Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rok za diplomirati za stare studente
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 23:12 pon, 10. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Blizzard"]Pa, predstavnik si u vijecu fakulteta kojeg SZ i novoizabrani predstavnici ionako ne priznaju. U cemu je problem? ;)[/quote]
True, true... a tko će @pinkgirl i meni čuvat leđa ako ipak dođe do kakvih incidenata?... :grebgreb:

[size=9][color=#999999]Added after 24 seconds:[/color][/size]

[quote="vsego"]Pa, predstavnik si u vijecu fakulteta kojeg SZ i novoizabrani predstavnici ionako ne priznaju. U cemu je problem? ;)[/quote]
True, true... a tko će @pinkgirl i meni čuvat leđa ako ipak dođe do kakvih incidenata?... :grebgreb:[/quote]
[quote="vsego"]
Blizzard (napisa):
Pa, predstavnik si u vijecu fakulteta kojeg SZ i novoizabrani predstavnici ionako ne priznaju. U cemu je problem? Wink

True, true... a tko će @pinkgirl i meni čuvat leđa ako ipak dođe do kakvih incidenata?... Kotacici rade 100 na sat

Added after 24 seconds:

vsego (napisa):
Pa, predstavnik si u vijecu fakulteta kojeg SZ i novoizabrani predstavnici ionako ne priznaju. U cemu je problem? Wink

True, true... a tko će @pinkgirl i meni čuvat leđa ako ipak dođe do kakvih incidenata?... Kotacici rade 100 na sat[/quote]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:50 uto, 11. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Incidenata? Kakvih incidenata? Nepostojeci predstavnici se zalagazu za studente u nepostojecim tijelima koja donose itekako postojece odluke. IMO, zasluzujete pohvalu i nagradu. ;)

Ma gle, da netko oko vaseg predstavljanja napravi problem, znacilo bi da priznaje nasa vijeca i samim time fakultet. Vjeruj mi, nema mjesta brizi.

Uostalom, "legitimnog" predstavnika jos niti jednom nisam vidio na nekom nasem vijecu. Mislim da je red da netko zastupa studente, pogotovo sto se ti ne libis uzeti rijec i objasniti i vasu stranu, upozoriti na probleme i sl.
Incidenata? Kakvih incidenata? Nepostojeci predstavnici se zalagazu za studente u nepostojecim tijelima koja donose itekako postojece odluke. IMO, zasluzujete pohvalu i nagradu. Wink

Ma gle, da netko oko vaseg predstavljanja napravi problem, znacilo bi da priznaje nasa vijeca i samim time fakultet. Vjeruj mi, nema mjesta brizi.

Uostalom, "legitimnog" predstavnika jos niti jednom nisam vidio na nekom nasem vijecu. Mislim da je red da netko zastupa studente, pogotovo sto se ti ne libis uzeti rijec i objasniti i vasu stranu, upozoriti na probleme i sl.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:59 uto, 11. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blizzard"]Za srijedu 12.5.2010 god. je najavljena sjednica VVSa, mislim da bi to bilo najzgodnije tamo pitati. Ja sam dobio poziv i zasada se namjeravam pojaviti na toj sjednici iako ne znam imam li na to više pravo ili ne, obzirom da su sada teoretski izabrani novi stud. predstavnici i da je meni mandat već odavno gotov... :roll:

Enihau, ja sam bolonjac i ne kužim se, niti se ne namjeravam praviti da kužim stari sustav tako da bi mi bilo jako zgodno (ako ću već potezati to pitanje) kada bi mi malo više objasnili ili formalizirali što to vas točno muči?, s kojim datumima bi bili zadovoljni?, mislite li uopće da je dobro da se ikakva formalna odluka o ovome donosi i ako da kojeg tipa (remember, ako se odluka donese onda nema više simo-tamo, prekratak rok itd.)?... :D[/quote]


Trenutno sad se priča samo o 30.09.2010. (do tada se moraju održavati rokovi) i mi se pitamo što će biti s onima kojima ostane par ispita ili samo jedan. Bilo je riječi da nam se kasnije više ne može izdati diploma (pokazalo se da može)...

Uglavnom, održavanje rokova poslije tog datuma će biti moguće isključivo ako fakultet tako odluči (Sveučilištu u Zagrebu je odgovorilo na upit kolegice s FFZG-a da se radi o stavu fakulteta). Kao što si vidio, fakulteti su produžili rok [b]najmanje do 30.09.2011.[/b] (mislim da je i Krcko spomenuo da se stari studiji ne bi trebali prije ugasiti). To bi značilo da bi se propisali rokovi kao i za ovu akademsku god. i trebalo bi se odlučiti što s onima koji ni tada ne diplomiraju (tu ne znam što reći jer ne poznajem dobro bolonju, ali čini mi se da bi prebacivanje unijelo zbrkui znatno produžilo studij???).

Pretpostavljam da bi se većina složila s tim datumom (ispravite me ako griješim) :?:
Znam da određivanje fiksnog datuma znači da nema promjene, ali sada već vlada panika zbog tog 30.09.2010.... Ako sam nešto propustila,...
Blizzard (napisa):
Za srijedu 12.5.2010 god. je najavljena sjednica VVSa, mislim da bi to bilo najzgodnije tamo pitati. Ja sam dobio poziv i zasada se namjeravam pojaviti na toj sjednici iako ne znam imam li na to više pravo ili ne, obzirom da su sada teoretski izabrani novi stud. predstavnici i da je meni mandat već odavno gotov... Rolling Eyes

Enihau, ja sam bolonjac i ne kužim se, niti se ne namjeravam praviti da kužim stari sustav tako da bi mi bilo jako zgodno (ako ću već potezati to pitanje) kada bi mi malo više objasnili ili formalizirali što to vas točno muči?, s kojim datumima bi bili zadovoljni?, mislite li uopće da je dobro da se ikakva formalna odluka o ovome donosi i ako da kojeg tipa (remember, ako se odluka donese onda nema više simo-tamo, prekratak rok itd.)?... Very Happy



Trenutno sad se priča samo o 30.09.2010. (do tada se moraju održavati rokovi) i mi se pitamo što će biti s onima kojima ostane par ispita ili samo jedan. Bilo je riječi da nam se kasnije više ne može izdati diploma (pokazalo se da može)...

Uglavnom, održavanje rokova poslije tog datuma će biti moguće isključivo ako fakultet tako odluči (Sveučilištu u Zagrebu je odgovorilo na upit kolegice s FFZG-a da se radi o stavu fakulteta). Kao što si vidio, fakulteti su produžili rok najmanje do 30.09.2011. (mislim da je i Krcko spomenuo da se stari studiji ne bi trebali prije ugasiti). To bi značilo da bi se propisali rokovi kao i za ovu akademsku god. i trebalo bi se odlučiti što s onima koji ni tada ne diplomiraju (tu ne znam što reći jer ne poznajem dobro bolonju, ali čini mi se da bi prebacivanje unijelo zbrkui znatno produžilo studij???).

Pretpostavljam da bi se većina složila s tim datumom (ispravite me ako griješim) Question
Znam da određivanje fiksnog datuma znači da nema promjene, ali sada već vlada panika zbog tog 30.09.2010.... Ako sam nešto propustila,...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 10:26 uto, 11. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba55"](...)[b]najmanje do 30.09.2011.[/b] (...)

Pretpostavljam da bi se većina složila s tim datumom (ispravite me ako griješim) :?: [/quote]
S obzirom da se vraćamo pod PMF, a geofizičari su već produžili do 2012., po meni bi bilo u redu da onda i studenti na ostalim odjelima PMFa imaju pravo diplomirati do 2012. (bez obzira na to što, ako se ne varam, geofizičari imaju jedan semestar nastave više). :)
buba55 (napisa):
(...)najmanje do 30.09.2011. (...)

Pretpostavljam da bi se većina složila s tim datumom (ispravite me ako griješim) Question

S obzirom da se vraćamo pod PMF, a geofizičari su već produžili do 2012., po meni bi bilo u redu da onda i studenti na ostalim odjelima PMFa imaju pravo diplomirati do 2012. (bez obzira na to što, ako se ne varam, geofizičari imaju jedan semestar nastave više). Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:19 sub, 15. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo da pitam (ako netko nešto zna), ima li kakvih novosti? Sjednica?
Samo da pitam (ako netko nešto zna), ima li kakvih novosti? Sjednica?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 10:14 ned, 16. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba55"]Samo da pitam (ako netko nešto zna), ima li kakvih novosti? Sjednica?[/quote]
Sjednica sa srijede je bila prebačena na petak. U petak pitah to ali ništa mi konkretno nije rečeno.

Jedini datum koji zasada postoji je 30.9.2010 god. ali prodekan za nastavu prof. Grubišić je rekao da PMF-MO namjerava (ako se ne varam isto kao i ostatak PMFa) i sljedeće godine nastaviti sve isto kao i ove. Dakle svi rokovi bi trebali biti raspisani i sve što se moglo ove akademske godine moći će se i sljedeće...

Koliko sam shvatio nikakva formalna odluka se zasada ne namjerava donositi iako bi trebala. Što se događa sa onima koji niti sljedeće godine (do 30.9.2011 god.) ne uspiju diplomirati nitko tamo prisutan nije znao odgovoriti... :wink:

p.s. Dogovorena je i još jedna sjednica za "ovu" srijedu 19.5.2010 god. pa ako imate još kakvih razumnih pitanja, recite...
buba55 (napisa):
Samo da pitam (ako netko nešto zna), ima li kakvih novosti? Sjednica?

Sjednica sa srijede je bila prebačena na petak. U petak pitah to ali ništa mi konkretno nije rečeno.

Jedini datum koji zasada postoji je 30.9.2010 god. ali prodekan za nastavu prof. Grubišić je rekao da PMF-MO namjerava (ako se ne varam isto kao i ostatak PMFa) i sljedeće godine nastaviti sve isto kao i ove. Dakle svi rokovi bi trebali biti raspisani i sve što se moglo ove akademske godine moći će se i sljedeće...

Koliko sam shvatio nikakva formalna odluka se zasada ne namjerava donositi iako bi trebala. Što se događa sa onima koji niti sljedeće godine (do 30.9.2011 god.) ne uspiju diplomirati nitko tamo prisutan nije znao odgovoriti... Wink

p.s. Dogovorena je i još jedna sjednica za "ovu" srijedu 19.5.2010 god. pa ako imate još kakvih razumnih pitanja, recite...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:37 ned, 16. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ti na odgovoru!!!

Raspitivala sam se za stanje na ostalim odjelima, ali ništa konkretno - službeno nisam našla. Načula sam da će biologija također produžiti rok...

Mogu li te zamoliti da, ako nešto novo saznaš, staviš info na forum?

I još nešto, na nekim fakultetima su se pisale molbe za produženje roka koje su pripomogle ubrzavanju donošenja odluke?
Što mislite o tome, bi li pomoglo?? (Napominjem da su to fakulteti s daleko više studenata)....
Hvala ti na odgovoru!!!

Raspitivala sam se za stanje na ostalim odjelima, ali ništa konkretno - službeno nisam našla. Načula sam da će biologija također produžiti rok...

Mogu li te zamoliti da, ako nešto novo saznaš, staviš info na forum?

I još nešto, na nekim fakultetima su se pisale molbe za produženje roka koje su pripomogle ubrzavanju donošenja odluke?
Što mislite o tome, bi li pomoglo?? (Napominjem da su to fakulteti s daleko više studenata)....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bobica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2009. (14:20:37)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:39 pet, 11. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok ljudi!
ima li kakvih novosti?
stvarno bi bio red da se odluče za neki datum pa da znamo što i kako sljedećih mjeseci! ipak se bliži ljeto..
Bok ljudi!
ima li kakvih novosti?
stvarno bi bio red da se odluče za neki datum pa da znamo što i kako sljedećih mjeseci! ipak se bliži ljeto..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 06. 2005. (18:20:10)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:44 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3249&sec=279

na dnu stranice:

[i]Odluka o obvezi participiranja u troškovima studiranja u akademskoj godini 2010./2011. [/i]

[b]III. točka pod 6.[/b]

meni se cini da je ovo sluzbena potvrda da se studij po starom programu nastavlja (barem jos jednu skolsku godinu), molim da me ispravite ako sam u krivu!
http://www.math.hr/Default.aspx?art=3249&sec=279

na dnu stranice:

Odluka o obvezi participiranja u troškovima studiranja u akademskoj godini 2010./2011.

III. točka pod 6.

meni se cini da je ovo sluzbena potvrda da se studij po starom programu nastavlja (barem jos jednu skolsku godinu), molim da me ispravite ako sam u krivu!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Allie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2009. (16:34:39)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:34 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

na stranicama faksa piše da bolonjci moraju predati diplomske radove do 23.7. ili 20.8. da li ti znači da će referada raditi između 15.7. i 1.9.? da li će raditi i za nas stare studente?
na stranicama faksa piše da bolonjci moraju predati diplomske radove do 23.7. ili 20.8. da li ti znači da će referada raditi između 15.7. i 1.9.? da li će raditi i za nas stare studente?




Zadnja promjena: Allie; 21:51 uto, 29. 6. 2010; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:33 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="maria"]http://www.math.hr/Default.aspx?art=3249&sec=279

na dnu stranice:

[i]Odluka o obvezi participiranja u troškovima studiranja u akademskoj godini 2010./2011. [/i]

[b]III. točka pod 6.[/b]

meni se cini da je ovo sluzbena potvrda da se studij po starom programu nastavlja (barem jos jednu skolsku godinu), molim da me ispravite ako sam u krivu![/quote]


Teta iz referade kaže da odluke o roku za diplomiranje nije bilo i da se apsolventi starih studija mogu upisati u sljedeću ak. god. kao i dosada, te da će rokovi za nas biti raspisani kao i za ovu godinu...

Eto, to valjda stvarno službeno znači da se studij po starom programu nastavlja i u 2010/2011...
maria (napisa):
http://www.math.hr/Default.aspx?art=3249&sec=279

na dnu stranice:

Odluka o obvezi participiranja u troškovima studiranja u akademskoj godini 2010./2011.

III. točka pod 6.

meni se cini da je ovo sluzbena potvrda da se studij po starom programu nastavlja (barem jos jednu skolsku godinu), molim da me ispravite ako sam u krivu!



Teta iz referade kaže da odluke o roku za diplomiranje nije bilo i da se apsolventi starih studija mogu upisati u sljedeću ak. god. kao i dosada, te da će rokovi za nas biti raspisani kao i za ovu godinu...

Eto, to valjda stvarno službeno znači da se studij po starom programu nastavlja i u 2010/2011...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:27 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos samo da objave kad je dekanski rok.... :?:
jos samo da objave kad je dekanski rok.... Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:31 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sami od sebe nece. Treba podsjetiti prodekana... ;)
Sami od sebe nece. Treba podsjetiti prodekana... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:29 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da prodekan Grubišić ima konzultacije po dogovoru, prošli tjedan (u utorak ili srijedu) sam mu poslala mail vezano za dekanski rok... Nije ništa odgovorio...
Budući da prodekan Grubišić ima konzultacije po dogovoru, prošli tjedan (u utorak ili srijedu) sam mu poslala mail vezano za dekanski rok... Nije ništa odgovorio...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 11:12 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad je bila zadnja sjednica FV-a?
kad je bila zadnja sjednica FV-a?



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:09 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Proslu srijedu, 18.6., no ovo gore nema veze s FVom, nego s time da podsjetite prodekana da doda i taj rok. Vama treba, pa se potrudite uhvatiti ga.
Proslu srijedu, 18.6., no ovo gore nema veze s FVom, nego s time da podsjetite prodekana da doda i taj rok. Vama treba, pa se potrudite uhvatiti ga.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vidien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2009. (13:12:42)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:08 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Proslu srijedu, 18.6., no ovo gore nema veze s FVom, nego s time da podsjetite prodekana da doda i taj rok. Vama treba, pa se potrudite uhvatiti ga.[/quote]
Prodekana sam, nevezano za ovo, trazio vise puta na faksu i poslao barem deset mailova u razdoblju od pola godine. Ni na jedan nije odgovorio, niti sam ga uspio pronaci. A vremena hodocastiti na faks u nadi da cu ga pronaci, buduci da radim, nemam. A i da ne radim, nekako mi se ne cini da bi tako trebalo biti. On napise da su konzultacije po dogovoru, dogovoriti se ne mogu i nikome nista. :roll:

Ponavljam, ni na jedan jedini mail mi nije odgovorio, ukljucujuci one koji su molili za termin konzultacija.
vsego (napisa):
Proslu srijedu, 18.6., no ovo gore nema veze s FVom, nego s time da podsjetite prodekana da doda i taj rok. Vama treba, pa se potrudite uhvatiti ga.

Prodekana sam, nevezano za ovo, trazio vise puta na faksu i poslao barem deset mailova u razdoblju od pola godine. Ni na jedan nije odgovorio, niti sam ga uspio pronaci. A vremena hodocastiti na faks u nadi da cu ga pronaci, buduci da radim, nemam. A i da ne radim, nekako mi se ne cini da bi tako trebalo biti. On napise da su konzultacije po dogovoru, dogovoriti se ne mogu i nikome nista. Rolling Eyes

Ponavljam, ni na jedan jedini mail mi nije odgovorio, ukljucujuci one koji su molili za termin konzultacija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 16:58 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da konzultacije s prodekanom moraš dogovoriti s nekom tetom.
Prije je bio papir na njegovim vratima na kojima je točno pisalo o kojoj se teti radi.
Vjerujem da onda ona zna kad bi on mogao bit na faksu pa ti prema tome dodijeli termin pa se on toga drži jer zna da je netko naručen.

Ta najava je čak nužna ako želiš doć u onom njegovom regularnom terminu za konzultacije. Kolko se sjećam...
Mislim da konzultacije s prodekanom moraš dogovoriti s nekom tetom.
Prije je bio papir na njegovim vratima na kojima je točno pisalo o kojoj se teti radi.
Vjerujem da onda ona zna kad bi on mogao bit na faksu pa ti prema tome dodijeli termin pa se on toga drži jer zna da je netko naručen.

Ta najava je čak nužna ako želiš doć u onom njegovom regularnom terminu za konzultacije. Kolko se sjećam...



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vidien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2009. (13:12:42)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:28 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]Mislim da konzultacije s prodekanom moraš dogovoriti s nekom tetom.
Prije je bio papir na njegovim vratima na kojima je točno pisalo o kojoj se teti radi.
Vjerujem da onda ona zna kad bi on mogao bit na faksu pa ti prema tome dodijeli termin pa se on toga drži jer zna da je netko naručen.

Ta najava je čak nužna ako želiš doć u onom njegovom regularnom terminu za konzultacije. Kolko se sjećam...[/quote]

Sjajno. Je l' ima i neki zmaj kojeg trebam proci prije nego spasim princezu?
Zaboga.

Tebi hvala na informaciji.
Masiela (napisa):
Mislim da konzultacije s prodekanom moraš dogovoriti s nekom tetom.
Prije je bio papir na njegovim vratima na kojima je točno pisalo o kojoj se teti radi.
Vjerujem da onda ona zna kad bi on mogao bit na faksu pa ti prema tome dodijeli termin pa se on toga drži jer zna da je netko naručen.

Ta najava je čak nužna ako želiš doć u onom njegovom regularnom terminu za konzultacije. Kolko se sjećam...


Sjajno. Je l' ima i neki zmaj kojeg trebam proci prije nego spasim princezu?
Zaboga.

Tebi hvala na informaciji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan