kako je do toga upoće došlo. A netko valjda treba biti "kriv" za tu statističku mogućnost. Fer bi bilo da se krivica podjeli : pola na studenta a pola na ostatak nastavničkog osoblja. Rolling Eyes


Laughing Mozda u idealnom svijetu, ali zbog par slucajeva ne treba preokrenuti cijeli fax naglavce... Cool Anyway, to nije moja briga... Wink



Laughing Laughing ma naravno da je tako nešto utopija, ali je "malo" ironično što je utopija Laughing Svaka čast ako je frajer- dotični prošo pored cijele ekipe Laughing Onda naš faks može upisati savtko tko ima dobru sposobnost pamćenja i naravno diplomirati Laughing


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan