Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zadaci.....
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
byron_gg
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2005. (21:08:54)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:37 sri, 18. 5. 2005    Naslov: Zadaci..... Citirajte i odgovorite

Postoji li knjiga sa zadacima za vjezbu? Ove knjige EMI i EMII nisu dovoljne,pa me zanimalo da li zna netko za neku knjigu sa malo više zadataka(ne moraju biti sa rješenjima)? :?:
Postoji li knjiga sa zadacima za vjezbu? Ove knjige EMI i EMII nisu dovoljne,pa me zanimalo da li zna netko za neku knjigu sa malo više zadataka(ne moraju biti sa rješenjima)? Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mr.M_G
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2005. (10:20:53)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2

PostPostano: 15:47 sri, 18. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaš zbirku riješenih zadataka iz planimetrije od Anđelka Marića, pa ak ti se vježba nabavi si nju!
Imaš zbirku riješenih zadataka iz planimetrije od Anđelka Marića, pa ak ti se vježba nabavi si nju!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 8:11 pet, 20. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sluzbena literatura za ovaj kolegij su srednjoskolski udzbenici. Ima ih u knjiznici po 3-4 za svaki razred gimnazije, i jos po nekoliko za tehnicke skole (ipak preporucam ove gimnazijske). Sva podrucja geometrije koja mi radimo na nastavi su vec obradena u srednjoj skoli, dakle nalaze se u tim udzbenicima, i to: planimetrija u prvom razredu, stereometrija u drugom, a trigonometrija dijelom u drugom a dijelom u trecem razredu: trigonometrija pravokutnog trokuta u drugom, a opcenito (mislim da se to zove "primjena trigonometrije u planimetriji") u trecem razredu. Dakle, u knjiznicu (ili na tavan, ako netko jos ima svoje udzbenike :) ), i po zbirke, i rjesavajte redom!
Sluzbena literatura za ovaj kolegij su srednjoskolski udzbenici. Ima ih u knjiznici po 3-4 za svaki razred gimnazije, i jos po nekoliko za tehnicke skole (ipak preporucam ove gimnazijske). Sva podrucja geometrije koja mi radimo na nastavi su vec obradena u srednjoj skoli, dakle nalaze se u tim udzbenicima, i to: planimetrija u prvom razredu, stereometrija u drugom, a trigonometrija dijelom u drugom a dijelom u trecem razredu: trigonometrija pravokutnog trokuta u drugom, a opcenito (mislim da se to zove "primjena trigonometrije u planimetriji") u trecem razredu. Dakle, u knjiznicu (ili na tavan, ako netko jos ima svoje udzbenike Smile ), i po zbirke, i rjesavajte redom!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan