Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborni kolegiji 3.godina
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Koji diplomski ćeš upisat?
teorijsku
9%
 9%  [ 3 ]
primijenjenu
12%
 12%  [ 4 ]
računarstvo
50%
 50%  [ 16 ]
statistiku
12%
 12%  [ 4 ]
financijsku
15%
 15%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 32

Autor/ica Poruka
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 9:31 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Izborni kolegiji 3.godina Citirajte i odgovorite

zamolio bi one koji imaju iskustva s ovom temom neka daju svoja mišljenja o izbornima s 3. godine.

i ako možete napišite zašto ste upisali izborni koji ste upisali i na koji diplomski ste išli..
zamolio bi one koji imaju iskustva s ovom temom neka daju svoja mišljenja o izbornima s 3. godine.

i ako možete napišite zašto ste upisali izborni koji ste upisali i na koji diplomski ste išli..



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:31 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam slušala iterativne metode prije 2 godine i kolegij je super! on je povezan sa smjerom prijmijenjene matematike (koju sam ja upisala) ali ne nužno - znam ljude koju su ga odslušali pa su na financ ili statistic ili ...

više o kolegiju imaš na više mjesta na forumu (npr [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=140709]ovdje[/url] )
ja sam slušala iterativne metode prije 2 godine i kolegij je super! on je povezan sa smjerom prijmijenjene matematike (koju sam ja upisala) ali ne nužno - znam ljude koju su ga odslušali pa su na financ ili statistic ili ...

više o kolegiju imaš na više mjesta na forumu (npr ovdje )



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 11:42 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ugl, ja sam na drugoj godini al sam napravila izmjenu izbornih sa druge i treće, tako da sam ove godine riješila izborne s treće. naravno, kako nisam imala sve prethodnike, izbor mi je bio puno manji.
prvi semestar: matematička logika - nije loš predmet, al nije ni nešto specijalno zanimljiv. mislim da je to obavezni (ili izborni, nisam sigurna) na računarstvu. ugl, nije ga teško položiti.
drugi semestar: teorija brojeva - uz to što se bez problema ima ocjena veća od tri, meni je jako zanimljiv. onako, igranje s brojevima :).
imaš temu o izbornima, pa prošvrljaj, dobro dođe.
ugl, ja sam na drugoj godini al sam napravila izmjenu izbornih sa druge i treće, tako da sam ove godine riješila izborne s treće. naravno, kako nisam imala sve prethodnike, izbor mi je bio puno manji.
prvi semestar: matematička logika - nije loš predmet, al nije ni nešto specijalno zanimljiv. mislim da je to obavezni (ili izborni, nisam sigurna) na računarstvu. ugl, nije ga teško položiti.
drugi semestar: teorija brojeva - uz to što se bez problema ima ocjena veća od tri, meni je jako zanimljiv. onako, igranje s brojevima Smile.
imaš temu o izbornima, pa prošvrljaj, dobro dođe.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 12:07 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

prošli semestar - matematička logika, super predmet, zadaci su ili šablonski, ili dokazi, tako da nema računanja što je kod mene uvijek veliki plus :D

a teorija je dosta formalna, pa to i spomenuti ''dokaži''-zadaci daju dobru podlogu za teoriju skupova koja je obavezan predmet u ljetnom semestru. prof vuković mi je sigurno u top 3 profesora u ove tri godine (samo se trenutno ne mogu sjetit koja su preostala dva :P)
neki kažu da je logika logičan izbor ako ćeš upisat računarstvo, meni je povezanost to dvoje promakla, očito. u svakom slučaju, bila je osvježenje u moru sličnih predmeta.


ovaj semestar - teorija brojeva. ne da je lako imat više od 3, nego je teško imat manje od 5, uz minimalan trud. profesor je super, predmet je zanimljiv i stvarno se od tebe ne očekuje puno... osim ako te nešto drugo posebno zanima, upiši tb jer u šestom semestru su ostali predmeti poprilično zahtjevni pa dobro dođe jedan ovakav ;)

i da, upisat ću financijsku ali to nije imalo nikakvog utjecaja na moj izbor izbornih :)
prošli semestar - matematička logika, super predmet, zadaci su ili šablonski, ili dokazi, tako da nema računanja što je kod mene uvijek veliki plus Very Happy

a teorija je dosta formalna, pa to i spomenuti ''dokaži''-zadaci daju dobru podlogu za teoriju skupova koja je obavezan predmet u ljetnom semestru. prof vuković mi je sigurno u top 3 profesora u ove tri godine (samo se trenutno ne mogu sjetit koja su preostala dva Razz)
neki kažu da je logika logičan izbor ako ćeš upisat računarstvo, meni je povezanost to dvoje promakla, očito. u svakom slučaju, bila je osvježenje u moru sličnih predmeta.


ovaj semestar - teorija brojeva. ne da je lako imat više od 3, nego je teško imat manje od 5, uz minimalan trud. profesor je super, predmet je zanimljiv i stvarno se od tebe ne očekuje puno... osim ako te nešto drugo posebno zanima, upiši tb jer u šestom semestru su ostali predmeti poprilično zahtjevni pa dobro dođe jedan ovakav Wink

i da, upisat ću financijsku ali to nije imalo nikakvog utjecaja na moj izbor izbornih Smile



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 12:18 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

u prvom semestru htio sam slušat Markovljeve lance al mi se nisu uklapali u raspored pa sam slušo Matematičku logiku, koja je skroz ok, zapravo super ako te zanimaju temelji matematike, a ima primjenu i u računarstvu (dakle ako ćeš na teorijsku il na računarstvo onda je taj kolegij dobar izbor) + profesor je super, nije teško, ali je vjerojatno teže od nekih drugih izbornih.

u drugom slušao Teoriju brojeva koja je vrlo lagana, zadaci imaju malo previše računa za tak lijepo područje al eto, ko što BitterSweet veli, uz ove obvezne dobro dođe nešto ovako lagano.
to bi isto moglo bit korisno za računarstvo u smislu kriptografije/sigurnosti :D

vjerojatno ću na računarstvo, alternativa mi je financijska, još ne znam.. :oops:
u prvom semestru htio sam slušat Markovljeve lance al mi se nisu uklapali u raspored pa sam slušo Matematičku logiku, koja je skroz ok, zapravo super ako te zanimaju temelji matematike, a ima primjenu i u računarstvu (dakle ako ćeš na teorijsku il na računarstvo onda je taj kolegij dobar izbor) + profesor je super, nije teško, ali je vjerojatno teže od nekih drugih izbornih.

u drugom slušao Teoriju brojeva koja je vrlo lagana, zadaci imaju malo previše računa za tak lijepo područje al eto, ko što BitterSweet veli, uz ove obvezne dobro dođe nešto ovako lagano.
to bi isto moglo bit korisno za računarstvo u smislu kriptografije/sigurnosti Very Happy

vjerojatno ću na računarstvo, alternativa mi je financijska, još ne znam.. Embarassed



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 12:38 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kak ti se nije uklapalo u raspored? kaj si sam mjenjao grupe za predavanja ili je baš bio složen raspored da ti ne paše?
kak ti se nije uklapalo u raspored? kaj si sam mjenjao grupe za predavanja ili je baš bio složen raspored da ti ne paše?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
behemont
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2008. (21:21:19)
Postovi: (124)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 53 - 61

PostPostano: 12:45 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

covjek studira na dva faksa... :)
covjek studira na dva faksa... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 14:45 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvi semestar: Logika
Najbolji profesor, i meni najbolji predmet nakon Teorije skupova. :D A i asistent (Čačić) je super. :)

Drugi semestar: Teorija brojeva
Lagano je dobiti visoku ocjenu, zadaci su šablone a profesor dobar...
Na satu se zadaju zadaci i onda moraš skupiti bar tri plusa da budeš oslobođen od usmenog. :shock:
Prvi semestar: Logika
Najbolji profesor, i meni najbolji predmet nakon Teorije skupova. Very Happy A i asistent (Čačić) je super. Smile

Drugi semestar: Teorija brojeva
Lagano je dobiti visoku ocjenu, zadaci su šablone a profesor dobar...
Na satu se zadaju zadaci i onda moraš skupiti bar tri plusa da budeš oslobođen od usmenog. Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 17:06 ned, 20. 6. 2010    Naslov: teorija brojeva Citirajte i odgovorite

Samo jedna informacija vezana uz izborni kolegij "Teorija brojeva". Taj kolegij se neće izvoditi u akademskoj godini 2010/2011 jer ću ja imati slobodnu studijsku godinu.

Andrej Dujella
Samo jedna informacija vezana uz izborni kolegij "Teorija brojeva". Taj kolegij se neće izvoditi u akademskoj godini 2010/2011 jer ću ja imati slobodnu studijsku godinu.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 19:17 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]i meni najbolji predmet nakon Teorije skupova. :D[/quote]
:roll: :roll: :roll:
Više ti nikad nikad NIKAD neću posudit bilježnicu iz Numeričke!!


U zimskom semestru sam nažalost slušala Euklicke.
Htjela sam Markovljeve, al` nisam znala da l` ću nastavit studirat i u kojem obliku, a postojala je šansa da budem doma i dolazim u Zg samo za vrijeme kolokvija pa sam, o tugo i nesrećo, išla linijom manjeg otpora.
Ne zanima me to područje, a kad je kao trebalo učit mi je sve to bilo preglupo pa mi se nije dalo.
Uzalud bačeno vrijeme.
Al` mogu vam posvjedočit da je za 5 za kolokvije dovoljno znat par definicija s vježbi i Linearnu. Usmeni se da spremit u jednu večer ako vam se baš baš jako ne da počet ranije.

Da sad biram, uzela bi Iterativne. Radi Matlaba. A ML ću ionako odslušat na diplomskom (Stat).


U ljetnom sam slušala Odabrane primjene vjerojatnosti i statistike.
To mje bilo super.
Nije teško, a bilo mi je zanimljivo.
Hardcore matematičarima se vjerojatno neće svidjet jer će previše puta čut `To se koristi u...`, `To koriste...` i sl.
Ne ispituje se gradivo s predavanja. Nekima će pomoć oko zadaće, nekima ne, al` preporučam prisustvovanje.
Atomised (napisa):
i meni najbolji predmet nakon Teorije skupova. Very Happy

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Više ti nikad nikad NIKAD neću posudit bilježnicu iz Numeričke!!


U zimskom semestru sam nažalost slušala Euklicke.
Htjela sam Markovljeve, al` nisam znala da l` ću nastavit studirat i u kojem obliku, a postojala je šansa da budem doma i dolazim u Zg samo za vrijeme kolokvija pa sam, o tugo i nesrećo, išla linijom manjeg otpora.
Ne zanima me to područje, a kad je kao trebalo učit mi je sve to bilo preglupo pa mi se nije dalo.
Uzalud bačeno vrijeme.
Al` mogu vam posvjedočit da je za 5 za kolokvije dovoljno znat par definicija s vježbi i Linearnu. Usmeni se da spremit u jednu večer ako vam se baš baš jako ne da počet ranije.

Da sad biram, uzela bi Iterativne. Radi Matlaba. A ML ću ionako odslušat na diplomskom (Stat).


U ljetnom sam slušala Odabrane primjene vjerojatnosti i statistike.
To mje bilo super.
Nije teško, a bilo mi je zanimljivo.
Hardcore matematičarima se vjerojatno neće svidjet jer će previše puta čut `To se koristi u...`, `To koriste...` i sl.
Ne ispituje se gradivo s predavanja. Nekima će pomoć oko zadaće, nekima ne, al` preporučam prisustvovanje.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 20:06 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]
Više ti nikad nikad NIKAD neću posudit bilježnicu iz Numeričke!!
[/quote]

Upropastio sam ti tvoju savršenu trojku (64, 81, 17)...

Pa si ti misli prema kome ćeš idućeg puta biti zla. ;)

Edit: Nadam se da u matematici ne postoji nešto što se zapravo zove "savršena trojka". :D
Masiela (napisa):

Više ti nikad nikad NIKAD neću posudit bilježnicu iz Numeričke!!


Upropastio sam ti tvoju savršenu trojku (64, 81, 17)...

Pa si ti misli prema kome ćeš idućeg puta biti zla. Wink

Edit: Nadam se da u matematici ne postoji nešto što se zapravo zove "savršena trojka". Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 23:52 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da je off-topic, al zašto bi ta trojka bila savršenija od trenutne? meni se ova čak čini više savršena :P
znam da je off-topic, al zašto bi ta trojka bila savršenija od trenutne? meni se ova čak čini više savršena Razz



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 23:58 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BitterSweet"]znam da je off-topic, al zašto bi ta trojka bila savršenija od trenutne? meni se ova čak čini više savršena :P[/quote]

64 = 8 na kvadrat
81 = 9 na kvadrat
8 + 9 = 17

:D
BitterSweet (napisa):
znam da je off-topic, al zašto bi ta trojka bila savršenija od trenutne? meni se ova čak čini više savršena Razz


64 = 8 na kvadrat
81 = 9 na kvadrat
8 + 9 = 17

Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lajka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2008. (23:00:13)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:32 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da prekinem niz offtopicarenja :D

U zimskom semestru sam slusala iterativne metode, predobar predmet, mozda najbolji koji sam dosada slusala. Radi se u Matlabu, uce se razne iterativne metode za rjesavanje linearnih jednadzbi, sto je jako korisno i zanimljivo (posebno zadace iz toga).

Najveci plus ovom kolegiju su predavanja i teorija koja se obradjuje, prvo zbog zanimljivosti gradiva, a drugo zbog profesora koji sve to iznese na jako zanimljiv nacin i toliko je uzivljen u gradivo da je naprosto gust ga slusat dok to predaje!

Sada slusam objektno, naime, sutra ujutro imam kolokvij :D Kolegij ima potencijala da bude zakon, ali sve se to nekako navrat nanos izvodi, pa se na kraju sve svelo na malo detaljnije obradjivanje rpa..

A sto se tice toga di bi ja na diplomski - pa dvoumim se izmedju racunarstva i primjenjene :D
Evo da prekinem niz offtopicarenja Very Happy

U zimskom semestru sam slusala iterativne metode, predobar predmet, mozda najbolji koji sam dosada slusala. Radi se u Matlabu, uce se razne iterativne metode za rjesavanje linearnih jednadzbi, sto je jako korisno i zanimljivo (posebno zadace iz toga).

Najveci plus ovom kolegiju su predavanja i teorija koja se obradjuje, prvo zbog zanimljivosti gradiva, a drugo zbog profesora koji sve to iznese na jako zanimljiv nacin i toliko je uzivljen u gradivo da je naprosto gust ga slusat dok to predaje!

Sada slusam objektno, naime, sutra ujutro imam kolokvij Very Happy Kolegij ima potencijala da bude zakon, ali sve se to nekako navrat nanos izvodi, pa se na kraju sve svelo na malo detaljnije obradjivanje rpa..

A sto se tice toga di bi ja na diplomski - pa dvoumim se izmedju racunarstva i primjenjene Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 14:50 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa sta je ovo, sad bi svi na racunarstvo?! :lol:
Ajmo novu anketu, ali sad za [i]OzbaC[/i]. :D

I zasto tako malo na statistiku, pa statistika je lijepa. :D
Pa sta je ovo, sad bi svi na racunarstvo?! Laughing
Ajmo novu anketu, ali sad za OzbaC. Very Happy

I zasto tako malo na statistiku, pa statistika je lijepa. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 15:43 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bubble"]Pa sta je ovo, sad bi svi na racunarstvo?! :lol:
Ajmo novu anketu, ali sad za [i]OzbaC[/i]. :D

I zasto tako malo na statistiku, pa statistika je lijepa. :D[/quote]
jest, al ipak
računarstvo... :)
bubble (napisa):
Pa sta je ovo, sad bi svi na racunarstvo?! Laughing
Ajmo novu anketu, ali sad za OzbaC. Very Happy

I zasto tako malo na statistiku, pa statistika je lijepa. Very Happy

jest, al ipak
računarstvo... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 16:20 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]jest, al ipak
računarstvo... :)[/quote]
To i ja kazem (nisam glasala jer ja kazem i primijenjena :D (zapravo ne mogu reci ni jedno ni drugo jer jos imam toga za proci :D)), i sad cu jos morati statistiku (fuj :D) jer na rac nece mjesta biti (a ni na prim kako je krenulo). :D
insane_raver (napisa):
jest, al ipak
računarstvo... Smile

To i ja kazem (nisam glasala jer ja kazem i primijenjena Very Happy (zapravo ne mogu reci ni jedno ni drugo jer jos imam toga za proci Very Happy)), i sad cu jos morati statistiku (fuj Very Happy) jer na rac nece mjesta biti (a ni na prim kako je krenulo). Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 16:30 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bubble"][quote="insane_raver"]jest, al ipak
računarstvo... :)[/quote]
To i ja kazem (nisam glasala jer ja kazem i primijenjena :D (zapravo ne mogu reci ni jedno ni drugo jer jos imam toga za proci :D)), i sad cu jos morati statistiku (fuj :D) jer na rac nece mjesta biti (a ni na prim kako je krenulo). :D[/quote]

:!: :!: :!:
i to što kažeš... :)
bubble (napisa):
insane_raver (napisa):
jest, al ipak
računarstvo... Smile

To i ja kazem (nisam glasala jer ja kazem i primijenjena Very Happy (zapravo ne mogu reci ni jedno ni drugo jer jos imam toga za proci Very Happy)), i sad cu jos morati statistiku (fuj Very Happy) jer na rac nece mjesta biti (a ni na prim kako je krenulo). Very Happy


Exclamation Exclamation Exclamation
i to što kažeš... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 17:22 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

uvijek se može na teorijsku, tu će ostat mjesta, valjda :D nije da nagovaram, al ne bi smetalo da bude bar desetak ljudi... tužno je ak je manje :lol:

a ovu anketu ne ispunjavaju oni koji će na statistiku, oni očito nisu na forumu, nemaju vremena za to :D a nekak je logično da ju je najviše onih koji će na računarstvo ispunilo... ili možda nije, ali meni je :D
uvijek se može na teorijsku, tu će ostat mjesta, valjda Very Happy nije da nagovaram, al ne bi smetalo da bude bar desetak ljudi... tužno je ak je manje Laughing

a ovu anketu ne ispunjavaju oni koji će na statistiku, oni očito nisu na forumu, nemaju vremena za to Very Happy a nekak je logično da ju je najviše onih koji će na računarstvo ispunilo... ili možda nije, ali meni je Very Happy



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 1:54 uto, 22. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]a ovu anketu ne ispunjavaju oni koji će na statistiku, oni očito nisu na forumu, nemaju vremena za to :D a nekak je logično da ju je najviše onih koji će na računarstvo ispunilo... ili možda nije, ali meni je :D[/quote]

Otprilike tako sam i ja isprve pomislio, uzorak ljudi koji sudjeluju tu je krajnje nereprezentativan :D
arya (napisa):
a ovu anketu ne ispunjavaju oni koji će na statistiku, oni očito nisu na forumu, nemaju vremena za to Very Happy a nekak je logično da ju je najviše onih koji će na računarstvo ispunilo... ili možda nije, ali meni je Very Happy


Otprilike tako sam i ja isprve pomislio, uzorak ljudi koji sudjeluju tu je krajnje nereprezentativan Very Happy



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan