Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored ak. g. 2012/13 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 16:52 pon, 28. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na raspored nisu unesene vježbe iz konačne geometrije, također ne piše nigdje na popisu kolokvija taj predmet a predmet ima kolokvije? Meni je taj info jako bitan jel ja upisujem kvaziparcijalu pa ako će se kolokviji preklapat onda neću upisat taj predmet.
Na raspored nisu unesene vježbe iz konačne geometrije, također ne piše nigdje na popisu kolokvija taj predmet a predmet ima kolokvije? Meni je taj info jako bitan jel ja upisujem kvaziparcijalu pa ako će se kolokviji preklapat onda neću upisat taj predmet.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 17:38 pon, 28. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]Na raspored nisu unesene vježbe iz konačne geometrije, također ne piše nigdje na popisu kolokvija taj predmet a predmet ima kolokvije? Meni je taj info jako bitan jel ja upisujem kvaziparcijalu pa ako će se kolokviji preklapat onda neću upisat taj predmet.[/quote]
Pa ako pogledaš
Nisu unesene vježbe jer ih nema. Ako pogledaš recimo ovdje:

http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4176&sec=447

P+V+S
3+0+0

A što se tiče kolokvija, to i mene zanima, ali pošto nije na popisu, pretpostavljam da kolokvij nije u kolokvijskom tjednu, već po dogovoru sa profesorom... Bilo bi lijepo kad bi netko dao odgovor, tipa kako je bilo prijašnjih godina?
Megy Poe (napisa):
Na raspored nisu unesene vježbe iz konačne geometrije, također ne piše nigdje na popisu kolokvija taj predmet a predmet ima kolokvije? Meni je taj info jako bitan jel ja upisujem kvaziparcijalu pa ako će se kolokviji preklapat onda neću upisat taj predmet.

Pa ako pogledaš
Nisu unesene vježbe jer ih nema. Ako pogledaš recimo ovdje:

http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4176&sec=447

P+V+S
3+0+0

A što se tiče kolokvija, to i mene zanima, ali pošto nije na popisu, pretpostavljam da kolokvij nije u kolokvijskom tjednu, već po dogovoru sa profesorom... Bilo bi lijepo kad bi netko dao odgovor, tipa kako je bilo prijašnjih godina?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 17:46 pon, 28. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha mene zbunilo jel na nj stranici piše da imamo vježbe XD al sad vidim da je to zastarjelo
Aha mene zbunilo jel na nj stranici piše da imamo vježbe XD al sad vidim da je to zastarjelo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 11:44 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="purist"]ne znam je li vec bilo pitanje, ali PD-M, 2. godina, A-LJ, zasto su 4 sata predavanja numericke srijedom ujutro? zar nije satnica 3 sata predavanja?[/quote]
Profesor je izrazio zelju da "svako toliko" odrzi po 4 sata a onda nema neki put predavanja. Generalno je ideja kod ljudi kojima je u redu predavanja npr. 1 sat vjezbi a u rasporedu 2 sata da se onda ta nastava odrzava svaki drugi tjedan po 2 sata. Slicno je i s ostalim viskovima sati koje mozda imate u rasporedu. U takvim slucajevima se normalno dodje na prvi termin i tada profesor kaze u kojim terminima ce se odrzavati nastava. Premda, u slucaju Numericke mislim da bi mozda mogli pitati mailom profesora Grubisica u koliko sati ce poceti prvo predavanje ako vas je strah da ce te prvi put bezveze dolaziti u 8 (ali dogovorite se da ga to pita jedna osoba, ne sada da ga svi zaspemate mailovima, i da onda ta osoba napise na forumu ili vec nekako javi).

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

[quote="kkarlo"]A što se tiče kolokvija, to i mene zanima, ali pošto nije na popisu, pretpostavljam da kolokvij nije u kolokvijskom tjednu, već po dogovoru sa profesorom... Bilo bi lijepo kad bi netko dao odgovor, tipa kako je bilo prijašnjih godina?[/quote]

Generalno ukoliko se desi da se termini 2 kolokvija preklapaju istom studentu tada dolazi do pomicanja termina kolokvija (pise se isti dan ali se pomakne za nekoliko sati), tako da se ne morate bojati da ce te imati 2 kolokvija u isto vrijeme (samo kad izadje raspored kolokvija morate provjeriti da nema preklapanja i ako ima, cim ranije javiti voditelju kolokvijskih razreda (to ce od sada ako se ne varam biti kolega Vjeko Kovac). Ako nekog predmeta nema u rasporedu kolokvija, to znaci ili da predmet nema kolokvija ili da se kolokvij organizira van standardnih termina, ali u tom slucaju se termin mora dogovoriti sa studentima, pa vam se niti tako ne moze desiti da bude nekad kad vam ne odgovara. Naravno, uvijek se moze desiti i treca stvar, a to je jednostavno da je predmet zaboravljen pa da se mora dodati... Za to provjeriti, najbolje je pitati voditelja kolokvijskih razreda ili predmetnog asistenta/nastavnika.
purist (napisa):
ne znam je li vec bilo pitanje, ali PD-M, 2. godina, A-LJ, zasto su 4 sata predavanja numericke srijedom ujutro? zar nije satnica 3 sata predavanja?

Profesor je izrazio zelju da "svako toliko" odrzi po 4 sata a onda nema neki put predavanja. Generalno je ideja kod ljudi kojima je u redu predavanja npr. 1 sat vjezbi a u rasporedu 2 sata da se onda ta nastava odrzava svaki drugi tjedan po 2 sata. Slicno je i s ostalim viskovima sati koje mozda imate u rasporedu. U takvim slucajevima se normalno dodje na prvi termin i tada profesor kaze u kojim terminima ce se odrzavati nastava. Premda, u slucaju Numericke mislim da bi mozda mogli pitati mailom profesora Grubisica u koliko sati ce poceti prvo predavanje ako vas je strah da ce te prvi put bezveze dolaziti u 8 (ali dogovorite se da ga to pita jedna osoba, ne sada da ga svi zaspemate mailovima, i da onda ta osoba napise na forumu ili vec nekako javi).

Added after 6 minutes:

kkarlo (napisa):
A što se tiče kolokvija, to i mene zanima, ali pošto nije na popisu, pretpostavljam da kolokvij nije u kolokvijskom tjednu, već po dogovoru sa profesorom... Bilo bi lijepo kad bi netko dao odgovor, tipa kako je bilo prijašnjih godina?


Generalno ukoliko se desi da se termini 2 kolokvija preklapaju istom studentu tada dolazi do pomicanja termina kolokvija (pise se isti dan ali se pomakne za nekoliko sati), tako da se ne morate bojati da ce te imati 2 kolokvija u isto vrijeme (samo kad izadje raspored kolokvija morate provjeriti da nema preklapanja i ako ima, cim ranije javiti voditelju kolokvijskih razreda (to ce od sada ako se ne varam biti kolega Vjeko Kovac). Ako nekog predmeta nema u rasporedu kolokvija, to znaci ili da predmet nema kolokvija ili da se kolokvij organizira van standardnih termina, ali u tom slucaju se termin mora dogovoriti sa studentima, pa vam se niti tako ne moze desiti da bude nekad kad vam ne odgovara. Naravno, uvijek se moze desiti i treca stvar, a to je jednostavno da je predmet zaboravljen pa da se mora dodati... Za to provjeriti, najbolje je pitati voditelja kolokvijskih razreda ili predmetnog asistenta/nastavnika.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:10 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Konkretno, Konacne geometrije nisu rasporedjene u kolokvijski razred jer ih upisuje relativno malo studenata. Kolokviji ce biti u terminu nastave ili u nekom drugom terminu koji odgovara svima. Do sada smo se uvijek uspjeli dogovoriti.
Konkretno, Konacne geometrije nisu rasporedjene u kolokvijski razred jer ih upisuje relativno malo studenata. Kolokviji ce biti u terminu nastave ili u nekom drugom terminu koji odgovara svima. Do sada smo se uvijek uspjeli dogovoriti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 14:56 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Konkretno, Konacne geometrije nisu rasporedjene u kolokvijski razred jer ih upisuje relativno malo studenata. Kolokviji ce biti u terminu nastave ili u nekom drugom terminu koji odgovara svima. Do sada smo se uvijek uspjeli dogovoriti.[/quote]

Super, onda ih mogu upisati! :D
krcko (napisa):
Konkretno, Konacne geometrije nisu rasporedjene u kolokvijski razred jer ih upisuje relativno malo studenata. Kolokviji ce biti u terminu nastave ili u nekom drugom terminu koji odgovara svima. Do sada smo se uvijek uspjeli dogovoriti.


Super, onda ih mogu upisati! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 20:10 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li tko, postoji li kolegij, za profesore(za inženjere je obvezan pa je odgovor jasan), koji se priznaje kao zamjena za Vektorske prostore, a sluša se u parnom semestru ma koje godine :?:



[/b]
Zna li tko, postoji li kolegij, za profesore(za inženjere je obvezan pa je odgovor jasan), koji se priznaje kao zamjena za Vektorske prostore, a sluša se u parnom semestru ma koje godine Question



[/b]



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:55 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]Zna li tko, postoji li kolegij, za profesore(za inženjere je obvezan pa je odgovor jasan), koji se priznaje kao zamjena za Vektorske prostore, a sluša se u parnom semestru ma koje godine :?:
[/quote]

ne koliko ja znam (i poprilicno sam siguran u svoju tvrdnju)
RonnieColeman (napisa):
Zna li tko, postoji li kolegij, za profesore(za inženjere je obvezan pa je odgovor jasan), koji se priznaje kao zamjena za Vektorske prostore, a sluša se u parnom semestru ma koje godine Question


ne koliko ja znam (i poprilicno sam siguran u svoju tvrdnju)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 21:19 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispričavam se svima, post nije smio biti ovdje ali jest mojom nesmotrenošću.

Hvala na tvojoj konsideraciji pitanja Mark! ;)
Ispričavam se svima, post nije smio biti ovdje ali jest mojom nesmotrenošću.

Hvala na tvojoj konsideraciji pitanja Mark! Wink



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 19:10 pon, 4. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me, htjela bi upisati kolegij odabrane primjene vjerojatnosti i statistike, ali nigdje u raspoderu ne nalazim kada su predavanja i vježbe.. može pomoć?? ?
zanima me, htjela bi upisati kolegij odabrane primjene vjerojatnosti i statistike, ali nigdje u raspoderu ne nalazim kada su predavanja i vježbe.. može pomoć?? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Optimum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (09:16:23)
Postovi: (41)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:36 pon, 4. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ludamath"]zanima me, htjela bi upisati kolegij odabrane primjene vjerojatnosti i statistike, ali nigdje u raspoderu ne nalazim kada su predavanja i vježbe.. može pomoć?? :?[/quote]

I ja bi htio, ali očito se (zbog premale zainteresiranosti) kolegij održava svake 2 godine.
Ove godine se ne održava, pa ako ga želiš slušati, pričekaj sljedeću godinu.
ludamath (napisa):
zanima me, htjela bi upisati kolegij odabrane primjene vjerojatnosti i statistike, ali nigdje u raspoderu ne nalazim kada su predavanja i vježbe.. može pomoć?? Confused


I ja bi htio, ali očito se (zbog premale zainteresiranosti) kolegij održava svake 2 godine.
Ove godine se ne održava, pa ako ga želiš slušati, pričekaj sljedeću godinu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 20:18 pon, 4. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

aha.. hvala na info.. nisam to znala.. shock

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes[/color][/size]

a ček.. sad mi pak nije jasno zašto je onda taj predmet u kolokvijsim razredima i to E1, ako ne se drži.
aha.. hvala na info.. nisam to znala.. shock

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

a ček.. sad mi pak nije jasno zašto je onda taj predmet u kolokvijsim razredima i to E1, ako ne se drži.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 22:58 pon, 4. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ludamath"]aha.. hvala na info.. nisam to znala.. shock

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

a ček.. sad mi pak nije jasno zašto je onda taj predmet u kolokvijsim razredima i to E1, ako ne se drži.[/quote]

najvj c-p od prosle godine, ispravit ce se putem valjda
ludamath (napisa):
aha.. hvala na info.. nisam to znala.. shock

Added after 6 minutes:

a ček.. sad mi pak nije jasno zašto je onda taj predmet u kolokvijsim razredima i to E1, ako ne se drži.


najvj c-p od prosle godine, ispravit ce se putem valjda



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:43 uto, 5. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nece se ispraviti jer nije krivo. Koji se kolegiji drze, a koji ne gledate u [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4531]redu predavanja[/url], a ne u kolokvijskim razredima.
Nece se ispraviti jer nije krivo. Koji se kolegiji drze, a koji ne gledate u redu predavanja, a ne u kolokvijskim razredima.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:20 uto, 5. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Nece se ispraviti jer nije krivo. Koji se kolegiji drze, a koji ne gledate u [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4531]redu predavanja[/url], a ne u kolokvijskim razredima.[/quote]

pa trebalo bi ispravit jer je krivo, ako se ne drzi nema sta trazit u kol razredima :D
krcko (napisa):
Nece se ispraviti jer nije krivo. Koji se kolegiji drze, a koji ne gledate u redu predavanja, a ne u kolokvijskim razredima.


pa trebalo bi ispravit jer je krivo, ako se ne drzi nema sta trazit u kol razredima Very Happy



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 18:27 uto, 5. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kome se obratiti ako se dva kolegija s iste godine studija nalaze u istom kolokvijskom razredu?
Konkretno, Uvod u diferencijalnu geometriju i Primjena računala u nastavi matematike su u D1 iako se oba slušaju na 1. godini diplomskog matematika i informatika.
Kome se obratiti ako se dva kolegija s iste godine studija nalaze u istom kolokvijskom razredu?
Konkretno, Uvod u diferencijalnu geometriju i Primjena računala u nastavi matematike su u D1 iako se oba slušaju na 1. godini diplomskog matematika i informatika.



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 18:41 uto, 5. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto je i za mjeru i algebarske strukture!! ?
isto je i za mjeru i algebarske strukture!! Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:48 uto, 5. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"]pa trebalo bi ispravit jer je krivo, ako se ne drzi nema sta trazit u kol razredima :D[/quote]

Ima sta traziti, jednog dana ce se opet predavati.

Premjestit cemo Algebarske strukture i Primjenu racunala u nastavi matematike.
fireball (napisa):
pa trebalo bi ispravit jer je krivo, ako se ne drzi nema sta trazit u kol razredima Very Happy


Ima sta traziti, jednog dana ce se opet predavati.

Premjestit cemo Algebarske strukture i Primjenu racunala u nastavi matematike.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 1:52 sri, 6. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam pitanje koje ne znam gdje da postavim, pa možda spada i ovdje. Položila sam mreže računala dok su bile obavezan predmet, i izborni predmet UDG u to doba, dok je teorija brojeva bila izborni.

Sada je teorija brojeva obavezni pa ću ja po završetku preddiplomskog studija imat preko 180 ects-a.

Je li to znači pošto ću slj godine upisat diplomski studij računarstvo da će mi se mreže računala priznat kao položeni predmet na višem studiju? Tj da mi mreže neće uć u 180 ects-a s prediplomskog tj vodit se ko da sam ih dala na kvaziparcijali, ili ću umjesto mreža računala koje su obavezne na računarstvu morat upisat neki drugi izborni predmet, pa cu nakraju opet imat previše ects-a?
Ja imam pitanje koje ne znam gdje da postavim, pa možda spada i ovdje. Položila sam mreže računala dok su bile obavezan predmet, i izborni predmet UDG u to doba, dok je teorija brojeva bila izborni.

Sada je teorija brojeva obavezni pa ću ja po završetku preddiplomskog studija imat preko 180 ects-a.

Je li to znači pošto ću slj godine upisat diplomski studij računarstvo da će mi se mreže računala priznat kao položeni predmet na višem studiju? Tj da mi mreže neće uć u 180 ects-a s prediplomskog tj vodit se ko da sam ih dala na kvaziparcijali, ili ću umjesto mreža računala koje su obavezne na računarstvu morat upisat neki drugi izborni predmet, pa cu nakraju opet imat previše ects-a?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:39 sri, 6. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se tice preddiplomskog studija, od viska glava ne boli. Sto se tice diplomskog studija, postavi pitanje voditeljici studija Racunarstvo.
Sto se tice preddiplomskog studija, od viska glava ne boli. Sto se tice diplomskog studija, postavi pitanje voditeljici studija Racunarstvo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 9 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan