Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prva zadaca
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tinky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2008. (11:59:08)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 19:38 ned, 14. 3. 2010    Naslov: prva zadaca Citirajte i odgovorite

u prvoj zadaci u zadatku s pravokutnikom postoje neki uvjeti na duljine stranica pravokutnika. nije mi jasno da li mi trebamo provjeravati te uvjete u strukturi (ili negdje drugdje) ili je to napisano samo da bi nam se olaksao zadatak?
u prvoj zadaci u zadatku s pravokutnikom postoje neki uvjeti na duljine stranica pravokutnika. nije mi jasno da li mi trebamo provjeravati te uvjete u strukturi (ili negdje drugdje) ili je to napisano samo da bi nam se olaksao zadatak?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 10:59 pon, 15. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj je savjet - sve provjeravaj :D Nije teško ubacit neki if na početku konstruktora, a može dobro doć :D Ako se radi o stranicama pravokutnika, onda provjera da su >0, ako je trokut, da vrijedi jedna nejedn trokuta (da bi uiopće bio trokut), ako se radi o osobi koja ima godine, da su te godine >0 i slično.
Moj je savjet - sve provjeravaj Very Happy Nije teško ubacit neki if na početku konstruktora, a može dobro doć Very Happy Ako se radi o stranicama pravokutnika, onda provjera da su >0, ako je trokut, da vrijedi jedna nejedn trokuta (da bi uiopće bio trokut), ako se radi o osobi koja ima godine, da su te godine >0 i slično.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 13:49 pon, 15. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da pise mozete pretpostavit...
dakle... cemu provjera :?:
mislim da pise mozete pretpostavit...
dakle... cemu provjera Question



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 14:01 pon, 15. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

u svakom slučaju za takva pitanja o.k. je i poslat mail asistentu koji je radio zadatak ili je zadužen općenito za sve zadaće ( ne znam kak je to regulirano )
u svakom slučaju za takva pitanja o.k. je i poslat mail asistentu koji je radio zadatak ili je zadužen općenito za sve zadaće ( ne znam kak je to regulirano )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 15:30 pon, 15. 3. 2010    Naslov: Re: prva zadaca Citirajte i odgovorite

[quote="tinky"]u prvoj zadaci u zadatku s pravokutnikom postoje neki uvjeti na duljine stranica pravokutnika. nije mi jasno da li mi trebamo provjeravati te uvjete u strukturi (ili negdje drugdje) ili je to napisano samo da bi nam se olaksao zadatak?[/quote]
Ako u zadatku piše da će stranice biti npr. 0 < x <= 100, onda to ne treba provjeravati.
tinky (napisa):
u prvoj zadaci u zadatku s pravokutnikom postoje neki uvjeti na duljine stranica pravokutnika. nije mi jasno da li mi trebamo provjeravati te uvjete u strukturi (ili negdje drugdje) ili je to napisano samo da bi nam se olaksao zadatak?

Ako u zadatku piše da će stranice biti npr. 0 < x ⇐ 100, onda to ne treba provjeravati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 19:57 sri, 17. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li je točno odlučeno koliko će bodova nosit zadaće ili?

jer ako će nosit jedan bod, ne vidim smisao....
da li je točno odlučeno koliko će bodova nosit zadaće ili?

jer ako će nosit jedan bod, ne vidim smisao....



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 20:22 sri, 17. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

imas pet ( ili šest main-ova ), svaki nosi po jedan bod i u svakom se isprobava neka ( ili vise ) funkcija, ako recimo nemate neku ( sve ) funkciju točne svejedno možete dobiti nešto bodova iz razloga što ta ( te ) nisu isprobane u svim main-ovima
imas pet ( ili šest main-ova ), svaki nosi po jedan bod i u svakom se isprobava neka ( ili vise ) funkcija, ako recimo nemate neku ( sve ) funkciju točne svejedno možete dobiti nešto bodova iz razloga što ta ( te ) nisu isprobane u svim main-ovima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 20:27 sri, 17. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ak je tak, onda super! :)
ak je tak, onda super! Smile



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 10:48 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel može mala pomoć oko nekih metoda iz zadaće s pravokutnicima?

1. [b]int UkupnaPrekrivenaPovrsina (int n) [/b]- Vraća veličinu ukupne površine prekrivene s bar n pravokutnika.

Prema primjeru iz zadaće, čini mi se da je ovdje riječ [i]bar[/i] suvišna, odnosno da treba tražiti površinu prekrivenu s točno n pravokutnika, ni više ni manje.

Ako sam u krivu, molim objašnjenje zašto je nakon prvog poziva funkcije vraćen broj 70?

2. [b]int NajvecaNajprekrivenijaPovrsina()[/b] - Vraća površinu najvećeg prekrivenog dijela ravnine prekrivenog s najviše pravokutnika. Taj dio može biti sastavljen i od više pravokutnika koji se dodiruju (bar dijelom brida, ne samo vrhom). Ukoliko u kolekciji nemamo niti jedan pravokutnik, funkcija vraća 0.

Jel može netko još malo objasniti kako točno ova metoda radi?

1. i 2. Može mali algoritamski naputak kako bi se to moglo riješti? Neki hint?
Jel može mala pomoć oko nekih metoda iz zadaće s pravokutnicima?

1. int UkupnaPrekrivenaPovrsina (int n) - Vraća veličinu ukupne površine prekrivene s bar n pravokutnika.

Prema primjeru iz zadaće, čini mi se da je ovdje riječ bar suvišna, odnosno da treba tražiti površinu prekrivenu s točno n pravokutnika, ni više ni manje.

Ako sam u krivu, molim objašnjenje zašto je nakon prvog poziva funkcije vraćen broj 70?

2. int NajvecaNajprekrivenijaPovrsina() - Vraća površinu najvećeg prekrivenog dijela ravnine prekrivenog s najviše pravokutnika. Taj dio može biti sastavljen i od više pravokutnika koji se dodiruju (bar dijelom brida, ne samo vrhom). Ukoliko u kolekciji nemamo niti jedan pravokutnik, funkcija vraća 0.

Jel može netko još malo objasniti kako točno ova metoda radi?

1. i 2. Može mali algoritamski naputak kako bi se to moglo riješti? Neki hint?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 13:25 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanzub"]
1. [b]int UkupnaPrekrivenaPovrsina (int n) [/b]- Vraća veličinu ukupne površine prekrivene s bar n pravokutnika.

Prema primjeru iz zadaće, čini mi se da je ovdje riječ [i]bar[/i] suvišna, odnosno da treba tražiti površinu prekrivenu s točno n pravokutnika, ni više ni manje.

Ako sam u krivu, molim objašnjenje zašto je nakon prvog poziva funkcije vraćen broj 70?

2. [b]int NajvecaNajprekrivenijaPovrsina()[/b] - Vraća površinu najvećeg prekrivenog dijela ravnine prekrivenog s najviše pravokutnika. Taj dio može biti sastavljen i od više pravokutnika koji se dodiruju (bar dijelom brida, ne samo vrhom). Ukoliko u kolekciji nemamo niti jedan pravokutnik, funkcija vraća 0.

Jel može netko još malo objasniti kako točno ova metoda radi?

1. i 2. Može mali algoritamski naputak kako bi se to moglo riješti? Neki hint?[/quote]

1.u primjerku zadatka koji mi je poslan piše "točno n" , a ne "bar", ali svejedno, zašto je ispis 70? ( nije mi jasno )

2. nešto ovak bi napravio. prvo uzeo matricu 150X150 ( na taj bi način dobio ploču na kojoj bi mogli biti svi pravokutnici ). Sve njezine elemente bi stavio na nulu, a zatim bi isao po svim pravokutnicima iz skupa pravokutnika i upisivao ih jedan po jedan na tu plocu na sljedeći način: prvi pravokutnik bi ubacio na ploču tak da bi sve koordinate koje on pokriva stavio na jedinicu( tj. povecao trenutne vrijednosti( koje su na 0 ) za 1 ). Zatim bi drugi pravokutnik stavio na plocu, ali tako da sve koordinate koje on pokriva bi povecao za 1, tj. ako mi se recimo ova prva dva ne sjeku dobit cu plocu u kojoj imam 2 pravokutnika koji se sastoje od nula i jedinica, a ako se sjeku dobit ću na ploči neki pravokutnik koji će mi biti obillježen sa dvojkama. a ostakatk od 2 pravokutnika sa jedinicama. Naravno dio ploče koji nisam mijenjao ostao mi je na 0. Sad bih uzeo treći pravokutnik i mjesta koja on pokriva na ploči bi uvećao za jedan itd. itd. mislim da je ideja jasna
ivanzub (napisa):

1. int UkupnaPrekrivenaPovrsina (int n) - Vraća veličinu ukupne površine prekrivene s bar n pravokutnika.

Prema primjeru iz zadaće, čini mi se da je ovdje riječ bar suvišna, odnosno da treba tražiti površinu prekrivenu s točno n pravokutnika, ni više ni manje.

Ako sam u krivu, molim objašnjenje zašto je nakon prvog poziva funkcije vraćen broj 70?

2. int NajvecaNajprekrivenijaPovrsina() - Vraća površinu najvećeg prekrivenog dijela ravnine prekrivenog s najviše pravokutnika. Taj dio može biti sastavljen i od više pravokutnika koji se dodiruju (bar dijelom brida, ne samo vrhom). Ukoliko u kolekciji nemamo niti jedan pravokutnik, funkcija vraća 0.

Jel može netko još malo objasniti kako točno ova metoda radi?

1. i 2. Može mali algoritamski naputak kako bi se to moglo riješti? Neki hint?


1.u primjerku zadatka koji mi je poslan piše "točno n" , a ne "bar", ali svejedno, zašto je ispis 70? ( nije mi jasno )

2. nešto ovak bi napravio. prvo uzeo matricu 150X150 ( na taj bi način dobio ploču na kojoj bi mogli biti svi pravokutnici ). Sve njezine elemente bi stavio na nulu, a zatim bi isao po svim pravokutnicima iz skupa pravokutnika i upisivao ih jedan po jedan na tu plocu na sljedeći način: prvi pravokutnik bi ubacio na ploču tak da bi sve koordinate koje on pokriva stavio na jedinicu( tj. povecao trenutne vrijednosti( koje su na 0 ) za 1 ). Zatim bi drugi pravokutnik stavio na plocu, ali tako da sve koordinate koje on pokriva bi povecao za 1, tj. ako mi se recimo ova prva dva ne sjeku dobit cu plocu u kojoj imam 2 pravokutnika koji se sastoje od nula i jedinica, a ako se sjeku dobit ću na ploči neki pravokutnik koji će mi biti obillježen sa dvojkama. a ostakatk od 2 pravokutnika sa jedinicama. Naravno dio ploče koji nisam mijenjao ostao mi je na 0. Sad bih uzeo treći pravokutnik i mjesta koja on pokriva na ploči bi uvećao za jedan itd. itd. mislim da je ideja jasna


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 14:02 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cobs"]
1.u primjerku zadatka koji mi je poslan piše "točno n" , a ne "bar", ali svejedno, zašto je ispis 70? ( nije mi jasno )[/quote]

Mislim da ispis 70 vrijedi sam za one koji imaju zadatak u kojem piše "točno n" jer je to površina koja je prekrivena s točno jednim pravokutnikom.

Oni koji imaju zadatak s "bar n" trebali bi izračunati ukupnu površinu koja je prekrivena s jednim ili više pravokutnika. Općenito, s n ili više pravokutinka.

[quote="Cobs"]
2. nešto ovak bi napravio. prvo uzeo matricu 150X150 ( na taj bi način dobio ploču na kojoj bi mogli biti svi pravokutnici ). Sve njezine elemente bi stavio na nulu, a zatim bi isao po svim pravokutnicima iz skupa pravokutnika i upisivao ih jedan po jedan na tu plocu na sljedeći način: prvi pravokutnik bi ubacio na ploču tak da bi sve koordinate koje on pokriva stavio na jedinicu( tj. povecao trenutne vrijednosti( koje su na 0 ) za 1 ). Zatim bi drugi pravokutnik stavio na plocu, ali tako da sve koordinate koje on pokriva bi povecao za 1, tj. ako mi se recimo ova prva dva ne sjeku dobit cu plocu u kojoj imam 2 pravokutnika koji se sastoje od nula i jedinica, a ako se sjeku dobit ću na ploči neki pravokutnik koji će mi biti obillježen sa dvojkama. a ostakatk od 2 pravokutnika sa jedinicama. Naravno dio ploče koji nisam mijenjao ostao mi je na 0. Sad bih uzeo treći pravokutnik i mjesta koja on pokriva na ploči bi uvećao za jedan itd. itd. mislim da je ideja jasna[/quote]

Hvala na ideji, budem ju razmotrio.


Ako netko ima još neku ideju, molio bih ju/ga da ju podijeli s ostalim forumašima.
Cobs (napisa):

1.u primjerku zadatka koji mi je poslan piše "točno n" , a ne "bar", ali svejedno, zašto je ispis 70? ( nije mi jasno )


Mislim da ispis 70 vrijedi sam za one koji imaju zadatak u kojem piše "točno n" jer je to površina koja je prekrivena s točno jednim pravokutnikom.

Oni koji imaju zadatak s "bar n" trebali bi izračunati ukupnu površinu koja je prekrivena s jednim ili više pravokutnika. Općenito, s n ili više pravokutinka.

Cobs (napisa):

2. nešto ovak bi napravio. prvo uzeo matricu 150X150 ( na taj bi način dobio ploču na kojoj bi mogli biti svi pravokutnici ). Sve njezine elemente bi stavio na nulu, a zatim bi isao po svim pravokutnicima iz skupa pravokutnika i upisivao ih jedan po jedan na tu plocu na sljedeći način: prvi pravokutnik bi ubacio na ploču tak da bi sve koordinate koje on pokriva stavio na jedinicu( tj. povecao trenutne vrijednosti( koje su na 0 ) za 1 ). Zatim bi drugi pravokutnik stavio na plocu, ali tako da sve koordinate koje on pokriva bi povecao za 1, tj. ako mi se recimo ova prva dva ne sjeku dobit cu plocu u kojoj imam 2 pravokutnika koji se sastoje od nula i jedinica, a ako se sjeku dobit ću na ploči neki pravokutnik koji će mi biti obillježen sa dvojkama. a ostakatk od 2 pravokutnika sa jedinicama. Naravno dio ploče koji nisam mijenjao ostao mi je na 0. Sad bih uzeo treći pravokutnik i mjesta koja on pokriva na ploči bi uvećao za jedan itd. itd. mislim da je ideja jasna


Hvala na ideji, budem ju razmotrio.


Ako netko ima još neku ideju, molio bih ju/ga da ju podijeli s ostalim forumašima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 14:25 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanzub"]
Mislim da ispis 70 vrijedi sam za one koji imaju zadatak u kojem piše "točno n" jer je to površina koja je prekrivena s točno jednim pravokutnikom.

Oni koji imaju zadatak s "bar n" trebali bi izračunati ukupnu površinu koja je prekrivena s jednim ili više pravokutnika. Općenito, s n ili više pravokutinka.
[/quote]

tek sam sad skuzil sa slike kaj se u biti traži, pa onda na ovaj način na koji sam predložio se mogu rješiti obje funkcije bez problema...
ivanzub (napisa):

Mislim da ispis 70 vrijedi sam za one koji imaju zadatak u kojem piše "točno n" jer je to površina koja je prekrivena s točno jednim pravokutnikom.

Oni koji imaju zadatak s "bar n" trebali bi izračunati ukupnu površinu koja je prekrivena s jednim ili više pravokutnika. Općenito, s n ili više pravokutinka.


tek sam sad skuzil sa slike kaj se u biti traži, pa onda na ovaj način na koji sam predložio se mogu rješiti obje funkcije bez problema...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zildyan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 07. 2008. (13:41:39)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 20:36 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

cek, pa ja se ne sican lozinke za moj mail, za zadace... prova san sve zivo i nista... mozda nisan prominija onu prvu sto dobijemo... sto da radin..kako mogu to srediti.. ima neko ideju? pls
cek, pa ja se ne sican lozinke za moj mail, za zadace... prova san sve zivo i nista... mozda nisan prominija onu prvu sto dobijemo... sto da radin..kako mogu to srediti.. ima neko ideju? pls


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 20:47 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

javi se u računarski centar ( u podrumu ) mislim da radi od 12 i 30 - 14 i 30 za studente.
javi se u računarski centar ( u podrumu ) mislim da radi od 12 i 30 - 14 i 30 za studente.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zildyan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 07. 2008. (13:41:39)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 16:19 pet, 19. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zva san lika i sve, ********** i da dodem u ponediljak u 1!!!!! ka da moran pridati prvo zahtjev, pa molbu formular *************...
koji ****** sad da radim????
zva san lika i sve, ********** i da dodem u ponediljak u 1!!!!! ka da moran pridati prvo zahtjev, pa molbu formular *************...
koji ****** sad da radim????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 12:11 sub, 20. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi, promijenjen vam je zadatak s Površinom (tj, ovaj dio UkupnaPrekrivenaPovršina).
piše vam obavijest i na stranici gdje su zadaće.

ne prima funkcija nikakav parametar, (bar meni) sad glasi ovako:
[b]int UkupnaPrekrivenaPovrsina()[/b] - Vraća veličinu ukupne površine prekrivene pravokutnicima.
ljudi, promijenjen vam je zadatak s Površinom (tj, ovaj dio UkupnaPrekrivenaPovršina).
piše vam obavijest i na stranici gdje su zadaće.

ne prima funkcija nikakav parametar, (bar meni) sad glasi ovako:
int UkupnaPrekrivenaPovrsina() - Vraća veličinu ukupne površine prekrivene pravokutnicima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 12:20 sub, 20. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]da li je točno odlučeno koliko će bodova nosit zadaće ili?

jer ako će nosit jedan bod, ne vidim smisao....[/quote]

Svaki main ce ipak nositi jedan bod. Dakle, svaka svaka zadaca ce nositi 6 bodova.
bozidarsevo (napisa):
da li je točno odlučeno koliko će bodova nosit zadaće ili?

jer ako će nosit jedan bod, ne vidim smisao....


Svaki main ce ipak nositi jedan bod. Dakle, svaka svaka zadaca ce nositi 6 bodova.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 19:15 sub, 20. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje...

ako unutar implementacije povrsina.cpp stavimo neku globalnu varijablu, da li će to biti o.k.?
da li se možemo u funkcijama raditi sa njom?
pitanje...

ako unutar implementacije povrsina.cpp stavimo neku globalnu varijablu, da li će to biti o.k.?
da li se možemo u funkcijama raditi sa njom?


[Vrh]
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 17:54 ned, 21. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

dozvoljeno je sve u zaglavljima i implementaciji s time da se ne treba nista naknadno upisivati u main datoteku...
jer kad se zadaca posalje sve se dalje radi automatski, tj. nemres trazit da se u main za tvoju implementaciju nesto nadoda u main - a koji sluzi za provjeru
dozvoljeno je sve u zaglavljima i implementaciji s time da se ne treba nista naknadno upisivati u main datoteku...
jer kad se zadaca posalje sve se dalje radi automatski, tj. nemres trazit da se u main za tvoju implementaciju nesto nadoda u main - a koji sluzi za provjeru


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 12:54 pon, 22. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

e, kad i gdje će bit rezultati?
e, kad i gdje će bit rezultati?



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan