Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati kolokvija
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 21:02 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne ispadne da je nepotpisano: DDDUUU je, pa sad kome sta znaci:)

Ovo je moje izjasnjenje nakon danasnjih vjezbi.
Moran rec da nakon 12 tjedana vjezbi i razocaranja u cjelokupnu organizaciju ocekujem i VJERUJEM da bi to jedino bilo jedino fer od asistenata da kolikvij bude JAKO,JAKO, jako trivijalan.
Jasno mi je da je asistent novi, pa sve sta cu napisat nije protiv njega direktno. Ali nakon jednih vjezbi, gdje asistent nije izrekao skoro niti jednu recenicu za koju je sto posto siguran da je tocna, nakon toliko krivih rjesenja napisanih na ploci ( i izbrisanih zahvaljujuci nekolicini malo naprednijih ljudi koji kuze valjda bolje i od asistenata), NIJE MOGUCE da asistenti ocekuju, a bilo bi JAKO licemjerno da ocekuju, da cemo na kolokviju rijesit nesto vise od trivijalnog zadatka.

Zanima me kako bi ja trebala znat zakljucit sve ono o konvergencijama i povezat sta sta povlaci, kad asistent koji je na nastavu dosa pripremljen za 5 zadataka, koji ima ISPRED sebe rijesene zadatke i teoreme koje koristi za njihovo rjesavanje ( BTW mi to nista NECEMO imati) nije siguran u ono sta govori i cesto napise nesto krivo??

kako bi mi to tribali skuzit???

Ja sada triban provest 3 dana mozgajuci ko da mi je ovo jedan jedini predmet i ko da iman po cile dane slobodne za samo njega citat.
Vise mi se povraca od samog spomena ovog kolegija, od samog sjecanja na stravucno lose sastavljen kolikvij i na kraju krajeva tragicno odradene vjezbe.

Na kraju krajeva nakon ovakvig semestra losih vjezbi, po mom misljenju je da bi asistenti trebali biti sramotno blagi u ispravljanju kolilvija da si bar malo obraz osvjetlaju kod studenata koji su svih 5 semestara dali bez ikakvog problema dok nisu dosli na tu sramotno (ne)organiziranu mjeru!!!
Da ne ispadne da je nepotpisano: DDDUUU je, pa sad kome sta znaci:)

Ovo je moje izjasnjenje nakon danasnjih vjezbi.
Moran rec da nakon 12 tjedana vjezbi i razocaranja u cjelokupnu organizaciju ocekujem i VJERUJEM da bi to jedino bilo jedino fer od asistenata da kolikvij bude JAKO,JAKO, jako trivijalan.
Jasno mi je da je asistent novi, pa sve sta cu napisat nije protiv njega direktno. Ali nakon jednih vjezbi, gdje asistent nije izrekao skoro niti jednu recenicu za koju je sto posto siguran da je tocna, nakon toliko krivih rjesenja napisanih na ploci ( i izbrisanih zahvaljujuci nekolicini malo naprednijih ljudi koji kuze valjda bolje i od asistenata), NIJE MOGUCE da asistenti ocekuju, a bilo bi JAKO licemjerno da ocekuju, da cemo na kolokviju rijesit nesto vise od trivijalnog zadatka.

Zanima me kako bi ja trebala znat zakljucit sve ono o konvergencijama i povezat sta sta povlaci, kad asistent koji je na nastavu dosa pripremljen za 5 zadataka, koji ima ISPRED sebe rijesene zadatke i teoreme koje koristi za njihovo rjesavanje ( BTW mi to nista NECEMO imati) nije siguran u ono sta govori i cesto napise nesto krivo??

kako bi mi to tribali skuzit???

Ja sada triban provest 3 dana mozgajuci ko da mi je ovo jedan jedini predmet i ko da iman po cile dane slobodne za samo njega citat.
Vise mi se povraca od samog spomena ovog kolegija, od samog sjecanja na stravucno lose sastavljen kolikvij i na kraju krajeva tragicno odradene vjezbe.

Na kraju krajeva nakon ovakvig semestra losih vjezbi, po mom misljenju je da bi asistenti trebali biti sramotno blagi u ispravljanju kolilvija da si bar malo obraz osvjetlaju kod studenata koji su svih 5 semestara dali bez ikakvog problema dok nisu dosli na tu sramotno (ne)organiziranu mjeru!!!


[Vrh]
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 21:47 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, današnje vježbe možda ne spadaju u sam vrh jasnoće, ali sve smo razjasnili i ono što bi možda ostalo u zraku smo razjasnili, nisam ni ja skužio možda sve 100% ali sam zapisao i pogledat ću opet to i ako zapne potražit ću pomoć...

Suludo je napadati asistenta kod kojega ljudi dolaze iz drugih grupa jer je na glasu kao super predavač... Osobno, slušao sam jako puno kolegija kod njega i mogu reći da sam i više nego zadovoljan svim vježbama koje je držao.

Nije ozbiljno reći da su vježbe tako loše odrađene, evo do danas sve sam uspio shvatit vrlo lako. Dakle kolegij nije trivijalan i vježbe su malo teže, ali pretpostavljam da ciljaš na to da vježbe nisu u kompatibilnosti sa kolokvijem :) Vježbe su inače dobro odrađene.

Ja kao sasvim prosječan student imam isto zamjerki na opseg gradiva kolegija, pogotovo teorije, ali napadati asistenta i tvrditi da su vježbe loše napravljene je stvarno neozbiljno :)

Uostalom ako ti asistentov stil ne paše zašto ne mijenjaš grupu? :D
Istina, današnje vježbe možda ne spadaju u sam vrh jasnoće, ali sve smo razjasnili i ono što bi možda ostalo u zraku smo razjasnili, nisam ni ja skužio možda sve 100% ali sam zapisao i pogledat ću opet to i ako zapne potražit ću pomoć...

Suludo je napadati asistenta kod kojega ljudi dolaze iz drugih grupa jer je na glasu kao super predavač... Osobno, slušao sam jako puno kolegija kod njega i mogu reći da sam i više nego zadovoljan svim vježbama koje je držao.

Nije ozbiljno reći da su vježbe tako loše odrađene, evo do danas sve sam uspio shvatit vrlo lako. Dakle kolegij nije trivijalan i vježbe su malo teže, ali pretpostavljam da ciljaš na to da vježbe nisu u kompatibilnosti sa kolokvijem Smile Vježbe su inače dobro odrađene.

Ja kao sasvim prosječan student imam isto zamjerki na opseg gradiva kolegija, pogotovo teorije, ali napadati asistenta i tvrditi da su vježbe loše napravljene je stvarno neozbiljno Smile

Uostalom ako ti asistentov stil ne paše zašto ne mijenjaš grupu? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 21:59 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa jos san napisala da NE napadam asistenta!!!
I ne zelin da svi sljedeci postovi budu da ja napadam asistenta, kad NE NE NE I NE napadam nikoga, a kamoli asistenta. Asistent Basic je inace odlican i NE napadam ga ( ako nije jasno).
Odlican je i zato slusan u njega a ne u nekog drugog.

Kazen da je gradivo tesko, da ni asistenti nisu bas sigurni u ono sta predaju, ( a iskreno gledajuci trebali bi biti) i da ocekujen da s obzirom na sve skupa kolokvij treba bit lagan.
Malo je nelogicno da traze da mi BARATAMO teoremima itd kad ih oni jos nemaju u malom prstu:s
Pa jos san napisala da NE napadam asistenta!!!
I ne zelin da svi sljedeci postovi budu da ja napadam asistenta, kad NE NE NE I NE napadam nikoga, a kamoli asistenta. Asistent Basic je inace odlican i NE napadam ga ( ako nije jasno).
Odlican je i zato slusan u njega a ne u nekog drugog.

Kazen da je gradivo tesko, da ni asistenti nisu bas sigurni u ono sta predaju, ( a iskreno gledajuci trebali bi biti) i da ocekujen da s obzirom na sve skupa kolokvij treba bit lagan.
Malo je nelogicno da traze da mi BARATAMO teoremima itd kad ih oni jos nemaju u malom prstu:s


[Vrh]
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 22:27 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukratno, mene muci ovo:

Kako oni ocekuju da mi shvatimo i dobro napisemo kolokvij kad jedan odlican asistent, koji je vec dokazao na par kolegija da super objasnjava i ima veliko znanje, nema bas sasvim jasnu sliku o gradivu iz mjere?
Ukratno, mene muci ovo:

Kako oni ocekuju da mi shvatimo i dobro napisemo kolokvij kad jedan odlican asistent, koji je vec dokazao na par kolegija da super objasnjava i ima veliko znanje, nema bas sasvim jasnu sliku o gradivu iz mjere?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 22:34 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Daj napisi kako glasi zadatak.
Daj napisi kako glasi zadatak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 22:37 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U potpunosti se slažem s ddduuu. I da, moram da kažem ovo, ne znam za druge, ali, [b]Ante, gdje god bio, fališ mi jako[/b] :( Ne toliko zato što smatram kako asistenti koji ovo drže nisu mu u rangu, već zbog toga što se je na svakom kolegiju kojeg je svima nam mili asistent Mimica držao točno znalo kakvo gradivo ulazi u kolokvije, i on nas je uvijek adekvatno pripremio na sve što nas može zaskočiti. I nikad, NIKAD se kod njega nije dogodilo da su rezultati bili ekstremno dobri niti ekstremno loši.

Da rezimiram, prokleta Njemačka, al bitno da je on sretan, pa makar i u drugoj državi :)
U potpunosti se slažem s ddduuu. I da, moram da kažem ovo, ne znam za druge, ali, Ante, gdje god bio, fališ mi jako Sad Ne toliko zato što smatram kako asistenti koji ovo drže nisu mu u rangu, već zbog toga što se je na svakom kolegiju kojeg je svima nam mili asistent Mimica držao točno znalo kakvo gradivo ulazi u kolokvije, i on nas je uvijek adekvatno pripremio na sve što nas može zaskočiti. I nikad, NIKAD se kod njega nije dogodilo da su rezultati bili ekstremno dobri niti ekstremno loši.

Da rezimiram, prokleta Njemačka, al bitno da je on sretan, pa makar i u drugoj državi Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 22:56 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tvrtko, nisu bitni zadaci, ali ako te bas zanimaju, evo http://web.math.hr/nastava/mii/Tipovi_konvergencije_11.pdf

Bitno je to da vjezbe izgledaju ovako:

Iz konvergencije po tockama slijedi slijedi konvergencija s.s i po mjeri lambda. Onda neko primjeti da ne slijedi po mjeri jer prostor nije konacan, pa onda asistent to kao ispravi/izbrise.

Nadalje, ako imamo konvergenciju po tockama tada i svaka druga konvergira prema istom f. i onda neko pita objasnjenje zasto to vrijedi i dobije objasnjenje (koje odgovara za taj primjer). Onda u slijedecem primjeru to objasnjenje ipak nije dobro pa ajde idemo sad ponovno malo razmislit neko drugo objasnjenje..

Ne smatran se glupaston, ali ovakve vjezbe me sataru. Mislin da fibru iman cilu vecer...


Btw. Milos ali je Mimica predava mjeru? Joj, da smo bar studirali u ta vremena:)

Iako opet ponavljan jer znan da se ljudi na forumima vole uvatit necega sta izvuku iz konteksta---- Asistent Basic je super, ali mislin da ako je ovo previse za asistente, da je za nas i vise nego PREVISE!!!



Kaze se: Nije faks za svakoga, ali NIJE MJERA ZA NIKOGA [size=7]normalnoga :)[/size] :D
Tvrtko, nisu bitni zadaci, ali ako te bas zanimaju, evo http://web.math.hr/nastava/mii/Tipovi_konvergencije_11.pdf

Bitno je to da vjezbe izgledaju ovako:

Iz konvergencije po tockama slijedi slijedi konvergencija s.s i po mjeri lambda. Onda neko primjeti da ne slijedi po mjeri jer prostor nije konacan, pa onda asistent to kao ispravi/izbrise.

Nadalje, ako imamo konvergenciju po tockama tada i svaka druga konvergira prema istom f. i onda neko pita objasnjenje zasto to vrijedi i dobije objasnjenje (koje odgovara za taj primjer). Onda u slijedecem primjeru to objasnjenje ipak nije dobro pa ajde idemo sad ponovno malo razmislit neko drugo objasnjenje..

Ne smatran se glupaston, ali ovakve vjezbe me sataru. Mislin da fibru iman cilu vecer...


Btw. Milos ali je Mimica predava mjeru? Joj, da smo bar studirali u ta vremena:)

Iako opet ponavljan jer znan da se ljudi na forumima vole uvatit necega sta izvuku iz konteksta---- Asistent Basic je super, ali mislin da ako je ovo previse za asistente, da je za nas i vise nego PREVISE!!!



Kaze se: Nije faks za svakoga, ali NIJE MJERA ZA NIKOGA normalnoga Smile Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 23:09 sri, 18. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, Mimica je predavao mjeru, al sad ga je Njemačka odvela k sebi, i tam mu je jako dobro, i radi na znanosti, i baš mi drago zbog njega.
Da, Mimica je predavao mjeru, al sad ga je Njemačka odvela k sebi, i tam mu je jako dobro, i radi na znanosti, i baš mi drago zbog njega.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 2:49 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle, asistenti i profesor samo rade svoj posao. Oni imaju zadan kolegij i gradivo, koje moraju proci i sukladno vasem znanju vas moraju ocijeniti.

Ako smatras da postoji problem vezan uz sam kolegij, to je pitanje za visu razinu (voditelj studija, prodekan za nastavu, VVS...), te se njima i obrati.

Ali iz osobnog iskustva bi rekao da veliki problem lezi u nepoznavanju osnovnih pojmova prethodnih kolegija. Nazalost sustav je takav da vise
ne mozes pasti samo zato sto nisi znao "neku definiciju" na vecini predmeta.
Gle, asistenti i profesor samo rade svoj posao. Oni imaju zadan kolegij i gradivo, koje moraju proci i sukladno vasem znanju vas moraju ocijeniti.

Ako smatras da postoji problem vezan uz sam kolegij, to je pitanje za visu razinu (voditelj studija, prodekan za nastavu, VVS...), te se njima i obrati.

Ali iz osobnog iskustva bi rekao da veliki problem lezi u nepoznavanju osnovnih pojmova prethodnih kolegija. Nazalost sustav je takav da vise
ne mozes pasti samo zato sto nisi znao "neku definiciju" na vecini predmeta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 9:52 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tvrtko"]Ali iz osobnog iskustva bi rekao da veliki problem lezi u nepoznavanju osnovnih pojmova prethodnih kolegija. Nazalost sustav je takav da vise
ne mozes pasti samo zato sto nisi znao "neku definiciju" na vecini predmeta.[/quote]
Ovaj sustav je u banani žešćoj. Drugu godinu bi trebalo temeljito preurediti i na sve uvesti usmene tipa MA1/2 i LA1/2, pogotovo DIFRAF i INTRAF. Pljujte po meni kolko hoćete, ali usmeni ispiti daleko bolje provjere dali si naučio i razumio dobro ili ne. A i za usmene običnoo studenti više nauče, tak da, bili bismo manje "glupi" da je takav princip. Sam sam izgubio volju na toj drugoj godini baš zbog tih pismenih ispita, gdje se znanje, teorije pogotovo, svodi na prepisivanje iskaza i dokaza s kojekakvih šalabahtera (ili ako si slabovidan ko ja, ond amoraš ih štrebetati napamet da nebi slučajno se malko drukčije izrazio nego što piše u skripti pa da ti profesor ne uzima bodove). Nadao sam se usmenom iz mjere, da ga je bilo, mislim da bih, tj. siguran sam da bih daleko bolje riješio prvi kolokvij i da bi sad već poprilično dobro znao sve što smo prošli (jer kad prof Šikić vreba za vratom, ne prepuštaš ništa slučaju :))
Tvrtko (napisa):
Ali iz osobnog iskustva bi rekao da veliki problem lezi u nepoznavanju osnovnih pojmova prethodnih kolegija. Nazalost sustav je takav da vise
ne mozes pasti samo zato sto nisi znao "neku definiciju" na vecini predmeta.

Ovaj sustav je u banani žešćoj. Drugu godinu bi trebalo temeljito preurediti i na sve uvesti usmene tipa MA1/2 i LA1/2, pogotovo DIFRAF i INTRAF. Pljujte po meni kolko hoćete, ali usmeni ispiti daleko bolje provjere dali si naučio i razumio dobro ili ne. A i za usmene običnoo studenti više nauče, tak da, bili bismo manje "glupi" da je takav princip. Sam sam izgubio volju na toj drugoj godini baš zbog tih pismenih ispita, gdje se znanje, teorije pogotovo, svodi na prepisivanje iskaza i dokaza s kojekakvih šalabahtera (ili ako si slabovidan ko ja, ond amoraš ih štrebetati napamet da nebi slučajno se malko drukčije izrazio nego što piše u skripti pa da ti profesor ne uzima bodove). Nadao sam se usmenom iz mjere, da ga je bilo, mislim da bih, tj. siguran sam da bih daleko bolje riješio prvi kolokvij i da bi sad već poprilično dobro znao sve što smo prošli (jer kad prof Šikić vreba za vratom, ne prepuštaš ništa slučaju Smile)



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 10:50 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se s kolegama!! Mislim da stvarno nije okej da se od nas očekuje da znamo riješiti zadatke koje na vježbama riješavaju asistent i još nekoliko odličnih studenata...
Slažem se s kolegama!! Mislim da stvarno nije okej da se od nas očekuje da znamo riješiti zadatke koje na vježbama riješavaju asistent i još nekoliko odličnih studenata...


[Vrh]
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 11:11 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sa svime se slažem, ali ja ne bi na usmeni, bar ne ove godine!!!
Sa svime se slažem, ali ja ne bi na usmeni, bar ne ove godine!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
konjina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 04. 2010. (21:55:18)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 14
Lokacija: po livadama i šumama

PostPostano: 11:52 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, Antonia, ti fakat nemaš mjere. :)
E, Antonia, ti fakat nemaš mjere. Smile



_________________
NJIIIIHAAA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 14:13 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="konjina"]E, Antonia, ti fakat nemaš mjere. :)[/quote]
a jesi konjina :P

neb ni ja baš na usmeni ove godine, i ovo će mi biti previše :(
konjina (napisa):
E, Antonia, ti fakat nemaš mjere. Smile

a jesi konjina Razz

neb ni ja baš na usmeni ove godine, i ovo će mi biti previše Sad



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 18:35 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="konjina"]E, Antonia, ti fakat nemaš mjere. :)[/quote]

A sta bi ti, faco, to tribalo znacit?
konjina (napisa):
E, Antonia, ti fakat nemaš mjere. Smile


A sta bi ti, faco, to tribalo znacit?


[Vrh]
konjina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 04. 2010. (21:55:18)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 14
Lokacija: po livadama i šumama

PostPostano: 18:53 čet, 19. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajme meni ovih dalmatinaca, samo bi se kačili!!!

Ma trebalo je značiti da si neizmjerivo u pravu, samo se nemoj na mene nakačiti molim te jer znam da sam nagrabusio onda :P
Ajme meni ovih dalmatinaca, samo bi se kačili!!!

Ma trebalo je značiti da si neizmjerivo u pravu, samo se nemoj na mene nakačiti molim te jer znam da sam nagrabusio onda Razz



_________________
NJIIIIHAAA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:18 sri, 25. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zašto mislite da će biti usmeni iz ovog predmeta? Jel to rečeno na nekim predavanjima ili su to samo nagađanja? Mislim, pitam zato jer je dosad završni uvijek bio pismeni...
A zašto mislite da će biti usmeni iz ovog predmeta? Jel to rečeno na nekim predavanjima ili su to samo nagađanja? Mislim, pitam zato jer je dosad završni uvijek bio pismeni...


[Vrh]
mycky1111
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2008. (11:59:07)
Postovi: (D4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1

PostPostano: 17:58 čet, 26. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne misle da je usmeni, samo misle da bi trebao bit, jer bi se tako vidilo nase pravo znanje. tako oni kazu.
zavrsni je pismeni.
ne misle da je usmeni, samo misle da bi trebao bit, jer bi se tako vidilo nase pravo znanje. tako oni kazu.
zavrsni je pismeni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:34 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

S obzirom da ove godine raspored za zavrsni ne sastavlja prof. Vukovic nego svaki profesor za svoj predmet molimo asistente da se raspitaju i prenesu nam barem nekakvu poluinformaciju kad bi zavrsni mogao biti. Cisto da se znamo orjentirat. Hvala
S obzirom da ove godine raspored za zavrsni ne sastavlja prof. Vukovic nego svaki profesor za svoj predmet molimo asistente da se raspitaju i prenesu nam barem nekakvu poluinformaciju kad bi zavrsni mogao biti. Cisto da se znamo orjentirat. Hvala


[Vrh]
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 10:29 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se iskreno nadam zbog humanosti, obzira i međuljudske solidarnosti da će biti 24.06. U protivnom će iz ovog predmeta biti apokalipsa...
Ja se iskreno nadam zbog humanosti, obzira i međuljudske solidarnosti da će biti 24.06. U protivnom će iz ovog predmeta biti apokalipsa...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan