Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Europsko prvenstvo u nogometu Portugal 2004.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 3:05 uto, 22. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fmb"]ocito neki studenti ne znaju za moje starije rokove iz Teorije skupova (iz godina 1996, 1998, 2000, 2002... :lol:[/quote]

Pa, neki zadaci bi se mogli ponoviti i na "ovom" faksu.
Bar neki simboli iz njih. ;-)
fmb (napisa):
ocito neki studenti ne znaju za moje starije rokove iz Teorije skupova (iz godina 1996, 1998, 2000, 2002... Laughing


Pa, neki zadaci bi se mogli ponoviti i na "ovom" faksu.
Bar neki simboli iz njih. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 8:19 uto, 22. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="ddmit"]Nikako. Pukli su ko cvrčci![/quote]


moramo priznat da je ipak engleska bila bolja i da je hrvatska jos dobro i prosla!Sto vi mislite?[/quote]

Sto mislim? Da Englezi valjda nikad u povijesti nisu napravili tak malo prekršaja. To zato jer su naši bježali od njih kako ih ovi ne bi tukli. E, a da je to držanje na sigurnoj udaljenosti kao neugodnu posljedicu imalo da se otočani lakše i slobodnije kreću... :wacky:

Ma da su naši ovak igrali protiv Švicarske, bili bismo možda i prošli. No šta je, tu je. Čekam danas Dance i Šveđane...
bily (napisa):
ddmit (napisa):
Nikako. Pukli su ko cvrčci!



moramo priznat da je ipak engleska bila bolja i da je hrvatska jos dobro i prosla!Sto vi mislite?


Sto mislim? Da Englezi valjda nikad u povijesti nisu napravili tak malo prekršaja. To zato jer su naši bježali od njih kako ih ovi ne bi tukli. E, a da je to držanje na sigurnoj udaljenosti kao neugodnu posljedicu imalo da se otočani lakše i slobodnije kreću... Tup, tup, tup,...

Ma da su naši ovak igrali protiv Švicarske, bili bismo možda i prošli. No šta je, tu je. Čekam danas Dance i Šveđane...



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:30 uto, 22. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

koja ti je prognozna protiv danaca i svedana?
koja ti je prognozna protiv danaca i svedana?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 16:21 uto, 22. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="billi"]Vrijeme mu je za mirovinu. Mislim da ima vise
predispozicija za manekena u nekakvom casopisu za umirovljenike nego za
trenera reprezentacije.



sto vi mislite o svemu tome?????? [/quote]

tako je

definitivmo bi bolja bila igra 11 iz blazeviceve ideje(nebuloze koju je jednom napravio s dinamom) s 5 cistih spica, nego ovaj sa 5 stopera a od njih dvojica igraju u vezi.
ostaje u repki, STA, MOLIM KAKO, tuzit cu ga za dusevne boli, skoro me herc copio kad sam vidio postavu
billi (napisa):
Vrijeme mu je za mirovinu. Mislim da ima vise
predispozicija za manekena u nekakvom casopisu za umirovljenike nego za
trenera reprezentacije.



sto vi mislite o svemu tome??????


tako je

definitivmo bi bolja bila igra 11 iz blazeviceve ideje(nebuloze koju je jednom napravio s dinamom) s 5 cistih spica, nego ovaj sa 5 stopera a od njih dvojica igraju u vezi.
ostaje u repki, STA, MOLIM KAKO, tuzit cu ga za dusevne boli, skoro me herc copio kad sam vidio postavu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 22:07 uto, 22. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]koja ti je prognozna protiv danaca i svedana?[/quote]

e nisam na vrijeme vidla pitanje :D

nemrem rec da sam ovo prognozirala (iako mislim da su podjednako jaki), ali sam se nadala da ce talijani odleprsat doma... jupi, sad mogu u miru navijat dalje za dance :lol:

jos da mi nijemci sutra prezive cehe (auuuu... al nadam se ipak...)
bily (napisa):
koja ti je prognozna protiv danaca i svedana?


e nisam na vrijeme vidla pitanje Very Happy

nemrem rec da sam ovo prognozirala (iako mislim da su podjednako jaki), ali sam se nadala da ce talijani odleprsat doma... jupi, sad mogu u miru navijat dalje za dance Laughing

jos da mi nijemci sutra prezive cehe (auuuu... al nadam se ipak...)



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:34 uto, 22. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fmb"][quote="bily"]koja ti je prognozna protiv danaca i svedana?[/quote]

e nisam na vrijeme vidla pitanje :D

nemrem rec da sam ovo prognozirala (iako mislim da su podjednako jaki), ali sam se nadala da ce talijani odleprsat doma... jupi, sad mogu u miru navijat dalje za dance :lol:

jos da mi nijemci sutra prezive cehe (auuuu... al nadam se ipak...)[/quote]


neznam zasto ali si mislim da njemci mozda izgube cini mi se da su cesi lukavi s obzirom kako su nizozemce na kraju sredili.......
:lol:
fmb (napisa):
bily (napisa):
koja ti je prognozna protiv danaca i svedana?


e nisam na vrijeme vidla pitanje Very Happy

nemrem rec da sam ovo prognozirala (iako mislim da su podjednako jaki), ali sam se nadala da ce talijani odleprsat doma... jupi, sad mogu u miru navijat dalje za dance Laughing

jos da mi nijemci sutra prezive cehe (auuuu... al nadam se ipak...)



neznam zasto ali si mislim da njemci mozda izgube cini mi se da su cesi lukavi s obzirom kako su nizozemce na kraju sredili.......
Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 10:00 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]neznam zasto ali si mislim da njemci mozda izgube cini mi se da su cesi lukavi s obzirom kako su nizozemce na kraju sredili.......
:lol:[/quote]

Nisu tolko lukavi koliko super igraju... S druge strane, puno igraca im je u njemackoj ligi pa se sigurno dobro poznaju. Ne znam nis osim da i Nijemci znadu pametno igrat (vidi utakmicu s Holandezima....), ali jel bu to dosta s obzirom da su tek u fazi izgradnje solidnog novog tima, a Cesi trenutno stvarno u punoj snazi, e to je ono pitanje koje me muci. Morat cu navijat za Latviju kontra Nizozemske :lol:
bily (napisa):
neznam zasto ali si mislim da njemci mozda izgube cini mi se da su cesi lukavi s obzirom kako su nizozemce na kraju sredili.......
Laughing


Nisu tolko lukavi koliko super igraju... S druge strane, puno igraca im je u njemackoj ligi pa se sigurno dobro poznaju. Ne znam nis osim da i Nijemci znadu pametno igrat (vidi utakmicu s Holandezima....), ali jel bu to dosta s obzirom da su tek u fazi izgradnje solidnog novog tima, a Cesi trenutno stvarno u punoj snazi, e to je ono pitanje koje me muci. Morat cu navijat za Latviju kontra Nizozemske Laughing



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:14 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fmb"][quote="bily"]neznam zasto ali si mislim da njemci mozda izgube cini mi se da su cesi lukavi s obzirom kako su nizozemce na kraju sredili.......
:lol:[/quote]

Nisu tolko lukavi koliko super igraju... S druge strane, puno igraca im je u njemackoj ligi pa se sigurno dobro poznaju. Ne znam nis osim da i Nijemci znadu pametno igrat (vidi utakmicu s Holandezima....), ali jel bu to dosta s obzirom da su tek u fazi izgradnje solidnog novog tima, a Cesi trenutno stvarno u punoj snazi, e to je ono pitanje koje me muci. Morat cu navijat za Latviju kontra Nizozemske :lol:[/quote]


ajoj zasto protiv nizozemske oni su meni bas nekako najsimapticniji kao sto goer negjde naglasih osobito zbog Davidsa....
Ali eto nadam se da ce ti Njemci dobit Cese iako si jos uvijek mislim da su ovi nekako bolji ali eto vidit cemo danas! :lol:
fmb (napisa):
bily (napisa):
neznam zasto ali si mislim da njemci mozda izgube cini mi se da su cesi lukavi s obzirom kako su nizozemce na kraju sredili.......
Laughing


Nisu tolko lukavi koliko super igraju... S druge strane, puno igraca im je u njemackoj ligi pa se sigurno dobro poznaju. Ne znam nis osim da i Nijemci znadu pametno igrat (vidi utakmicu s Holandezima....), ali jel bu to dosta s obzirom da su tek u fazi izgradnje solidnog novog tima, a Cesi trenutno stvarno u punoj snazi, e to je ono pitanje koje me muci. Morat cu navijat za Latviju kontra Nizozemske Laughing



ajoj zasto protiv nizozemske oni su meni bas nekako najsimapticniji kao sto goer negjde naglasih osobito zbog Davidsa....
Ali eto nadam se da ce ti Njemci dobit Cese iako si jos uvijek mislim da su ovi nekako bolji ali eto vidit cemo danas! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:48 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fmb"]Ne znam nis osim da i Nijemci znadu pametno igrat (vidi utakmicu s Holandezima....)[/quote]

protiv čeha ne pomaža ni sva pamet svijeta.......
dosta je da nedved ostane jednom sam na 35 metara od gola....
:twisted: :twisted: :twisted:
svi smo vidli onu gredu protiv nizozemske :twisted:
plus rosicky koji je brz i dobar, plus šmicer, plus baroš, plus jankulovski koji nema puno slabiji šut od nedveda...
plus motiv...
osveta za nepravedno ispadanje od Njemaca '96.
mislim da njemci nemaju šanse :lol:
fmb (napisa):
Ne znam nis osim da i Nijemci znadu pametno igrat (vidi utakmicu s Holandezima....)


protiv čeha ne pomaža ni sva pamet svijeta.......
dosta je da nedved ostane jednom sam na 35 metara od gola....
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
svi smo vidli onu gredu protiv nizozemske Twisted Evil
plus rosicky koji je brz i dobar, plus šmicer, plus baroš, plus jankulovski koji nema puno slabiji šut od nedveda...
plus motiv...
osveta za nepravedno ispadanje od Njemaca '96.
mislim da njemci nemaju šanse Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 11:25 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]ajoj zasto protiv nizozemske oni su meni bas nekako najsimapticniji kao sto goer negjde naglasih osobito zbog Davidsa....
Ali eto nadam se da ce ti Njemci dobit Cese iako si jos uvijek mislim da su ovi nekako bolji ali eto vidit cemo danas! :lol:[/quote]

ajmeeeee Nijemci se ugledali na nase... imali su ciglih 15 minuta stvarne igre. jos kad bi konacno shvatili da nije problem u sporosti (nisu ni danci najbrzi na svijetu, a dobri su), nego u pameti... zal mi je Voellera, ali bih fakat rado da dodje Hitzfeld, taj zna radit poso. Ja sam se sad sasvim prebacila na Dance (au, opet mi najdrazi idu na Cehe... :? )

a Holandeze inace ja jako volim, ali su me razocarali stalnim svadjama, uz to je njihova publika isfuckala njemacku himnu, a moj boravak jednog dana u Amsterdamu jesenas mi je ostao zapamcen po ekstremnoj neprijaznosti ljudi, pa sam postala rezervirana. No Davidsa, Seedorfa, Kluiverta i osobito de Boera i Overmarsa i van der Saara jako volim. Bas razmisljam za kog cu navijat, za njih (argument: tradicija, kvaliteta i moja omiljena boja je narancasta) ili za Svedjane (argument: boje matematike, svidja mi se stil igre).
bily (napisa):
ajoj zasto protiv nizozemske oni su meni bas nekako najsimapticniji kao sto goer negjde naglasih osobito zbog Davidsa....
Ali eto nadam se da ce ti Njemci dobit Cese iako si jos uvijek mislim da su ovi nekako bolji ali eto vidit cemo danas! Laughing


ajmeeeee Nijemci se ugledali na nase... imali su ciglih 15 minuta stvarne igre. jos kad bi konacno shvatili da nije problem u sporosti (nisu ni danci najbrzi na svijetu, a dobri su), nego u pameti... zal mi je Voellera, ali bih fakat rado da dodje Hitzfeld, taj zna radit poso. Ja sam se sad sasvim prebacila na Dance (au, opet mi najdrazi idu na Cehe... Confused )

a Holandeze inace ja jako volim, ali su me razocarali stalnim svadjama, uz to je njihova publika isfuckala njemacku himnu, a moj boravak jednog dana u Amsterdamu jesenas mi je ostao zapamcen po ekstremnoj neprijaznosti ljudi, pa sam postala rezervirana. No Davidsa, Seedorfa, Kluiverta i osobito de Boera i Overmarsa i van der Saara jako volim. Bas razmisljam za kog cu navijat, za njih (argument: tradicija, kvaliteta i moja omiljena boja je narancasta) ili za Svedjane (argument: boje matematike, svidja mi se stil igre).



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 19:29 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj bas bi htjela da veceras engleska izgubi od portugala......


a sto se njemaca zao mi je sto su ispali ali eto drugi put ce biti bolje.Tako se ja tjesim glede Hrvatske.

Franka zasto danci? :lol: :wacky:
joj bas bi htjela da veceras engleska izgubi od portugala......


a sto se njemaca zao mi je sto su ispali ali eto drugi put ce biti bolje.Tako se ja tjesim glede Hrvatske.

Franka zasto danci? Laughing Tup, tup, tup,...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 9:18 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

UH KOJE OLAKSANJE ENGLEZI SU IZGUBILI IDU KUCI TAKO IM I TREBA KAD SU TOLIKO BAHATI...JUCERASNJA UTAKMICA JE BILA SUPER....
AH KAKO JE DAVID BECKHAM OPET PROMASIO PENAL KOJA SRAMOTA PRVO PROTIV FRANCUSKE A SAD I PROTIV PORTUGALA AH AH SRAMOTE LI!NARAVNO MANEKENSTVO I NOGOMET...

IMATE LI MOZDA U VIDU KO BI MOGO BITI EUROPSKI PRVAK
JA SI MISLIM DA CE BITI PORTUGAL ILI FRANCUSKA....
IAKO BI RADIJE DA BUDE FRANCUSKA?!!!¨!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
UH KOJE OLAKSANJE ENGLEZI SU IZGUBILI IDU KUCI TAKO IM I TREBA KAD SU TOLIKO BAHATI...JUCERASNJA UTAKMICA JE BILA SUPER....
AH KAKO JE DAVID BECKHAM OPET PROMASIO PENAL KOJA SRAMOTA PRVO PROTIV FRANCUSKE A SAD I PROTIV PORTUGALA AH AH SRAMOTE LI!NARAVNO MANEKENSTVO I NOGOMET...

IMATE LI MOZDA U VIDU KO BI MOGO BITI EUROPSKI PRVAK
JA SI MISLIM DA CE BITI PORTUGAL ILI FRANCUSKA....
IAKO BI RADIJE DA BUDE FRANCUSKA?!!!¨!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 12:26 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

caps lock ti je umro?
caps lock ti je umro?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 17:07 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]joj bas bi htjela da veceras engleska izgubi od portugala......


a sto se njemaca zao mi je sto su ispali ali eto drugi put ce biti bolje.Tako se ja tjesim glede Hrvatske.

Franka zasto danci? :lol: :wacky:[/quote]

pa evo, zelja se ispunila... ja sam bila umjereno za engleze, al nisam razocarana.

zasto danci? pa tradicionalno sam za njih jos od doba kad je Morten Olsen bio igrac, a ne trener. Svidja mi se stil: malo umjetnosti, puno rada i dosta taktike. I odnos prema igri: vidi se da odgovorno obavljaju svoj posao.
bily (napisa):
joj bas bi htjela da veceras engleska izgubi od portugala......


a sto se njemaca zao mi je sto su ispali ali eto drugi put ce biti bolje.Tako se ja tjesim glede Hrvatske.

Franka zasto danci? Laughing Tup, tup, tup,...


pa evo, zelja se ispunila... ja sam bila umjereno za engleze, al nisam razocarana.

zasto danci? pa tradicionalno sam za njih jos od doba kad je Morten Olsen bio igrac, a ne trener. Svidja mi se stil: malo umjetnosti, puno rada i dosta taktike. I odnos prema igri: vidi se da odgovorno obavljaju svoj posao.



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 17:08 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]UH KOJE OLAKSANJE ENGLEZI SU IZGUBILI IDU KUCI TAKO IM I TREBA KAD SU TOLIKO BAHATI...JUCERASNJA UTAKMICA JE BILA SUPER....
AH KAKO JE DAVID BECKHAM OPET PROMASIO PENAL KOJA SRAMOTA PRVO PROTIV FRANCUSKE A SAD I PROTIV PORTUGALA AH AH SRAMOTE LI!NARAVNO MANEKENSTVO I NOGOMET...

IMATE LI MOZDA U VIDU KO BI MOGO BITI EUROPSKI PRVAK
JA SI MISLIM DA CE BITI PORTUGAL ILI FRANCUSKA....
IAKO BI RADIJE DA BUDE FRANCUSKA?!!!¨!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

e da... Beckham i meni ide na zivce. Al inace nisu Englezi bas tolko bahati ko Francuzi. Sto ce reci da se ja nadam da ce prvak bit bilo tko, sam ne Francuzi. Trenutno mi se najizgledniji cine Cesi.
bily (napisa):
UH KOJE OLAKSANJE ENGLEZI SU IZGUBILI IDU KUCI TAKO IM I TREBA KAD SU TOLIKO BAHATI...JUCERASNJA UTAKMICA JE BILA SUPER....
AH KAKO JE DAVID BECKHAM OPET PROMASIO PENAL KOJA SRAMOTA PRVO PROTIV FRANCUSKE A SAD I PROTIV PORTUGALA AH AH SRAMOTE LI!NARAVNO MANEKENSTVO I NOGOMET...

IMATE LI MOZDA U VIDU KO BI MOGO BITI EUROPSKI PRVAK
JA SI MISLIM DA CE BITI PORTUGAL ILI FRANCUSKA....
IAKO BI RADIJE DA BUDE FRANCUSKA?!!!¨!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


e da... Beckham i meni ide na zivce. Al inace nisu Englezi bas tolko bahati ko Francuzi. Sto ce reci da se ja nadam da ce prvak bit bilo tko, sam ne Francuzi. Trenutno mi se najizgledniji cine Cesi.



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:14 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A grci? :lol:
A grci? Laughing



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 16:13 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]A grci? :lol:[/quote]

Trenira ih Rehhagel. Dakle, moze :lol:

Sad se moram zmislit za kog sam veceras... :? :?: :???: :wall:
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
A grci? Laughing


Trenira ih Rehhagel. Dakle, moze Laughing

Sad se moram zmislit za kog sam veceras... Confused Question Confused Brick wall



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ddmit
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (16:43:12)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: wild west

PostPostano: 14:19 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovako, kao moju završnu riječ reagiraću na reagiranja u vezi grčke igre i njihovog nogometa.
Neki bi više htjeli da je finale bilo standardno odnosno da su igrali neki favoriti prvenstva. no to je krivo jer nogomet je u biti kolektivna igra, a na ovom EP smo vidjeli samo jednu reprezentaciju koja je bila kolektiv, a ne nabacana hrpa "zvijezda" koje su se hvatale za glave.
Grčka je pokazala umjeće, disciplinu i čvrstu mušku igru na koju zapadni metroseksualci nisu imali odgovora.

Još jednom se pokazala dobitna kombinacija balkanaca i nijemaca. Podsjetimo da je Partizan u ovoj sezoni pod vodstvom Lothara Mathausa prikazao igru dostojnu lige prvaka. Na isti način je Otto (ali Rehagel) čvrsto posložio ekipu.

Svaka čast Grcima i herr Ottu jer su ispisali novu stranicu povjesti evropskih prvenstava.
Ovako, kao moju završnu riječ reagiraću na reagiranja u vezi grčke igre i njihovog nogometa.
Neki bi više htjeli da je finale bilo standardno odnosno da su igrali neki favoriti prvenstva. no to je krivo jer nogomet je u biti kolektivna igra, a na ovom EP smo vidjeli samo jednu reprezentaciju koja je bila kolektiv, a ne nabacana hrpa "zvijezda" koje su se hvatale za glave.
Grčka je pokazala umjeće, disciplinu i čvrstu mušku igru na koju zapadni metroseksualci nisu imali odgovora.

Još jednom se pokazala dobitna kombinacija balkanaca i nijemaca. Podsjetimo da je Partizan u ovoj sezoni pod vodstvom Lothara Mathausa prikazao igru dostojnu lige prvaka. Na isti način je Otto (ali Rehagel) čvrsto posložio ekipu.

Svaka čast Grcima i herr Ottu jer su ispisali novu stranicu povjesti evropskih prvenstava.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 10:50 uto, 13. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ddmit"]na ovom EP smo vidjeli samo jednu reprezentaciju koja je bila kolektiv, a ne nabacana hrpa "zvijezda" koje su se hvatale za glave.[/quote]

Nisam se ranije javila jer sam od 2.7. do 12.7. bila u Danskoj, no evo i mog zakljucka. Generalno se slazem sa svim napisanim... osim da je bar jos jedan tim bio stvarno kolektiv: Danci.

No zadovoljna sam, medju inim i zato jer pobjeda Grka pokazuje da ipak nije sve u brzini i atraktivnosti (citaj: plesanju na terenu), vec da nogomet itekako ima veze s pameti i taktikom...

Ole ole oleeeee

FMB happytux
ddmit (napisa):
na ovom EP smo vidjeli samo jednu reprezentaciju koja je bila kolektiv, a ne nabacana hrpa "zvijezda" koje su se hvatale za glave.


Nisam se ranije javila jer sam od 2.7. do 12.7. bila u Danskoj, no evo i mog zakljucka. Generalno se slazem sa svim napisanim... osim da je bar jos jedan tim bio stvarno kolektiv: Danci.

No zadovoljna sam, medju inim i zato jer pobjeda Grka pokazuje da ipak nije sve u brzini i atraktivnosti (citaj: plesanju na terenu), vec da nogomet itekako ima veze s pameti i taktikom...

Ole ole oleeeee

FMB Tux, doing some gymnastics



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:07 uto, 13. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa, opet se sjetimo one dobre stare


[size=18][b]NOGOMET JE IGRA U KOJOJ UVIJEK POBJEĐUJU NJEMCI.[/b]
[/size]
pa, opet se sjetimo one dobre stare


NOGOMET JE IGRA U KOJOJ UVIJEK POBJEĐUJU NJEMCI.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan