Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanja o studiju (studij)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
podravka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 06. 2011. (11:38:11)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:21 uto, 3. 7. 2012    Naslov: pitanja o studiju Citirajte i odgovorite

Zanima me dosta pitanja vezanih uz studij....
1. kako skupiti 18 ects bodova? Mogu upisati kolegije koji mi iznose 17 ects bodova, dakle treba mi još jedan kolegij da ne plaćam punu školarinu!? Postoje kakva sheme da upišem još neki izborni ili bilo šta drugo?
2.kako funkcionira kvaziparcijala? kolko moram imati ects da bi mogla upisati neki kolegij sa diplomskog?
3.Čula sam da se mogu oba izborna kolegija upisati u isto vrijeme. Dal je to istina? (npr. ako su nam dani izborni kolegiji programiranje 1 i osnove algoritama mi u istom semestru možemo upisati oba tako da se osiguramo da ćemo bar jedan proći).

Nova sam u ovome i hvala unaprijed na svim odgovorima i informacijama.

:)
Zanima me dosta pitanja vezanih uz studij....
1. kako skupiti 18 ects bodova? Mogu upisati kolegije koji mi iznose 17 ects bodova, dakle treba mi još jedan kolegij da ne plaćam punu školarinu!? Postoje kakva sheme da upišem još neki izborni ili bilo šta drugo?
2.kako funkcionira kvaziparcijala? kolko moram imati ects da bi mogla upisati neki kolegij sa diplomskog?
3.Čula sam da se mogu oba izborna kolegija upisati u isto vrijeme. Dal je to istina? (npr. ako su nam dani izborni kolegiji programiranje 1 i osnove algoritama mi u istom semestru možemo upisati oba tako da se osiguramo da ćemo bar jedan proći).

Nova sam u ovome i hvala unaprijed na svim odgovorima i informacijama.

Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 16:54 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. 17 ects-a u semestru ili cijeloj godini? trebas skupiti 18 u cijeloj godini kako nebi placala punu skolarinu.
mozes upisati sve kolegije s preddiplomskog za koje imas polozene prethodnike, pa cak i kolegije s drugih fakulteta ako ti tamo odobre (ali tako da ne prelazis 35 ects-a)

2. moras imati 145 ili vise ects-a (polozenih), pisati molbu za kvaziparcijalni upis kolegija koji se mogu upisati, platiti neku svotu novca, i cekati dal ce ti odobriti upis tih kolegija

3. ti je 1.

btw. upisujes semestar po semestar,
a ne godinu.
1. 17 ects-a u semestru ili cijeloj godini? trebas skupiti 18 u cijeloj godini kako nebi placala punu skolarinu.
mozes upisati sve kolegije s preddiplomskog za koje imas polozene prethodnike, pa cak i kolegije s drugih fakulteta ako ti tamo odobre (ali tako da ne prelazis 35 ects-a)

2. moras imati 145 ili vise ects-a (polozenih), pisati molbu za kvaziparcijalni upis kolegija koji se mogu upisati, platiti neku svotu novca, i cekati dal ce ti odobriti upis tih kolegija

3. ti je 1.

btw. upisujes semestar po semestar,
a ne godinu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
podravka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 06. 2011. (11:38:11)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:47 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

S drugih fakulteta? Kak to funkcionira? 18 u jednom semestru. Ako upišem jedan semestar as 17 ects ne plaćam punu školarinu nego samo kolegije koje drugi put upisujem?

Znam da upisujem semestar po semestar.
S drugih fakulteta? Kak to funkcionira? 18 u jednom semestru. Ako upišem jedan semestar as 17 ects ne plaćam punu školarinu nego samo kolegije koje drugi put upisujem?

Znam da upisujem semestar po semestar.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 8:17 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="podravka"]S drugih fakulteta? Kak to funkcionira? 18 u jednom semestru. Ako upišem jedan semestar as 17 ects ne plaćam punu školarinu nego samo kolegije koje drugi put upisujem?

Znam da upisujem semestar po semestar.[/quote]

znam da se moze upisati nesto s filozofskog. to je provjereno. ja sam upisivala francuski :D
ima ljudi koji su upisali i polozoli spanjolski. mozes i neki drugi jezik, ili ne-jezik. ali ne mozes, ko sto sam i rekla, nesto za sto nemas polozen prethodnik.
trebas dogovoriti s profesorom/icom koji/a drzi taj kolegij. oni ti trebaju to odobrit, ali trebas i nesto u nasoj referadi rjesavati.
pisalo se vec o tome na forumu, potrazi.

ne treba ti 18 u jednom semestru.
da, ako u semestru upises 17, ne placas punu skolarinu. ne brini :)
pisalo se i o tome vec.
podravka (napisa):
S drugih fakulteta? Kak to funkcionira? 18 u jednom semestru. Ako upišem jedan semestar as 17 ects ne plaćam punu školarinu nego samo kolegije koje drugi put upisujem?

Znam da upisujem semestar po semestar.


znam da se moze upisati nesto s filozofskog. to je provjereno. ja sam upisivala francuski Very Happy
ima ljudi koji su upisali i polozoli spanjolski. mozes i neki drugi jezik, ili ne-jezik. ali ne mozes, ko sto sam i rekla, nesto za sto nemas polozen prethodnik.
trebas dogovoriti s profesorom/icom koji/a drzi taj kolegij. oni ti trebaju to odobrit, ali trebas i nesto u nasoj referadi rjesavati.
pisalo se vec o tome na forumu, potrazi.

ne treba ti 18 u jednom semestru.
da, ako u semestru upises 17, ne placas punu skolarinu. ne brini Smile
pisalo se i o tome vec.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 9:15 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me, kako sam ponovno druga godina nastavničkog smjera, ove godine sam odslušala izborne module iz analize (tj. MP i KA) i geometrije (EP i UDG) i sad sam mislila da ću moći preostali modul iz algebre - vektorske prostore, no studomat mi ne nudi taj predmet za upis :/
zanima me, kako sam ponovno druga godina nastavničkog smjera, ove godine sam odslušala izborne module iz analize (tj. MP i KA) i geometrije (EP i UDG) i sad sam mislila da ću moći preostali modul iz algebre - vektorske prostore, no studomat mi ne nudi taj predmet za upis Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 9:30 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]zanima me, kako sam ponovno druga godina nastavničkog smjera, ove godine sam odslušala izborne module iz analize (tj. MP i KA) i geometrije (EP i UDG) i sad sam mislila da ću moći preostali modul iz algebre - vektorske prostore, no studomat mi ne nudi taj predmet za upis :/[/quote]

Pošto si slušala EP zaključujem da imaš položenu Linearnu algebru 2.
Ti možeš upisati 2 modula, a ako želiš upisati i 3., moraš pisati molbu koju mi zovemo "za nadopunu znanja" (al nemoj to pisati na molbi :D )
Studomat ti nudi da upišeš u zimskom semestru 2 od 3 izborna predmeta jer je toliko obavezno.
lost_soul (napisa):
zanima me, kako sam ponovno druga godina nastavničkog smjera, ove godine sam odslušala izborne module iz analize (tj. MP i KA) i geometrije (EP i UDG) i sad sam mislila da ću moći preostali modul iz algebre - vektorske prostore, no studomat mi ne nudi taj predmet za upis Ehm?


Pošto si slušala EP zaključujem da imaš položenu Linearnu algebru 2.
Ti možeš upisati 2 modula, a ako želiš upisati i 3., moraš pisati molbu koju mi zovemo "za nadopunu znanja" (al nemoj to pisati na molbi Very Happy )
Studomat ti nudi da upišeš u zimskom semestru 2 od 3 izborna predmeta jer je toliko obavezno.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 10:21 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ja sam sad bila ponovo 2. godina zbog jednog izbornog predmeta, a upisala sam normalno sve s 3. i ta dva izborna modula.. i dalje sam druga zbog istog predmeta pa sam mislila da će mi nuditi treći izborni modul..
aha, oke znači trebam pisati molbu.. hvala :)
ma ja sam sad bila ponovo 2. godina zbog jednog izbornog predmeta, a upisala sam normalno sve s 3. i ta dva izborna modula.. i dalje sam druga zbog istog predmeta pa sam mislila da će mi nuditi treći izborni modul..
aha, oke znači trebam pisati molbu.. hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
KG
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2011. (15:50:24)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 15:58 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam dal pitam na dobrom mjestu, al negdje treba počet :) Ostala su mi još 3 kolegija za položit u ljetnom semestru preddiplomski studij matematika i to će doć na red sljedeće godine. Sada namjeravam upisat dva kolegija s diplomskog studija(imam zamolbu i uplatnicu) i htio sam upisat 2 izborna iz 5. semestra točnije markovljeve lance i iterativne metode, al na studomatu mogu upisat samo jedan od ta dva. Čini mi se da bi trebao pisat onu zamolbu za upis kolegija za "nadopunu znanja", ali nisam siguran dal se to primjenjuje u mom slučaju jer ne upisujem više od 35 ECTS-a. Ako i trebam pisat tu zamolbu kolko se i dali se to plaća? Inače nisam baš u mogućnosti doći do referade ovaj tjedan pošto nisam u Zagrebu. Unaprijed hvala na odgovorima.
Ne znam dal pitam na dobrom mjestu, al negdje treba počet Smile Ostala su mi još 3 kolegija za položit u ljetnom semestru preddiplomski studij matematika i to će doć na red sljedeće godine. Sada namjeravam upisat dva kolegija s diplomskog studija(imam zamolbu i uplatnicu) i htio sam upisat 2 izborna iz 5. semestra točnije markovljeve lance i iterativne metode, al na studomatu mogu upisat samo jedan od ta dva. Čini mi se da bi trebao pisat onu zamolbu za upis kolegija za "nadopunu znanja", ali nisam siguran dal se to primjenjuje u mom slučaju jer ne upisujem više od 35 ECTS-a. Ako i trebam pisat tu zamolbu kolko se i dali se to plaća? Inače nisam baš u mogućnosti doći do referade ovaj tjedan pošto nisam u Zagrebu. Unaprijed hvala na odgovorima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
white_butterfly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2011. (17:44:57)
Postovi: (40)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 19:25 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok! Treba mi savjet. Moram odabrati 2 predmeta koja ću upisati iz 5. semestra, pa ako mi netko može pomoći oko odabira između Vektorskih prostora, Algebarskih struktura i Euklidskih prostora bila bi vam zahvalna. :)
Bok! Treba mi savjet. Moram odabrati 2 predmeta koja ću upisati iz 5. semestra, pa ako mi netko može pomoći oko odabira između Vektorskih prostora, Algebarskih struktura i Euklidskih prostora bila bi vam zahvalna. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 19:33 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uređaj po težini
EP<VP<AS

Isti je uređaj i po zanimljivosti.

Vrlo osoban dojam, stoga je nereprezentativan i općenito posve beskoristan.
Uređaj po težini
EP<VP<AS

Isti je uređaj i po zanimljivosti.

Vrlo osoban dojam, stoga je nereprezentativan i općenito posve beskoristan.



_________________
Jedan je smjer očit, a drugi je trivijalan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 21:36 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[strike]Ako se nešto nije mijenjalo, Algebarske strukture su u 6. semestru, sljedbenik Vektorskih prostora.[/strike]

Mijenjalo se, AS je sada u 5. semestru...


Edit: Sad me ovo zbunilo. :) AS su u 5. semestru za inžinjerski, no u 6. za nastavnički smjer?
Ako se nešto nije mijenjalo, Algebarske strukture su u 6. semestru, sljedbenik Vektorskih prostora.

Mijenjalo se, AS je sada u 5. semestru...


Edit: Sad me ovo zbunilo. Smile AS su u 5. semestru za inžinjerski, no u 6. za nastavnički smjer?



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:09 pon, 9. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel bi mogao netko reći nešto o izbornim kolegijima na diplomskom...pošto još nisam sigurna koji smjer bi upisala, dobrodošle su informacije o svima :)
jel bi mogao netko reći nešto o izbornim kolegijima na diplomskom...pošto još nisam sigurna koji smjer bi upisala, dobrodošle su informacije o svima Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 22:21 uto, 10. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me, kako sam položila sve s preddiplomskog nastavnički smjer osim Programiranja 1, sada mi studomat nudi za upis samo Programiranje 1 koje je već označeno zbog neizvršenih obveza i Osnove algoritama kao drugi izborni. No, prog. ne mogu upisati jer bi to bilo 3.put, a osnove ne mogu označiti jer se smije samo 5 ECTS-a. Da li je za upis osnova algoritama tada dovoljno samo napisati molbu?
Zanima me, kako sam položila sve s preddiplomskog nastavnički smjer osim Programiranja 1, sada mi studomat nudi za upis samo Programiranje 1 koje je već označeno zbog neizvršenih obveza i Osnove algoritama kao drugi izborni. No, prog. ne mogu upisati jer bi to bilo 3.put, a osnove ne mogu označiti jer se smije samo 5 ECTS-a. Da li je za upis osnova algoritama tada dovoljno samo napisati molbu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:06 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes:
a) napisati molbu za 3. upis Prog 1, ili
b) napisati molbu da umjesto ponovnog upisa Prog 1 zelis upisati OA.
Bilo koja od te dvije molbe bit ce uslisana :amen:
Mozes:
a) napisati molbu za 3. upis Prog 1, ili
b) napisati molbu da umjesto ponovnog upisa Prog 1 zelis upisati OA.
Bilo koja od te dvije molbe bit ce uslisana Ajde, dosta vise...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 4:31 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ela999"]jel bi mogao netko reći nešto o izbornim kolegijima na diplomskom...pošto još nisam sigurna koji smjer bi upisala, dobrodošle su informacije o svima :)[/quote]

Računarstvo i Matematika

Izobrni su odlični, mada nisu baš balansirani za svaki semestar, ali ima krdo zanimljivih i korisnih izbornih. Kombinatorika, Meta-Heuristike, Uvod u paralelno računanje, Primjena paralelnih računala, Konačne geometrije, Društveni aspekti informacijsko-komunikacijske tehnologije, Multimedijski sustavi, Uvod u složeno pretraživanje podataka, Matematička logika u računarstvu, Formalne metode računarstva, Matematičko modeliranje pretraživača, Strojno učenje, da nabrojim neke, što sam slušao što mi rekoše da super :)
Pa nadam se da pomaže :)
Naravno, pod uvjetom da voliš i možeš programirat :)
ela999 (napisa):
jel bi mogao netko reći nešto o izbornim kolegijima na diplomskom...pošto još nisam sigurna koji smjer bi upisala, dobrodošle su informacije o svima Smile


Računarstvo i Matematika

Izobrni su odlični, mada nisu baš balansirani za svaki semestar, ali ima krdo zanimljivih i korisnih izbornih. Kombinatorika, Meta-Heuristike, Uvod u paralelno računanje, Primjena paralelnih računala, Konačne geometrije, Društveni aspekti informacijsko-komunikacijske tehnologije, Multimedijski sustavi, Uvod u složeno pretraživanje podataka, Matematička logika u računarstvu, Formalne metode računarstva, Matematičko modeliranje pretraživača, Strojno učenje, da nabrojim neke, što sam slušao što mi rekoše da super Smile
Pa nadam se da pomaže Smile
Naravno, pod uvjetom da voliš i možeš programirat Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 18:48 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

sada ti je izborni i racunalna grafika.

zasto bi netko isao na racunarstvo ako ne voli programirati? :S
sada ti je izborni i racunalna grafika.

zasto bi netko isao na racunarstvo ako ne voli programirati? :S



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:01 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]
zasto bi netko isao na racunarstvo ako ne voli programirati? :S[/quote]

Zato što ga zanima computer science?
ante003 (napisa):

zasto bi netko isao na racunarstvo ako ne voli programirati? :S


Zato što ga zanima computer science?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:46 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je kao da te zanima matematika, ali ne volis dokazivati. Nije nemoguce, ali je malo neuroticno :silly:
To je kao da te zanima matematika, ali ne volis dokazivati. Nije nemoguce, ali je malo neuroticno #Silly



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 21:39 čet, 12. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"][quote="ante003"]
zasto bi netko isao na racunarstvo ako ne voli programirati? :S[/quote]

Zato što ga zanima computer science?[/quote]

Kad bi postojao smjer teorijsko računarstvo, onda bih rekao da :) Ovako, ne baš :) A još se moraš borit sa V.P. :)
Atomised (napisa):
ante003 (napisa):

zasto bi netko isao na racunarstvo ako ne voli programirati? :S


Zato što ga zanima computer science?


Kad bi postojao smjer teorijsko računarstvo, onda bih rekao da Smile Ovako, ne baš Smile A još se moraš borit sa V.P. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 20:54 čet, 26. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Novi izborni kolegij na smjerovima Računarstvo i Teorijska matematika:
[url=http://web.math.pmf.unizg.hr/~duje/elkripto.html]Eliptičke krivulje u kriptografiji[/url].
Novi izborni kolegij na smjerovima Računarstvo i Teorijska matematika:
Eliptičke krivulje u kriptografiji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan