Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vjerojatnost i statistika (3. godina nastavnicki smjerovi)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 17:14 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]
Nadalje, npr 2. zadatak pola nas nije znalo ni počet jer smo zaboravili od proslog semestra kako se traže rjesenja one jednadžbe, trebali su nas bar upozorit na takve stvari...
[/quote]

Da vidimo... Prvo sto se trazilo u zadatku je bilo koliko rjesenja ima jednadzba
[latex]x+y+z=3024[/latex]
u skupu prirodnih brojeva. (Druga grupa je imala slicno.)

Na vjezbama se radi apsolutno isti primjer u opcenitoj formi tj. koliko rjesenja ima jednadzba
[latex]x_1+x_2+\ldots+x_r=n[/latex]
u skupu prirodnih brojeva (pritom je [latex]r\leq n[/latex]).

Rjesenja ove jednadzbe ima kao sto je tamo vec obrazlozeno [latex]\binom{n-1}{r-1}[/latex].

Dakle drugim rijecima pocetna jednadzba ima [latex]\binom{3023}{2}[/latex] rjesenja. To je pocetak koji nosi 3 boda (2 boda ako ste napravili neku gresku, tipa zaboravili da ne dopustamo 0 da budu rjesenja.)

Ako nasumce odaberemo rješenje (x',y',z') jednadžbe kolika je vjerojatnost da brojevi x', y', z' pri dijeljenju s 3 daju ostatak 1?
Tada je x'=3x_0+1, y'=3y_0+1, z'=3z_0+1, gdje x_0,y_0,z_0 mogu biti iz [latex]\mathbb{N}_0[/latex]. (Slicnog stimanja da uvjeti jednakosti budu zadovoljeni je bilo na vjezbama.) Uvrstimo u pocetnu jednadzbu i dobivamo
[latex]3x_0+1+3y_0+1+3z_0+1=3024.[/latex]
tada je
[latex]x_0+y_0+z_0=1007.[/latex]
Ova jednakost ima (prema zadatku na vježbama) rješenja [latex]\binom{1009}{2}[/latex] (ovdje i 0 moze biti rjesenje).

Trazena vjerojatnost je [latex]\binom{1009}{2}/\binom{3023}{2}.[/latex]
Tygy (napisa):

Nadalje, npr 2. zadatak pola nas nije znalo ni počet jer smo zaboravili od proslog semestra kako se traže rjesenja one jednadžbe, trebali su nas bar upozorit na takve stvari...


Da vidimo... Prvo sto se trazilo u zadatku je bilo koliko rjesenja ima jednadzba

u skupu prirodnih brojeva. (Druga grupa je imala slicno.)

Na vjezbama se radi apsolutno isti primjer u opcenitoj formi tj. koliko rjesenja ima jednadzba

u skupu prirodnih brojeva (pritom je ).

Rjesenja ove jednadzbe ima kao sto je tamo vec obrazlozeno .

Dakle drugim rijecima pocetna jednadzba ima rjesenja. To je pocetak koji nosi 3 boda (2 boda ako ste napravili neku gresku, tipa zaboravili da ne dopustamo 0 da budu rjesenja.)

Ako nasumce odaberemo rješenje (x',y',z') jednadžbe kolika je vjerojatnost da brojevi x', y', z' pri dijeljenju s 3 daju ostatak 1?
Tada je x'=3x_0+1, y'=3y_0+1, z'=3z_0+1, gdje x_0,y_0,z_0 mogu biti iz . (Slicnog stimanja da uvjeti jednakosti budu zadovoljeni je bilo na vjezbama.) Uvrstimo u pocetnu jednadzbu i dobivamo

tada je

Ova jednakost ima (prema zadatku na vježbama) rješenja (ovdje i 0 moze biti rjesenje).

Trazena vjerojatnost je


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
barbarag
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2008. (14:54:10)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 20:30 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zgodno...
a na kojim vježbama je to rađeno? kod asistenta Velčića sigurno nije..
zgodno...
a na kojim vježbama je to rađeno? kod asistenta Velčića sigurno nije..



_________________
uvijek postoje iznimke!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 20:40 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crvenkapica"]Neki su i prije položili kombinatornu (ja sam ju lani čini mi se) i koliko se sjećam mi nismo radili taj tip zadatka i od kud bi onda trebala ga znat sada riješiti, mogli su nam bar napomenuti da u kolokvij mogu doći i takvi zadaci pa bi onda fino mogla nać knjigu neku i sama to naučiti, a ovako nisam znala od kud počet uopće kad nisam radila to. Neka svi fino odemo na žalbe pa da nam barem tamo objasne kako se taj zadatak trebao riješiti. Ni na oglasnoj ne piše kad će biti. Sve u svemu, nezadovoljna sam kolokvijem i mislim da pošto su takvi rezultati da to nije problem studenata već asistenata jer ne može biti da skoro nitko nije učio već je očito kolokvij bio pretežak s obzirom na prijeđeno gradivo i riješene zadatke na vježbama. Neka barem onda drugi kolokvij bude u skladu s gradivom i neke normalne težine jer ovo nije u redu.[/quote]

slažem se, nije kolokvij nikako bio u skladu sa gradivom pokrivenim vježbama Bilježnica je bila praktički bezvrijedna. :(
Crvenkapica (napisa):
Neki su i prije položili kombinatornu (ja sam ju lani čini mi se) i koliko se sjećam mi nismo radili taj tip zadatka i od kud bi onda trebala ga znat sada riješiti, mogli su nam bar napomenuti da u kolokvij mogu doći i takvi zadaci pa bi onda fino mogla nać knjigu neku i sama to naučiti, a ovako nisam znala od kud počet uopće kad nisam radila to. Neka svi fino odemo na žalbe pa da nam barem tamo objasne kako se taj zadatak trebao riješiti. Ni na oglasnoj ne piše kad će biti. Sve u svemu, nezadovoljna sam kolokvijem i mislim da pošto su takvi rezultati da to nije problem studenata već asistenata jer ne može biti da skoro nitko nije učio već je očito kolokvij bio pretežak s obzirom na prijeđeno gradivo i riješene zadatke na vježbama. Neka barem onda drugi kolokvij bude u skladu s gradivom i neke normalne težine jer ovo nije u redu.


slažem se, nije kolokvij nikako bio u skladu sa gradivom pokrivenim vježbama Bilježnica je bila praktički bezvrijedna. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 21:05 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja radim po vjezbama koje mi je asist. Velcic dao.
Tamo na pocetku u kombinatornim osnovama/ ponavljanju kombinatorike se radi broj rjesenja jednadzbe
x_1+x_2+...x_r=n
u skupu N i N_0. (Zar ne? :roll: Meni nije receno suprotno, kad sam predlozio zadatak.)

3. zadatak je iz geometrijske vjerojatnosti slican onom zadatku s vlakovima i raskrizjem (jel se to radilo?), jedino je umjesto kvadrata pravokutnik u igri i y=x nije dijagonala nego sijece pravokutnik drukcije.
Ja radim po vjezbama koje mi je asist. Velcic dao.
Tamo na pocetku u kombinatornim osnovama/ ponavljanju kombinatorike se radi broj rjesenja jednadzbe
x_1+x_2+...x_r=n
u skupu N i N_0. (Zar ne? Rolling Eyes Meni nije receno suprotno, kad sam predlozio zadatak.)

3. zadatak je iz geometrijske vjerojatnosti slican onom zadatku s vlakovima i raskrizjem (jel se to radilo?), jedino je umjesto kvadrata pravokutnik u igri i y=x nije dijagonala nego sijece pravokutnik drukcije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 21:46 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tvrtko"]Ja radim po vjezbama koje mi je asist. Velcic dao.
Tamo na pocetku u kombinatornim osnovama/ ponavljanju kombinatorike se radi broj rjesenja jednadzbe
x_1+x_2+...x_r=n
u skupu N i N_0. (Zar ne? :roll: Meni nije receno suprotno, kad sam predlozio zadatak.)

3. zadatak je iz geometrijske vjerojatnosti slican onom zadatku s vlakovima i raskrizjem (jel se to radilo?), jedino je umjesto kvadrata pravokutnik u igri i [b]y=x nije dijagonala nego sijece pravokutnik drukcije.[/b][/quote]

...tj., može biti i dijagonala ako gledamo ihodište kao trenutak u kojem se oni moraju sastati ( u mojoj grupi 11:35 i think )
Tvrtko (napisa):
Ja radim po vjezbama koje mi je asist. Velcic dao.
Tamo na pocetku u kombinatornim osnovama/ ponavljanju kombinatorike se radi broj rjesenja jednadzbe
x_1+x_2+...x_r=n
u skupu N i N_0. (Zar ne? Rolling Eyes Meni nije receno suprotno, kad sam predlozio zadatak.)

3. zadatak je iz geometrijske vjerojatnosti slican onom zadatku s vlakovima i raskrizjem (jel se to radilo?), jedino je umjesto kvadrata pravokutnik u igri i y=x nije dijagonala nego sijece pravokutnik drukcije.


...tj., može biti i dijagonala ako gledamo ihodište kao trenutak u kojem se oni moraju sastati ( u mojoj grupi 11:35 i think )



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
barbarag
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2008. (14:54:10)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 9:59 sri, 28. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tvrtko"]Ja radim po vjezbama koje mi je asist. Velcic dao.
Tamo na pocetku u kombinatornim osnovama/ ponavljanju kombinatorike se radi broj rjesenja jednadzbe
x_1+x_2+...x_r=n
u skupu N i N_0. (Zar ne? :roll: Meni nije receno suprotno, kad sam predlozio zadatak.)

3. zadatak je iz geometrijske vjerojatnosti slican onom zadatku s vlakovima i raskrizjem (jel se to radilo?), jedino je umjesto kvadrata pravokutnik u igri i y=x nije dijagonala nego sijece pravokutnik drukcije.[/quote]

bila sam na svim vježbama kod asistenta Velčića i definitivno se ne sjećam da smo to igdje spomenuli, a kamoli zapisali..pa sad.. nemam ništa protiv drugog asistenta, ali asistent Velčić je trebao nešto učiniti po tom pitanju.. :roll:

Zadatak iz geometrijske vjerojatnosti sa vlakovima smo čak radili... možda nismo trebali pa da se onda na kolokviju ugodno iznenadimo kao što je slučaj sa 2. zadatkom :(
Tvrtko (napisa):
Ja radim po vjezbama koje mi je asist. Velcic dao.
Tamo na pocetku u kombinatornim osnovama/ ponavljanju kombinatorike se radi broj rjesenja jednadzbe
x_1+x_2+...x_r=n
u skupu N i N_0. (Zar ne? Rolling Eyes Meni nije receno suprotno, kad sam predlozio zadatak.)

3. zadatak je iz geometrijske vjerojatnosti slican onom zadatku s vlakovima i raskrizjem (jel se to radilo?), jedino je umjesto kvadrata pravokutnik u igri i y=x nije dijagonala nego sijece pravokutnik drukcije.


bila sam na svim vježbama kod asistenta Velčića i definitivno se ne sjećam da smo to igdje spomenuli, a kamoli zapisali..pa sad.. nemam ništa protiv drugog asistenta, ali asistent Velčić je trebao nešto učiniti po tom pitanju.. Rolling Eyes

Zadatak iz geometrijske vjerojatnosti sa vlakovima smo čak radili... možda nismo trebali pa da se onda na kolokviju ugodno iznenadimo kao što je slučaj sa 2. zadatkom Sad



_________________
uvijek postoje iznimke!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5kyica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 12. 2007. (16:11:37)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 9:18 čet, 29. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel profesor kome poslao ona teoretska pitanja, pa da se to pojavi i ovdje :?:
Jel profesor kome poslao ona teoretska pitanja, pa da se to pojavi i ovdje Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 14:32 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel nekome možda rečeno na vježbama kakvi bi se zadaci mogli očekivati na kolokviju? Pitam zbog toga da se opet ne desi kao na prvm kolokviju kada jedna grupa uopće nije radila jedan tip zadatka. Kolega Velčić nama nije dao nikakvu informaciju vezanu za kolokvij, a možda je drugoj grupi nešto rečeno. Kako stojimo s formulama, mislim šta smijemo imati na kolokviju?
Jel nekome možda rečeno na vježbama kakvi bi se zadaci mogli očekivati na kolokviju? Pitam zbog toga da se opet ne desi kao na prvm kolokviju kada jedna grupa uopće nije radila jedan tip zadatka. Kolega Velčić nama nije dao nikakvu informaciju vezanu za kolokvij, a možda je drugoj grupi nešto rečeno. Kako stojimo s formulama, mislim šta smijemo imati na kolokviju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:12 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tvrtko je rekao da ponovimo najosnovnije (ha ha, dobra) ...nece biti nista tesko (njima vjerojatno nije)....
Uci sve, puno vjezbaj i nadaj se da ces nesto znati rijesiti...
Za formule vlajda kao i zadnji put.
Tvrtko je rekao da ponovimo najosnovnije (ha ha, dobra) ...nece biti nista tesko (njima vjerojatno nije)....
Uci sve, puno vjezbaj i nadaj se da ces nesto znati rijesiti...
Za formule vlajda kao i zadnji put.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 15:14 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na informaciji. Frendica mi rekla da možemo kao i Bronštajna imati na kolokviju, jel znate šta za to?
Hvala na informaciji. Frendica mi rekla da možemo kao i Bronštajna imati na kolokviju, jel znate šta za to?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:16 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam cula nista takvoga... Od kog je to cula?? Ne vjerujem.
Nisam cula nista takvoga... Od kog je to cula?? Ne vjerujem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 15:20 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da je Tvrtko rekao da možemo i Bronštajna imati, zato ja tu još pitam da nije nešto ona krivo skužila.
Da je Tvrtko rekao da možemo i Bronštajna imati, zato ja tu još pitam da nije nešto ona krivo skužila.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:23 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemam pojma za to, ako je, provjeri pa javi.
Nemam pojma za to, ako je, provjeri pa javi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 15:26 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako nešta saznam javim, a isto tako ga možemo ponesti na kolokvij pa ako ga ne možemo imat spemiš u torbu i bok.
Ako nešta saznam javim, a isto tako ga možemo ponesti na kolokvij pa ako ga ne možemo imat spemiš u torbu i bok.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 15:29 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može se imat Bronštajn samo ja još nisam shvatila za kaj nam treba :D
Može se imat Bronštajn samo ja još nisam shvatila za kaj nam treba Very Happy



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 15:37 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ništa drugo saznat ćemo na kolokviju. :roll:
Ako ništa drugo saznat ćemo na kolokviju. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 15:54 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U ovom kolegiju se sve sazna na kolokviju... :shock:
U ovom kolegiju se sve sazna na kolokviju... Shocked



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 16:07 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

tužno ali istinito... :cry:
tužno ali istinito... Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 21:46 pet, 4. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozete ocekivati ono sto se radilo :? :

nezavisnost, ponavljanje pokusa
uvjetne vjerojatnosti, Bayesova formula, formula potpune vjerojatnosti
slučajne varijable, distribucija sl. varijabli
ocekivanje, varijanca, sl. vektori, korelacija
aproksimacija normalnom

(Ako sam na vjezbama rekao nesto vise, slobodno me ispravite.)

Moram reci da meni Bronstajn nikad nije pokazao korisnim, u principu vam iz njega treba
tablica vrijednosti normalne distribucije koju mozete preuzeti [url=http://web.math.hr/nastava/uuv/files/norm.pdf]ovdje[/url], mozete imati i list papira s formulama po vlastitom izboru,
kao i kalkulator. 8)

Meni se cini da je prvi kolokvij obicno uvijek tezi jer sadrzi vise kombinatorike, dok je to u drugom manje potrebno. :wink:

Na proslom kolokviju je bilo i nekoliko slucajeva :twisted: gdje su ljudi napisali [latex]\sum_{n=1}^\infty \frac{1}{3^n}=0[/latex], pa molim da se takve stvari znaju! :roll:
Mozete ocekivati ono sto se radilo Confused :

nezavisnost, ponavljanje pokusa
uvjetne vjerojatnosti, Bayesova formula, formula potpune vjerojatnosti
slučajne varijable, distribucija sl. varijabli
ocekivanje, varijanca, sl. vektori, korelacija
aproksimacija normalnom

(Ako sam na vjezbama rekao nesto vise, slobodno me ispravite.)

Moram reci da meni Bronstajn nikad nije pokazao korisnim, u principu vam iz njega treba
tablica vrijednosti normalne distribucije koju mozete preuzeti ovdje, mozete imati i list papira s formulama po vlastitom izboru,
kao i kalkulator. Cool

Meni se cini da je prvi kolokvij obicno uvijek tezi jer sadrzi vise kombinatorike, dok je to u drugom manje potrebno. Wink

Na proslom kolokviju je bilo i nekoliko slucajeva Twisted Evil gdje su ljudi napisali , pa molim da se takve stvari znaju! Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 10:02 sub, 5. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno na odgovoru i uputama :)
Hvala puno na odgovoru i uputama Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Sljedeće
Stranica 3 / 20.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan