Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Tvrdi uvez (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 13:12 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Tvrdi uvez Citirajte i odgovorite

Odmah ću se ispičati ako je bilo riječi o ovome.....nešto me Firefox i IE zezaju, pa mi je Pretražnik nedostupan u ovoj dimenziji.

Dakle, koliko traje ukoričavanje diplomskog rada? Postoji li IKAKVA nada da to bude u jednom danu gotovo? Gdje je najbolje/najbliže faxu to raditi? Trebao bih ga ostaviti sutra popodne oko 18, 18.30 ukoričavati........ A u četvrtak/petak ujutro prijaviti diplomski.....
Odmah ću se ispičati ako je bilo riječi o ovome.....nešto me Firefox i IE zezaju, pa mi je Pretražnik nedostupan u ovoj dimenziji.

Dakle, koliko traje ukoričavanje diplomskog rada? Postoji li IKAKVA nada da to bude u jednom danu gotovo? Gdje je najbolje/najbliže faxu to raditi? Trebao bih ga ostaviti sutra popodne oko 18, 18.30 ukoričavati........ A u četvrtak/petak ujutro prijaviti diplomski.....



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vještica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2008. (21:40:08)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 13:34 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a da probaš na faksu u skriptarnici??
a da probaš na faksu u skriptarnici??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 14:49 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

oni sasvim sigurno ne rade popodne u 18.30 ;) ako me sjecanje dobro sluzi, ne radi ni ona preko puta faxa...
oni sasvim sigurno ne rade popodne u 18.30 Wink ako me sjecanje dobro sluzi, ne radi ni ona preko puta faxa...



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:57 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nada postoji ali nada kosta
no u to doba mislim da nitko ne radi

ljudi s brda ritualno idu u hebrangovu neki broj, na pol puta izmedju produzetka praske i gajeve - sjeverna strana, knjigoveznica, ogromna smedja stara vrata, cim udjes u haustor mala vrata na desno i prema dolje

1 komad mislim 90 kn
2 75 kn/kom
3+ 65 kn/kom

mozes ih pitati za hitni uvez i koliko je to brzo i koliko kosta
no mislim da tvrdi uvez jednostavno nemre biti prebrzo gotov jer stvar mora u preshu il tak nest :)

oni rade do 15 ili 17 ne znam tocno :/

anyway, da probas sa malo smirenijom opcijom - pretpostavljam da ti je hitno prijaviti diplomski zbog propisanog roka od n dana, a dogovorio si datum obrane s komisijom - pa onda mozes predati spiralno uvezano (to mozes bilo gdje, cca 10-15 kn komad) i kazes da cekas da se uveze i da doneses cim dodje taj primjerak :)

ono, ne skodi pitati, a ne vidim zasto bi te odbili :)
naravno, donijeti obicno uvezani primjerak da za pocetak budu ziher da postoji rad, i da, if all else fails, mogu njega poslati u postupak

i da btw, da li je to negdje propisano da MORA biti TVRDI uvez ili se samo kaze 'uvez' i svi rade tvrdi a zapravo ne treba? :)
nada postoji ali nada kosta
no u to doba mislim da nitko ne radi

ljudi s brda ritualno idu u hebrangovu neki broj, na pol puta izmedju produzetka praske i gajeve - sjeverna strana, knjigoveznica, ogromna smedja stara vrata, cim udjes u haustor mala vrata na desno i prema dolje

1 komad mislim 90 kn
2 75 kn/kom
3+ 65 kn/kom

mozes ih pitati za hitni uvez i koliko je to brzo i koliko kosta
no mislim da tvrdi uvez jednostavno nemre biti prebrzo gotov jer stvar mora u preshu il tak nest Smile

oni rade do 15 ili 17 ne znam tocno Ehm?

anyway, da probas sa malo smirenijom opcijom - pretpostavljam da ti je hitno prijaviti diplomski zbog propisanog roka od n dana, a dogovorio si datum obrane s komisijom - pa onda mozes predati spiralno uvezano (to mozes bilo gdje, cca 10-15 kn komad) i kazes da cekas da se uveze i da doneses cim dodje taj primjerak Smile

ono, ne skodi pitati, a ne vidim zasto bi te odbili Smile
naravno, donijeti obicno uvezani primjerak da za pocetak budu ziher da postoji rad, i da, if all else fails, mogu njega poslati u postupak

i da btw, da li je to negdje propisano da MORA biti TVRDI uvez ili se samo kaze 'uvez' i svi rade tvrdi a zapravo ne treba? Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 17:11 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

uuuuuuuuuu, ovo sa predajom u obicnom uvezu je odlicna ideja....pa onda kasnije lako donesem tvrdi..... saznao sam u medjuvremenu da se na njega ceka 2, 3 dana...... zbog susenja ljepila.... :/

hvala, nesi!
uuuuuuuuuu, ovo sa predajom u obicnom uvezu je odlicna ideja....pa onda kasnije lako donesem tvrdi..... saznao sam u medjuvremenu da se na njega ceka 2, 3 dana...... zbog susenja ljepila.... Ehm?

hvala, nesi!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 20:46 sri, 1. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]uuuuuuuuuu, ovo sa predajom u obicnom uvezu je odlicna ideja....pa onda kasnije lako donesem tvrdi..... saznao sam u medjuvremenu da se na njega ceka 2, 3 dana...... zbog susenja ljepila.... :/

hvala, nesi![/quote]

2, 3 dana se čeka :shock: :shock: :shock:

Ja sam u istoj situaciji kao i ti, i ne preostaje mi drugo, već ova opcija sa spiralnim uvezom!! THX Nesi!
kenny (napisa):
uuuuuuuuuu, ovo sa predajom u obicnom uvezu je odlicna ideja....pa onda kasnije lako donesem tvrdi..... saznao sam u medjuvremenu da se na njega ceka 2, 3 dana...... zbog susenja ljepila.... Ehm?

hvala, nesi!


2, 3 dana se čeka Shocked Shocked Shocked

Ja sam u istoj situaciji kao i ti, i ne preostaje mi drugo, već ova opcija sa spiralnim uvezom!! THX Nesi!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:54 sri, 1. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo sa spiralnim uvezom [b]NE PALI[/b]. Nazvao sam danas referadu i rečeno mi je da ni u ludilu ne primaju diplomske sa spiralnim uvezom, već isključivo tvrdi uvez.

Uglavnom, rješio sam slučaj na način da je moja mentorica sa referadom dogovorila da prijavim diplomski čim bude tvrdi uvez gotov (u petak). Obrana mi je u četvrtak.

Inače, to se rješava sa voditeljem studija. On to mora odobriti. Meni je slučajno voditeljica smjera ujedno i mentorica... I veli da često imaju takve molbe i u pravilu se rješavaju u korist studenta. Premda je ljepše za voditelja smjera da ima malo više od 3, 4 dana za provjeru indexa.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="kreda"]

2, 3 dana se čeka :shock: :shock: :shock: [/quote]

U knjigovežnici u Hebrangovoj se čeka 1 radni dan. Od Zrinjevca na zapad, sa desne strane, 10m dalje od Francuske ambasade. Nisam pitao koliko košta.

Inače, na faxu je propisano da se pri prijavi diplomskog preda barem 1 rad... Ali je kao pristojno da se predaju 2 rada (1 ostaje mentoru).
Ovo sa spiralnim uvezom NE PALI. Nazvao sam danas referadu i rečeno mi je da ni u ludilu ne primaju diplomske sa spiralnim uvezom, već isključivo tvrdi uvez.

Uglavnom, rješio sam slučaj na način da je moja mentorica sa referadom dogovorila da prijavim diplomski čim bude tvrdi uvez gotov (u petak). Obrana mi je u četvrtak.

Inače, to se rješava sa voditeljem studija. On to mora odobriti. Meni je slučajno voditeljica smjera ujedno i mentorica... I veli da često imaju takve molbe i u pravilu se rješavaju u korist studenta. Premda je ljepše za voditelja smjera da ima malo više od 3, 4 dana za provjeru indexa.

Added after 2 minutes:

kreda (napisa):


2, 3 dana se čeka Shocked Shocked Shocked


U knjigovežnici u Hebrangovoj se čeka 1 radni dan. Od Zrinjevca na zapad, sa desne strane, 10m dalje od Francuske ambasade. Nisam pitao koliko košta.

Inače, na faxu je propisano da se pri prijavi diplomskog preda barem 1 rad... Ali je kao pristojno da se predaju 2 rada (1 ostaje mentoru).



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:47 sri, 1. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde, dobro da si nasao nacin.
Ne vidim odakle pomama za tvrdi uvezom kad izrijekom samo pise 'predati rad' - cak ne pise da mora biti uvezan :lol:
Obozavam administraciju :roll:

Sto se tice cijeni - one gore cijene su za Hebrangovu :)
Normalne. Ne znam jel to s 'jedan radni dan' nesto skuplje... ali barem imate red velicine :)
Ajde, dobro da si nasao nacin.
Ne vidim odakle pomama za tvrdi uvezom kad izrijekom samo pise 'predati rad' - cak ne pise da mora biti uvezan Laughing
Obozavam administraciju Rolling Eyes

Sto se tice cijeni - one gore cijene su za Hebrangovu Smile
Normalne. Ne znam jel to s 'jedan radni dan' nesto skuplje... ali barem imate red velicine Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ashley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2004. (22:54:03)
Postovi: (77)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:03 čet, 2. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam imala slicnu sitauciju.
Dosla sam u Hebrangovu ujutro u 9 i diplomski sam dobila uvezan u 5 popodne. Za to je bilo potrebno 10ak minuta moljakanja, al je upalilo :D
Ja sam imala slicnu sitauciju.
Dosla sam u Hebrangovu ujutro u 9 i diplomski sam dobila uvezan u 5 popodne. Za to je bilo potrebno 10ak minuta moljakanja, al je upalilo Very Happy



_________________
Math and Alcohol don't mix, so... PLEASE DON'T DRINK AND DERIVE
Motto of the society: Mathematicians Against Drunk Deriving
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 8:58 čet, 2. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala svima što se odgovorili :thankyou: !!

Znači, odoh ja u Hebrangovu- molit da mi to uvežu do sutra :roll: :roll:
Hvala svima što se odgovorili Thank you !!

Znači, odoh ja u Hebrangovu- molit da mi to uvežu do sutra Rolling Eyes Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 10:10 čet, 2. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

I bit će ti gotovo do sutra. Ja sada nosim. Žena mi je rekla da će do sutra biti gotovo......
I bit će ti gotovo do sutra. Ja sada nosim. Žena mi je rekla da će do sutra biti gotovo......



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frikmen2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2006. (12:12:01)
Postovi: (2B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 18:28 čet, 2. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kome ubuduće bude hitno (meni je bilo)... ;-)
Na Savi u zgradi gdje je Baschiera jedna (od tri, ne znam ime) kopiraone tvrdi uvez radi za 2-3 sata. Cijena za oko 50 stranica diplomskog iznosi oko 150 kn.
Kome ubuduće bude hitno (meni je bilo)... Wink
Na Savi u zgradi gdje je Baschiera jedna (od tri, ne znam ime) kopiraone tvrdi uvez radi za 2-3 sata. Cijena za oko 50 stranica diplomskog iznosi oko 150 kn.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:53 ned, 5. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.knjigoveznica-dvorski.hr/ponuda.html

to su ovi koje spominjasmo :)
http://www.knjigoveznica-dvorski.hr/ponuda.html

to su ovi koje spominjasmo Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
brlja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 04. 2008. (19:41:17)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 13:21 ned, 6. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto da se nadovežem, Dvorski rade tvrdi uvez u roku pet sati ak nemaju pametnijeg posla. Ja donio u 9:00 i bilo gotovo do 14:00h i to sva tri primjerka! Ak baš i imaju nekaj posla sigurno mogu jedan napravit koliko "službeno" i treba napraviti. Još me teta zamolila da odnesem neke njihove letke na faks, sigurno su osjetili veliki pad prometa.

Cijena za tri primjerka s 40 str. (od toga dvije u boji), 245kn.

Jedina zamjerka je što sam imao neki graf u boji i boja se razmuljala malo. Onda na jednoj strani nekim čudom text nije stao na stranicu iako u pdf fajlu je sve ok. Kak je to uspjelo neznam.

Sve u svemu ok.
Eto da se nadovežem, Dvorski rade tvrdi uvez u roku pet sati ak nemaju pametnijeg posla. Ja donio u 9:00 i bilo gotovo do 14:00h i to sva tri primjerka! Ak baš i imaju nekaj posla sigurno mogu jedan napravit koliko "službeno" i treba napraviti. Još me teta zamolila da odnesem neke njihove letke na faks, sigurno su osjetili veliki pad prometa.

Cijena za tri primjerka s 40 str. (od toga dvije u boji), 245kn.

Jedina zamjerka je što sam imao neki graf u boji i boja se razmuljala malo. Onda na jednoj strani nekim čudom text nije stao na stranicu iako u pdf fajlu je sve ok. Kak je to uspjelo neznam.

Sve u svemu ok.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
biba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (19:53:02)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 0:23 sri, 9. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

imas i u maricevom prolazu, (kod trga, di se prodaju zet-ove karte)....
mislim da je i kod njih gotovo u jednom danu, a rade od 8 h....
al ne znam za cjenu....
imas i grupu na facebooku- grafikon....
imas i u maricevom prolazu, (kod trga, di se prodaju zet-ove karte)....
mislim da je i kod njih gotovo u jednom danu, a rade od 8 h....
al ne znam za cjenu....
imas i grupu na facebooku- grafikon....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2010. (09:24:56)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:29 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po mojem iskustvu (i nekih kolega) za uvez se najbolje obratiti fingerprintu. Bilo da vam treba hitno uvezati (frendu je trebalo za 2 sata) bilo da vam je bitna cijena i kvaliteta...

Web im je fingerprint.hr

Pozdrav kolegama!
Po mojem iskustvu (i nekih kolega) za uvez se najbolje obratiti fingerprintu. Bilo da vam treba hitno uvezati (frendu je trebalo za 2 sata) bilo da vam je bitna cijena i kvaliteta...

Web im je fingerprint.hr

Pozdrav kolegama!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zeus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2010. (14:45:42)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:49 čet, 8. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

www.tvrdiuvezi.com

Brzi i profesionalni. Imaj na umu da se pravi tvrdi uvez sa ukoricavanjem ne moze napravit za sat ili 2. To se i lijepi i mora pod presu i sl.
www.tvrdiuvezi.com

Brzi i profesionalni. Imaj na umu da se pravi tvrdi uvez sa ukoricavanjem ne moze napravit za sat ili 2. To se i lijepi i mora pod presu i sl.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2010. (09:24:56)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:35 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zeus"]www.tvrdiuvezi.com

Brzi i profesionalni. Imaj na umu da se pravi tvrdi uvez sa ukoricavanjem ne moze napravit za sat ili 2. To se i lijepi i mora pod presu i sl.[/quote]

Ovaj web koji si naveo zaista izgleda profesionalno, tak nešto nisam vidjel ni kad sam se prvi put spojio na web 1995... Btw. a i cijene su im prilično visoke za studentski standard.

Znam nekoliko ljudi koji su radili uvez u fingerprintu za 2 sata, evo ako oces mozemo se okladit u prave novcice, samo budi siguran da imas za isplatu!
Ili pricas napamet ili ne znas o cemu pricas!

Nije u redu da kolegama daješ krive informacije!
zeus (napisa):
www.tvrdiuvezi.com

Brzi i profesionalni. Imaj na umu da se pravi tvrdi uvez sa ukoricavanjem ne moze napravit za sat ili 2. To se i lijepi i mora pod presu i sl.


Ovaj web koji si naveo zaista izgleda profesionalno, tak nešto nisam vidjel ni kad sam se prvi put spojio na web 1995... Btw. a i cijene su im prilično visoke za studentski standard.

Znam nekoliko ljudi koji su radili uvez u fingerprintu za 2 sata, evo ako oces mozemo se okladit u prave novcice, samo budi siguran da imas za isplatu!
Ili pricas napamet ili ne znas o cemu pricas!

Nije u redu da kolegama daješ krive informacije!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:41 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obzirom da ni adrese nema, ne bi me cudilo da je to neki posrednik. Ako uopce i "pruza" stvarnu uslugu.

Gmail adresa, broj mobitela su svi kontakt podaci. Mislim da iza toga ne stoji pravna osoba, a obzirom da user ima tocno jedan post, mislim da se htjela progurati reklama i da se ne radi o kolegi :D

No, ovdje ljudi citaju i postove prije i poslije, pa ce imati malo antireklame na ovaj nacin :D
Obzirom da ni adrese nema, ne bi me cudilo da je to neki posrednik. Ako uopce i "pruza" stvarnu uslugu.

Gmail adresa, broj mobitela su svi kontakt podaci. Mislim da iza toga ne stoji pravna osoba, a obzirom da user ima tocno jedan post, mislim da se htjela progurati reklama i da se ne radi o kolegi Very Happy

No, ovdje ljudi citaju i postove prije i poslije, pa ce imati malo antireklame na ovaj nacin Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:44 pet, 10. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Studenti...Nemojte odmah sa djonom :lol:

Stranica je updajtirana a iza svega stoji fotokopiraona sinteaglobal
www.sinteaglobal.com

A cjene su im extra povoljne

Printanje cb za studente samo 12 lipa
printanje u boji za studente samo 1 kuna

Dodajte tome da je cjena tvrdog uveza sa standardnim redovima na koricama 80 kuna a za vise od 2 primjerka 70 kuna

www.tvrdiuvezi.com

Tvrdi uvezi predani do 14h u fotokopiranu, su gotovi do 14h iduceg dana.
Hitna varijanta je moguca u 6 do 10 sati i cjena je onda 50% skuplja
Studenti...Nemojte odmah sa djonom Laughing

Stranica je updajtirana a iza svega stoji fotokopiraona sinteaglobal
www.sinteaglobal.com

A cjene su im extra povoljne

Printanje cb za studente samo 12 lipa
printanje u boji za studente samo 1 kuna

Dodajte tome da je cjena tvrdog uveza sa standardnim redovima na koricama 80 kuna a za vise od 2 primjerka 70 kuna

www.tvrdiuvezi.com

Tvrdi uvezi predani do 14h u fotokopiranu, su gotovi do 14h iduceg dana.
Hitna varijanta je moguca u 6 do 10 sati i cjena je onda 50% skuplja


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan