Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

merge sort
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 14:00 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Sorry, fali dio
Drugi rok je, koliko je meni poznato, 14.02. (dakle, ovaj ponedjeljak).
Sretno![/quote]


I za one kaj su kolokvirali :?: Pa kaj nije pismeni 14.02.
Citat:

Sorry, fali dio
Drugi rok je, koliko je meni poznato, 14.02. (dakle, ovaj ponedjeljak).
Sretno!



I za one kaj su kolokvirali Question Pa kaj nije pismeni 14.02.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 14:03 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Meri (napisa):
Citat:

Ja to bas i ne bih nazvao srecom.


Perqe?

Zato sto smatram da nije dobro da se na kolegiju u kojem se trebaju dobiti neke osnovne ideje o algoritmima ne usvoji nesto tako elementarno kao sto je merge sort.[/quote]


U redu, ali ima onih kojima programiranje baš i nije gušt :roll: ; e.g.meni; ok, mogu ja sjesti i učiti, ali meni to nepredstavlja uživanciju kao neki drugi predmet
Citat:

Meri (napisa):
Citat:

Ja to bas i ne bih nazvao srecom.


Perqe?

Zato sto smatram da nije dobro da se na kolegiju u kojem se trebaju dobiti neke osnovne ideje o algoritmima ne usvoji nesto tako elementarno kao sto je merge sort.



U redu, ali ima onih kojima programiranje baš i nije gušt Rolling Eyes ; e.g.meni; ok, mogu ja sjesti i učiti, ali meni to nepredstavlja uživanciju kao neki drugi predmet


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:18 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]
U redu, ali ima onih kojima programiranje baš i nije gušt :roll: ; e.g.meni; ok, mogu ja sjesti i učiti, ali meni to nepredstavlja uživanciju kao neki drugi predmet[/quote]

Znaci li to da ako nekome nisu gust matrice, on moze bit sretan ako ga na faksu ne nauce Binet-Cauchyjev teorem? :shock:
Meri (napisa):

U redu, ali ima onih kojima programiranje baš i nije gušt Rolling Eyes ; e.g.meni; ok, mogu ja sjesti i učiti, ali meni to nepredstavlja uživanciju kao neki drugi predmet


Znaci li to da ako nekome nisu gust matrice, on moze bit sretan ako ga na faksu ne nauce Binet-Cauchyjev teorem? Shocked



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 23:23 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

To nisam rekla :!: Ti očito sad uspoređuješ dva predmeta koja nemaju istu zastupljenost na prvoj godini; linearnu imamo 7sati tjedno, a računarstvo samo 4. btw: kao da si rekao/la da smo sretni ak nas ne nauče Bolzana.... :roll: A uostalom,onaj tko i želi više o tome znati (mergeanju, etc.), može bez beda i uzeti knjigu i sam proučavati u slobodno vrijeme, kao što ću i ja za neki drugi predmet koji meni bude ok; ali kad svladam sve dotične kolegije i gradivo koje je propisano za njih.
To nisam rekla Exclamation Ti očito sad uspoređuješ dva predmeta koja nemaju istu zastupljenost na prvoj godini; linearnu imamo 7sati tjedno, a računarstvo samo 4. btw: kao da si rekao/la da smo sretni ak nas ne nauče Bolzana.... Rolling Eyes A uostalom,onaj tko i želi više o tome znati (mergeanju, etc.), može bez beda i uzeti knjigu i sam proučavati u slobodno vrijeme, kao što ću i ja za neki drugi predmet koji meni bude ok; ali kad svladam sve dotične kolegije i gradivo koje je propisano za njih.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 0:19 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad više ni ja nisam sigurna :?
Mislim da je kolokventima tada usmeni, a onima koji nisu kolokvirali, pismeni.
Kao i npr. iz linearne (21.-og je i pismeni i usmeni)...
Ili sam ja ipak nešto pobrkala? Hm...
Ma 90% sam sigurna da je u pon. usmeni! :wink:
Sad više ni ja nisam sigurna Confused
Mislim da je kolokventima tada usmeni, a onima koji nisu kolokvirali, pismeni.
Kao i npr. iz linearne (21.-og je i pismeni i usmeni)...
Ili sam ja ipak nešto pobrkala? Hm...
Ma 90% sam sigurna da je u pon. usmeni! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 0:37 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]To nisam rekla :!: Ti očito sad uspoređuješ dva predmeta koja nemaju istu zastupljenost na prvoj godini; linearnu imamo 7sati tjedno, a računarstvo samo 4. btw: kao da si rekao/la da smo sretni ak nas ne nauče Bolzana.... :roll: A uostalom,onaj tko i želi više o tome znati (mergeanju, etc.), može bez beda i uzeti knjigu i sam proučavati u slobodno vrijeme, kao što ću i ja za neki drugi predmet koji meni bude ok; ali kad svladam sve dotične kolegije i gradivo koje je propisano za njih.[/quote]

Kakve sad veze ima zastupljenost kolegija po broju sati? Linearna ima vise sati od UUR-a zbog toga sto ima vise toga sto je bitno, a u UUR-u je jedna od stvari koja je bitna i propisana kao gradivo toga kolegija upravo mrge sort i to ne bez razloga.

:OT:
Ova raspravo se polako pretvara u trecu raspravu o spustanju kriterija. Ako te zanima sto je do sada o tome receno na forumu pogledaj:
1) [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3218]Cemu sluze kolokviji[/url]
2) [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3360]Opet o spustanju kriterija[/url]
Meri (napisa):
To nisam rekla Exclamation Ti očito sad uspoređuješ dva predmeta koja nemaju istu zastupljenost na prvoj godini; linearnu imamo 7sati tjedno, a računarstvo samo 4. btw: kao da si rekao/la da smo sretni ak nas ne nauče Bolzana.... Rolling Eyes A uostalom,onaj tko i želi više o tome znati (mergeanju, etc.), može bez beda i uzeti knjigu i sam proučavati u slobodno vrijeme, kao što ću i ja za neki drugi predmet koji meni bude ok; ali kad svladam sve dotične kolegije i gradivo koje je propisano za njih.


Kakve sad veze ima zastupljenost kolegija po broju sati? Linearna ima vise sati od UUR-a zbog toga sto ima vise toga sto je bitno, a u UUR-u je jedna od stvari koja je bitna i propisana kao gradivo toga kolegija upravo mrge sort i to ne bez razloga.

Off-topic
Ova raspravo se polako pretvara u trecu raspravu o spustanju kriterija. Ako te zanima sto je do sada o tome receno na forumu pogledaj:
1) Cemu sluze kolokviji
2) Opet o spustanju kriterija



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 11:26 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]A uostalom,onaj tko i želi više o tome znati (mergeanju, etc.), može bez beda i uzeti knjigu i sam proučavati u slobodno vrijeme, kao što ću i ja za neki drugi predmet koji meni bude ok; ali kad svladam sve dotične kolegije i gradivo koje je propisano za njih.[/quote]

Moram reći da me malo puno iznenadio ovakav tvoj stav, to nije nešto što bih očekivao od tebe. Pa kao da prvi put moraš učiti nešto što ti nije po volji?! I dok u srednjoj ili osnovnoj još možeš kriviti sustav, fakultet je već u potpunosti tvoj izbor. I ne možeš reći da nisi znala da ćeš ovdje naletiti na bar malo računarstva, a uz nešto što se zove Uvod u računarstvo svakako mora doći i malo teorije računarstva, a i teorije algoritama, kao grana odn. disciplina računarstva.
Da mi tu nismo u potpunosti u istoj poziciji kao oni koji su došli iz matematičkih gimnazija, to smo također znali i prije upisa i početka nastave. I sad kad smo već ovdje, moramo se snaći što bolje možemo. A UUR, ovakav kakav je, u tome definitivno ne bi trebao najveći problem ili zapreka.
Meri (napisa):
A uostalom,onaj tko i želi više o tome znati (mergeanju, etc.), može bez beda i uzeti knjigu i sam proučavati u slobodno vrijeme, kao što ću i ja za neki drugi predmet koji meni bude ok; ali kad svladam sve dotične kolegije i gradivo koje je propisano za njih.


Moram reći da me malo puno iznenadio ovakav tvoj stav, to nije nešto što bih očekivao od tebe. Pa kao da prvi put moraš učiti nešto što ti nije po volji?! I dok u srednjoj ili osnovnoj još možeš kriviti sustav, fakultet je već u potpunosti tvoj izbor. I ne možeš reći da nisi znala da ćeš ovdje naletiti na bar malo računarstva, a uz nešto što se zove Uvod u računarstvo svakako mora doći i malo teorije računarstva, a i teorije algoritama, kao grana odn. disciplina računarstva.
Da mi tu nismo u potpunosti u istoj poziciji kao oni koji su došli iz matematičkih gimnazija, to smo također znali i prije upisa i početka nastave. I sad kad smo već ovdje, moramo se snaći što bolje možemo. A UUR, ovakav kakav je, u tome definitivno ne bi trebao najveći problem ili zapreka.



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:17 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Kakve sad veze ima zastupljenost kolegija po broju sati? Linearna ima vise sati od UUR-a zbog toga sto ima vise toga sto je bitno, a u UUR-u je jedna od stvari koja je bitna i propisana kao gradivo toga kolegija upravo mrge sort i to ne bez razloga.
[/quote]


Samo sam rekla da nemreš vući paralelu između dva kolegija koja nisu..na istom. :!: Veliš... "propisano", al činjenica je da se rekurzije preskaču (pričam za grupu L-Ž) i da se merge onda ne može pošteno obraditi; na nečiju žalost (al, ponavljam, taj se može zabaviti u svoje spare time time), ali i na nečiju radost. I osobe kojima to nije toliko bitno u životu, očito da imaju svoju budućnost zamišljenu dalje od proramiranja. A sad hoće li požaliti zbog toga ili ne...time will say.
btw: sve ima svoje zašto...
Citat:

Kakve sad veze ima zastupljenost kolegija po broju sati? Linearna ima vise sati od UUR-a zbog toga sto ima vise toga sto je bitno, a u UUR-u je jedna od stvari koja je bitna i propisana kao gradivo toga kolegija upravo mrge sort i to ne bez razloga.



Samo sam rekla da nemreš vući paralelu između dva kolegija koja nisu..na istom. Exclamation Veliš... "propisano", al činjenica je da se rekurzije preskaču (pričam za grupu L-Ž) i da se merge onda ne može pošteno obraditi; na nečiju žalost (al, ponavljam, taj se može zabaviti u svoje spare time time), ali i na nečiju radost. I osobe kojima to nije toliko bitno u životu, očito da imaju svoju budućnost zamišljenu dalje od proramiranja. A sad hoće li požaliti zbog toga ili ne...time will say.
btw: sve ima svoje zašto...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:25 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I forgot: @ vjeko:
Zašto bi te moj stav iznenadio :?: :? Sam kažem što mi je ok, a što ne. Naravno da sam znala da ovdje ima računarstva; ma nije u tom bed ljudi; može se to naučiti za prolaz :!: :!: , ja sam s tim i zadovoljna; ali samo kažem da kad bih morala..mogla birati, jedino bi fizika bila iza toga. Nije da sad to neznamkak ne podnosim, al... Možda je tome puno pridonijela i moja osnovna i srednja škola..ne znam..
p.s još imam tikove od textova iz eng :crazyeyes: remember??
I forgot: @ vjeko:
Zašto bi te moj stav iznenadio Question Confused Sam kažem što mi je ok, a što ne. Naravno da sam znala da ovdje ima računarstva; ma nije u tom bed ljudi; može se to naučiti za prolaz Exclamation Exclamation , ja sam s tim i zadovoljna; ali samo kažem da kad bih morala..mogla birati, jedino bi fizika bila iza toga. Nije da sad to neznamkak ne podnosim, al... Možda je tome puno pridonijela i moja osnovna i srednja škola..ne znam..
p.s još imam tikove od textova iz eng #Crazy remember??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:43 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Sad više ni ja nisam sigurna
Mislim da je kolokventima tada usmeni, a onima koji nisu kolokvirali, pismeni.
Kao i npr. iz linearne (21.-og je i pismeni i usmeni)...
Ili sam ja ipak nešto pobrkala? Hm...
Ma 90% sam sigurna da je u pon. usmeni! [/quote]

Pričaš za prof.Marušića ili za prof.Singera :?: Ili za oba prof...
Citat:

Sad više ni ja nisam sigurna
Mislim da je kolokventima tada usmeni, a onima koji nisu kolokvirali, pismeni.
Kao i npr. iz linearne (21.-og je i pismeni i usmeni)...
Ili sam ja ipak nešto pobrkala? Hm...
Ma 90% sam sigurna da je u pon. usmeni!


Pričaš za prof.Marušića ili za prof.Singera Question Ili za oba prof...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 23:02 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za prof. Singera. A ti si kod prof. Marušića, je l'?
E onda stvarno ne znam... :?
Žao mi je... :(
Za prof. Singera. A ti si kod prof. Marušića, je l'?
E onda stvarno ne znam... Confused
Žao mi je... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 9:52 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Beeed; a niš; hvala either way :)
Beeed; a niš; hvala either way Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 16:18 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hej!
Danas sam bila na faksu i saznala da kod prof. Singera usmeni ipak nije 14.-og, nego 15.-og i 17.-og.
Eto, toliko od mene.

Meri, nadam se da ćeš na vrijeme saznati kad ti je usmeni i da će sve proći u redu... :wink:

Sretnoooo!!!!!!
Hej!
Danas sam bila na faksu i saznala da kod prof. Singera usmeni ipak nije 14.-og, nego 15.-og i 17.-og.
Eto, toliko od mene.

Meri, nadam se da ćeš na vrijeme saznati kad ti je usmeni i da će sve proći u redu... Wink

Sretnoooo!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 19:16 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A nisi možda vidjela na oglasnoj nešto za prof.Marušića...... :?
Hvala na željama; tebi također sretno na ispitu/ima :)
A nisi možda vidjela na oglasnoj nešto za prof.Marušića...... Confused
Hvala na željama; tebi također sretno na ispitu/ima Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 20:38 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nažalost, nisam... :(

Hvala!
Nažalost, nisam... Sad

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:06 sub, 12. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]Zašto bi te moj stav iznenadio :?: :?[/quote]

Zato što si podnosila i puno čudnije i gore stvari od toga, odn. nisi se toliko žalila na njih. Ovo je pomalo rage against the machine (ili učenja o machine-u).
Meri (napisa):
Zašto bi te moj stav iznenadio Question Confused


Zato što si podnosila i puno čudnije i gore stvari od toga, odn. nisi se toliko žalila na njih. Ovo je pomalo rage against the machine (ili učenja o machine-u).



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:47 sub, 12. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Zato što si podnosila i puno čudnije i gore stvari od toga, odn. nisi se toliko žalila na njih. Ovo je pomalo rage against the machine (ili učenja o machine-u).[/quote]

Očito si nismo previše komunicirali u srednjoj :? ... E, pa znaš kad ti jednom dojadi šutit i baš bi rekao što misliš, posebno jer profesorica (vjerujem da znaš koja) više nemre uzeti cijeli razred na zub i prijetiti se prijateljem odvjetnikom.....kaj misliš da je bilo u redu prijetiti se tak klincima od 15,16 godina...Please... Pa ona je tam da nas neš nauči :!:
btw: tek mi je sad Labaška postala jasna..... (za neke stvari ti treba u životu malo više vremenaza shvatiti ih :idea:

bbtw: ljudi, mi smo malo skrenuli s teme; ko voli samo neka mergea, be my guest ( i nadam se da uživate u tom :wink: )
Citat:

Zato što si podnosila i puno čudnije i gore stvari od toga, odn. nisi se toliko žalila na njih. Ovo je pomalo rage against the machine (ili učenja o machine-u).


Očito si nismo previše komunicirali u srednjoj Confused ... E, pa znaš kad ti jednom dojadi šutit i baš bi rekao što misliš, posebno jer profesorica (vjerujem da znaš koja) više nemre uzeti cijeli razred na zub i prijetiti se prijateljem odvjetnikom.....kaj misliš da je bilo u redu prijetiti se tak klincima od 15,16 godina...Please... Pa ona je tam da nas neš nauči Exclamation
btw: tek mi je sad Labaška postala jasna..... (za neke stvari ti treba u životu malo više vremenaza shvatiti ih Idea

bbtw: ljudi, mi smo malo skrenuli s teme; ko voli samo neka mergea, be my guest ( i nadam se da uživate u tom Wink )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 22:51 sub, 12. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

@ Vjeko & Meri :pm:



[color=darkred][b]Admin edit:[/b] Preduhitrio si me! :twisted: Thanx![/color] ;)
@ Vjeko & Meri Poziv za preseljenje u Private Message



Admin edit: Preduhitrio si me! Twisted Evil Thanx! Wink



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 14:39 ned, 13. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim?!............Ahaaaa :) ma ja sam i ovak i onak rekla sve kaj sam mislila; ovo bi se sad razglabalo do u beskonačnost..
Uživajte :wink:
Molim?!............Ahaaaa Smile ma ja sam i ovak i onak rekla sve kaj sam mislila; ovo bi se sad razglabalo do u beskonačnost..
Uživajte Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan