Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Matematicka logika (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fkirsek
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2012. (23:52:51)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 0:01 sub, 29. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pošto je ovo jedino mjesto na forumu na kojem se priča o logici:
Pozdrav, ja sam novi (od prije 2 tjedna) demos iz Matematičke logike. Zbog promjena u rasporedu jedne grupe moj termin demonstratura je [b]ponedjeljkom od 16 do 18[/b]. Najava mailom nije obavezna, ali je vrlo poželjna. Čekam ispred oglasne do 16 i 15, ako netko dođe lovimo učionicu.

Iznimno, pošto je novi termin objavljen vrlo kasno, a imate ovaj tjedan blic iz logike, sam spreman održati demonstrature i u [b]srijedu 3.9. od 12 do 14 sati[/b] ali, naravno, ako se itko najavi mailom.

Moji mailovi su:
fkirsek@student.math.hr
fkirsek@gmail.com

Nešto je veća šansa da ću drugi mail vidjeti kojih 10-ak minuta ranije, ali slobodno šaljite na oba (preusmjeravanje mailova ftw.)

Filip Kiršek
Pošto je ovo jedino mjesto na forumu na kojem se priča o logici:
Pozdrav, ja sam novi (od prije 2 tjedna) demos iz Matematičke logike. Zbog promjena u rasporedu jedne grupe moj termin demonstratura je ponedjeljkom od 16 do 18. Najava mailom nije obavezna, ali je vrlo poželjna. Čekam ispred oglasne do 16 i 15, ako netko dođe lovimo učionicu.

Iznimno, pošto je novi termin objavljen vrlo kasno, a imate ovaj tjedan blic iz logike, sam spreman održati demonstrature i u srijedu 3.9. od 12 do 14 sati ali, naravno, ako se itko najavi mailom.

Moji mailovi su:
fkirsek@student.math.hr
fkirsek@gmail.com

Nešto je veća šansa da ću drugi mail vidjeti kojih 10-ak minuta ranije, ali slobodno šaljite na oba (preusmjeravanje mailova ftw.)

Filip Kiršek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 20:45 ned, 30. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sjeća li se itko kakvi su točno bili zadaci na prvom blicu iz logike?
:thankyou:
Sjeća li se itko kakvi su točno bili zadaci na prvom blicu iz logike?
Thank you



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 23:38 ned, 30. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zenon"]Sjeća li se itko kakvi su točno bili zadaci na prvom blicu iz logike?
:thankyou:[/quote]

Dokazi da za svaku F koja je balansirana vrijedi: [tex]N(F)=\kappa (F) \mod 2[/tex] (pise sto je balansirana formula)

nadi sDNF za formulu

glavni test (mi to jos nisamo radili (bar moja grupa, cetvrtkom))
Zenon (napisa):
Sjeća li se itko kakvi su točno bili zadaci na prvom blicu iz logike?
Thank you


Dokazi da za svaku F koja je balansirana vrijedi: [tex]N(F)=\kappa (F) \mod 2[/tex] (pise sto je balansirana formula)

nadi sDNF za formulu

glavni test (mi to jos nisamo radili (bar moja grupa, cetvrtkom))



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 07. 2011. (20:30:12)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:40 ned, 7. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav

Ima li koja dobra duša da mi posudi bilježnicu sa vježbi kod prof. Čačića da kopiram? Bio sam spriječen hodati na vježbe sve do sad....
Pozdrav

Ima li koja dobra duša da mi posudi bilježnicu sa vježbi kod prof. Čačića da kopiram? Bio sam spriječen hodati na vježbe sve do sad....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 7:44 uto, 6. 11. 2012    Naslov: Par pitanja... Citirajte i odgovorite

Koji dio gradiva ulazi u prvi kolokvij?
I da li postoji kakva informacija, kakav će biti koncept kolovija(teorija/zadaci)?

Hvala!
Koji dio gradiva ulazi u prvi kolokvij?
I da li postoji kakva informacija, kakav će biti koncept kolovija(teorija/zadaci)?

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 12:01 uto, 13. 11. 2012    Naslov: Re: Par pitanja... Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Koji dio gradiva ulazi u prvi kolokvij?
I da li postoji kakva informacija, kakav će biti koncept kolovija(teorija/zadaci)?

Hvala![/quote]
Nitko te ne voli :lol: A dobro, ajd, možda ja.
Koliko sam čuo, jedan zadatak će biti glavni test, jedan KNF/DNF. Ostala dva proizvoljno teška xD
Što se teorije tiče, pogledaj prošlih godina. Nadam se da neće odstupati od toga. Počeli smo prirodnu dedukciju, no ne vjerujem da će to biti u kolokviju. Možda je samo dobro pročitati definicije.

Zašto nam nitko ne da prošlogodišnji kolokvij? :(
kkarlo (napisa):
Koji dio gradiva ulazi u prvi kolokvij?
I da li postoji kakva informacija, kakav će biti koncept kolovija(teorija/zadaci)?

Hvala!

Nitko te ne voli Laughing A dobro, ajd, možda ja.
Koliko sam čuo, jedan zadatak će biti glavni test, jedan KNF/DNF. Ostala dva proizvoljno teška xD
Što se teorije tiče, pogledaj prošlih godina. Nadam se da neće odstupati od toga. Počeli smo prirodnu dedukciju, no ne vjerujem da će to biti u kolokviju. Možda je samo dobro pročitati definicije.

Zašto nam nitko ne da prošlogodišnji kolokvij? Sad



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 12:46 uto, 13. 11. 2012    Naslov: Re: Par pitanja... Citirajte i odgovorite

[quote="Zenon"][quote="kkarlo"]Koji dio gradiva ulazi u prvi kolokvij?
I da li postoji kakva informacija, kakav će biti koncept kolovija(teorija/zadaci)?

Hvala![/quote]
Nitko te ne voli :lol: A dobro, ajd, možda ja.
Koliko sam čuo, jedan zadatak će biti glavni test, jedan KNF/DNF. Ostala dva proizvoljno teška xD
Što se teorije tiče, pogledaj prošlih godina. Nadam se da neće odstupati od toga. Počeli smo prirodnu dedukciju, no ne vjerujem da će to biti u kolokviju. Možda je samo dobro pročitati definicije.

Zašto nam nitko ne da prošlogodišnji kolokvij? :([/quote]
Sad bi ti sarma porasla za jedan da je imaš!
:D

I već sam saznao da prirodna dedukcija ne ulazi u kolokvij, te da bi trebalo bit 10 teorija 20 zadaci, i u teoriji 6 za iskaze teorema, propozicija i definicija a 4 za dokaze...
Sto je od ovog istina? Ne znam - informacija dolazi od strane studenata, ali ja se spremam za kolokvij ko da mi je to sam asistent rekao! :lol:
Zenon (napisa):
kkarlo (napisa):
Koji dio gradiva ulazi u prvi kolokvij?
I da li postoji kakva informacija, kakav će biti koncept kolovija(teorija/zadaci)?

Hvala!

Nitko te ne voli Laughing A dobro, ajd, možda ja.
Koliko sam čuo, jedan zadatak će biti glavni test, jedan KNF/DNF. Ostala dva proizvoljno teška xD
Što se teorije tiče, pogledaj prošlih godina. Nadam se da neće odstupati od toga. Počeli smo prirodnu dedukciju, no ne vjerujem da će to biti u kolokviju. Možda je samo dobro pročitati definicije.

Zašto nam nitko ne da prošlogodišnji kolokvij? Sad

Sad bi ti sarma porasla za jedan da je imaš!
Very Happy

I već sam saznao da prirodna dedukcija ne ulazi u kolokvij, te da bi trebalo bit 10 teorija 20 zadaci, i u teoriji 6 za iskaze teorema, propozicija i definicija a 4 za dokaze...
Sto je od ovog istina? Ne znam - informacija dolazi od strane studenata, ali ja se spremam za kolokvij ko da mi je to sam asistent rekao! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 13:38 uto, 13. 11. 2012    Naslov: Re: Par pitanja... Citirajte i odgovorite

Tako je, dobro si napisao. :)
U kolokviju obično budu tri definicije, tri iskaza nekih rezultata s predavanja te jedan dokaz teorema (koji ne bi trebao oduzimati previše vremena za rješavanje ostalih zadataka na kolokviju). Svaka definicija i iskaz vrijedi 1 bod, taj dokaz 4 boda, sveukupno 10 bodova. :)
Zadaci će nositi 20 bodova i na vježbama je potvrđeno kako je Zenon već rekao. Svaki zadatak nosi jednak broj bodova, dakle 5 bodova po zadatku.

Naravno, koliko god bio siguran da je ovako rečeno i da to "negdje piše" (a postotak je poprilično velik, kako bi se reklo u vjerojatnosti "gotovo sigurno" :D), oslanjam se dijelom i na intuiciju i slična pravila iz kolegija Teorija skupova. Dakle, ne odgovaram za eventualne odmake od ovoga. :D
(Možda se jedino možemo iznenaditi kojom definicijom iz posljednjeg, tek započetog poglavlja ili s 5 zadataka umjesto 4. E, sad... :))
Tako je, dobro si napisao. Smile
U kolokviju obično budu tri definicije, tri iskaza nekih rezultata s predavanja te jedan dokaz teorema (koji ne bi trebao oduzimati previše vremena za rješavanje ostalih zadataka na kolokviju). Svaka definicija i iskaz vrijedi 1 bod, taj dokaz 4 boda, sveukupno 10 bodova. Smile
Zadaci će nositi 20 bodova i na vježbama je potvrđeno kako je Zenon već rekao. Svaki zadatak nosi jednak broj bodova, dakle 5 bodova po zadatku.

Naravno, koliko god bio siguran da je ovako rečeno i da to "negdje piše" (a postotak je poprilično velik, kako bi se reklo u vjerojatnosti "gotovo sigurno" Very Happy), oslanjam se dijelom i na intuiciju i slična pravila iz kolegija Teorija skupova. Dakle, ne odgovaram za eventualne odmake od ovoga. Very Happy
(Možda se jedino možemo iznenaditi kojom definicijom iz posljednjeg, tek započetog poglavlja ili s 5 zadataka umjesto 4. E, sad... Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 18:23 uto, 13. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemojte preskakati velike definicije, znalo se događati (well, bar jednom se dogodilo) da se pojavi neka velika definicija za 2 boda. Slična stvar za zadatke... Ako je rješenje zadatka ogromno, moguće da ćete neki manji dio tog rješenja morati iskoristiti u kolokviju.
Nemojte preskakati velike definicije, znalo se događati (well, bar jednom se dogodilo) da se pojavi neka velika definicija za 2 boda. Slična stvar za zadatke... Ako je rješenje zadatka ogromno, moguće da ćete neki manji dio tog rješenja morati iskoristiti u kolokviju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 0:55 uto, 20. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stigli su parcijalni rezultati kolokvija

[strike][url]https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0ArlWKZO8hXUGdGdtQjRSSHVBMER4Y3JkOGIyWmVOOVE&single=true&gid=5&output=html[/url][/strike]

EDIT: Potpuni rezultati, ako netko nije vidio

[url]https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0ArlWKZO8hXUGdGdtQjRSSHVBMER4Y3JkOGIyWmVOOVE&single=true&gid=6&output=html[/url]
Stigli su parcijalni rezultati kolokvija

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0ArlWKZO8hXUGdGdtQjRSSHVBMER4Y3JkOGIyWmVOOVE&single=true&gid=5&output=html

EDIT: Potpuni rezultati, ako netko nije vidio

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0ArlWKZO8hXUGdGdtQjRSSHVBMER4Y3JkOGIyWmVOOVE&single=true&gid=6&output=html



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shapudl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (17:07:55)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:53 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo :)
moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 14:02 sri, 19. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="shapudl"]moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo :)[/quote]

Ja sam tek danas vidio:

https://sites.google.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika

Stavljeno dosta materijala...

Nego, imam pitanje... Što radimo ako u glavnom testu dobijemo Qa->Qa T ?
To je uvijek istina, ali kako to rješit pošto trebam sve do kraja napravit...?
Malo mi je blesavo radit grananje na Qa istina i Qa laž, al pretpostavljam da bi to trebao.
shapudl (napisa):
moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo Smile


Ja sam tek danas vidio:

https://sites.google.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika

Stavljeno dosta materijala...

Nego, imam pitanje... Što radimo ako u glavnom testu dobijemo Qa→Qa T ?
To je uvijek istina, ali kako to rješit pošto trebam sve do kraja napravit...?
Malo mi je blesavo radit grananje na Qa istina i Qa laž, al pretpostavljam da bi to trebao.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 19:33 sri, 19. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"][quote="shapudl"]moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo :)[/quote]

Ja sam tek danas vidio:

https://sites.google.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika

Stavljeno dosta materijala...

Nego, imam pitanje... Što radimo ako u glavnom testu dobijemo Qa->Qa T ?
To je uvijek istina, ali kako to rješit pošto trebam sve do kraja napravit...?
Malo mi je blesavo radit grananje na Qa istina i Qa laž, al pretpostavljam da bi to trebao.[/quote]

Sam si odgovorio na pitanje. :)

Do slučaja 1->0 neće doći, ali i dalje postoje slučajevi 1->1 i 0->0, pa Qa može biti T ili N.
kkarlo (napisa):
shapudl (napisa):
moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo Smile


Ja sam tek danas vidio:

https://sites.google.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika

Stavljeno dosta materijala...

Nego, imam pitanje... Što radimo ako u glavnom testu dobijemo Qa→Qa T ?
To je uvijek istina, ali kako to rješit pošto trebam sve do kraja napravit...?
Malo mi je blesavo radit grananje na Qa istina i Qa laž, al pretpostavljam da bi to trebao.


Sam si odgovorio na pitanje. Smile

Do slučaja 1→0 neće doći, ali i dalje postoje slučajevi 1→1 i 0→0, pa Qa može biti T ili N.



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 22:05 sri, 19. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"][quote="kkarlo"][quote="shapudl"]moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo :)[/quote]

Ja sam tek danas vidio:

https://sites.google.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika

Stavljeno dosta materijala...

Nego, imam pitanje... Što radimo ako u glavnom testu dobijemo Qa->Qa T ?
To je uvijek istina, ali kako to rješit pošto trebam sve do kraja napravit...?
Malo mi je blesavo radit grananje na Qa istina i Qa laž, al pretpostavljam da bi to trebao.[/quote]

Sam si odgovorio na pitanje. :)

Do slučaja 1->0 neće doći, ali i dalje postoje slučajevi 1->1 i 0->0, pa Qa može biti T ili N.[/quote]
Ma jasno mi je to, ali to ko da i nije grananje onda. Ako se do jednog mjesta dođe i onda se podijeli da je nešto ili istina ili laž, nije se napravilo apsolutno ništa. Rekao bi, besmisleno grananje, no hvala na odgovoru, i budem ga napravio ako bude potrebe.

EDIT:
Ok, sad mi je jasno i zasto je eventualno takvo grananje potrebno... Ako zbog ničeg drugog da se odredi struktura na kraju...
kakt00s (napisa):
kkarlo (napisa):
shapudl (napisa):
moli se osoba koja posjeduje koji prijasnji 2. kolokvij da ga podijeli sa ostatkom..

dajte nam da ucimo Smile


Ja sam tek danas vidio:

https://sites.google.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika

Stavljeno dosta materijala...

Nego, imam pitanje... Što radimo ako u glavnom testu dobijemo Qa→Qa T ?
To je uvijek istina, ali kako to rješit pošto trebam sve do kraja napravit...?
Malo mi je blesavo radit grananje na Qa istina i Qa laž, al pretpostavljam da bi to trebao.


Sam si odgovorio na pitanje. Smile

Do slučaja 1→0 neće doći, ali i dalje postoje slučajevi 1→1 i 0→0, pa Qa može biti T ili N.

Ma jasno mi je to, ali to ko da i nije grananje onda. Ako se do jednog mjesta dođe i onda se podijeli da je nešto ili istina ili laž, nije se napravilo apsolutno ništa. Rekao bi, besmisleno grananje, no hvala na odgovoru, i budem ga napravio ako bude potrebe.

EDIT:
Ok, sad mi je jasno i zasto je eventualno takvo grananje potrebno... Ako zbog ničeg drugog da se odredi struktura na kraju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:10 sub, 12. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ne otvaram novu temu, sto sve ulazi u drugi kolokvij iz teorije, tj od-do?
tnx
da ne otvaram novu temu, sto sve ulazi u drugi kolokvij iz teorije, tj od-do?
tnx



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
googol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (21:23:09)
Postovi: (71)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 9 - 10

PostPostano: 0:07 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo su meni poslali:

77.-94. strana, uglavnom smo sve prošli, premda nismo baš previše pričali o tome, pa nije loše pogledat!!!
121.-134.
136. od def 2.27. i 137. strana
146.-149.
172. pa do 200. strane
Ovo su meni poslali:

77.-94. strana, uglavnom smo sve prošli, premda nismo baš previše pričali o tome, pa nije loše pogledat!!!
121.-134.
136. od def 2.27. i 137. strana
146.-149.
172. pa do 200. strane


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 1:07 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel tko zna peti zadatak iz prošle godine drugi kolokvij???? hvala
Jel tko zna peti zadatak iz prošle godine drugi kolokvij???? hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:39 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

ili bar cetvrti iz https://1c9dd60f-a-62cb3a1a-s-sites.googlegroups.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika/rezultatikolokvija/ML-drugi-kolokvij.pdf?attachauth=ANoY7cpzfL_l6DYYWxXTgVjbEAu_v1eDAXv6ygZrEMBmM8sqyJHbk3oUKV_xS65X2RF9GshCDMtluNasMYr83vTJxPi6qRSrtQVfO1A9SSUxOK1ipFZa88cQF-zfZh70klLe0u73iFYqzYmuBkk1POro77cm98dcoGk6CXxvzLoBM-TtfXibBeq_4R6DeGRW3E8UIuwcFaiRbxFUH4IOPRgL9BJxCcoFwAoqemLY3kqFbIzz_JYxZYsnCC1euxroN6-TjkSz1xihT05t2EMnPq_-M4hfG0uVWFpCTuay9wiaDXF2yehgqJQ%3D&attredirects=0
ili bar cetvrti iz https://1c9dd60f-a-62cb3a1a-s-sites.googlegroups.com/site/mathnastava/home/matematicka-logika/rezultatikolokvija/ML-drugi-kolokvij.pdf?attachauth=ANoY7cpzfL_l6DYYWxXTgVjbEAu_v1eDAXv6ygZrEMBmM8sqyJHbk3oUKV_xS65X2RF9GshCDMtluNasMYr83vTJxPi6qRSrtQVfO1A9SSUxOK1ipFZa88cQF-zfZh70klLe0u73iFYqzYmuBkk1POro77cm98dcoGk6CXxvzLoBM-TtfXibBeq_4R6DeGRW3E8UIuwcFaiRbxFUH4IOPRgL9BJxCcoFwAoqemLY3kqFbIzz_JYxZYsnCC1euxroN6-TjkSz1xihT05t2EMnPq_-M4hfG0uVWFpCTuay9wiaDXF2yehgqJQ%3D&attredirects=0


[Vrh]
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:27 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="googol"]Ovo su meni poslali:

77.-94. strana, uglavnom smo sve prošli, premda nismo baš previše pričali o tome, pa nije loše pogledat!!!
121.-134.
136. od def 2.27. i 137. strana
146.-149.
172. pa do 200. strane[/quote]

hvala puno, odlicno dodu ove info :)
googol (napisa):
Ovo su meni poslali:

77.-94. strana, uglavnom smo sve prošli, premda nismo baš previše pričali o tome, pa nije loše pogledat!!!
121.-134.
136. od def 2.27. i 137. strana
146.-149.
172. pa do 200. strane


hvala puno, odlicno dodu ove info Smile



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 07. 2011. (20:30:12)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 23:54 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čime je zadana neka teorija prvog reda?
- jezikom, skupom aksioma i pravilima izvoda
- skupom nelogičkih simbola i skupom nelogičkih aksioma

Sjećam se da je bilo riječi o tome na predavanjima, ali niti sam zapamtio, niti zapisao :oops:
Čime je zadana neka teorija prvog reda?
- jezikom, skupom aksioma i pravilima izvoda
- skupom nelogičkih simbola i skupom nelogičkih aksioma

Sjećam se da je bilo riječi o tome na predavanjima, ali niti sam zapamtio, niti zapisao Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeće
Stranica 17 / 21.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan